www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 08/12/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

zaterdag 07/12/2019

19:30Pulderbos-

Oud Turnhout

1 -3
.

Grobbendonk

-HIH Turnhout2-1
.

Wechelderzande

-Molenkring4 -2

zondag 08/12/2019

14:30Kessel United-

Ranst B

0-1
.

Oosthoven

-Halle3 -1
.Oostmalle-

De Kempen B

2 -3
.

Alberta Schilde

-Westmalle3 -2
.Antonia B-Emblem1-1

zaterdag 14/12/2019

19:30Grobbendonk9- 1Oelegem-
.Pulderbos2- 6De Kempen B-
.Wechelderzande5 -9Halle-
20:00Antonia B8-0Westmalle-

zondag 15/12/2019

14:30Oosthoven12-3Kessel United-
.Alberta Schilde5-10Oud Turnhout-
.Oostmalle7 -0Molenkring-
.HIH Turnhout0-3Ranst B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

16/32

1.Halle399.4
2.De Kempen B*346.1 2.
3.Grobbendonk3410
4.Oosthoven3210
5.Oud Turnhout306.-1(0)
6.Oostmalle294
7.Alberta Schilde2710
8.Pulderbos*244
9.Antonia B204
10.Wechelderzande1910
11.Oelegem184-4.(3)
12.Westmalle163-2.(0)
13.Emblem165.-3(1)
14.Ranst B156
15.HIH Turnhout111
16.Kessel United113
17.Molenkring403.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale E --> Pulderbos

periode 1

-/-

De Kempen B*9/1028
2.Halle10/1026
3.Grobbendonk11/1124
4.Oud Turnhout*9/1022
5.Oostmalle10/1021
6.Pulderbos*9/1018
7.Oosthoven10/1018
8.Alberta Schilde11/1116
9.Antonia B11/1113
10.Westmalle10/1011
11.Oelegem11/1111
12.Emblem10/1011
13.HIH Turnhout11/1110
14.Wechelderzande10/109
15.Kessel United10/109
16.Ranst B11/119
17.Molenkring*9/103

periode 2

-/-

1.Halle6/1116
2.Oosthoven6/1216
3.Alberta Schilde5/1112
4.Grobbendonk5/1111
5.Wechelderzande6/1211
6.Oostmalle6/1210
7.De Kempen B6/1110
8.Oud Turnhout6/1110
9.Oelegem5/118
10.Pulderbos6/128
11.Antonia B5/118
12.Westmalle6/117
13.Ranst B5/117
14.Emblem6/117
15.Kessel United6/123
16.HIH Turnhout5/111
17.Molenkring6/110

periode 3

-/-

1.Oud Turnhout1/111
Molenkring1/111
3.Oostmalle0/100
Halle0/110
Westmalle0/110
Kessel United0/100
Alberta Schilde0/100
Oosthoven0/100
De Kempen B0/110
Antonia B0/100
Emblem0/110
Grobbendonk0/100
Oelegem0/100
Wechelderzande0/100
Pulderbos0/100
Ranst B0/100
HIH Turnhout0/100

Pulderbos

2.Wo-28/08/1919:00

Pulderbos

-Molenkring2 -0

3

38
3.Zo-01/09/1915:00Halle-

Pulderbos

3 -20310
4.Zo-08/09/1915:00

Pulderbos

-Kessel United3 -1

3

65
5.Zo-15/09/1915:00Oosthoven-

Pulderbos

0 -2

3

94
6.Za-21/09/1919:30

Pulderbos

-Wechelderzande3 -0

3

124
7.Za-28/09/1919:30Oostmalle-

Pulderbos

3 -20126
8.Za-05/10/1919:30

Pulderbos

-Ranst B4 -0

3

155
9.Za-12/10/1919:30

Pulderbos

-Alberta Schilde2 -30156
10.Za-19/10/1919:30Antonia B-

Pulderbos

3 -31166
12.Za-02/11/1919:30Grobbendonk-

Pulderbos

2 -4

3

196
13.Za-09/11/1919:30

Pulderbos

-HIH Turnhout1 -11207
14.Zo-17/11/1914:30Oelegem-

Pulderbos

1 -2

3

236
15.Za-23/11/1919:30

Pulderbos

-Emblem0 -01247
16.Zo-01/12/1914:30Westmalle-

Pulderbos

3 -20247
17.Za-07/12/1919:30

Pulderbos

-Oud Turnhout1 -30248
18.Za-14/12/1919:30

Pulderbos

-De Kempen B -.
1.Za-21/12/1919:30De Kempen B-

Pulderbos

-.
19.Zo-05/01/2014:30Molenkring-

Pulderbos

-.
20.Za-11/01/2019:30

Pulderbos

-Halle -.
21.Zo-19/01/2014:30Kessel United-

Pulderbos

-.
22.Zo-26/01/2000:00

Pulderbos

-Oosthoven -.
23.Zo-02/02/2000:00Wechelderzande-

Pulderbos

-.
24.Zo-09/02/2000:00

Pulderbos

-Oostmalle -.
25.Zo-16/02/2000:00Ranst B-

Pulderbos

-.
26.Zo-23/02/2000:00Alberta Schilde-

Pulderbos

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Pulderbos

-Antonia B -.
29.Zo-15/03/2000:00

Pulderbos

-Grobbendonk -.
30.Zo-22/03/2000:00HIH Turnhout-

Pulderbos

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Pulderbos

-Oelegem -.
32.Zo-05/04/2000:00Emblem-

Pulderbos

-.
33.Zo-19/04/2000:00

Pulderbos

-Westmalle -.
34.Zo-26/04/2000:00Oud Turnhout-

Pulderbos

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

De Kempen B

2.Wo-28/08/1919:00Alberta Schilde-De Kempen B1 -7

3

34
3.Zo-01/09/1915:00De Kempen B-Antonia B1 -0

3

63
5.Zo-15/09/1915:00De Kempen B-Grobbendonk2 -0

3

93
6.Zo-22/09/1915:00HIH Turnhout-De Kempen B0 -3

3

123
7.Zo-29/09/1915:00De Kempen B-Oelegem5 -1

3

151
8.Zo-06/10/1915:00Emblem-De Kempen B2 -4

3

181
9.Zo-13/10/1915:00De Kempen B-Westmalle2 -0

3

211
10.Za-19/10/1919:30Oud Turnhout-De Kempen B0 -01222
11.Zo-27/10/1915:00Ranst B-De Kempen B1 -3

3

251
12.Za-02/11/1919:30De Kempen B-Molenkring1 -0

3

281
13.Zo-10/11/1914:30Halle-De Kempen B1 -00282
14.Zo-17/11/1914:30De Kempen B-Kessel United3 -1

3

312
15.Vr-22/11/1920:00Oosthoven-De Kempen B3 -20312
16.Zo-01/12/1914:30De Kempen B-Wechelderzande1 -40312
17.Zo-08/12/1914:30Oostmalle-De Kempen B2 -3

3

342
18.Za-14/12/1919:30

Pulderbos

-De Kempen B -.
1.Za-21/12/1919:30De Kempen B-

Pulderbos

-.
19.Zo-05/01/2014:30De Kempen B-Alberta Schilde -.
20.Zo-12/01/2014:30Antonia B-De Kempen B -.
22.Zo-26/01/2000:00Grobbendonk-De Kempen B -.
23.Zo-02/02/2000:00De Kempen B-HIH Turnhout -.
24.Zo-09/02/2000:00Oelegem-De Kempen B -.
25.Zo-16/02/2000:00De Kempen B-Emblem -.
26.Zo-23/02/2000:00Westmalle-De Kempen B -.
27.Zo-01/03/2000:00De Kempen B-Oud Turnhout -.
28.Zo-08/03/2000:00De Kempen B-Ranst B -.
29.Zo-15/03/2000:00Molenkring-De Kempen B -.
30.Zo-22/03/2000:00De Kempen B-Halle -.
31.Zo-29/03/2000:00Kessel United-De Kempen B -.
32.Zo-05/04/2000:00De Kempen B-Oosthoven -.
33.Zo-19/04/2000:00Wechelderzande-De Kempen B -.
34.Zo-26/04/2000:00De Kempen B-Oostmalle -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (9/16)

1Halle*2223:6+17
2Grobbendonk*1930:12+18
3De Kempen B**1815:6+9
4Oostmalle1821:12+9
5Antonia B*1730:18+12
6Oosthoven1717:9+8
7Pulderbos*1416:8+8
8Westmalle*1316:160
9Oelegem*1229:16+13
10Wechelderzande*1220:13+7
11Ranst B1013:28-15
12Oud Turnhout*1010:100
13Alberta Schilde920:24-4
14Kessel United*815:24-9
15Emblem**710:14-4
16Molenkring***35:15-10
17HIH Turnhout**04:24-20

alle wedstrijden (16/32)

1Halle3938:13+25
2De Kempen B*3437:16+21
3Grobbendonk3454:26+28
4Oosthoven3239:19+20
5Oud Turnhout3039:18+21
6Oostmalle2940:24+16
7Alberta Schilde2738:32+6
8Pulderbos*2433:23+10
9Antonia B2040:53-13
10Wechelderzande1932:33-1
11Oelegem1838:37+1
12Westmalle1621:29-8
13Emblem1622:31-9
14Ranst B1518:45-27
15HIH Turnhout1118:41-23
16Kessel United1126:59-33
17Molenkring416:50-34

uitwedstrijden (9/16)

1Oud Turnhout**2029:8+21
2Alberta Schilde***1818:8+10
3Halle**1715:7+8
4De Kempen B**1622:10+12
5Oosthoven***1522:10+12
6Grobbendonk**1524:14+10
7Oostmalle***1119:12+7
8HIH Turnhout*1114:17-3
9Pulderbos***1017:15+2
10Emblem*912:17-5
11Wechelderzande**712:20-8
12Oelegem**69:21-12
13Ranst B***55:17-12
14Westmalle**35:13-8
15Kessel United**311:35-24
16Antonia B**310:35-25
17Molenkring111:35-24