www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E

zaterdag 15/02/2020

19:00St.Pauwels-

Kallo

0 -5
20:00F.C.Sint-Niklaas-

FC Moerbeke

0-2
.

Melsele B

-Kemzeke2-1
.FC Gerda Waasland-

Eendr.Zele B

1-2

zondag 16/02/2020

15:00Meerdonk-

Klinge

0-2
.

Hamme-Zogge

-Lebbeke B3 -2
.

Rangers Opdorp

-Robur3-0

zaterdag 22/02/2020

15:00Klinge7- 4St.Pauwels-

zondag 23/02/2020

15:00Robur8-10Melsele B-
.White Boys SN3 -10Rangers Opdorp-
.Eendr.Zele B4-1Eksaarde-
.FC Moerbeke6-9FC Gerda Waasland-
.Kallo9-9Hamme-Zogge-
.Lebbeke B4 -1F.C.Sint-Niklaas-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Kallo*54128
2.Hamme-Zogge*5078
3.Rangers Opdorp*5098-2.(0)
4.Melsele B*48128.-3(0)
5.FC Moerbeke*4538.2
6.Robur*3528
7.Klinge*3368
8.Kemzeke2957
9.FC Gerda Waasland*2898-1.(3)
10.White Boys SN**27694.
11.St.Pauwels*2728
12.Eksaarde**1949.1
13.Eendr.Zele B*1868
14.Meerdonk1747-4.(3)
15.F.C.Sint-Niklaas*12383.
16.Lebbeke B*518
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E --> Eendr.Zele B

periode 1

10/10

FC Moerbeke25
2.Kallo24
3.Hamme-Zogge22
4.Rangers Opdorp21
5.Robur20
6.Melsele B19
7.FC Gerda Waasland15
8.Klinge15
9.St.Pauwels15
10.White Boys SN12
11.Kemzeke11
12.Meerdonk8
13.F.C.Sint-Niklaas7
14.Eksaarde6
15.Eendr.Zele B5
16.Lebbeke B1

periode 2

10/10

Kallo24
2.Rangers Opdorp23
3.Melsele B23
4.Hamme-Zogge22
5.FC Moerbeke17
6.Kemzeke16
7.White Boys SN15
8.Robur15
9.Klinge15
10.St.Pauwels11
11.Eendr.Zele B10
12.FC Gerda Waasland10
13.Eksaarde10
14.Meerdonk5
15.F.C.Sint-Niklaas5
16.Lebbeke B4

periode 3

3/10

1.Kallo*6
Rangers Opdorp*6
3.Hamme-Zogge*6
4.Melsele B*6
5.Meerdonk4
6.FC Moerbeke*3
7.Eksaarde**3
8.FC Gerda Waasland*3
9.Klinge*3
10.Eendr.Zele B*3
11.Kemzeke2
12.St.Pauwels*1
13.White Boys SN**0
14.Lebbeke B*0
15.F.C.Sint-Niklaas*0
16.Robur*0

Eendr.Zele B

1.Zo-01/09/1915:00Lebbeke B-

Eendr.Zele B

1 -3

3

35
2.Zo-08/09/1915:00

Eendr.Zele B

-Hamme-Zogge1 -4037
3.Za-14/09/1919:00St.Pauwels-

Eendr.Zele B

3 -10311
4.Zo-22/09/1915:00

Eendr.Zele B

-Meerdonk0 -10313
5.Za-28/09/1920:00Melsele B-

Eendr.Zele B

4 -00314
6.Zo-06/10/1915:00

Eendr.Zele B

-Rangers Opdorp3 -31413
7.Zo-13/10/1915:00Eksaarde-

Eendr.Zele B

1 -11512
8.Zo-20/10/1915:00

Eendr.Zele B

-FC Gerda Waasland1 -30513
9.Zo-27/10/1915:00FC Moerbeke-

Eendr.Zele B

5 -10514
10.Zo-03/11/1914:30

Eendr.Zele B

-F.C.Sint-Niklaas1 -30515
11.Zo-10/11/1914:30

Eendr.Zele B

-White Boys SN1 -20515
12.Zo-17/11/1914:30Robur-

Eendr.Zele B

1 -00515
13.Zo-24/11/1915:00

Eendr.Zele B

-Kemzeke3 -2

3

814
14.Zo-01/12/1914:30Klinge-

Eendr.Zele B

6 -20814
15.Zo-08/12/1915:00

Eendr.Zele B

-Kallo0 -40814
16.Zo-15/12/1915:00

Eendr.Zele B

-Lebbeke B3 -1

3

1113
17.Zo-05/01/2014:30Hamme-Zogge-

Eendr.Zele B

4 -101114
18.Zo-12/01/2015:00

Eendr.Zele B

-St.Pauwels2 -211214
19.Zo-19/01/2015:00Meerdonk-

Eendr.Zele B

1 -3

3

1513
20.Zo-26/01/2015:00

Eendr.Zele B

-Melsele B0 -101513
21.Zo-02/02/2015:00Rangers Opdorp-

Eendr.Zele B

5 -101514
23.Za-15/02/2020:00FC Gerda Waasland-

Eendr.Zele B

1 -2

3

1813
22.Zo-23/02/2015:00

Eendr.Zele B

-Eksaarde -.
24.Zo-01/03/2015:00

Eendr.Zele B

-FC Moerbeke -.
25.Za-07/03/2020:00F.C.Sint-Niklaas-

Eendr.Zele B

-.
26.Zo-15/03/2015:00White Boys SN-

Eendr.Zele B

-.
27.Zo-22/03/2015:00

Eendr.Zele B

-Robur -.
28.Zo-29/03/2000:00Kemzeke-

Eendr.Zele B

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Eendr.Zele B

-Klinge -.
30.Zo-26/04/2000:00Kallo-

Eendr.Zele B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Eksaarde

1.Zo-01/09/1915:00Meerdonk-Eksaarde2 -2118
2.Zo-08/09/1915:00Eksaarde-Melsele B1 -30114
3.Zo-15/09/1915:00Rangers Opdorp-Eksaarde6 -00115
4.Zo-22/09/1915:00Eksaarde-F.C.Sint-Niklaas3 -2

3

412
5.Zo-29/09/1915:00Eksaarde-FC Gerda Waasland0 -50413
6.Zo-06/10/1916:00FC Moerbeke-Eksaarde3 -00414
7.Zo-13/10/1915:00Eksaarde-

Eendr.Zele B

1 -11513
8.Zo-20/10/1915:00White Boys SN-Eksaarde1 -11612
9.Zo-27/10/1915:00Eksaarde-Robur0 -10612
10.Zo-03/11/1914:30Kemzeke-Eksaarde2 -00614
11.Zo-10/11/1914:30Eksaarde-Klinge2 -1

3

912
12.Zo-17/11/1914:30Kallo-Eksaarde5 -00912
13.Zo-24/11/1914:30Eksaarde-Lebbeke B6 -0

3

1212
14.Zo-01/12/1914:30Hamme-Zogge-Eksaarde3 -101212
15.Zo-08/12/1914:30Eksaarde-St.Pauwels2 -211312
16.Zo-15/12/1914:30Eksaarde-Meerdonk2 -211412
17.Za-04/01/2020:00Melsele B-Eksaarde0 -011512
18.Zo-12/01/2014:30Eksaarde-Rangers Opdorp0 -011612
19.Za-18/01/2020:00F.C.Sint-Niklaas-Eksaarde2 -101612
20.Zo-26/01/2015:00FC Gerda Waasland-Eksaarde1 -001612
21.Zo-02/02/2015:00Eksaarde-FC Moerbeke2 -1

3

1912
22.Zo-23/02/2015:00

Eendr.Zele B

-Eksaarde -.
24.Zo-01/03/2015:00Robur-Eksaarde -.
25.Zo-08/03/2015:00Eksaarde-Kemzeke -.
26.Zo-15/03/2015:00Klinge-Eksaarde -.
27.Zo-22/03/2015:00Eksaarde-Kallo -.
28.Zo-29/03/2000:00Lebbeke B-Eksaarde -.
23.Zo-05/04/2000:00Eksaarde-White Boys SN -.
29.Zo-19/04/2000:00Eksaarde-Hamme-Zogge -.
30.Zo-26/04/2000:00St.Pauwels-Eksaarde -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Melsele B2827:15+12
2Rangers Opdorp2641:16+25
3Kallo**2529:9+20
4FC Moerbeke*2328:14+14
5Hamme-Zogge*2331:24+7
6Robur**1822:11+11
7Kemzeke*1719:16+3
8White Boys SN*1716:20-4
9Eksaarde*1619:18+1
10St.Pauwels*1518:23-5
11Klinge**1321:23-2
12FC Gerda Waasland1311:18-7
13Eendr.Zele B*815:26-11
14Meerdonk*815:27-12
15F.C.Sint-Niklaas813:36-23
16Lebbeke B**416:25-9

alle wedstrijden (23/30)

1Kallo*5465:22+43
2Hamme-Zogge*5058:37+21
3Rangers Opdorp*5074:25+49
4Melsele B*4849:28+21
5FC Moerbeke*4549:26+23
6Robur*3543:29+14
7Klinge*3352:48+4
8Kemzeke2940:39+1
9FC Gerda Waasland*2830:39-9
10White Boys SN**2731:41-10
11St.Pauwels*2733:41-8
12Eksaarde**1924:43-19
13Eendr.Zele B*1830:58-28
14Meerdonk1732:53-21
15F.C.Sint-Niklaas*1226:69-43
16Lebbeke B*526:64-38

uitwedstrijden (12/15)

1Kallo2936:13+23
2Hamme-Zogge*2727:13+14
3Rangers Opdorp**2433:9+24
4FC Moerbeke*2221:12+9
5Melsele B**2022:13+9
6Klinge2031:25+6
7Robur1721:18+3
8FC Gerda Waasland**1519:21-2
9Kemzeke1221:23-2
10St.Pauwels*1215:18-3
11White Boys SN**1015:21-6
12Eendr.Zele B*1015:32-17
13Meerdonk917:26-9
14F.C.Sint-Niklaas**413:33-20
15Eksaarde**35:25-20
16Lebbeke B110:39-29