www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E

zaterdag 15/02/2020

19:00St.Pauwels-

Kallo

0 -5
20:00F.C.Sint-Niklaas-

FC Moerbeke

0-2
.

Melsele B

-Kemzeke2-1
.FC Gerda Waasland-

Eendr.Zele B

1-2

zondag 16/02/2020

15:00Meerdonk-

Klinge

0-2
.

Hamme-Zogge

-Lebbeke B3 -2
.

Rangers Opdorp

-Robur3-0

zaterdag 22/02/2020

15:00Klinge7- 4St.Pauwels-

zondag 23/02/2020

15:00Robur8-10Melsele B-
.White Boys SN3 -10Rangers Opdorp-
.Eendr.Zele B4-1Eksaarde-
.FC Moerbeke6-9FC Gerda Waasland-
.Kallo9-9Hamme-Zogge-
.Lebbeke B4 -1F.C.Sint-Niklaas-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Kallo*54128
2.Hamme-Zogge*5078-4.(1)
3.Rangers Opdorp*5098-1.(0)
4.Melsele B*48128.1
5.FC Moerbeke*4538.4
6.Robur*3528
7.Klinge*3368
8.Kemzeke2957
9.FC Gerda Waasland*28983.
10.White Boys SN**2769
11.St.Pauwels*2728.-3(1)
12.Eksaarde**1949.2
13.Eendr.Zele B*1868
14.Meerdonk1747-2.(0)
15.F.C.Sint-Niklaas*1238
16.Lebbeke B*518
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E --> Robur

periode 1

10/10

FC Moerbeke25
2.Kallo24
3.Hamme-Zogge22
4.Rangers Opdorp21
5.Robur20
6.Melsele B19
7.FC Gerda Waasland15
8.Klinge15
9.St.Pauwels15
10.White Boys SN12
11.Kemzeke11
12.Meerdonk8
13.F.C.Sint-Niklaas7
14.Eksaarde6
15.Eendr.Zele B5
16.Lebbeke B1

periode 2

10/10

Kallo24
2.Rangers Opdorp23
3.Melsele B23
4.Hamme-Zogge22
5.FC Moerbeke17
6.Kemzeke16
7.White Boys SN15
8.Robur15
9.Klinge15
10.St.Pauwels11
11.Eendr.Zele B10
12.FC Gerda Waasland10
13.Eksaarde10
14.Meerdonk5
15.F.C.Sint-Niklaas5
16.Lebbeke B4

periode 3

3/10

1.Kallo*6
Rangers Opdorp*6
3.Hamme-Zogge*6
4.Melsele B*6
5.Meerdonk4
6.FC Moerbeke*3
7.Eksaarde**3
8.FC Gerda Waasland*3
9.Klinge*3
10.Eendr.Zele B*3
11.Kemzeke2
12.St.Pauwels*1
13.White Boys SN**0
14.Lebbeke B*0
15.F.C.Sint-Niklaas*0
16.Robur*0

Robur

1.Zo-01/09/1915:00Klinge-

Robur

0 -3

3

34
2.Zo-08/09/1915:00

Robur

-Kallo1 -2035
3.Za-14/09/1920:00Lebbeke B-

Robur

0 -1

3

65
4.Zo-22/09/1915:00

Robur

-Hamme-Zogge1 -3068
5.Za-28/09/1919:00St.Pauwels-

Robur

4 -4179
6.Zo-06/10/1915:00

Robur

-Meerdonk4 -0

3

106
7.Za-12/10/1916:00Melsele B-

Robur

0 -2

3

135
8.Zo-20/10/1915:00

Robur

-Rangers Opdorp0 -01147
9.Zo-27/10/1915:00Eksaarde-

Robur

0 -1

3

176
10.Zo-03/11/1914:30

Robur

-FC Gerda Waasland4 -1

3

205
11.Zo-10/11/1914:30FC Moerbeke-

Robur

1 -00206
12.Zo-17/11/1914:30

Robur

-Eendr.Zele B1 -0

3

235
13.Zo-24/11/1914:30White Boys SN-

Robur

2 -10236
14.Za-30/11/1920:00F.C.Sint-Niklaas-

Robur

0 -5

3

266
15.Zo-08/12/1914:30

Robur

-Kemzeke3 -2

3

296
16.Zo-15/12/1914:30

Robur

-Klinge2 -21306
17.Zo-05/01/2014:30Kallo-

Robur

3 -00306
18.Zo-12/01/2014:30

Robur

-Lebbeke B5 -0

3

336
19.Zo-19/01/2015:00Hamme-Zogge-

Robur

3 -31346
20.Zo-26/01/2015:00

Robur

-St.Pauwels1 -11356
21.Zo-02/02/2015:00Meerdonk-

Robur

2 -10356
23.Zo-16/02/2015:00Rangers Opdorp-

Robur

3 -00356
22.Zo-23/02/2015:00

Robur

-Melsele B -.
24.Zo-01/03/2015:00

Robur

-Eksaarde -.
25.Za-07/03/2020:00FC Gerda Waasland-

Robur

-.
26.Zo-15/03/2015:00

Robur

-FC Moerbeke -.
27.Zo-22/03/2015:00Eendr.Zele B-

Robur

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Robur

-White Boys SN -.
29.Zo-19/04/2000:00

Robur

-F.C.Sint-Niklaas -.
30.Zo-26/04/2000:00Kemzeke-

Robur

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Melsele B

1.Zo-01/09/1915:00Melsele B-Rangers Opdorp2 -60015
2.Zo-08/09/1915:00Eksaarde-Melsele B1 -3

3

311
3.Za-14/09/1920:00Melsele B-FC Gerda Waasland3 -2

3

68
4.Zo-22/09/1915:00FC Moerbeke-Melsele B1 -1176
5.Za-28/09/1920:00Melsele B-Eendr.Zele B4 -0

3

105
6.Zo-06/10/1915:00White Boys SN-Melsele B0 -3

3

135
7.Za-12/10/1916:00Melsele B-

Robur

0 -20136
8.Za-19/10/1919:30Kemzeke-Melsele B1 -4

3

164
9.Za-26/10/1920:00Melsele B-Klinge3 -0

3

194
10.Zo-03/11/1914:30Kallo-Melsele B4 -00196
11.Za-09/11/1920:00Melsele B-Lebbeke B2 -1

3

225
12.Zo-17/11/1914:30Hamme-Zogge-Melsele B3 -10226
13.Za-23/11/1920:00Melsele B-St.Pauwels3 -1

3

255
14.Zo-01/12/1914:30Meerdonk-Melsele B1 -5

3

285
15.Za-07/12/1920:00Melsele B-F.C.Sint-Niklaas4 -0

3

315
16.Zo-15/12/1914:30Rangers Opdorp-Melsele B2 -21325
17.Za-04/01/2020:00Melsele B-Eksaarde0 -01335
18.Za-11/01/2020:00FC Gerda Waasland-Melsele B0 -2

3

365
19.Za-18/01/2020:00Melsele B-FC Moerbeke2 -1

3

395
20.Zo-26/01/2015:00Eendr.Zele B-Melsele B0 -1

3

425
21.Za-01/02/2020:00Melsele B-White Boys SN2 -1

3

454
23.Za-15/02/2020:00Melsele B-Kemzeke2 -1

3

484
22.Zo-23/02/2015:00

Robur

-Melsele B -.
24.Zo-01/03/2015:00Klinge-Melsele B -.
25.Za-07/03/2020:00Melsele B-Kallo -.
26.Zo-15/03/2015:00Lebbeke B-Melsele B -.
27.Za-21/03/2020:00Melsele B-Hamme-Zogge -.
28.Zo-29/03/2000:00St.Pauwels-Melsele B -.
29.Zo-19/04/2000:00Melsele B-Meerdonk -.
30.Zo-26/04/2000:00F.C.Sint-Niklaas-Melsele B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Melsele B2827:15+12
2Rangers Opdorp2641:16+25
3Kallo**2529:9+20
4FC Moerbeke*2328:14+14
5Hamme-Zogge*2331:24+7
6Robur**1822:11+11
7Kemzeke*1719:16+3
8White Boys SN*1716:20-4
9Eksaarde*1619:18+1
10St.Pauwels*1518:23-5
11Klinge**1321:23-2
12FC Gerda Waasland1311:18-7
13Eendr.Zele B*815:26-11
14Meerdonk*815:27-12
15F.C.Sint-Niklaas813:36-23
16Lebbeke B**416:25-9

alle wedstrijden (23/30)

1Kallo*5465:22+43
2Hamme-Zogge*5058:37+21
3Rangers Opdorp*5074:25+49
4Melsele B*4849:28+21
5FC Moerbeke*4549:26+23
6Robur*3543:29+14
7Klinge*3352:48+4
8Kemzeke2940:39+1
9FC Gerda Waasland*2830:39-9
10White Boys SN**2731:41-10
11St.Pauwels*2733:41-8
12Eksaarde**1924:43-19
13Eendr.Zele B*1830:58-28
14Meerdonk1732:53-21
15F.C.Sint-Niklaas*1226:69-43
16Lebbeke B*526:64-38

uitwedstrijden (12/15)

1Kallo2936:13+23
2Hamme-Zogge*2727:13+14
3Rangers Opdorp**2433:9+24
4FC Moerbeke*2221:12+9
5Melsele B**2022:13+9
6Klinge2031:25+6
7Robur1721:18+3
8FC Gerda Waasland**1519:21-2
9Kemzeke1221:23-2
10St.Pauwels*1215:18-3
11White Boys SN**1015:21-6
12Eendr.Zele B*1015:32-17
13Meerdonk917:26-9
14F.C.Sint-Niklaas**413:33-20
15Eksaarde**35:25-20
16Lebbeke B110:39-29