www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E

zaterdag 21/09/2019

19:30

Kemzeke

-Lebbeke B4 -2
20:00FC Gerda Waasland-

Rangers Opdorp

1 -3

zondag 22/09/2019

15:00Eendr.Zele B-

Meerdonk

0-1
.FC Moerbeke-Melsele B1-1
.White Boys SN-St.Pauwels1-1
.

Eksaarde

-F.C.Sint-Niklaas3 -2
.Robur-

Hamme-Zogge

1 -3
.Klinge-

Kallo

0 -4

zaterdag 28/09/2019

19:00St.Pauwels6- 6Robur-
20:00Melsele B3- 3Eendr.Zele B-

zondag 29/09/2019

15:00F.C.Sint-Niklaas3 -6Kallo-
.Rangers Opdorp6-6FC Moerbeke-
.Eksaarde3-0FC Gerda Waasland-
.Lebbeke B0-6Klinge-
.Hamme-Zogge3 -1Kemzeke-
.Meerdonk1-0White Boys SN-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Rangers Opdorp12
2.FC Moerbeke10
3.Kallo10
4.Hamme-Zogge9
5.St.Pauwels7
6.Melsele B7
7.Klinge6
8.Robur6
9.White Boys SN4
10.Meerdonk4
11.Kemzeke4
12.Eksaarde4
13.Eendr.Zele B3
14.FC Gerda Waasland3
15.F.C.Sint-Niklaas3
16.Lebbeke B0

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E --> Robur

periode 1

4/10

1.Rangers Opdorp12
2.FC Moerbeke10
3.Kallo10
4.Hamme-Zogge9
5.St.Pauwels7
6.Melsele B7
7.Klinge6
8.Robur6
9.White Boys SN4
10.Meerdonk4
11.Kemzeke4
12.Eksaarde4
13.Eendr.Zele B3
14.FC Gerda Waasland3
15.F.C.Sint-Niklaas3
16.Lebbeke B0

periode 2

0/10

1.White Boys SN0
Kallo0
Melsele B0
FC Moerbeke0
St.Pauwels0
Eksaarde0
Kemzeke0
Rangers Opdorp0
Meerdonk0
Klinge0
F.C.Sint-Niklaas0
FC Gerda Waasland0
Robur0
Hamme-Zogge0
Eendr.Zele B0
Lebbeke B0

periode 3

0/10

1.White Boys SN0
Kallo0
Melsele B0
FC Moerbeke0
St.Pauwels0
Eksaarde0
Kemzeke0
Rangers Opdorp0
Meerdonk0
Klinge0
F.C.Sint-Niklaas0
FC Gerda Waasland0
Robur0
Hamme-Zogge0
Eendr.Zele B0
Lebbeke B0

St.Pauwels

1.Za-31/08/1919:00St.Pauwels-FC Gerda Waasland2 -0

3

36
2.Zo-08/09/1915:00FC Moerbeke-St.Pauwels4 -1038
3.Za-14/09/1919:00St.Pauwels-Eendr.Zele B3 -1

3

66
4.Zo-22/09/1915:00White Boys SN-St.Pauwels1 -1175
5.Za-28/09/1919:00St.Pauwels-

Robur

-.
6.Za-05/10/1919:30Kemzeke-St.Pauwels -.
7.Za-12/10/1919:00St.Pauwels-Klinge -.
8.Zo-20/10/1915:00Kallo-St.Pauwels -.
9.Zo-27/10/1900:00St.Pauwels-Lebbeke B -.
10.Zo-03/11/1900:00Hamme-Zogge-St.Pauwels -.
11.Zo-10/11/1900:00F.C.Sint-Niklaas-St.Pauwels -.
12.Zo-17/11/1900:00St.Pauwels-Meerdonk -.
13.Zo-24/11/1900:00Melsele B-St.Pauwels -.
14.Zo-01/12/1900:00St.Pauwels-Rangers Opdorp -.
15.Zo-08/12/1900:00Eksaarde-St.Pauwels -.
16.Zo-15/12/1900:00FC Gerda Waasland-St.Pauwels -.
17.Zo-05/01/2000:00St.Pauwels-FC Moerbeke -.
18.Zo-12/01/2000:00Eendr.Zele B-St.Pauwels -.
19.Zo-19/01/2000:00St.Pauwels-White Boys SN -.
20.Zo-26/01/2000:00

Robur

-St.Pauwels -.
21.Zo-02/02/2000:00St.Pauwels-Kemzeke -.
22.Zo-09/02/2000:00Klinge-St.Pauwels -.
23.Zo-16/02/2000:00St.Pauwels-Kallo -.
24.Zo-01/03/2000:00Lebbeke B-St.Pauwels -.
25.Zo-08/03/2000:00St.Pauwels-Hamme-Zogge -.
26.Zo-15/03/2000:00St.Pauwels-F.C.Sint-Niklaas -.
27.Zo-22/03/2000:00Meerdonk-St.Pauwels -.
28.Zo-29/03/2000:00St.Pauwels-Melsele B -.
29.Zo-19/04/2000:00Rangers Opdorp-St.Pauwels -.
30.Zo-26/04/2000:00St.Pauwels-Eksaarde -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Robur

1.Zo-01/09/1915:00Klinge-

Robur

0 -3

3

34
2.Zo-08/09/1915:00

Robur

-Kallo1 -2035
3.Za-14/09/1920:00Lebbeke B-

Robur

0 -1

3

65
4.Zo-22/09/1915:00

Robur

-Hamme-Zogge1 -3068
5.Za-28/09/1919:00St.Pauwels-

Robur

-.
6.Zo-06/10/1915:00

Robur

-Meerdonk -.
7.Za-12/10/1916:00Melsele B-

Robur

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Robur

-Rangers Opdorp -.
9.Zo-27/10/1900:00Eksaarde-

Robur

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Robur

-FC Gerda Waasland -.
11.Zo-10/11/1900:00FC Moerbeke-

Robur

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Robur

-Eendr.Zele B -.
13.Zo-24/11/1900:00White Boys SN-

Robur

-.
14.Zo-01/12/1900:00F.C.Sint-Niklaas-

Robur

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Robur

-Kemzeke -.
16.Zo-15/12/1900:00

Robur

-Klinge -.
17.Zo-05/01/2000:00Kallo-

Robur

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Robur

-Lebbeke B -.
19.Zo-19/01/2000:00Hamme-Zogge-

Robur

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Robur

-St.Pauwels -.
21.Zo-02/02/2000:00Meerdonk-

Robur

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Robur

-Melsele B -.
23.Zo-16/02/2000:00Rangers Opdorp-

Robur

-.
24.Zo-01/03/2000:00

Robur

-Eksaarde -.
25.Zo-08/03/2000:00FC Gerda Waasland-

Robur

-.
26.Zo-15/03/2000:00

Robur

-FC Moerbeke -.
27.Zo-22/03/2000:00Eendr.Zele B-

Robur

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Robur

-White Boys SN -.
29.Zo-19/04/2000:00

Robur

-F.C.Sint-Niklaas -.
30.Zo-26/04/2000:00Kemzeke-

Robur

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Rangers Opdorp612:2+10
2St.Pauwels65:1+4
3White Boys SN45:1+4
4FC Moerbeke45:2+3
5Kallo44:3+1
6Kemzeke37:6+1
7Eksaarde34:5-1
8FC Gerda Waasland32:3-1
9Melsele B35:8-3
10Hamme-Zogge34:8-4
11F.C.Sint-Niklaas34:9-5
12Meerdonk13:4-1
13Robur02:5-3
14Lebbeke B01:4-3
15Eendr.Zele B01:5-4
16Klinge00:7-7

alle wedstrijden (4/30)

1Rangers Opdorp1221:5+16
2FC Moerbeke1014:5+9
3Kallo1010:4+6
4Hamme-Zogge911:10+1
5St.Pauwels77:6+1
6Melsele B79:10-1
7Klinge612:10+2
8Robur66:5+1
9White Boys SN48:6+2
10Meerdonk44:5-1
11Kemzeke49:11-2
12Eksaarde46:13-7
13Eendr.Zele B35:9-4
14FC Gerda Waasland34:8-4
15F.C.Sint-Niklaas38:18-10
16Lebbeke B03:12-9

uitwedstrijden (2/15)

1Klinge612:3+9
2FC Moerbeke69:3+6
.Rangers Opdorp69:3+6
4Hamme-Zogge67:2+5
5Kallo66:1+5
6Robur64:0+4
7Melsele B44:2+2
8Eendr.Zele B34:40
9Meerdonk31:10
10St.Pauwels12:5-3
.Kemzeke12:5-3
12Eksaarde12:8-6
13White Boys SN03:5-2
14FC Gerda Waasland02:5-3
15F.C.Sint-Niklaas04:9-5
16Lebbeke B02:8-6