www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

zaterdag 10/10/2020

19:30Herenthout-

Booischot

1-2
.Heultje-Immer Oost2 -2
20:00Hooikt B-

Ramsel

1 -6

zondag 11/10/2020

15:00

Tongerlo

-Grasheide4 -1
.

Zammel

-Emblem2-1
.

Peulis

-Wiekevorst4 -1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Ramsel1212
2.Herenthout129.4
3.Heultje11102.
4.Booischot*1010
5.Rita Berlaar*99.1
6.Kessel United*77
7.Tongerlo66.-4(3)
8.Peulis63
9.Grasheide*66.3
10.Zammel66
11.Emblem*44
12.Hooikt B*33-1.(3)
13.Immer Oost*33-3.(3)
14.Wiekevorst*00
15.Herselt B*00.-2(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale E --> Ramsel

periode 1

5/14

1.Ramsel12
2.Herenthout12
3.Heultje11
4.Booischot*10
5.Rita Berlaar*9
6.Kessel United*7
7.Tongerlo6
8.Peulis*6
9.Zammel6
10.Emblem*4
11.Grasheide**3
12.Hooikt B*3
13.Immer Oost*3
14.Wiekevorst*0
15.Herselt B*0

periode 2

1/14

1.Grasheide3
2.Herenthout*0
Rita Berlaar*0
Booischot*0
Tongerlo*0
Zammel*0
Ramsel*0
Emblem*0
Immer Oost*0
Kessel United*0
Heultje*0
Wiekevorst*0
Herselt B*0
Hooikt B*0
15.Peulis0

Ramsel

2.Zo-13/09/2015:00Kessel United-

Ramsel

3 -20011
3.Za-19/09/2019:30

Ramsel

-Tongerlo1 -0

3

38
4.Zo-27/09/2015:00Immer Oost-

Ramsel

4 -5

3

66
5.Za-03/10/2019:30

Ramsel

-Herselt B7 -0

3

93
6.Za-10/10/2020:00Hooikt B-

Ramsel

1 -6

3

121
7.Za-17/10/2019:30

Ramsel

-Rita Berlaar -PP.1
8.Za-24/10/2019:30Heultje-

Ramsel

-PP.1
9.Za-31/10/2019:30

Ramsel

-Grasheide -PP.
1.Wo-11/11/2014:30

Ramsel

-Herenthout -PP.
11.Za-14/11/2019:30

Ramsel

-Booischot -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Zammel-

Ramsel

-.
13.Di-10/05/2200:00

Ramsel

-Wiekevorst -.
14.Wo-11/05/2200:00

Ramsel

-Peulis -.
15.Do-12/05/2200:00Emblem-

Ramsel

-.
16.Vr-13/05/2200:00Herenthout-

Ramsel

-.
17.Za-14/05/2200:00

Ramsel

-Kessel United -.
18.Zo-15/05/2200:00Tongerlo-

Ramsel

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Ramsel

-Immer Oost -.
20.Di-17/05/2200:00Herselt B-

Ramsel

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Ramsel

-Hooikt B -.
22.Do-19/05/2200:00Rita Berlaar-

Ramsel

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Ramsel

-Heultje -.
24.Za-21/05/2200:00Grasheide-

Ramsel

-.
26.Ma-23/05/2200:00Booischot-

Ramsel

-.
27.Di-24/05/2200:00

Ramsel

-Zammel -.
28.Wo-25/05/2200:00Wiekevorst-

Ramsel

-.
29.Do-26/05/2200:00Peulis-

Ramsel

-.
30.Vr-27/05/2200:00

Ramsel

-Emblem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Rita Berlaar

2.Zo-13/09/2015:00Zammel-Rita Berlaar0 -2

3

34
3.Za-19/09/2020:00Rita Berlaar-Peulis5 -4

3

62
4.Za-26/09/2019:30Herenthout-Rita Berlaar4 -2065
5.Za-03/10/2020:00Rita Berlaar-Tongerlo3 -2

3

94
6.Za-10/10/2018:30Herselt B-Rita Berlaar -PP.5
7.Za-17/10/2019:30

Ramsel

-Rita Berlaar -PP.5
8.Za-24/10/2019:15Rita Berlaar-Grasheide -PP.5
9.Zo-01/11/2014:30Booischot-Rita Berlaar -PP.
10.Za-07/11/2020:00Rita Berlaar-Wiekevorst -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Emblem-Rita Berlaar -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Rita Berlaar-Kessel United -.
13.Di-10/05/2200:00Immer Oost-Rita Berlaar -.
14.Wo-11/05/2200:00Rita Berlaar-Hooikt B -.
15.Do-12/05/2200:00Heultje-Rita Berlaar -.
17.Za-14/05/2200:00Rita Berlaar-Zammel -.
18.Zo-15/05/2200:00Peulis-Rita Berlaar -.
19.Ma-16/05/2200:00Rita Berlaar-Herenthout -.
20.Di-17/05/2200:00Tongerlo-Rita Berlaar -.
21.Wo-18/05/2200:00Rita Berlaar-Herselt B -.
22.Do-19/05/2200:00Rita Berlaar-

Ramsel

-.
23.Vr-20/05/2200:00Grasheide-Rita Berlaar -.
24.Za-21/05/2200:00Rita Berlaar-Booischot -.
25.Zo-22/05/2200:00Wiekevorst-Rita Berlaar -.
26.Ma-23/05/2200:00Rita Berlaar-Emblem -.
27.Di-24/05/2200:00Kessel United-Rita Berlaar -.
28.Wo-25/05/2200:00Rita Berlaar-Immer Oost -.
29.Do-26/05/2200:00Hooikt B-Rita Berlaar -.
30.Vr-27/05/2200:00Rita Berlaar-Heultje -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Tongerlo*6+9
2Ramsel*6+8
3Peulis*6+6
4Herenthout6+3
5Rita Berlaar*6+2
6Grasheide6+1
7Heultje5+1
8Kessel United4-4
9Booischot**3+6
10Emblem**3+5
11Hooikt B3-4
12Zammel3-5
13Immer Oost*1-1
14Wiekevorst*0-4
15Herselt B**0-6

alle wedstrijden (5/28)

1Ramsel12+13
2Herenthout12+10
3Heultje11+8
4Booischot*10+11
5Rita Berlaar*9+2
6Kessel United*7-2
7Tongerlo6+5
8Peulis6-2
9Grasheide*6-2
10Zammel6-4
11Emblem*4+3
12Hooikt B*3-9
13Immer Oost*3-1
14Wiekevorst*0-10
15Herselt B*0-22

uitwedstrijden (3/14)

1Booischot7+5
2Heultje*6+7
3Herenthout*6+7
4Ramsel6+5
5Kessel United**3+2
6Zammel*3+1
7Rita Berlaar*30
8Immer Oost*20
9Emblem1-2
10Grasheide**0-3
11Tongerlo0-4
12Hooikt B**0-5
13Wiekevorst*0-6
14Peulis0-8
15Herselt B0-16