www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E

zaterdag 22/02/2020

15:00Klinge-

St.Pauwels

1-2

zondag 23/02/2020

15:00White Boys SN-

Rangers Opdorp

1 -5
.Eendr.Zele B-Eksaarde2 -2
.

FC Moerbeke

-FC Gerda Waasland1-0
.

Kallo

-Hamme-Zogge6 -0
.Lebbeke B-

F.C.Sint-Niklaas

1-2

zaterdag 29/02/2020

19:30Kemzeke7- 10Rangers Opdorp-

zondag 01/03/2020

15:00Klinge4- 10Melsele B-
.Robur8 -2Eksaarde-
.White Boys SN3-6FC Gerda Waasland-
.Eendr.Zele B5-4FC Moerbeke-
.Lebbeke B4-6St.Pauwels-
.Kallo12 -2Meerdonk-
.Hamme-Zogge10-4F.C.Sint-Niklaas-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Kallo57127.4
2.Rangers Opdorp53127
3.Hamme-Zogge5067
4.FC Moerbeke4867.-2(3)
5.Melsele B*48128
6.Robur*35281.
7.Klinge33673.
8.St.Pauwels3057
9.Kemzeke2957.2
10.FC Gerda Waasland2867-3.(0)
11.White Boys SN*2768
12.Eksaarde*2048
13.Eendr.Zele B1947-1.(1)
14.Meerdonk1747
15.F.C.Sint-Niklaas1537-4.(0)
16.Lebbeke B507
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E --> Eksaarde

periode 1

10/10

FC Moerbeke25
2.Kallo24
3.Hamme-Zogge22
4.Rangers Opdorp21
5.Robur20
6.Melsele B19
7.FC Gerda Waasland15
8.Klinge15
9.St.Pauwels15
10.White Boys SN12
11.Kemzeke11
12.Meerdonk8
13.F.C.Sint-Niklaas7
14.Eksaarde6
15.Eendr.Zele B5
16.Lebbeke B1

periode 2

10/10

Kallo24
2.Rangers Opdorp23
3.Melsele B23
4.Hamme-Zogge22
5.FC Moerbeke17
6.Kemzeke16
7.White Boys SN15
8.Robur15
9.Klinge15
10.St.Pauwels11
11.Eendr.Zele B10
12.FC Gerda Waasland10
13.Eksaarde10
14.Meerdonk5
15.F.C.Sint-Niklaas5
16.Lebbeke B4

periode 3

3/10

1.Kallo9
2.Rangers Opdorp9
3.Melsele B*6
FC Moerbeke6
5.Hamme-Zogge6
6.Eksaarde*4
7.Meerdonk4
8.Eendr.Zele B4
9.St.Pauwels4
10.FC Gerda Waasland3
11.Klinge3
12.F.C.Sint-Niklaas3
13.Kemzeke2
14.Lebbeke B0
15.Robur*0
16.White Boys SN*0

Robur

1.Zo-01/09/1915:00Klinge-Robur0 -3

3

34
2.Zo-08/09/1915:00Robur-Kallo1 -2035
3.Za-14/09/1920:00Lebbeke B-Robur0 -1

3

65
4.Zo-22/09/1915:00Robur-Hamme-Zogge1 -3068
5.Za-28/09/1919:00St.Pauwels-Robur4 -4179
6.Zo-06/10/1915:00Robur-Meerdonk4 -0

3

106
7.Za-12/10/1916:00Melsele B-Robur0 -2

3

135
8.Zo-20/10/1915:00Robur-Rangers Opdorp0 -01147
9.Zo-27/10/1915:00

Eksaarde

-Robur0 -1

3

176
10.Zo-03/11/1914:30Robur-FC Gerda Waasland4 -1

3

205
11.Zo-10/11/1914:30FC Moerbeke-Robur1 -00206
12.Zo-17/11/1914:30Robur-Eendr.Zele B1 -0

3

235
13.Zo-24/11/1914:30White Boys SN-Robur2 -10236
14.Za-30/11/1920:00F.C.Sint-Niklaas-Robur0 -5

3

266
15.Zo-08/12/1914:30Robur-Kemzeke3 -2

3

296
16.Zo-15/12/1914:30Robur-Klinge2 -21306
17.Zo-05/01/2014:30Kallo-Robur3 -00306
18.Zo-12/01/2014:30Robur-Lebbeke B5 -0

3

336
19.Zo-19/01/2015:00Hamme-Zogge-Robur3 -31346
20.Zo-26/01/2015:00Robur-St.Pauwels1 -11356
21.Zo-02/02/2015:00Meerdonk-Robur2 -10356
23.Zo-16/02/2015:00Rangers Opdorp-Robur3 -00356
24.Zo-01/03/2015:00Robur-

Eksaarde

-.
25.Za-07/03/2020:00FC Gerda Waasland-Robur -.
26.Zo-15/03/2015:00Robur-FC Moerbeke -.
27.Zo-22/03/2015:00Eendr.Zele B-Robur -.
28.Zo-29/03/2015:00Robur-White Boys SN -.
22.Zo-05/04/2015:00Robur-Melsele B -.
29.Zo-19/04/2015:00Robur-F.C.Sint-Niklaas -.
30.Zo-26/04/2015:00Kemzeke-Robur -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Eksaarde

1.Zo-01/09/1915:00Meerdonk-

Eksaarde

2 -2118
2.Zo-08/09/1915:00

Eksaarde

-Melsele B1 -30114
3.Zo-15/09/1915:00Rangers Opdorp-

Eksaarde

6 -00115
4.Zo-22/09/1915:00

Eksaarde

-F.C.Sint-Niklaas3 -2

3

412
5.Zo-29/09/1915:00

Eksaarde

-FC Gerda Waasland0 -50413
6.Zo-06/10/1916:00FC Moerbeke-

Eksaarde

3 -00414
7.Zo-13/10/1915:00

Eksaarde

-Eendr.Zele B1 -11513
8.Zo-20/10/1915:00White Boys SN-

Eksaarde

1 -11612
9.Zo-27/10/1915:00

Eksaarde

-Robur0 -10612
10.Zo-03/11/1914:30Kemzeke-

Eksaarde

2 -00614
11.Zo-10/11/1914:30

Eksaarde

-Klinge2 -1

3

912
12.Zo-17/11/1914:30Kallo-

Eksaarde

5 -00912
13.Zo-24/11/1914:30

Eksaarde

-Lebbeke B6 -0

3

1212
14.Zo-01/12/1914:30Hamme-Zogge-

Eksaarde

3 -101212
15.Zo-08/12/1914:30

Eksaarde

-St.Pauwels2 -211312
16.Zo-15/12/1914:30

Eksaarde

-Meerdonk2 -211412
17.Za-04/01/2020:00Melsele B-

Eksaarde

0 -011512
18.Zo-12/01/2014:30

Eksaarde

-Rangers Opdorp0 -011612
19.Za-18/01/2020:00F.C.Sint-Niklaas-

Eksaarde

2 -101612
20.Zo-26/01/2015:00FC Gerda Waasland-

Eksaarde

1 -001612
21.Zo-02/02/2015:00

Eksaarde

-FC Moerbeke2 -1

3

1912
22.Zo-23/02/2015:00Eendr.Zele B-

Eksaarde

2 -212012
24.Zo-01/03/2015:00Robur-

Eksaarde

-.
25.Zo-08/03/2015:00

Eksaarde

-Kemzeke -.
26.Zo-15/03/2015:00Klinge-

Eksaarde

-.
27.Zo-22/03/2015:00

Eksaarde

-Kallo -.
28.Zo-29/03/2015:00Lebbeke B-

Eksaarde

-.
23.Zo-05/04/2015:00

Eksaarde

-White Boys SN -.
29.Zo-19/04/2015:00

Eksaarde

-Hamme-Zogge -.
30.Zo-26/04/2015:00St.Pauwels-

Eksaarde

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Kallo*2835:9+26
2Melsele B2827:15+12
3Rangers Opdorp2641:16+25
4FC Moerbeke2629:14+15
5Hamme-Zogge*2331:24+7
6Robur**1822:11+11
7Kemzeke*1719:16+3
8White Boys SN1717:25-8
9Eksaarde*1619:18+1
10St.Pauwels*1518:23-5
11Klinge*1322:25-3
12FC Gerda Waasland1311:18-7
13Eendr.Zele B917:28-11
14Meerdonk*815:27-12
15F.C.Sint-Niklaas813:36-23
16Lebbeke B*417:27-10

alle wedstrijden (23/30)

1Kallo5771:22+49
2Rangers Opdorp5379:26+53
3Hamme-Zogge5058:43+15
4FC Moerbeke4850:26+24
5Melsele B*4849:28+21
6Robur*3543:29+14
7Klinge3353:50+3
8St.Pauwels3035:42-7
9Kemzeke2940:39+1
10FC Gerda Waasland2830:40-10
11White Boys SN*2732:46-14
12Eksaarde*2026:45-19
13Eendr.Zele B1932:60-28
14Meerdonk1732:53-21
15F.C.Sint-Niklaas1528:70-42
16Lebbeke B527:66-39

uitwedstrijden (12/15)

1Kallo2936:13+23
2Hamme-Zogge2727:19+8
3Rangers Opdorp*2738:10+28
4FC Moerbeke*2221:12+9
5Melsele B**2022:13+9
6Klinge2031:25+6
7Robur1721:18+3
8FC Gerda Waasland*1519:22-3
9St.Pauwels1517:19-2
10Kemzeke1221:23-2
11White Boys SN**1015:21-6
12Eendr.Zele B*1015:32-17
13Meerdonk917:26-9
14F.C.Sint-Niklaas*715:34-19
15Eksaarde*47:27-20
16Lebbeke B110:39-29