www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 21/01/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

zaterdag 18/01/2020

19:30

Nieuwmoer

-Horendonk4 -0
20:00Olympic Essen-

Gooreind

2 -4

zondag 19/01/2020

14:30St.Lenaarts B-

Heibos

0-1
.Ekeren Donk-

Putte SK

1 -3
.

FC Merksem

-sGravenw.-Schilde B3-0
.Noorse A-

Maria t.Heide

1-2
.Schoten-

Mariaburg B

3 -5
.Wildert-Exc.Essen1-1

zaterdag 25/01/2020

19:30Gooreind12- 4Noorse A-
.Exc.Essen6- 0Schoten-
.sGravenw.-Schilde B10 -3Horendonk-
20:00Maria t.Heide6-4FC Merksem-

zondag 26/01/2020

14:30Putte SK10-6St.Lenaarts B-
.City Pirates B1-7Wildert-
.Mariaburg B0 -4Olympic Essen-
.Ekeren Donk1-9Nieuwmoer-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

20/32

1.FC Merksem477-4.(0)
2.Gooreind*44121.
3.Nieuwmoer449
4.Exc.Essen*4373.
5.Maria t.Heide3710.-1(0)
6.Putte SK3610
7.Heibos335
8.sGravenw.-Schilde B317-2.(1)
9.Ekeren Donk285
10.St.Lenaarts B266
11.Wildert265
12.Noorse A214
13.Olympic Essen201
14.City Pirates B*161.4
15.Horendonk142.-3(3)
16.Mariaburg B*123.2
17.Schoten00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale A --> Noorse A

periode 1

-/-

FC Merksem11/1130
2.Exc.Essen10/1029
3.Gooreind10/1024
4.Nieuwmoer10/1022
5.Maria t.Heide11/1119
6.Putte SK10/1018
7.St.Lenaarts B10/1018
8.Wildert10/1017
9.Ekeren Donk10/1015
10.Heibos10/1014
11.sGravenw.-Schilde B11/1114
12.City Pirates B10/1012
13.Noorse A11/1110
14.Olympic Essen11/1110
15.Mariaburg B10/109
16.Horendonk11/116
17.Schoten10/100

periode 2

-/-

1.Nieuwmoer10/1224
2.Gooreind9/1124
3.Putte SK10/1122x
4.Heibos10/1122x
5.Maria t.Heide9/1120
6.FC Merksem9/1119x
7.Exc.Essen9/1119x
8.sGravenw.-Schilde B9/1119x
9.Ekeren Donk10/1214x
10.Noorse A9/1112x
11.Wildert10/1211x
12.Olympic Essen9/1111x
13.St.Lenaarts B10/1210x
14.Horendonk9/119x
15.City Pirates B9/115x
16.Mariaburg B9/114x
17.Schoten10/120x

periode 3

-/-

1.Ekeren Donk0/100
Olympic Essen0/100
Putte SK0/110
FC Merksem0/100
City Pirates B0/110
Nieuwmoer0/100
sGravenw.-Schilde B0/100
Heibos0/110
Exc.Essen0/110
Horendonk0/100
Wildert0/100
St.Lenaarts B0/100
Schoten0/100
Maria t.Heide0/100
Gooreind0/110
Noorse A0/100
Mariaburg B0/110

Gooreind

2.Wo-28/08/1920:00Gooreind-Wildert2 -1

3

36
3.Zo-01/09/1915:00Schoten-Gooreind0 -7

3

64
4.Za-07/09/1919:30Gooreind-Olympic Essen3 -0

3

93
5.Za-14/09/1919:30

Noorse A

-Gooreind0 -4

3

122
6.Za-21/09/1919:30Gooreind-FC Merksem1 -30123
7.Za-28/09/1919:30Horendonk-Gooreind1 -4

3

153
8.Za-05/10/1919:30Gooreind-sGravenw.-Schilde B3 -0

3

182
9.Za-12/10/1920:00Maria t.Heide-Gooreind2 -3

3

212
10.Za-19/10/1919:30Gooreind-Nieuwmoer0 -10213
11.Za-26/10/1919:30Gooreind-Mariaburg B1 -11223
12.Za-02/11/1919:30Exc.Essen-Gooreind1 -11233
13.Za-09/11/1919:30Gooreind-City Pirates B3 -0

3

263
14.Za-16/11/1919:30Heibos-Gooreind4 -10264
15.Za-23/11/1919:30Gooreind-Putte SK3 -1

3

293
16.Zo-01/12/1914:30Ekeren Donk-Gooreind2 -4

3

324
17.Za-07/12/1919:30Gooreind-St.Lenaarts B2 -0

3

354
19.Zo-05/01/2014:30Wildert-Gooreind2 -6

3

384
20.Za-11/01/2019:30Gooreind-Schoten8 -1

3

413
21.Za-18/01/2020:00Olympic Essen-Gooreind2 -4

3

442
22.Za-25/01/2019:30Gooreind-

Noorse A

-.
23.Zo-02/02/2015:00FC Merksem-Gooreind -.
24.Za-08/02/2019:30Gooreind-Horendonk -.
25.Za-15/02/2019:30sGravenw.-Schilde B-Gooreind -.
26.Za-22/02/2020:00Gooreind-Maria t.Heide -.
27.Zo-01/03/2000:00Nieuwmoer-Gooreind -.
28.Zo-08/03/2000:00Mariaburg B-Gooreind -.
29.Zo-15/03/2000:00Gooreind-Exc.Essen -.
30.Zo-22/03/2000:00City Pirates B-Gooreind -.
31.Zo-29/03/2000:00Gooreind-Heibos -.
32.Zo-05/04/2000:00Putte SK-Gooreind -.
33.Zo-19/04/2000:00Gooreind-Ekeren Donk -.
34.Zo-26/04/2000:00St.Lenaarts B-Gooreind -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Noorse A

1.Za-24/08/1919:30

Noorse A

-FC Merksem1 -60016
2.Wo-28/08/1920:00Horendonk-

Noorse A

3 -20015
3.Za-31/08/1919:30

Noorse A

-sGravenw.-Schilde B0 -01115
4.Za-07/09/1920:00Maria t.Heide-

Noorse A

5 -20116
5.Za-14/09/1919:30

Noorse A

-Gooreind0 -40116
6.Zo-22/09/1915:00Mariaburg B-

Noorse A

1 -5

3

416
7.Za-28/09/1919:30

Noorse A

-Exc.Essen2 -100416
8.Zo-06/10/1915:00City Pirates B-

Noorse A

7 -10416
9.Za-12/10/1919:30

Noorse A

-Heibos2 -1

3

715
10.Zo-20/10/1915:00Putte SK-

Noorse A

4 -20715
11.Za-26/10/1919:30

Noorse A

-Ekeren Donk3 -1

3

1013
12.Za-02/11/1919:30St.Lenaarts B-

Noorse A

3 -311113
14.Zo-17/11/1914:30Wildert-

Noorse A

1 -3

3

1413
15.Za-23/11/1919:30

Noorse A

-Schoten3 -2

3

1712
16.Za-30/11/1920:00Olympic Essen-

Noorse A

6 -101713
17.Za-07/12/1919:30

Noorse A

-Nieuwmoer0 -101713
18.Zo-15/12/1914:30FC Merksem-

Noorse A

6 -101713
19.Za-04/01/2019:30

Noorse A

-Horendonk4 -1

3

2012
20.Za-11/01/2019:30sGravenw.-Schilde B-

Noorse A

2 -212112
21.Zo-19/01/2014:30

Noorse A

-Maria t.Heide1 -202112
22.Za-25/01/2019:30Gooreind-

Noorse A

-.
23.Za-01/02/2019:30

Noorse A

-Mariaburg B -.
24.Za-08/02/2019:30Exc.Essen-

Noorse A

-.
25.Za-15/02/2019:30

Noorse A

-City Pirates B -.
26.Zo-23/02/2015:00Heibos-

Noorse A

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Noorse A

-Putte SK -.
28.Zo-08/03/2000:00Ekeren Donk-

Noorse A

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Noorse A

-St.Lenaarts B -.
31.Zo-29/03/2000:00

Noorse A

-Wildert -.
32.Zo-05/04/2000:00Schoten-

Noorse A

-.
33.Zo-19/04/2000:00

Noorse A

-Olympic Essen -.
34.Zo-26/04/2000:00Nieuwmoer-

Noorse A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (11/16)

1FC Merksem3146:11+35
2Putte SK**2529:7+22
3Nieuwmoer*2229:9+20
4Gooreind*2226:8+18
5sGravenw.-Schilde B2130:16+14
6Exc.Essen*2023:14+9
7Maria t.Heide*1826:11+15
8St.Lenaarts B**1623:16+7
9Wildert*1527:20+7
10City Pirates B**1425:18+7
11Heibos*1312:120
12Noorse A*1316:28-12
13Ekeren Donk*1323:20+3
14Olympic Essen*1220:18+2
15Horendonk*1122:32-10
16Mariaburg B*619:48-29
17Schoten**014:54-40

alle wedstrijden (20/32)

1FC Merksem4774:29+45
2Gooreind*4460:22+38
3Nieuwmoer4450:16+34
4Exc.Essen*4353:22+31
5Maria t.Heide3748:27+21
6Putte SK3654:35+19
7Heibos3333:19+14
8sGravenw.-Schilde B3143:37+6
9Ekeren Donk2856:41+15
10St.Lenaarts B2636:46-10
11Wildert2647:41+6
12Noorse A2138:66-28
13Olympic Essen2035:44-9
14City Pirates B*1637:50-13
15Horendonk1429:68-39
16Mariaburg B*1235:79-44
17Schoten024:110-86

uitwedstrijden (11/16)

1Exc.Essen**2330:8+22
2Gooreind**2234:14+20
3Nieuwmoer*2221:7+14
4Heibos*2021:7+14
5Maria t.Heide*1922:16+6
6FC Merksem**1628:18+10
7Ekeren Donk*1533:21+12
8Wildert*1120:21-1
9Putte SK1125:28-3
10sGravenw.-Schilde B**1013:21-8
11St.Lenaarts B1013:30-17
12Olympic Essen*815:26-11
13Noorse A*822:38-16
14Mariaburg B**616:31-15
15Horendonk*37:36-29
16City Pirates B*212:32-20
17Schoten010:56-46