www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 27/09/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E

zaterdag 26/09/2020

19:30Kemzeke-Eendr.Zele B0-0
.Melsele B-Hamme-Zogge1-1

zondag 27/09/2020

15:00

St.Gillis-Waas

-St.Pauwels3-0
.

Meerdonk

-Klinge4 -2
.Rupelmonde-

FC Moerbeke

0-2
.Tielrode-

Daknam

0-3
.

White Boys SN

-Eksaarde1-0

woensdag 30/09/2020

20:00Hamme-Zogge-White Boys SN-

zondag 04/10/2020

15:00FC Moerbeke-Tielrode-
.Klinge-Rupelmonde-
.Robur-Meerdonk-
.Hamme-Zogge-St.Gillis-Waas-
.Eksaarde-Melsele B-
.Eendr.Zele B-White Boys SN-
.Daknam-Kemzeke-

3/28

1.Daknam9
2.Melsele B7
3.FC Moerbeke6
4.Robur*6
5.Eksaarde6
6.White Boys SN*4
7.Kemzeke4
8.St.Gillis-Waas*3
9.Rupelmonde3
10.Tielrode3
11.Meerdonk3
12.Hamme-Zogge*1
13.Eendr.Zele B1
14.St.Pauwels1
15.Klinge*0
AMCFC Gerda St.Niklaas0

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E --> Robur

periode 1

-/-

1.Daknam3/109
2.Melsele B3/98
3.Robur2/97
4.Eksaarde3/97
5.FC Moerbeke3/106
6.White Boys SN2/104
7.Kemzeke3/104
8.St.Gillis-Waas2/93
9.Tielrode3/93
Rupelmonde3/93
11.Meerdonk3/93
12.Hamme-Zogge2/91
13.Eendr.Zele B3/101
14.St.Pauwels3/91
15.Klinge2/90

periode 2

-/-

1.Hamme-Zogge0/100
Melsele B0/90
FC Moerbeke0/90
Robur0/90
Klinge0/90
St.Pauwels0/90
White Boys SN0/90
Daknam0/90
Kemzeke0/90
Eksaarde0/100
Meerdonk0/100
Eendr.Zele B0/90
Tielrode0/100
Rupelmonde0/100
St.Gillis-Waas0/90

periode 3

-/-

1.Hamme-Zogge0/90
Melsele B0/100
FC Moerbeke0/90
Robur0/100
Klinge0/100
St.Pauwels0/100
White Boys SN0/90
Daknam0/90
Kemzeke0/90
Eksaarde0/90
Meerdonk0/90
Eendr.Zele B0/90
Tielrode0/90
Rupelmonde0/90
St.Gillis-Waas0/100

Daknam

1.Zo-06/09/2015:00Daknam-

Robur

-PP.1
2.Zo-13/09/2015:00Meerdonk-Daknam0 -1

3

33
3.Zo-20/09/2015:00Daknam-Rupelmonde5 -3

3

61
4.Zo-27/09/2015:00Tielrode-Daknam0 -3

3

91
5.Zo-04/10/2015:00Daknam-Kemzeke -.
6.Zo-11/10/2015:00White Boys SN-Daknam -.
7.Zo-18/10/2015:00Daknam-Melsele B -.
8.Zo-25/10/2015:00St.Gillis-Waas-Daknam -.
9.Vr-06/05/2200:00Daknam-St.Pauwels -.
10.Za-07/05/2200:00Hamme-Zogge-Daknam -.
11.Zo-08/05/2200:00Daknam-Eksaarde -.
12.Ma-09/05/2200:00Eendr.Zele B-Daknam -.
14.Wo-11/05/2200:00Daknam-FC Moerbeke -.
15.Do-12/05/2200:00Klinge-Daknam -.
16.Vr-13/05/2200:00

Robur

-Daknam -.
17.Za-14/05/2200:00Daknam-Meerdonk -.
18.Zo-15/05/2200:00Rupelmonde-Daknam -.
19.Ma-16/05/2200:00Daknam-Tielrode -.
20.Di-17/05/2200:00Kemzeke-Daknam -.
21.Wo-18/05/2200:00Daknam-White Boys SN -.
22.Do-19/05/2200:00Melsele B-Daknam -.
23.Vr-20/05/2200:00Daknam-St.Gillis-Waas -.
24.Za-21/05/2200:00St.Pauwels-Daknam -.
25.Zo-22/05/2200:00Daknam-Hamme-Zogge -.
26.Ma-23/05/2200:00Eksaarde-Daknam -.
27.Di-24/05/2200:00Daknam-Eendr.Zele B -.
29.Do-26/05/2200:00FC Moerbeke-Daknam -.
30.Vr-27/05/2200:00Daknam-Klinge -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Robur

1.Zo-06/09/2015:00Daknam-

Robur

-PP.1
2.Zo-13/09/2015:00

Robur

-FC Moerbeke1 -0

3

35
3.Zo-20/09/2015:00Klinge-

Robur

0 -2

3

63
5.Zo-04/10/2015:00

Robur

-Meerdonk -.
6.Zo-11/10/2015:00Rupelmonde-

Robur

-.
7.Zo-18/10/2015:00

Robur

-Tielrode -.
8.Za-24/10/2019:30Kemzeke-

Robur

-.
9.Vr-06/05/2200:00

Robur

-White Boys SN -.
10.Za-07/05/2200:00Melsele B-

Robur

-.
11.Zo-08/05/2200:00

Robur

-St.Gillis-Waas -.
12.Ma-09/05/2200:00St.Pauwels-

Robur

-.
13.Di-10/05/2200:00

Robur

-Hamme-Zogge -.
14.Wo-11/05/2200:00Eksaarde-

Robur

-.
15.Do-12/05/2200:00

Robur

-Eendr.Zele B -.
16.Vr-13/05/2200:00

Robur

-Daknam -.
17.Za-14/05/2200:00FC Moerbeke-

Robur

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Robur

-Klinge -.
20.Di-17/05/2200:00Meerdonk-

Robur

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Robur

-Rupelmonde -.
22.Do-19/05/2200:00Tielrode-

Robur

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Robur

-Kemzeke -.
24.Za-21/05/2200:00White Boys SN-

Robur

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Robur

-Melsele B -.
26.Ma-23/05/2200:00St.Gillis-Waas-

Robur

-.
27.Di-24/05/2200:00

Robur

-St.Pauwels -.
28.Wo-25/05/2200:00Hamme-Zogge-

Robur

-.
29.Do-26/05/2200:00

Robur

-Eksaarde -.
30.Vr-27/05/2200:00Eendr.Zele B-

Robur

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/14)

1Melsele B4+1
.White Boys SN4+1
.Kemzeke4+1
4FC Moerbeke*3+5
5St.Gillis-Waas*3+3
6Daknam*3+2
7Eksaarde*3+2
8Meerdonk3+1
9Robur*3+1
10Rupelmonde3-1
11Hamme-Zogge**00
12Eendr.Zele B*0-1
13St.Pauwels*0-1
14Klinge*0-2
15Tielrode0-4

alle wedstrijden (3/28)

1Daknam9+6
2Melsele B7+2
3FC Moerbeke6+6
4Robur*6+3
5Eksaarde6+2
6White Boys SN*4+1
7Kemzeke4-1
8St.Gillis-Waas*3+2
9Rupelmonde3-3
10Tielrode3-3
11Meerdonk3-4
12Hamme-Zogge*1-1
13Eendr.Zele B1-2
14St.Pauwels1-4
15Klinge*0-4

uitwedstrijden (2/14)

1Daknam6+4
2Robur*3+2
3Tielrode*3+1
4Melsele B*3+1
.FC Moerbeke3+1
6Eksaarde30
7Hamme-Zogge1-1
.Eendr.Zele B1-1
9St.Pauwels1-3
10White Boys SN**00
11St.Gillis-Waas*0-1
12Rupelmonde*0-2
13Klinge*0-2
14Kemzeke*0-2
15Meerdonk*0-5