www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:45

F.C.Sint-Niklaas

-Kemzeke4-1
19:00

St.Pauwels

-FC Gerda Waasland2-0

zondag 01/09/2019

15:00

Kallo

-White Boys SN3-2
.Klinge-

Robur

0-3
.Melsele B-

Rangers Opdorp

2-6
.Meerdonk-Eksaarde2-2
.Lebbeke B-

Eendr.Zele B

1-3
.Hamme-Zogge-

FC Moerbeke

2-7

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

20:00

FC Gerda Waasland

-Meerdonk1-0

zondag 08/09/2019

15:00Kemzeke-

Klinge

3-4
.Robur-

Kallo

1-2
.

Rangers Opdorp

-F.C.Sint-Niklaas6-2
.Eendr.Zele B-

Hamme-Zogge

1-4
.Eksaarde-

Melsele B

1-3
.

FC Moerbeke

-St.Pauwels4-1
.

White Boys SN

-Lebbeke B4-0

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:00

St.Pauwels

-Eendr.Zele B3-1
20:00Lebbeke B-

Robur

0-1
.

Melsele B

-FC Gerda Waasland3-2

zondag 15/09/2019

15:00F.C.Sint-Niklaas-

Klinge

0-8
.Meerdonk-

FC Moerbeke

1-2
.

Hamme-Zogge

-White Boys SN2-1
.Kallo-Kemzeke1-1
.

Rangers Opdorp

-Eksaarde6-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30

Kemzeke

-Lebbeke B4-2
20:00FC Gerda Waasland-

Rangers Opdorp

1-3

zondag 22/09/2019

15:00Eendr.Zele B-

Meerdonk

0-1
.FC Moerbeke-Melsele B1-1
.White Boys SN-St.Pauwels1-1
.

Eksaarde

-F.C.Sint-Niklaas3-2
.Robur-

Hamme-Zogge

1-3
.Klinge-

Kallo

0-4

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:00St.Pauwels-Robur4-4
20:00

Melsele B

-Eendr.Zele B4-0

zondag 29/09/2019

15:00F.C.Sint-Niklaas-

Kallo

1-4
.Rangers Opdorp-

FC Moerbeke

0-1
.Eksaarde-

FC Gerda Waasland

0-5
.Lebbeke B-

Klinge

1-2
.

Hamme-Zogge

-Kemzeke4-2
.Meerdonk-

White Boys SN

0-2

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Kemzeke-St.Pauwels1-1
20:00

FC Gerda Waasland

-F.C.Sint-Niklaas1-0

zondag 06/10/2019

15:00Klinge-

Hamme-Zogge

1-2
.

Kallo

-Lebbeke B3-1
.Eendr.Zele B-Rangers Opdorp3-3
.White Boys SN-

Melsele B

0-3
.

Robur

-Meerdonk4-0
16:00

FC Moerbeke

-Eksaarde3-0

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

16:00Melsele B-

Robur

0-2
19:00St.Pauwels-

Klinge

3-4
20:00FC Gerda Waasland-

FC Moerbeke

2-3
.F.C.Sint-Niklaas-Lebbeke B2-2

zondag 13/10/2019

15:00Rangers Opdorp-White Boys SN3-3
.Eksaarde-Eendr.Zele B1-1
.Hamme-Zogge-Kallo1-1
.Meerdonk-

Kemzeke

1-4

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Kemzeke-

Melsele B

1-4

zondag 20/10/2019

15:00

Klinge

-Meerdonk4-3
.

Kallo

-St.Pauwels1-0
.Lebbeke B-

Hamme-Zogge

3-4
.

FC Moerbeke

-F.C.Sint-Niklaas5-0
.Eendr.Zele B-

FC Gerda Waasland

1-3
.White Boys SN-Eksaarde1-1
.Robur-Rangers Opdorp0-0

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:00

St.Pauwels

-Lebbeke B2-0
20:00

FC Gerda Waasland

-White Boys SN2-1
.F.C.Sint-Niklaas-

Hamme-Zogge

1-2
.

Melsele B

-Klinge3-0

zondag 27/10/2019

15:00

Rangers Opdorp

-Kemzeke3-1
.Eksaarde-

Robur

0-1
.

FC Moerbeke

-Eendr.Zele B5-1
.Meerdonk-Kallo3-3

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

14:30

Kemzeke

-Eksaarde2-0
.Klinge-

Rangers Opdorp

1-2
.

Kallo

-Melsele B4-0
.Lebbeke B-

Meerdonk

0-2
.Hamme-Zogge-

St.Pauwels

1-3
.Eendr.Zele B-

F.C.Sint-Niklaas

1-3
.

White Boys SN

-FC Moerbeke3-2
.

Robur

-FC Gerda Waasland4-1

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

20:00F.C.Sint-Niklaas-

St.Pauwels

1-2
.

Melsele B

-Lebbeke B2-1
.FC Gerda Waasland-

Kemzeke

0-1

zondag 10/11/2019

14:30

Rangers Opdorp

-Kallo5-1
.

Eksaarde

-Klinge2-1
.

FC Moerbeke

-Robur1-0
.Eendr.Zele B-

White Boys SN

1-2
.Meerdonk-

Hamme-Zogge

1-2

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:00

St.Pauwels

-Meerdonk4-3
19:30Kemzeke-

FC Moerbeke

0-1

zondag 17/11/2019

14:30

Klinge

-FC Gerda Waasland4-0
.

Kallo

-Eksaarde5-0
.

Hamme-Zogge

-Melsele B3-1
.

White Boys SN

-F.C.Sint-Niklaas3-1
.

Robur

-Eendr.Zele B1-0
15:00Lebbeke B-

Rangers Opdorp

1-4

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

20:00F.C.Sint-Niklaas-Meerdonk1-1
.FC Gerda Waasland-

Kallo

1-3
.

Melsele B

-St.Pauwels3-1

zondag 24/11/2019

14:30

Rangers Opdorp

-Hamme-Zogge2-1
.

Eksaarde

-Lebbeke B6-0
.FC Moerbeke-Klinge2-2
.

White Boys SN

-Robur2-1
15:00

Eendr.Zele B

-Kemzeke3-2

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:00St.Pauwels-

Rangers Opdorp

0-5
19:30

Kemzeke

-White Boys SN2-0
20:00F.C.Sint-Niklaas-

Robur

0-5

zondag 01/12/2019

14:30

Klinge

-Eendr.Zele B6-2
.Kallo-

FC Moerbeke

0-1
.

Hamme-Zogge

-Eksaarde3-1
.Meerdonk-

Melsele B

1-5
15:00Lebbeke B-

FC Gerda Waasland

1-2

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

20:00

Melsele B

-F.C.Sint-Niklaas4-0
.FC Gerda Waasland-

Hamme-Zogge

0-2

zondag 08/12/2019

14:30

Rangers Opdorp

-Meerdonk4-1
.Eksaarde-St.Pauwels2-2
.

FC Moerbeke

-Lebbeke B2-0
.White Boys SN-

Klinge

0-2
.

Robur

-Kemzeke3-2
15:00Eendr.Zele B-

Kallo

0-4

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30

Kemzeke

-F.C.Sint-Niklaas3-1
20:00FC Gerda Waasland-St.Pauwels1-1

zondag 15/12/2019

14:30Rangers Opdorp-Melsele B2-2
.Robur-Klinge2-2
.White Boys SN-

Kallo

0-5
.Eksaarde-Meerdonk2-2
15:00

Eendr.Zele B

-Lebbeke B3-1
16:00FC Moerbeke-

Hamme-Zogge

1-3

speeldag 17

periode 2

zondag 22/12/2019

14:30

Meerdonk

-FC Gerda Waasland3-1

zaterdag 04/01/2020

19:00St.Pauwels-FC Moerbeke0-0
20:00F.C.Sint-Niklaas-

Rangers Opdorp

0-6
.Melsele B-Eksaarde0-0

zondag 05/01/2020

14:30Klinge-

Kemzeke

0-4
.

Hamme-Zogge

-Eendr.Zele B4-1
.

Kallo

-Robur3-0
15:00

Lebbeke B

-White Boys SN6-2

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30Kemzeke-

Kallo

0-1
20:00FC Gerda Waasland-

Melsele B

0-2

zondag 12/01/2020

14:30Eksaarde-Rangers Opdorp0-0
.

Robur

-Lebbeke B5-0
.White Boys SN-

Hamme-Zogge

0-3
.

FC Moerbeke

-Meerdonk3-2
.Klinge-F.C.Sint-Niklaas2-2
15:00Eendr.Zele B-St.Pauwels2-2

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:00St.Pauwels-

White Boys SN

0-1
20:00

F.C.Sint-Niklaas

-Eksaarde2-1
.

Melsele B

-FC Moerbeke2-1

zondag 19/01/2020

15:00Lebbeke B-Kemzeke2-2
.

Kallo

-Klinge4-2
.Rangers Opdorp-

FC Gerda Waasland

2-3
.Meerdonk-

Eendr.Zele B

1-3
.Hamme-Zogge-Robur3-3

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

15:00Eendr.Zele B-

Melsele B

0-1
.FC Moerbeke-

Rangers Opdorp

1-4
.

FC Gerda Waasland

-Eksaarde1-0
.

Klinge

-Lebbeke B3-1
.

Kemzeke

-Hamme-Zogge2-1
.Robur-St.Pauwels1-1
.

White Boys SN

-Meerdonk2-1
.

Kallo

-F.C.Sint-Niklaas5-2

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:00St.Pauwels-Kemzeke0-0
20:00

Melsele B

-White Boys SN2-1
.F.C.Sint-Niklaas-

FC Gerda Waasland

1-2

zondag 02/02/2020

15:00

Hamme-Zogge

-Klinge5-2
.Lebbeke B-

Kallo

1-3
.

Eksaarde

-FC Moerbeke2-1
.

Rangers Opdorp

-Eendr.Zele B5-1
.

Meerdonk

-Robur2-1

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30Kemzeke-Meerdonk1-1

zaterdag 22/02/2020

15:00Klinge-St.Pauwels-

zondag 23/02/2020

15:00White Boys SN-Rangers Opdorp-
.Eendr.Zele B-Eksaarde-
.FC Moerbeke-FC Gerda Waasland-
.Kallo-Hamme-Zogge-
.Lebbeke B-F.C.Sint-Niklaas-

zondag 05/04/2020

00:00Robur-Melsele B-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:00St.Pauwels-

Kallo

0-5
20:00F.C.Sint-Niklaas-

FC Moerbeke

0-2
.

Melsele B

-Kemzeke2-1
.FC Gerda Waasland-

Eendr.Zele B

1-2

zondag 16/02/2020

15:00Meerdonk-

Klinge

0-2
.

Hamme-Zogge

-Lebbeke B3-2
.

Rangers Opdorp

-Robur3-0

zondag 05/04/2020

00:00Eksaarde-White Boys SN-

speeldag 24

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:30Kemzeke-Rangers Opdorp-

zondag 01/03/2020

15:00Klinge-Melsele B-
.Robur-Eksaarde-
.White Boys SN-FC Gerda Waasland-
.Eendr.Zele B-FC Moerbeke-
.Lebbeke B-St.Pauwels-
.Kallo-Meerdonk-
.Hamme-Zogge-F.C.Sint-Niklaas-

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:00St.Pauwels-Hamme-Zogge-
20:00Melsele B-Kallo-
.FC Gerda Waasland-Robur-
.F.C.Sint-Niklaas-Eendr.Zele B-

zondag 08/03/2020

15:00Eksaarde-Kemzeke-
.Rangers Opdorp-Klinge-
.Meerdonk-Lebbeke B-
.FC Moerbeke-White Boys SN-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:00St.Pauwels-F.C.Sint-Niklaas-
19:30Kemzeke-FC Gerda Waasland-

zondag 15/03/2020

15:00Lebbeke B-Melsele B-
.Kallo-Rangers Opdorp-
.Klinge-Eksaarde-
.Robur-FC Moerbeke-
.White Boys SN-Eendr.Zele B-
.Hamme-Zogge-Meerdonk-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 21/03/2020

20:00F.C.Sint-Niklaas-White Boys SN-
.FC Gerda Waasland-Klinge-
.Melsele B-Hamme-Zogge-

zondag 22/03/2020

15:00FC Moerbeke-Kemzeke-
.Eksaarde-Kallo-
.Rangers Opdorp-Lebbeke B-
.Meerdonk-St.Pauwels-
.Eendr.Zele B-Robur-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00St.Pauwels-Melsele B-
.Hamme-Zogge-Rangers Opdorp-
.Lebbeke B-Eksaarde-
.Kallo-FC Gerda Waasland-
.Klinge-FC Moerbeke-
.Kemzeke-Eendr.Zele B-
.Robur-White Boys SN-
.Meerdonk-F.C.Sint-Niklaas-

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00White Boys SN-Kemzeke-
.Eendr.Zele B-Klinge-
.FC Moerbeke-Kallo-
.FC Gerda Waasland-Lebbeke B-
.Eksaarde-Hamme-Zogge-
.Rangers Opdorp-St.Pauwels-
.Melsele B-Meerdonk-
.Robur-F.C.Sint-Niklaas-

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00F.C.Sint-Niklaas-Melsele B-
.Meerdonk-Rangers Opdorp-
.St.Pauwels-Eksaarde-
.Hamme-Zogge-FC Gerda Waasland-
.Lebbeke B-FC Moerbeke-
.Kallo-Eendr.Zele B-
.Klinge-White Boys SN-
.Kemzeke-Robur-

23/30

1.Kallo*54128
2.Hamme-Zogge*5078
3.Rangers Opdorp*5098
4.Melsele B*48128
5.FC Moerbeke*4538
6.Robur*3528
7.Klinge*3368
8.Kemzeke2957
9.FC Gerda Waasland*2898
10.White Boys SN**2769
11.St.Pauwels*2728
12.Eksaarde**1949
13.Eendr.Zele B*1868
14.Meerdonk1747
15.F.C.Sint-Niklaas*1238
16.Lebbeke B*518
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Kallo*5417+43659+2336
2.Hamme-Zogge*5016+21589+1427
3.Rangers Opdorp*5015+49747+2433
4.Melsele B*4815+21496+922
5.FC Moerbeke*4514+23497+921
6.Robur*3510+14435+321
7.Klinge*3310+4526+631
8.xKemzeke298+1403-221
9.xFC Gerda Waasland*289-9305-219
10.White Boys SN**278-10313-615
11.xSt.Pauwels*276-8332-315
12.xEksaarde**194-19240-205
13.xEendr.Zele B*185-28303-1715
14.xMeerdonk174-21322-917
15.xF.C.Sint-Niklaas*123-43261-2013
16.xLebbeke B*51-38260-2910

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

FC Moerbeke258+2233
2.Kallo247+1626
3.Hamme-Zogge227+425
4.Rangers Opdorp216+1832
5.Robur206+1121
6.Melsele B196+623
7.FC Gerda Waasland155+118
8.Klinge155024
9.St.Pauwels154+320
10.White Boys SN123+118
11.Kemzeke113-420
12.Meerdonk82-913
13.F.C.Sint-Niklaas72-1815
14.Eksaarde61-188
15.Eendr.Zele B51-1612
16.Lebbeke B10-1710

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Kallo248+2031
2.Rangers Opdorp237+2434
3.Melsele B237+1322
4.Hamme-Zogge227+1325
5.FC Moerbeke175013
6.Kemzeke165+618
7.White Boys SN155-1012
8.Robur154+721
9.Klinge154+524
10.St.Pauwels112-613
11.Eendr.Zele B103-915
12.FC Gerda Waasland103-109
13.Eksaarde102-214
14.Meerdonk51-1116
15.F.C.Sint-Niklaas51-2210
16.Lebbeke B41-1813

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

4

1.Kallo*62+78
Rangers Opdorp*62+78
3.Hamme-Zogge*62+48
4.Melsele B*62+24
5.Meerdonk41-13
6.FC Moerbeke*31+13
7.Eksaarde**31+12
8.FC Gerda Waasland*3103
9.Klinge*31-14
10.Eendr.Zele B*31-33
11.Kemzeke20-12
12.St.Pauwels*10-50
13.White Boys SN**00-11
14.Lebbeke B*00-33
15.F.C.Sint-Niklaas*00-31
16.Robur*00-41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing