www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/11/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

zaterdag 16/11/2019

19:30

Grobbendonk

-Antonia B8 -1
.Oud Turnhout-Oosthoven3 -3

zondag 17/11/2019

14:30HIH Turnhout-

Alberta Schilde

0 -6
.Oelegem-

Pulderbos

1-2
.

Emblem

-Oostmalle3 -1
.Westmalle-

Wechelderzande

0 -5
.

De Kempen B

-Kessel United3 -1
.Molenkring-

Halle

0-3

vrijdag 22/11/2019

20:00Oosthoven9- 7De Kempen B-

zaterdag 23/11/2019

19:30Wechelderzande4- 12Oud Turnhout-
.Antonia B10 -8HIH Turnhout-
.Pulderbos7-4Emblem-
.Oostmalle10-0Westmalle-

zondag 24/11/2019

14:30Kessel United4-1Molenkring-
.Alberta Schilde5 -0Oelegem-
.Ranst B6-10Halle-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

14/32

1.Halle*3312
2.De Kempen B**319
3.Grobbendonk285.-2(1)
4.Oud Turnhout*255.4
5.Oostmalle*257
6.Pulderbos**238
7.Oosthoven*2310
8.Alberta Schilde*207
9.Antonia B*167.-3(0)
10.Oelegem143.1
11.Emblem*1442.
12.Westmalle*133.3
13.Wechelderzande*124
14.Ranst B*123.-4(3)
15.HIH Turnhout114-1.(3)
16.Kessel United*83
17.Molenkring*41
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale E --> Alberta Schilde

periode 1

-/-

De Kempen B*9/1028
2.Halle10/1026
3.Grobbendonk11/1124
4.Oud Turnhout*9/1022
5.Oostmalle10/1021
6.Pulderbos*9/1018
7.Oosthoven10/1018
8.Alberta Schilde11/1116
9.Antonia B11/1113
10.Westmalle10/1011
11.Oelegem11/1111
12.Emblem10/1011
13.HIH Turnhout11/1110
14.Wechelderzande10/109
15.Kessel United10/109
16.Ranst B11/119
17.Molenkring*9/103

periode 2

-/-

1.Halle3/1110
2.Oosthoven3/127
3.Pulderbos3/127
4.De Kempen B3/117
5.Oostmalle3/126
6.Alberta Schilde2/114
7.Grobbendonk3/114
8.Oud Turnhout3/114
9.Wechelderzande3/124
10.Emblem3/114
11.Oelegem3/113
12.Ranst B2/113
13.Westmalle3/113
14.Antonia B2/113
15.HIH Turnhout3/111
16.Molenkring3/110
17.Kessel United3/120

periode 3

-/-

1.Oud Turnhout1/111
Molenkring1/111
3.Oostmalle0/100
Halle0/110
Westmalle0/110
Kessel United0/100
Alberta Schilde0/100
Oosthoven0/100
De Kempen B0/110
Antonia B0/100
Emblem0/110
Grobbendonk0/100
Oelegem0/100
Wechelderzande0/100
Pulderbos0/100
Ranst B0/100
HIH Turnhout0/100

Alberta Schilde

1.Za-24/08/1919:30Oud Turnhout-

Alberta Schilde

0 -1

3

36
2.Wo-28/08/1919:00

Alberta Schilde

-De Kempen B1 -70311
3.Zo-01/09/1915:00Molenkring-

Alberta Schilde

0 -1

3

64
4.Zo-08/09/1915:00

Alberta Schilde

-Halle0 -1067
5.Zo-15/09/1915:00Kessel United-

Alberta Schilde

1 -3

3

95
6.Zo-22/09/1915:00

Alberta Schilde

-Oosthoven4 -5097
7.Zo-29/09/1915:00Wechelderzande-

Alberta Schilde

3 -1098
8.Zo-06/10/1915:00

Alberta Schilde

-Oostmalle2 -21108
9.Za-12/10/1919:30Pulderbos-

Alberta Schilde

2 -3

3

137
10.Zo-20/10/1915:00

Alberta Schilde

-Ranst B4 -0

3

167
11.Zo-27/10/1915:00

Alberta Schilde

-Antonia B1 -20167
13.Zo-10/11/1914:30

Alberta Schilde

-Grobbendonk3 -31178
14.Zo-17/11/1914:30HIH Turnhout-

Alberta Schilde

0 -6

3

208
15.Zo-24/11/1914:30

Alberta Schilde

-Oelegem -.
16.Zo-01/12/1914:30Emblem-

Alberta Schilde

-.
17.Zo-08/12/1914:30

Alberta Schilde

-Westmalle -.
18.Zo-15/12/1914:30

Alberta Schilde

-Oud Turnhout -.
19.Zo-05/01/2000:00De Kempen B-

Alberta Schilde

-.
20.Zo-12/01/2000:00

Alberta Schilde

-Molenkring -.
21.Zo-19/01/2000:00Halle-

Alberta Schilde

-.
22.Zo-26/01/2000:00

Alberta Schilde

-Kessel United -.
23.Zo-02/02/2000:00Oosthoven-

Alberta Schilde

-.
24.Zo-09/02/2000:00

Alberta Schilde

-Wechelderzande -.
25.Zo-16/02/2000:00Oostmalle-

Alberta Schilde

-.
26.Zo-23/02/2000:00

Alberta Schilde

-Pulderbos -.
27.Zo-01/03/2000:00Ranst B-

Alberta Schilde

-.
28.Zo-08/03/2000:00Antonia B-

Alberta Schilde

-.
30.Zo-22/03/2000:00Grobbendonk-

Alberta Schilde

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Alberta Schilde

-HIH Turnhout -.
32.Zo-05/04/2000:00Oelegem-

Alberta Schilde

-.
33.Zo-19/04/2000:00

Alberta Schilde

-Emblem -.
34.Zo-26/04/2000:00Westmalle-

Alberta Schilde

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Oelegem

1.Za-24/08/1918:00Oelegem-Grobbendonk2 -50017-
2.Wo-28/08/1919:30HIH Turnhout-Oelegem1 -3

3

39
3.Zo-01/09/1915:00Ranst B-Oelegem2 -2148
4.Zo-08/09/1915:00Oelegem-Emblem3 -0

3

73
5.Zo-15/09/1915:00Westmalle-Oelegem0 -0187
6.Zo-22/09/1915:00Oelegem-Oud Turnhout1 -3088
7.Zo-29/09/1915:00De Kempen B-Oelegem5 -10811
8.Zo-06/10/1915:00Oelegem-Molenkring8 -0

3

117
9.Zo-13/10/1915:00Halle-Oelegem4 -00118
10.Zo-20/10/1915:00Oelegem-Kessel United2 -40119
11.Zo-27/10/1915:00Oosthoven-Oelegem4 -001110
12.Zo-03/11/1914:30Oelegem-Wechelderzande3 -0

3

1410
13.Za-09/11/1919:30Oostmalle-Oelegem3 -101410
14.Zo-17/11/1914:30Oelegem-Pulderbos1 -201410
15.Zo-24/11/1914:30

Alberta Schilde

-Oelegem -.
16.Zo-01/12/1914:30Oelegem-Antonia B -.
18.Za-14/12/1919:30Grobbendonk-Oelegem -.
19.Zo-05/01/2000:00Oelegem-HIH Turnhout -.
20.Zo-12/01/2000:00Oelegem-Ranst B -.
21.Zo-19/01/2000:00Emblem-Oelegem -.
22.Zo-26/01/2000:00Oelegem-Westmalle -.
23.Zo-02/02/2000:00Oud Turnhout-Oelegem -.
24.Zo-09/02/2000:00Oelegem-De Kempen B -.
25.Zo-16/02/2000:00Molenkring-Oelegem -.
26.Zo-23/02/2000:00Oelegem-Halle -.
27.Zo-01/03/2000:00Kessel United-Oelegem -.
28.Zo-08/03/2000:00Oelegem-Oosthoven -.
29.Zo-15/03/2000:00Wechelderzande-Oelegem -.
30.Zo-22/03/2000:00Oelegem-Oostmalle -.
31.Zo-29/03/2000:00Pulderbos-Oelegem -.
32.Zo-05/04/2000:00Oelegem-

Alberta Schilde

-.
33.Zo-19/04/2000:00Antonia B-Oelegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/16)

1Halle1919:6+13
2De Kempen B*1814:2+12
3Grobbendonk1628:11+17
4Oostmalle1518:9+9
5Pulderbos*1315:5+10
6Antonia B*1323:14+9
7Oosthoven1111:6+5
8Westmalle1013:14-1
9Ranst B1011:19-8
10Oelegem920:14+6
11Oud Turnhout910:100
12Wechelderzande*814:9+5
13Emblem*78:11-3
14Alberta Schilde515:20-5
15Kessel United*513:22-9
16Molenkring**35:12-7
17HIH Turnhout04:24-20

alle wedstrijden (14/32)

1Halle*3330:10+20
2De Kempen B**3131:7+24
3Grobbendonk2846:23+23
4Oud Turnhout*2534:15+19
5Oostmalle*2537:21+16
6Pulderbos**2330:17+13
7Oosthoven*2330:16+14
8Alberta Schilde*2030:26+4
9Antonia B*1631:40-9
10Oelegem1427:33-6
11Emblem*1419:27-8
12Westmalle*1316:23-7
13Wechelderzande*1222:28-6
14Ranst B*1215:36-21
15HIH Turnhout1114:33-19
16Kessel United*824:53-29
17Molenkring*413:41-28

uitwedstrijden (7/16)

1Oud Turnhout**1624:5+19
2Alberta Schilde**1515:6+9
3Halle**1411:4+7
4De Kempen B**1317:5+12
5Oosthoven**1219:10+9
6Grobbendonk*1218:12+6
7HIH Turnhout*1110:9+1
8Oostmalle**1019:12+7
9Pulderbos**1015:12+3
10Emblem*711:16-5
11Oelegem*57:19-12
12Wechelderzande*48:19-11
13Westmalle**33:9-6
14Antonia B*38:26-18
15Kessel United*311:31-20
16Ranst B**24:17-13
17Molenkring18:29-21