www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/11/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

zaterdag 16/11/2019

19:30

Grobbendonk

-Antonia B8 -1
.Oud Turnhout-Oosthoven3 -3

zondag 17/11/2019

14:30HIH Turnhout-

Alberta Schilde

0 -6
.Oelegem-

Pulderbos

1-2
.

Emblem

-Oostmalle3 -1
.Westmalle-

Wechelderzande

0 -5
.

De Kempen B

-Kessel United3 -1
.Molenkring-

Halle

0-3

vrijdag 22/11/2019

20:00Oosthoven9- 7De Kempen B-

zaterdag 23/11/2019

19:30Wechelderzande4- 12Oud Turnhout-
.Antonia B10 -8HIH Turnhout-
.Pulderbos7-4Emblem-
.Oostmalle10-0Westmalle-

zondag 24/11/2019

14:30Kessel United4-1Molenkring-
.Alberta Schilde5 -0Oelegem-
.Ranst B6-10Halle-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

14/32

1.Halle*3312-4.(0)
2.De Kempen B**319
3.Grobbendonk285
4.Oud Turnhout*255
5.Oostmalle*2571.
6.Pulderbos**238.2
7.Oosthoven*2310-2.(0)
8.Alberta Schilde*2073.
9.Antonia B*1674.
10.Oelegem143
11.Emblem*144
12.Westmalle*133
13.Wechelderzande*124.-1(0)
14.Ranst B*123
15.HIH Turnhout114
16.Kessel United*83.-3(3)
17.Molenkring*41
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale E --> Westmalle

periode 1

-/-

De Kempen B*9/1028
2.Halle10/1026
3.Grobbendonk11/1124
4.Oud Turnhout*9/1022
5.Oostmalle10/1021
6.Pulderbos*9/1018
7.Oosthoven10/1018
8.Alberta Schilde11/1116
9.Antonia B11/1113
10.Westmalle10/1011
11.Oelegem11/1111
12.Emblem10/1011
13.HIH Turnhout11/1110
14.Wechelderzande10/109
15.Kessel United10/109
16.Ranst B11/119
17.Molenkring*9/103

periode 2

-/-

1.Halle3/1110
2.Oosthoven3/127
3.Pulderbos3/127
4.De Kempen B3/117
5.Oostmalle3/126
6.Alberta Schilde2/114
7.Grobbendonk3/114
8.Oud Turnhout3/114
9.Wechelderzande3/124
10.Emblem3/114
11.Oelegem3/113
12.Ranst B2/113
13.Westmalle3/113
14.Antonia B2/113
15.HIH Turnhout3/111
16.Molenkring3/110
17.Kessel United3/120

periode 3

-/-

1.Oud Turnhout1/111
Molenkring1/111
3.Oostmalle0/100
Halle0/110
Westmalle0/110
Kessel United0/100
Alberta Schilde0/100
Oosthoven0/100
De Kempen B0/110
Antonia B0/100
Emblem0/110
Grobbendonk0/100
Oelegem0/100
Wechelderzande0/100
Pulderbos0/100
Ranst B0/100
HIH Turnhout0/100

Oostmalle

1.Zo-25/08/1915:00Molenkring-Oostmalle3 -20012
2.Wo-28/08/1920:00Oostmalle-Halle0 -01113
3.Zo-01/09/1915:00Kessel United-Oostmalle2 -8

3

46
4.Zo-08/09/1915:00Oostmalle-Oosthoven1 -1159
5.Zo-15/09/1915:00Wechelderzande-Oostmalle0 -3

3

86
6.Zo-22/09/1915:00Oostmalle-Ranst B5 -1

3

115
7.Za-28/09/1919:30Oostmalle-Pulderbos3 -2

3

142
8.Zo-06/10/1915:00Alberta Schilde-Oostmalle2 -21156
9.Zo-13/10/1915:00Oostmalle-Antonia B4 -2

3

185
11.Za-26/10/1919:30Oostmalle-Grobbendonk2 -21195
12.Zo-03/11/1914:30HIH Turnhout-Oostmalle2 -3

3

224
13.Za-09/11/1919:30Oostmalle-Oelegem3 -1

3

253
14.Zo-17/11/1914:30Emblem-Oostmalle3 -10255
15.Za-23/11/1919:30Oostmalle-

Westmalle

-.
16.Za-30/11/1919:30Oud Turnhout-Oostmalle -.
17.Zo-08/12/1914:30Oostmalle-De Kempen B -.
18.Zo-15/12/1914:30Oostmalle-Molenkring -.
19.Zo-05/01/2014:30Halle-Oostmalle -.
20.Zo-12/01/2000:00Oostmalle-Kessel United -.
21.Zo-19/01/2000:00Oosthoven-Oostmalle -.
22.Zo-26/01/2000:00Oostmalle-Wechelderzande -.
23.Zo-02/02/2000:00Ranst B-Oostmalle -.
24.Zo-09/02/2000:00Pulderbos-Oostmalle -.
25.Zo-16/02/2000:00Oostmalle-Alberta Schilde -.
26.Zo-23/02/2000:00Antonia B-Oostmalle -.
28.Zo-08/03/2000:00Grobbendonk-Oostmalle -.
29.Zo-15/03/2000:00Oostmalle-HIH Turnhout -.
30.Zo-22/03/2000:00Oelegem-Oostmalle -.
31.Zo-29/03/2000:00Oostmalle-Emblem -.
32.Zo-05/04/2000:00

Westmalle

-Oostmalle -.
33.Zo-19/04/2000:00Oostmalle-Oud Turnhout -.
34.Zo-26/04/2000:00De Kempen B-Oostmalle -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Westmalle

1.Za-24/08/1919:00

Westmalle

-Antonia B5 -3

3

32
3.Zo-01/09/1915:00

Westmalle

-Grobbendonk1 -30311
4.Zo-08/09/1915:00HIH Turnhout-

Westmalle

0 -2

3

66
5.Zo-15/09/1915:00

Westmalle

-Oelegem0 -0179
6.Zo-22/09/1915:00Emblem-

Westmalle

1 -0079
7.Zo-29/09/1915:00Ranst B-

Westmalle

2 -10712
8.Zo-06/10/1915:00

Westmalle

-Oud Turnhout0 -10713
9.Zo-13/10/1915:00De Kempen B-

Westmalle

2 -00714
10.Zo-20/10/1915:00

Westmalle

-Molenkring3 -2

3

1010
11.Zo-27/10/1915:00Halle-

Westmalle

3 -001011
12.Zo-03/11/1914:30

Westmalle

-Kessel United4 -0

3

1311
13.Zo-10/11/1914:30Oosthoven-

Westmalle

1 -001311
14.Zo-17/11/1914:30

Westmalle

-Wechelderzande0 -501312
15.Za-23/11/1919:30Oostmalle-

Westmalle

-.
16.Zo-01/12/1914:30

Westmalle

-Pulderbos -.
17.Zo-08/12/1914:30Alberta Schilde-

Westmalle

-.
18.Za-14/12/1920:00Antonia B-

Westmalle

-.
20.Zo-12/01/2000:00Grobbendonk-

Westmalle

-.
21.Zo-19/01/2000:00

Westmalle

-HIH Turnhout -.
22.Zo-26/01/2000:00Oelegem-

Westmalle

-.
23.Zo-02/02/2000:00

Westmalle

-Emblem -.
24.Zo-09/02/2000:00

Westmalle

-Ranst B -.
25.Zo-16/02/2000:00Oud Turnhout-

Westmalle

-.
26.Zo-23/02/2000:00

Westmalle

-De Kempen B -.
27.Zo-01/03/2000:00Molenkring-

Westmalle

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Westmalle

-Halle -.
29.Zo-15/03/2000:00Kessel United-

Westmalle

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Westmalle

-Oosthoven -.
31.Zo-29/03/2000:00Wechelderzande-

Westmalle

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Westmalle

-Oostmalle -.
33.Zo-19/04/2000:00Pulderbos-

Westmalle

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Westmalle

-Alberta Schilde -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/16)

1Halle1919:6+13
2De Kempen B*1814:2+12
3Grobbendonk1628:11+17
4Oostmalle1518:9+9
5Pulderbos*1315:5+10
6Antonia B*1323:14+9
7Oosthoven1111:6+5
8Westmalle1013:14-1
9Ranst B1011:19-8
10Oelegem920:14+6
11Oud Turnhout910:100
12Wechelderzande*814:9+5
13Emblem*78:11-3
14Alberta Schilde515:20-5
15Kessel United*513:22-9
16Molenkring**35:12-7
17HIH Turnhout04:24-20

alle wedstrijden (14/32)

1Halle*3330:10+20
2De Kempen B**3131:7+24
3Grobbendonk2846:23+23
4Oud Turnhout*2534:15+19
5Oostmalle*2537:21+16
6Pulderbos**2330:17+13
7Oosthoven*2330:16+14
8Alberta Schilde*2030:26+4
9Antonia B*1631:40-9
10Oelegem1427:33-6
11Emblem*1419:27-8
12Westmalle*1316:23-7
13Wechelderzande*1222:28-6
14Ranst B*1215:36-21
15HIH Turnhout1114:33-19
16Kessel United*824:53-29
17Molenkring*413:41-28

uitwedstrijden (7/16)

1Oud Turnhout**1624:5+19
2Alberta Schilde**1515:6+9
3Halle**1411:4+7
4De Kempen B**1317:5+12
5Oosthoven**1219:10+9
6Grobbendonk*1218:12+6
7HIH Turnhout*1110:9+1
8Oostmalle**1019:12+7
9Pulderbos**1015:12+3
10Emblem*711:16-5
11Oelegem*57:19-12
12Wechelderzande*48:19-11
13Westmalle**33:9-6
14Antonia B*38:26-18
15Kessel United*311:31-20
16Ranst B**24:17-13
17Molenkring18:29-21