www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 08/12/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

zaterdag 07/12/2019

19:30Pulderbos-

Oud Turnhout

1 -3
.

Grobbendonk

-HIH Turnhout2-1
.

Wechelderzande

-Molenkring4 -2

zondag 08/12/2019

14:30Kessel United-

Ranst B

0-1
.

Oosthoven

-Halle3 -1
.Oostmalle-

De Kempen B

2 -3
.

Alberta Schilde

-Westmalle3 -2
.Antonia B-Emblem1-1

zaterdag 14/12/2019

19:30Grobbendonk9- 1Oelegem-
.Pulderbos2- 6De Kempen B-
.Wechelderzande5 -9Halle-
20:00Antonia B8-0Westmalle-

zondag 15/12/2019

14:30Oosthoven12-3Kessel United-
.Alberta Schilde5-10Oud Turnhout-
.Oostmalle7 -0Molenkring-
.HIH Turnhout0-3Ranst B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

16/32

1.Halle399-2.(0)
2.De Kempen B*346-4.(0)
3.Grobbendonk3410
4.Oosthoven32101.
5.Oud Turnhout306
6.Oostmalle2943.
7.Alberta Schilde2710
8.Pulderbos*244.4
9.Antonia B204
10.Wechelderzande1910.2
11.Oelegem184
12.Westmalle163
13.Emblem165
14.Ranst B156.-1(0)
15.HIH Turnhout111
16.Kessel United113
17.Molenkring40.-3(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale E --> Kessel United

periode 1

-/-

De Kempen B*9/1028
2.Halle10/1026
3.Grobbendonk11/1124
4.Oud Turnhout*9/1022
5.Oostmalle10/1021
6.Pulderbos*9/1018
7.Oosthoven10/1018
8.Alberta Schilde11/1116
9.Antonia B11/1113
10.Westmalle10/1011
11.Oelegem11/1111
12.Emblem10/1011
13.HIH Turnhout11/1110
14.Wechelderzande10/109
15.Kessel United10/109
16.Ranst B11/119
17.Molenkring*9/103

periode 2

-/-

1.Halle6/1116
2.Oosthoven6/1216
3.Alberta Schilde5/1112
4.Grobbendonk5/1111
5.Wechelderzande6/1211
6.Oostmalle6/1210
7.De Kempen B6/1110
8.Oud Turnhout6/1110
9.Oelegem5/118
10.Pulderbos6/128
11.Antonia B5/118
12.Westmalle6/117
13.Ranst B5/117
14.Emblem6/117
15.Kessel United6/123
16.HIH Turnhout5/111
17.Molenkring6/110

periode 3

-/-

1.Oud Turnhout1/111
Molenkring1/111
3.Oostmalle0/100
Halle0/110
Westmalle0/110
Kessel United0/100
Alberta Schilde0/100
Oosthoven0/100
De Kempen B0/110
Antonia B0/100
Emblem0/110
Grobbendonk0/100
Oelegem0/100
Wechelderzande0/100
Pulderbos0/100
Ranst B0/100
HIH Turnhout0/100

Oosthoven

1.Zo-25/08/1915:00

Kessel United

-Oosthoven2 -2117
2.Wo-28/08/1919:00Oosthoven-Ranst B1 -11212
3.Zo-01/09/1915:00Oosthoven-Wechelderzande0 -01314
4.Zo-08/09/1915:00Oostmalle-Oosthoven1 -11412
5.Zo-15/09/1915:00Oosthoven-Pulderbos0 -20412
6.Zo-22/09/1915:00Alberta Schilde-Oosthoven4 -5

3

710
7.Zo-29/09/1915:00Oosthoven-Antonia B5 -0

3

107
9.Zo-13/10/1915:00Oosthoven-Grobbendonk0 -30109
10.Zo-20/10/1915:00HIH Turnhout-Oosthoven0 -5

3

138
11.Zo-27/10/1915:00Oosthoven-Oelegem4 -0

3

168
12.Zo-03/11/1914:30Emblem-Oosthoven0 -3

3

197
13.Zo-10/11/1914:30Oosthoven-Westmalle1 -0

3

226
14.Za-16/11/1919:30Oud Turnhout-Oosthoven3 -31237
15.Vr-22/11/1920:00Oosthoven-De Kempen B3 -2

3

266
16.Zo-01/12/1914:30Molenkring-Oosthoven0 -3

3

294
17.Zo-08/12/1914:30Oosthoven-Halle3 -1

3

324
18.Zo-15/12/1914:30Oosthoven-

Kessel United

-.
19.Zo-05/01/2014:30Ranst B-Oosthoven -.
20.Za-11/01/2019:30Wechelderzande-Oosthoven -.
21.Zo-19/01/2014:30Oosthoven-Oostmalle -.
22.Zo-26/01/2000:00Pulderbos-Oosthoven -.
23.Zo-02/02/2000:00Oosthoven-Alberta Schilde -.
24.Zo-09/02/2000:00Antonia B-Oosthoven -.
26.Zo-23/02/2000:00Grobbendonk-Oosthoven -.
27.Zo-01/03/2000:00Oosthoven-HIH Turnhout -.
28.Zo-08/03/2000:00Oelegem-Oosthoven -.
29.Zo-15/03/2000:00Oosthoven-Emblem -.
30.Zo-22/03/2000:00Westmalle-Oosthoven -.
31.Zo-29/03/2000:00Oosthoven-Oud Turnhout -.
32.Zo-05/04/2000:00De Kempen B-Oosthoven -.
33.Zo-19/04/2000:00Oosthoven-Molenkring -.
34.Zo-26/04/2000:00Halle-Oosthoven -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Kessel United

1.Zo-25/08/1915:00

Kessel United

-Oosthoven2 -2118
2.Wo-28/08/1919:00Wechelderzande-

Kessel United

8 -10114
3.Zo-01/09/1915:00

Kessel United

-Oostmalle2 -80115
4.Zo-08/09/1915:00Pulderbos-

Kessel United

3 -10116
5.Zo-15/09/1915:00

Kessel United

-Alberta Schilde1 -30117-
6.Zo-22/09/1915:00Antonia B-

Kessel United

7 -10117-
8.Za-05/10/1919:30Grobbendonk-

Kessel United

4 -30117-
9.Zo-13/10/1915:00

Kessel United

-HIH Turnhout2 -21217-
10.Zo-20/10/1915:00Oelegem-

Kessel United

2 -4

3

516
11.Zo-27/10/1915:00

Kessel United

-Emblem4 -1

3

816
12.Zo-03/11/1914:30Westmalle-

Kessel United

4 -00816
13.Zo-10/11/1914:30

Kessel United

-Oud Turnhout2 -60816
14.Zo-17/11/1914:30De Kempen B-

Kessel United

3 -10816
15.Zo-24/11/1914:30

Kessel United

-Molenkring2 -1

3

1116
16.Zo-01/12/1914:30Halle-

Kessel United

4 -001116
17.Zo-08/12/1914:30

Kessel United

-Ranst B0 -101116
18.Zo-15/12/1914:30Oosthoven-

Kessel United

-.
19.Zo-05/01/2014:30

Kessel United

-Wechelderzande -.
20.Zo-12/01/2014:30Oostmalle-

Kessel United

-.
21.Zo-19/01/2014:30

Kessel United

-Pulderbos -.
22.Zo-26/01/2000:00Alberta Schilde-

Kessel United

-.
23.Zo-02/02/2000:00

Kessel United

-Antonia B -.
25.Zo-16/02/2000:00

Kessel United

-Grobbendonk -.
26.Zo-23/02/2000:00HIH Turnhout-

Kessel United

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Kessel United

-Oelegem -.
28.Zo-08/03/2000:00Emblem-

Kessel United

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Kessel United

-Westmalle -.
30.Zo-22/03/2000:00Oud Turnhout-

Kessel United

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Kessel United

-De Kempen B -.
32.Zo-05/04/2000:00Molenkring-

Kessel United

-.
33.Zo-19/04/2000:00

Kessel United

-Halle -.
34.Zo-26/04/2000:00Ranst B-

Kessel United

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (9/16)

1Halle*2223:6+17
2Grobbendonk*1930:12+18
3De Kempen B**1815:6+9
4Oostmalle1821:12+9
5Antonia B*1730:18+12
6Oosthoven1717:9+8
7Pulderbos*1416:8+8
8Westmalle*1316:160
9Oelegem*1229:16+13
10Wechelderzande*1220:13+7
11Ranst B1013:28-15
12Oud Turnhout*1010:100
13Alberta Schilde920:24-4
14Kessel United*815:24-9
15Emblem**710:14-4
16Molenkring***35:15-10
17HIH Turnhout**04:24-20

alle wedstrijden (16/32)

1Halle3938:13+25
2De Kempen B*3437:16+21
3Grobbendonk3454:26+28
4Oosthoven3239:19+20
5Oud Turnhout3039:18+21
6Oostmalle2940:24+16
7Alberta Schilde2738:32+6
8Pulderbos*2433:23+10
9Antonia B2040:53-13
10Wechelderzande1932:33-1
11Oelegem1838:37+1
12Westmalle1621:29-8
13Emblem1622:31-9
14Ranst B1518:45-27
15HIH Turnhout1118:41-23
16Kessel United1126:59-33
17Molenkring416:50-34

uitwedstrijden (9/16)

1Oud Turnhout**2029:8+21
2Alberta Schilde***1818:8+10
3Halle**1715:7+8
4De Kempen B**1622:10+12
5Oosthoven***1522:10+12
6Grobbendonk**1524:14+10
7Oostmalle***1119:12+7
8HIH Turnhout*1114:17-3
9Pulderbos***1017:15+2
10Emblem*912:17-5
11Wechelderzande**712:20-8
12Oelegem**69:21-12
13Ranst B***55:17-12
14Westmalle**35:13-8
15Kessel United**311:35-24
16Antonia B**310:35-25
17Molenkring111:35-24