www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

zaterdag 10/10/2020

19:30Herenthout-

Booischot

1-2
.Heultje-Immer Oost2 -2
20:00Hooikt B-

Ramsel

1 -6

zondag 11/10/2020

15:00

Tongerlo

-Grasheide4 -1
.

Zammel

-Emblem2-1
.

Peulis

-Wiekevorst4 -1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Ramsel1212
2.Herenthout129
3.Heultje1110
4.Booischot*1010-2.(0)
5.Rita Berlaar*99-4.(0)
6.Kessel United*77.2
7.Tongerlo66
8.Peulis63
9.Grasheide*66-3.(0)
10.Zammel66
11.Emblem*441.
12.Hooikt B*33.4
13.Immer Oost*333.
14.Wiekevorst*00.-1(3)
15.Herselt B*00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale E --> Peulis

periode 1

5/14

1.Ramsel12
2.Herenthout12
3.Heultje11
4.Booischot*10
5.Rita Berlaar*9
6.Kessel United*7
7.Tongerlo6
8.Peulis*6
9.Zammel6
10.Emblem*4
11.Grasheide**3
12.Hooikt B*3
13.Immer Oost*3
14.Wiekevorst*0
15.Herselt B*0

periode 2

1/14

1.Grasheide3
2.Herenthout*0
Rita Berlaar*0
Booischot*0
Tongerlo*0
Zammel*0
Ramsel*0
Emblem*0
Immer Oost*0
Kessel United*0
Heultje*0
Wiekevorst*0
Herselt B*0
Hooikt B*0
15.Peulis0

Emblem

2.Zo-13/09/2015:00Immer Oost-Emblem2 -2116
3.Za-19/09/2020:00Emblem-Hooikt B6 -1

3

43
4.Zo-27/09/2015:00Heultje-Emblem2 -1047
6.Zo-11/10/2015:00Zammel-Emblem2 -10411
7.Zo-18/10/2015:00Emblem-

Peulis

-PP.11
8.Za-24/10/2019:30Herenthout-Emblem -PP.11
9.Zo-01/11/2014:30Emblem-Tongerlo -PP.
10.Za-07/11/2018:30Herselt B-Emblem -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Emblem-Kessel United -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Emblem-Rita Berlaar -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Grasheide-Emblem -.
13.Di-10/05/2200:00Emblem-Booischot -.
14.Wo-11/05/2200:00Wiekevorst-Emblem -.
15.Do-12/05/2200:00Emblem-Ramsel -.
16.Vr-13/05/2200:00Kessel United-Emblem -.
17.Za-14/05/2200:00Emblem-Immer Oost -.
18.Zo-15/05/2200:00Hooikt B-Emblem -.
19.Ma-16/05/2200:00Emblem-Heultje -.
21.Wo-18/05/2200:00Emblem-Zammel -.
22.Do-19/05/2200:00

Peulis

-Emblem -.
23.Vr-20/05/2200:00Emblem-Herenthout -.
24.Za-21/05/2200:00Tongerlo-Emblem -.
25.Zo-22/05/2200:00Emblem-Herselt B -.
26.Ma-23/05/2200:00Rita Berlaar-Emblem -.
27.Di-24/05/2200:00Emblem-Grasheide -.
28.Wo-25/05/2200:00Booischot-Emblem -.
29.Do-26/05/2200:00Emblem-Wiekevorst -.
30.Vr-27/05/2200:00Ramsel-Emblem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Peulis

2.Zo-13/09/2015:00

Peulis

-Herselt B3 -0

3

31
3.Za-19/09/2020:00Rita Berlaar-

Peulis

5 -4036
19.Zo-27/09/2015:00Grasheide-

Peulis

2 -10310
5.Zo-04/10/2015:00Booischot-

Peulis

6 -00311
6.Zo-11/10/2015:00

Peulis

-Wiekevorst4 -1

3

68
7.Zo-18/10/2015:00Emblem-

Peulis

-PP.8
8.Zo-25/10/2015:00

Peulis

-Kessel United -PP.8
9.Zo-01/11/2014:30Immer Oost-

Peulis

-PP.
10.Zo-08/11/2014:30

Peulis

-Hooikt B -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Tongerlo-

Peulis

-PP.
11.Zo-15/11/2014:30Heultje-

Peulis

-PP.
13.Di-10/05/2200:00Zammel-

Peulis

-.
14.Wo-11/05/2200:00Ramsel-

Peulis

-.
15.Do-12/05/2200:00

Peulis

-Herenthout -.
16.Vr-13/05/2200:00

Peulis

-Tongerlo -.
17.Za-14/05/2200:00Herselt B-

Peulis

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Peulis

-Rita Berlaar -.
4.Ma-16/05/2200:00

Peulis

-Grasheide -.
20.Di-17/05/2200:00

Peulis

-Booischot -.
21.Wo-18/05/2200:00Wiekevorst-

Peulis

-.
22.Do-19/05/2200:00

Peulis

-Emblem -.
23.Vr-20/05/2200:00Kessel United-

Peulis

-.
24.Za-21/05/2200:00

Peulis

-Immer Oost -.
25.Zo-22/05/2200:00Hooikt B-

Peulis

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Peulis

-Heultje -.
28.Wo-25/05/2200:00

Peulis

-Zammel -.
29.Do-26/05/2200:00

Peulis

-Ramsel -.
30.Vr-27/05/2200:00Herenthout-

Peulis

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Tongerlo*6+9
2Ramsel*6+8
3Peulis*6+6
4Herenthout6+3
5Rita Berlaar*6+2
6Grasheide6+1
7Heultje5+1
8Kessel United4-4
9Booischot**3+6
10Emblem**3+5
11Hooikt B3-4
12Zammel3-5
13Immer Oost*1-1
14Wiekevorst*0-4
15Herselt B**0-6

alle wedstrijden (5/28)

1Ramsel12+13
2Herenthout12+10
3Heultje11+8
4Booischot*10+11
5Rita Berlaar*9+2
6Kessel United*7-2
7Tongerlo6+5
8Peulis6-2
9Grasheide*6-2
10Zammel6-4
11Emblem*4+3
12Hooikt B*3-9
13Immer Oost*3-1
14Wiekevorst*0-10
15Herselt B*0-22

uitwedstrijden (3/14)

1Booischot7+5
2Heultje*6+7
3Herenthout*6+7
4Ramsel6+5
5Kessel United**3+2
6Zammel*3+1
7Rita Berlaar*30
8Immer Oost*20
9Emblem1-2
10Grasheide**0-3
11Tongerlo0-4
12Hooikt B**0-5
13Wiekevorst*0-6
14Peulis0-8
15Herselt B0-16