www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:45

F.C.Sint-Niklaas

-Kemzeke4-1
19:00

St.Pauwels

-FC Gerda Waasland2-0

zondag 01/09/2019

15:00

Kallo

-White Boys SN3-2
.Klinge-

Robur

0-3
.Melsele B-

Rangers Opdorp

2-6
.Meerdonk-Eksaarde2-2
.Lebbeke B-

Eendr.Zele B

1-3
.Hamme-Zogge-

FC Moerbeke

2-7

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

20:00

FC Gerda Waasland

-Meerdonk1-0

zondag 08/09/2019

15:00Kemzeke-

Klinge

3-4
.Robur-

Kallo

1-2
.

Rangers Opdorp

-F.C.Sint-Niklaas6-2
.Eendr.Zele B-

Hamme-Zogge

1-4
.Eksaarde-

Melsele B

1-3
.

FC Moerbeke

-St.Pauwels4-1
.

White Boys SN

-Lebbeke B4-0

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:00

St.Pauwels

-Eendr.Zele B3-1
20:00Lebbeke B-

Robur

0-1
.

Melsele B

-FC Gerda Waasland3-2

zondag 15/09/2019

15:00F.C.Sint-Niklaas-

Klinge

0-8
.Meerdonk-

FC Moerbeke

1-2
.

Hamme-Zogge

-White Boys SN2-1
.Kallo-Kemzeke1-1
.

Rangers Opdorp

-Eksaarde6-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30

Kemzeke

-Lebbeke B4-2
20:00FC Gerda Waasland-

Rangers Opdorp

1-3

zondag 22/09/2019

15:00Eendr.Zele B-

Meerdonk

0-1
.FC Moerbeke-Melsele B1-1
.White Boys SN-St.Pauwels1-1
.

Eksaarde

-F.C.Sint-Niklaas3-2
.Robur-

Hamme-Zogge

1-3
.Klinge-

Kallo

0-4

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:00St.Pauwels-Robur-
20:00Melsele B-Eendr.Zele B-

zondag 29/09/2019

15:00F.C.Sint-Niklaas-Kallo-
.Rangers Opdorp-FC Moerbeke-
.Eksaarde-FC Gerda Waasland-
.Lebbeke B-Klinge-
.Hamme-Zogge-Kemzeke-
.Meerdonk-White Boys SN-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Kemzeke-St.Pauwels-
20:00FC Gerda Waasland-F.C.Sint-Niklaas-

zondag 06/10/2019

15:00Klinge-Hamme-Zogge-
.Kallo-Lebbeke B-
.FC Moerbeke-Eksaarde-
.Eendr.Zele B-Rangers Opdorp-
.White Boys SN-Melsele B-
.Robur-Meerdonk-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

16:00Melsele B-Robur-
19:00St.Pauwels-Klinge-
20:00FC Gerda Waasland-FC Moerbeke-
.F.C.Sint-Niklaas-Lebbeke B-

zondag 13/10/2019

15:00Rangers Opdorp-White Boys SN-
.Eksaarde-Eendr.Zele B-
.Hamme-Zogge-Kallo-
.Meerdonk-Kemzeke-

speeldag 8

periode 1

zondag 20/10/2019

15:00Kemzeke-Melsele B-
.Klinge-Meerdonk-
.Kallo-St.Pauwels-
.Lebbeke B-Hamme-Zogge-
.FC Moerbeke-F.C.Sint-Niklaas-
.Eendr.Zele B-FC Gerda Waasland-
.White Boys SN-Eksaarde-
.Robur-Rangers Opdorp-

speeldag 9

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00Melsele B-Klinge-
.Rangers Opdorp-Kemzeke-
.Eksaarde-Robur-
.FC Gerda Waasland-White Boys SN-
.FC Moerbeke-Eendr.Zele B-
.St.Pauwels-Lebbeke B-
.Meerdonk-Kallo-
.F.C.Sint-Niklaas-Hamme-Zogge-

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00Kemzeke-Eksaarde-
.Klinge-Rangers Opdorp-
.Kallo-Melsele B-
.Lebbeke B-Meerdonk-
.Hamme-Zogge-St.Pauwels-
.Eendr.Zele B-F.C.Sint-Niklaas-
.White Boys SN-FC Moerbeke-
.Robur-FC Gerda Waasland-

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00Melsele B-Lebbeke B-
.Rangers Opdorp-Kallo-
.Eksaarde-Klinge-
.FC Gerda Waasland-Kemzeke-
.FC Moerbeke-Robur-
.Eendr.Zele B-White Boys SN-
.Meerdonk-Hamme-Zogge-
.F.C.Sint-Niklaas-St.Pauwels-

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Kemzeke-FC Moerbeke-
.Klinge-FC Gerda Waasland-
.Kallo-Eksaarde-
.Lebbeke B-Rangers Opdorp-
.Hamme-Zogge-Melsele B-
.St.Pauwels-Meerdonk-
.White Boys SN-F.C.Sint-Niklaas-
.Robur-Eendr.Zele B-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Melsele B-St.Pauwels-
.Rangers Opdorp-Hamme-Zogge-
.Eksaarde-Lebbeke B-
.FC Gerda Waasland-Kallo-
.FC Moerbeke-Klinge-
.Eendr.Zele B-Kemzeke-
.White Boys SN-Robur-
.F.C.Sint-Niklaas-Meerdonk-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Kemzeke-White Boys SN-
.Klinge-Eendr.Zele B-
.Kallo-FC Moerbeke-
.Lebbeke B-FC Gerda Waasland-
.Hamme-Zogge-Eksaarde-
.St.Pauwels-Rangers Opdorp-
.Meerdonk-Melsele B-
.F.C.Sint-Niklaas-Robur-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Melsele B-F.C.Sint-Niklaas-
.Rangers Opdorp-Meerdonk-
.Eksaarde-St.Pauwels-
.FC Gerda Waasland-Hamme-Zogge-
.FC Moerbeke-Lebbeke B-
.Eendr.Zele B-Kallo-
.White Boys SN-Klinge-
.Robur-Kemzeke-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Rangers Opdorp-Melsele B-
.Robur-Klinge-
.White Boys SN-Kallo-
.Eendr.Zele B-Lebbeke B-
.FC Moerbeke-Hamme-Zogge-
.FC Gerda Waasland-St.Pauwels-
.Eksaarde-Meerdonk-
.Kemzeke-F.C.Sint-Niklaas-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Klinge-Kemzeke-
.F.C.Sint-Niklaas-Rangers Opdorp-
.Melsele B-Eksaarde-
.Meerdonk-FC Gerda Waasland-
.St.Pauwels-FC Moerbeke-
.Hamme-Zogge-Eendr.Zele B-
.Lebbeke B-White Boys SN-
.Kallo-Robur-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00FC Gerda Waasland-Melsele B-
.Eksaarde-Rangers Opdorp-
.Kemzeke-Kallo-
.Robur-Lebbeke B-
.White Boys SN-Hamme-Zogge-
.Eendr.Zele B-St.Pauwels-
.FC Moerbeke-Meerdonk-
.Klinge-F.C.Sint-Niklaas-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Lebbeke B-Kemzeke-
.Kallo-Klinge-
.F.C.Sint-Niklaas-Eksaarde-
.Rangers Opdorp-FC Gerda Waasland-
.Melsele B-FC Moerbeke-
.Meerdonk-Eendr.Zele B-
.St.Pauwels-White Boys SN-
.Hamme-Zogge-Robur-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Eendr.Zele B-Melsele B-
.FC Moerbeke-Rangers Opdorp-
.FC Gerda Waasland-Eksaarde-
.Klinge-Lebbeke B-
.Kemzeke-Hamme-Zogge-
.Robur-St.Pauwels-
.White Boys SN-Meerdonk-
.Kallo-F.C.Sint-Niklaas-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00St.Pauwels-Kemzeke-
.Hamme-Zogge-Klinge-
.Lebbeke B-Kallo-
.F.C.Sint-Niklaas-FC Gerda Waasland-
.Eksaarde-FC Moerbeke-
.Rangers Opdorp-Eendr.Zele B-
.Melsele B-White Boys SN-
.Meerdonk-Robur-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Robur-Melsele B-
.White Boys SN-Rangers Opdorp-
.Eendr.Zele B-Eksaarde-
.FC Moerbeke-FC Gerda Waasland-
.Kallo-Hamme-Zogge-
.Klinge-St.Pauwels-
.Kemzeke-Meerdonk-
.Lebbeke B-F.C.Sint-Niklaas-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Melsele B-Kemzeke-
.Meerdonk-Klinge-
.St.Pauwels-Kallo-
.Hamme-Zogge-Lebbeke B-
.F.C.Sint-Niklaas-FC Moerbeke-
.FC Gerda Waasland-Eendr.Zele B-
.Eksaarde-White Boys SN-
.Rangers Opdorp-Robur-

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Klinge-Melsele B-
.Kemzeke-Rangers Opdorp-
.Robur-Eksaarde-
.White Boys SN-FC Gerda Waasland-
.Eendr.Zele B-FC Moerbeke-
.Lebbeke B-St.Pauwels-
.Kallo-Meerdonk-
.Hamme-Zogge-F.C.Sint-Niklaas-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Eksaarde-Kemzeke-
.Rangers Opdorp-Klinge-
.Melsele B-Kallo-
.Meerdonk-Lebbeke B-
.St.Pauwels-Hamme-Zogge-
.F.C.Sint-Niklaas-Eendr.Zele B-
.FC Moerbeke-White Boys SN-
.FC Gerda Waasland-Robur-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Lebbeke B-Melsele B-
.Kallo-Rangers Opdorp-
.Klinge-Eksaarde-
.Kemzeke-FC Gerda Waasland-
.Robur-FC Moerbeke-
.White Boys SN-Eendr.Zele B-
.Hamme-Zogge-Meerdonk-
.St.Pauwels-F.C.Sint-Niklaas-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00FC Moerbeke-Kemzeke-
.FC Gerda Waasland-Klinge-
.Eksaarde-Kallo-
.Rangers Opdorp-Lebbeke B-
.Melsele B-Hamme-Zogge-
.Meerdonk-St.Pauwels-
.F.C.Sint-Niklaas-White Boys SN-
.Eendr.Zele B-Robur-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00St.Pauwels-Melsele B-
.Hamme-Zogge-Rangers Opdorp-
.Lebbeke B-Eksaarde-
.Kallo-FC Gerda Waasland-
.Klinge-FC Moerbeke-
.Kemzeke-Eendr.Zele B-
.Robur-White Boys SN-
.Meerdonk-F.C.Sint-Niklaas-

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00White Boys SN-Kemzeke-
.Eendr.Zele B-Klinge-
.FC Moerbeke-Kallo-
.FC Gerda Waasland-Lebbeke B-
.Eksaarde-Hamme-Zogge-
.Rangers Opdorp-St.Pauwels-
.Melsele B-Meerdonk-
.Robur-F.C.Sint-Niklaas-

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00F.C.Sint-Niklaas-Melsele B-
.Meerdonk-Rangers Opdorp-
.St.Pauwels-Eksaarde-
.Hamme-Zogge-FC Gerda Waasland-
.Lebbeke B-FC Moerbeke-
.Kallo-Eendr.Zele B-
.Klinge-White Boys SN-
.Kemzeke-Robur-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

4/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Rangers Opdorp124+16212+69
2.FC Moerbeke103+9142+69
3.Kallo103+6102+56
4.Hamme-Zogge93+1112+57
5.St.Pauwels72+170-32
6.Melsele B72-191+24
7.Klinge62+2122+912
8.Robur62+162+44
9.White Boys SN41+280-23
10.Meerdonk41-14101
11.Kemzeke41-290-32
12.Eksaarde41-760-62
13.Eendr.Zele B31-45104
14.FC Gerda Waasland31-440-32
15.F.C.Sint-Niklaas31-1080-54
16.Lebbeke B00-930-62

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

4/10

1

2

3

4

1.Rangers Opdorp124+1621
2.FC Moerbeke103+914
3.Kallo103+610
4.Hamme-Zogge93+111
5.St.Pauwels72+17
6.Melsele B72-19
7.Klinge62+212
8.Robur62+16
9.White Boys SN41+28
10.Meerdonk41-14
11.Kemzeke41-29
12.Eksaarde41-76
13.Eendr.Zele B31-45
14.FC Gerda Waasland31-44
15.F.C.Sint-Niklaas31-108
16.Lebbeke B00-93

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.White Boys SN0000
Kallo0000
Melsele B0000
FC Moerbeke0000
St.Pauwels0000
Eksaarde0000
Kemzeke0000
Rangers Opdorp0000
Meerdonk0000
Klinge0000
F.C.Sint-Niklaas0000
FC Gerda Waasland0000
Robur0000
Hamme-Zogge0000
Eendr.Zele B0000
Lebbeke B0000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.White Boys SN0000
Kallo0000
Melsele B0000
FC Moerbeke0000
St.Pauwels0000
Eksaarde0000
Kemzeke0000
Rangers Opdorp0000
Meerdonk0000
Klinge0000
F.C.Sint-Niklaas0000
FC Gerda Waasland0000
Robur0000
Hamme-Zogge0000
Eendr.Zele B0000
Lebbeke B0000