www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E

zaterdag 22/02/2020

15:00Klinge-

St.Pauwels

1-2

zondag 23/02/2020

15:00White Boys SN-

Rangers Opdorp

1 -5
.Eendr.Zele B-Eksaarde2 -2
.

FC Moerbeke

-FC Gerda Waasland1-0
.

Kallo

-Hamme-Zogge6 -0
.Lebbeke B-

F.C.Sint-Niklaas

1-2

zaterdag 29/02/2020

19:30Kemzeke7- 10Rangers Opdorp-

zondag 01/03/2020

15:00Klinge4- 10Melsele B-
.Robur8 -2Eksaarde-
.White Boys SN3-6FC Gerda Waasland-
.Eendr.Zele B5-4FC Moerbeke-
.Lebbeke B4-6St.Pauwels-
.Kallo12 -2Meerdonk-
.Hamme-Zogge10-4F.C.Sint-Niklaas-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Kallo57127
2.Rangers Opdorp53127.-1(0)
3.Hamme-Zogge5067
4.FC Moerbeke48672.
5.Melsele B*48128-2.(0)
6.Robur*3528
7.Klinge3367
8.St.Pauwels3057-4.(3)
9.Kemzeke2957
10.FC Gerda Waasland2867.1
11.White Boys SN*2768
12.Eksaarde*2048
13.Eendr.Zele B1947.3
14.Meerdonk1747.-3(3)
15.F.C.Sint-Niklaas15374.
16.Lebbeke B507
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E --> White Boys SN

periode 1

10/10

FC Moerbeke25
2.Kallo24
3.Hamme-Zogge22
4.Rangers Opdorp21
5.Robur20
6.Melsele B19
7.FC Gerda Waasland15
8.Klinge15
9.St.Pauwels15
10.White Boys SN12
11.Kemzeke11
12.Meerdonk8
13.F.C.Sint-Niklaas7
14.Eksaarde6
15.Eendr.Zele B5
16.Lebbeke B1

periode 2

10/10

Kallo24
2.Rangers Opdorp23
3.Melsele B23
4.Hamme-Zogge22
5.FC Moerbeke17
6.Kemzeke16
7.White Boys SN15
8.Robur15
9.Klinge15
10.St.Pauwels11
11.Eendr.Zele B10
12.FC Gerda Waasland10
13.Eksaarde10
14.Meerdonk5
15.F.C.Sint-Niklaas5
16.Lebbeke B4

periode 3

3/10

1.Kallo9
2.Rangers Opdorp9
3.Melsele B*6
FC Moerbeke6
5.Hamme-Zogge6
6.Eksaarde*4
7.Meerdonk4
8.Eendr.Zele B4
9.St.Pauwels4
10.FC Gerda Waasland3
11.Klinge3
12.F.C.Sint-Niklaas3
13.Kemzeke2
14.Lebbeke B0
15.Robur*0
16.White Boys SN*0

White Boys SN

1.Zo-01/09/1915:00Kallo-

White Boys SN

3 -20010
2.Zo-08/09/1915:00

White Boys SN

-Lebbeke B4 -0

3

34
3.Zo-15/09/1915:00Hamme-Zogge-

White Boys SN

2 -1039
4.Zo-22/09/1915:00

White Boys SN

-St.Pauwels1 -1149
5.Zo-29/09/1915:00Meerdonk-

White Boys SN

0 -2

3

78
6.Zo-06/10/1915:00

White Boys SN

-Melsele B0 -30710
7.Zo-13/10/1915:00Rangers Opdorp-

White Boys SN

3 -31810
8.Zo-20/10/1915:00

White Boys SN

-Eksaarde1 -1199
9.Za-26/10/1920:00FC Gerda Waasland-

White Boys SN

2 -10910
10.Zo-03/11/1914:30

White Boys SN

-FC Moerbeke3 -2

3

1210
11.Zo-10/11/1914:30Eendr.Zele B-

White Boys SN

1 -2

3

1510
12.Zo-17/11/1914:30

White Boys SN

-F.C.Sint-Niklaas3 -1

3

189
13.Zo-24/11/1914:30

White Boys SN

-Robur2 -1

3

217
14.Za-30/11/1919:30Kemzeke-

White Boys SN

2 -00218
15.Zo-08/12/1914:30

White Boys SN

-Klinge0 -20219
16.Zo-15/12/1914:30

White Boys SN

-Kallo0 -50219
17.Zo-05/01/2015:00Lebbeke B-

White Boys SN

6 -202110
18.Zo-12/01/2014:30

White Boys SN

-Hamme-Zogge0 -302110
19.Za-18/01/2019:00St.Pauwels-

White Boys SN

0 -1

3

2410
20.Zo-26/01/2015:00

White Boys SN

-Meerdonk2 -1

3

279
21.Za-01/02/2020:00Melsele B-

White Boys SN

2 -102710
22.Zo-23/02/2015:00

White Boys SN

-Rangers Opdorp1 -502711
24.Zo-01/03/2015:00

White Boys SN

-FC Gerda Waasland -.
25.Zo-08/03/2015:00FC Moerbeke-

White Boys SN

-.
26.Zo-15/03/2015:00

White Boys SN

-Eendr.Zele B -.
27.Za-21/03/2020:00F.C.Sint-Niklaas-

White Boys SN

-.
28.Zo-29/03/2015:00Robur-

White Boys SN

-.
23.Zo-05/04/2015:00Eksaarde-

White Boys SN

-.
29.Zo-19/04/2015:00

White Boys SN

-Kemzeke -.
30.Zo-26/04/2015:00Klinge-

White Boys SN

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

FC Gerda Waasland

1.Za-31/08/1919:00St.Pauwels-FC Gerda Waasland2 -00012
2.Za-07/09/1920:00FC Gerda Waasland-Meerdonk1 -0

3

39
3.Za-14/09/1920:00Melsele B-FC Gerda Waasland3 -20310
4.Za-21/09/1920:00FC Gerda Waasland-Rangers Opdorp1 -30314
5.Zo-29/09/1915:00Eksaarde-FC Gerda Waasland0 -5

3

610
6.Za-05/10/1920:00FC Gerda Waasland-F.C.Sint-Niklaas1 -0

3

98
7.Za-12/10/1920:00FC Gerda Waasland-FC Moerbeke2 -3098
8.Zo-20/10/1915:00Eendr.Zele B-FC Gerda Waasland1 -3

3

128
9.Za-26/10/1920:00FC Gerda Waasland-

White Boys SN

2 -1

3

157
10.Zo-03/11/1914:30Robur-FC Gerda Waasland4 -10157
11.Za-09/11/1920:00FC Gerda Waasland-Kemzeke0 -10158
12.Zo-17/11/1914:30Klinge-FC Gerda Waasland4 -001510
13.Za-23/11/1920:00FC Gerda Waasland-Kallo1 -301510
14.Zo-01/12/1915:00Lebbeke B-FC Gerda Waasland1 -2

3

1810
15.Za-07/12/1920:00FC Gerda Waasland-Hamme-Zogge0 -201810
16.Za-14/12/1920:00FC Gerda Waasland-St.Pauwels1 -111911
17.Zo-22/12/1914:30Meerdonk-FC Gerda Waasland3 -101911
18.Za-11/01/2020:00FC Gerda Waasland-Melsele B0 -201911
19.Zo-19/01/2015:00Rangers Opdorp-FC Gerda Waasland2 -3

3

2211
20.Zo-26/01/2015:00FC Gerda Waasland-Eksaarde1 -0

3

2511
21.Za-01/02/2020:00F.C.Sint-Niklaas-FC Gerda Waasland1 -2

3

288
23.Za-15/02/2020:00FC Gerda Waasland-Eendr.Zele B1 -20289
22.Zo-23/02/2015:00FC Moerbeke-FC Gerda Waasland1 -002810
24.Zo-01/03/2015:00

White Boys SN

-FC Gerda Waasland -.
25.Za-07/03/2020:00FC Gerda Waasland-Robur -.
26.Za-14/03/2019:30Kemzeke-FC Gerda Waasland -.
27.Za-21/03/2020:00FC Gerda Waasland-Klinge -.
28.Zo-29/03/2015:00Kallo-FC Gerda Waasland -.
29.Zo-19/04/2015:00FC Gerda Waasland-Lebbeke B -.
30.Zo-26/04/2015:00Hamme-Zogge-FC Gerda Waasland -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Kallo*2835:9+26
2Melsele B2827:15+12
3Rangers Opdorp2641:16+25
4FC Moerbeke2629:14+15
5Hamme-Zogge*2331:24+7
6Robur**1822:11+11
7Kemzeke*1719:16+3
8White Boys SN1717:25-8
9Eksaarde*1619:18+1
10St.Pauwels*1518:23-5
11Klinge*1322:25-3
12FC Gerda Waasland1311:18-7
13Eendr.Zele B917:28-11
14Meerdonk*815:27-12
15F.C.Sint-Niklaas813:36-23
16Lebbeke B*417:27-10

alle wedstrijden (23/30)

1Kallo5771:22+49
2Rangers Opdorp5379:26+53
3Hamme-Zogge5058:43+15
4FC Moerbeke4850:26+24
5Melsele B*4849:28+21
6Robur*3543:29+14
7Klinge3353:50+3
8St.Pauwels3035:42-7
9Kemzeke2940:39+1
10FC Gerda Waasland2830:40-10
11White Boys SN*2732:46-14
12Eksaarde*2026:45-19
13Eendr.Zele B1932:60-28
14Meerdonk1732:53-21
15F.C.Sint-Niklaas1528:70-42
16Lebbeke B527:66-39

uitwedstrijden (12/15)

1Kallo2936:13+23
2Hamme-Zogge2727:19+8
3Rangers Opdorp*2738:10+28
4FC Moerbeke*2221:12+9
5Melsele B**2022:13+9
6Klinge2031:25+6
7Robur1721:18+3
8FC Gerda Waasland*1519:22-3
9St.Pauwels1517:19-2
10Kemzeke1221:23-2
11White Boys SN**1015:21-6
12Eendr.Zele B*1015:32-17
13Meerdonk917:26-9
14F.C.Sint-Niklaas*715:34-19
15Eksaarde*47:27-20
16Lebbeke B110:39-29