www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

zaterdag 15/02/2020

19:30

Vrasene

-Heikant-Zele3-0
20:30

YB SK Beveren

-Sinaai2-0

zondag 16/02/2020

15:00

Grembergen

-Sp.Waasmunster A2-1
.

Zaffelare A

-TK.Meldert3-0
.KV.Sint-Gillis-Doorslaar A0-0
.Bazel-

Schoonaarde

1-2

zondag 23/02/2020

15:00Doorslaar A12-0YB SK Beveren-
.Heikant-Zele6-4Zaffelare A-
.E.Buggenhout2 -1Bazel-
.Gijzel-Oosterzele A6-6Kieldrecht-
16:00Sinaai5-2Edeboys-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Grembergen52127
2.Doorslaar A*45108
3.KV.Sint-Gillis43107.2
4.Vrasene4177.4
5.Schoonaarde4077
6.YB SK Beveren*3698-1.(0)
7.Gijzel-Oosterzele A*3458.-3(1)
8.Kieldrecht*2968-4.(0)
9.Heikant-Zele*2748
10.Zaffelare A*27783.
11.Sinaai*2628
12.Sp.Waasmunster A2507
13.Bazel*2328-2.(1)
14.Edeboys**1839.1
15.E.Buggenhout**1719
16.TK.Meldert1117
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> Sinaai

periode 1

10/10

Grembergen26
2.Doorslaar A19
3.Schoonaarde19
4.Vrasene17
5.KV.Sint-Gillis17
6.YB SK Beveren17
7.Heikant-Zele16
8.Bazel15
9.Gijzel-Oosterzele A15
10.E.Buggenhout14
11.Sinaai14
12.Kieldrecht11
13.Sp.Waasmunster A10
14.Zaffelare A8
15.Edeboys5
16.TK.Meldert2

periode 2

10/10

Doorslaar A22
2.KV.Sint-Gillis19
3.Kieldrecht18
4.Vrasene18
5.Grembergen17
6.Gijzel-Oosterzele A15
7.Sp.Waasmunster A15
8.Schoonaarde14
9.YB SK Beveren13
10.Edeboys13
11.Zaffelare A13
12.Heikant-Zele11
13.Sinaai11
14.TK.Meldert9
15.Bazel7
16.E.Buggenhout3

periode 3

3/10

1.Grembergen9
2.KV.Sint-Gillis7
3.Schoonaarde7
4.YB SK Beveren*6
5.Vrasene6
6.Zaffelare A*6
7.Gijzel-Oosterzele A*4
8.Doorslaar A*4
9.Bazel*1
10.Sinaai*1
11.Edeboys**0
12.E.Buggenhout**0
13.Heikant-Zele*0
14.Kieldrecht*0
15.Sp.Waasmunster A0
16.TK.Meldert0

Sinaai

1.Zo-01/09/1915:00Grembergen-

Sinaai

1 -1118
2.Za-07/09/1919:30

Sinaai

-E.Buggenhout1 -11210
3.Zo-15/09/1915:00Schoonaarde-

Sinaai

0 -01314
4.Zo-22/09/1915:00

Sinaai

-Kieldrecht1 -20314
5.Zo-29/09/1915:00Gijzel-Oosterzele A-

Sinaai

1 -11414
6.Zo-06/10/1916:00

Sinaai

-Bazel0 -30414
7.Zo-13/10/1916:00Edeboys-

Sinaai

1 -2

3

713
8.Za-19/10/1919:30

Sinaai

-YB SK Beveren2 -1

3

1012
9.Zo-27/10/1915:00KV.Sint-Gillis-

Sinaai

3 -7

3

1310
10.Zo-03/11/1914:30

Sinaai

-Zaffelare A3 -311411
11.Za-09/11/1919:30Vrasene-

Sinaai

4 -101411
12.Za-16/11/1919:30

Sinaai

-Sp.Waasmunster A2 -301412
13.Zo-24/11/1914:30Heikant-Zele-

Sinaai

2 -3

3

1711
14.Zo-01/12/1916:00

Sinaai

-TK.Meldert1 -201712
15.Zo-08/12/1914:30Doorslaar A-

Sinaai

6 -201712
16.Zo-15/12/1915:00

Sinaai

-Grembergen1 -0

3

2012
17.Zo-05/01/2014:30E.Buggenhout-

Sinaai

0 -5

3

2310
18.Zo-12/01/2016:00

Sinaai

-Schoonaarde0 -01249
19.Za-18/01/2019:30Kieldrecht-

Sinaai

7 -202411
20.Zo-26/01/2015:00

Sinaai

-Gijzel-Oosterzele A0 -012511
21.Zo-02/02/2015:00Bazel-

Sinaai

1 -112610
23.Za-15/02/2020:30YB SK Beveren-

Sinaai

2 -002611
22.Zo-23/02/2016:00

Sinaai

-Edeboys -.
24.Za-29/02/2019:30

Sinaai

-KV.Sint-Gillis -.
25.Zo-08/03/2015:00Zaffelare A-

Sinaai

-.
26.Za-14/03/2019:30

Sinaai

-Vrasene -.
27.Zo-22/03/2015:00Sp.Waasmunster A-

Sinaai

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Sinaai

-Heikant-Zele -.
29.Zo-19/04/2000:00TK.Meldert-

Sinaai

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Sinaai

-Doorslaar A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Edeboys

1.Zo-01/09/1915:00Edeboys-Zaffelare A1 -40012
2.Za-07/09/1919:30Vrasene-Edeboys2 -00015
3.Zo-15/09/1915:00Edeboys-Sp.Waasmunster A1 -30015
4.Zo-22/09/1915:00Heikant-Zele-Edeboys5 -30015
5.Zo-29/09/1915:00Edeboys-TK.Meldert4 -0

3

315
6.Zo-06/10/1915:00Doorslaar A-Edeboys6 -10315
7.Zo-13/10/1916:00Edeboys-

Sinaai

1 -20315
8.Zo-20/10/1915:00E.Buggenhout-Edeboys2 -21415
9.Zo-27/10/1915:00Edeboys-Schoonaarde1 -50415
10.Zo-03/11/1914:30Kieldrecht-Edeboys2 -21515
11.Zo-10/11/1914:30Edeboys-Gijzel-Oosterzele A2 -1

3

815
12.Zo-17/11/1914:30Bazel-Edeboys4 -41915
13.Zo-24/11/1915:00Grembergen-Edeboys1 -2

3

1215
14.Zo-01/12/1914:30Edeboys-YB SK Beveren1 -0

3

1515
15.Zo-08/12/1914:30KV.Sint-Gillis-Edeboys2 -101515
16.Zo-15/12/1915:00Zaffelare A-Edeboys2 -101515
17.Zo-05/01/2014:30Edeboys-Vrasene1 -201515
18.Zo-12/01/2015:00Sp.Waasmunster A-Edeboys2 -211615
19.Zo-19/01/2015:00Edeboys-Heikant-Zele1 -111714
20.Zo-26/01/2015:00TK.Meldert-Edeboys2 -211814
21.Zo-02/02/2015:00Edeboys-Doorslaar A2 -301814
22.Zo-23/02/2016:00

Sinaai

-Edeboys -.
24.Zo-01/03/2015:00Schoonaarde-Edeboys -.
25.Zo-08/03/2015:00Edeboys-Kieldrecht -.
26.Zo-15/03/2015:00Gijzel-Oosterzele A-Edeboys -.
27.Zo-22/03/2015:00Edeboys-Bazel -.
28.Zo-29/03/2000:00Edeboys-Grembergen -.
23.Zo-05/04/2000:00Edeboys-E.Buggenhout -.
29.Zo-19/04/2000:00YB SK Beveren-Edeboys -.
30.Zo-26/04/2000:00Edeboys-KV.Sint-Gillis -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Grembergen2925:8+17
2YB SK Beveren2832:12+20
3Doorslaar A**2434:11+23
4Vrasene2431:17+14
5KV.Sint-Gillis2222:19+3
6Schoonaarde*1923:12+11
7Gijzel-Oosterzele A**1722:14+8
8Zaffelare A1517:18-1
9Heikant-Zele*1319:27-8
10Sp.Waasmunster A1214:26-12
11Kieldrecht*1118:25-7
12Edeboys**1015:21-6
13Sinaai**1011:15-4
14E.Buggenhout**1015:23-8
15Bazel*1020:33-13
16TK.Meldert56:28-22

alle wedstrijden (23/30)

1Grembergen5255:18+37
2Doorslaar A*4558:26+32
3KV.Sint-Gillis4345:33+12
4Vrasene4153:28+25
5Schoonaarde4051:30+21
6YB SK Beveren*3642:30+12
7Gijzel-Oosterzele A*3447:34+13
8Kieldrecht*2933:38-5
9Heikant-Zele*2743:45-2
10Zaffelare A*2734:35-1
11Sinaai*2636:43-7
12Sp.Waasmunster A2530:50-20
13Bazel*2335:57-22
14Edeboys**1835:51-16
15E.Buggenhout**1723:50-27
16TK.Meldert1113:65-52

uitwedstrijden (12/15)

1Grembergen*2330:10+20
2Schoonaarde2128:18+10
3Doorslaar A2124:15+9
4KV.Sint-Gillis*2123:14+9
5Kieldrecht*1815:13+2
6Vrasene*1722:11+11
7Gijzel-Oosterzele A1725:20+5
8Sinaai1625:28-3
9Heikant-Zele*1424:18+6
10Sp.Waasmunster A*1316:24-8
11Bazel*1315:24-9
12Zaffelare A**1217:170
13YB SK Beveren**810:18-8
14Edeboys*820:30-10
15E.Buggenhout*78:27-19
16TK.Meldert*67:37-30