www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/11/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

zaterdag 16/11/2019

19:30

Grobbendonk

-Antonia B8 -1
.Oud Turnhout-Oosthoven3 -3

zondag 17/11/2019

14:30HIH Turnhout-

Alberta Schilde

0 -6
.Oelegem-

Pulderbos

1-2
.

Emblem

-Oostmalle3 -1
.Westmalle-

Wechelderzande

0 -5
.

De Kempen B

-Kessel United3 -1
.Molenkring-

Halle

0-3

vrijdag 22/11/2019

20:00Oosthoven9- 7De Kempen B-

zaterdag 23/11/2019

19:30Wechelderzande4- 12Oud Turnhout-
.Antonia B10 -8HIH Turnhout-
.Pulderbos7-4Emblem-
.Oostmalle10-0Westmalle-

zondag 24/11/2019

14:30Kessel United4-1Molenkring-
.Alberta Schilde5 -0Oelegem-
.Ranst B6-10Halle-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

14/32

1.Halle*3312.3
2.De Kempen B**319.1
3.Grobbendonk285
4.Oud Turnhout*255-1.(1)
5.Oostmalle*257
6.Pulderbos**238
7.Oosthoven*2310
8.Alberta Schilde*207
9.Antonia B*167
10.Oelegem143.-4(3)
11.Emblem*144-3.(3)
12.Westmalle*133.-2(3)
13.Wechelderzande*124
14.Ranst B*123
15.HIH Turnhout114
16.Kessel United*83.4
17.Molenkring*412.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale E --> Oosthoven

periode 1

-/-

De Kempen B*9/1028
2.Halle10/1026
3.Grobbendonk11/1124
4.Oud Turnhout*9/1022
5.Oostmalle10/1021
6.Pulderbos*9/1018
7.Oosthoven10/1018
8.Alberta Schilde11/1116
9.Antonia B11/1113
10.Westmalle10/1011
11.Oelegem11/1111
12.Emblem10/1011
13.HIH Turnhout11/1110
14.Wechelderzande10/109
15.Kessel United10/109
16.Ranst B11/119
17.Molenkring*9/103

periode 2

-/-

1.Halle3/1110
2.Oosthoven3/127
3.Pulderbos3/127
4.De Kempen B3/117
5.Oostmalle3/126
6.Alberta Schilde2/114
7.Grobbendonk3/114
8.Oud Turnhout3/114
9.Wechelderzande3/124
10.Emblem3/114
11.Oelegem3/113
12.Ranst B2/113
13.Westmalle3/113
14.Antonia B2/113
15.HIH Turnhout3/111
16.Molenkring3/110
17.Kessel United3/120

periode 3

-/-

1.Oud Turnhout1/111
Molenkring1/111
3.Oostmalle0/100
Halle0/110
Westmalle0/110
Kessel United0/100
Alberta Schilde0/100
Oosthoven0/100
De Kempen B0/110
Antonia B0/100
Emblem0/110
Grobbendonk0/100
Oelegem0/100
Wechelderzande0/100
Pulderbos0/100
Ranst B0/100
HIH Turnhout0/100

Oosthoven

1.Zo-25/08/1915:00Kessel United-

Oosthoven

2 -2117
2.Wo-28/08/1919:00

Oosthoven

-Ranst B1 -11212
3.Zo-01/09/1915:00

Oosthoven

-Wechelderzande0 -01314
4.Zo-08/09/1915:00Oostmalle-

Oosthoven

1 -11412
5.Zo-15/09/1915:00

Oosthoven

-Pulderbos0 -20412
6.Zo-22/09/1915:00Alberta Schilde-

Oosthoven

4 -5

3

710
7.Zo-29/09/1915:00

Oosthoven

-Antonia B5 -0

3

107
9.Zo-13/10/1915:00

Oosthoven

-Grobbendonk0 -30109
10.Zo-20/10/1915:00HIH Turnhout-

Oosthoven

0 -5

3

138
11.Zo-27/10/1915:00

Oosthoven

-Oelegem4 -0

3

168
12.Zo-03/11/1914:30Emblem-

Oosthoven

0 -3

3

197
13.Zo-10/11/1914:30

Oosthoven

-Westmalle1 -0

3

226
14.Za-16/11/1919:30Oud Turnhout-

Oosthoven

3 -31237
15.Vr-22/11/1920:00

Oosthoven

-De Kempen B -.
16.Zo-01/12/1914:30Molenkring-

Oosthoven

-.
17.Zo-08/12/1914:30

Oosthoven

-Halle -.
18.Zo-15/12/1914:30

Oosthoven

-Kessel United -.
19.Zo-05/01/2014:30Ranst B-

Oosthoven

-.
20.Zo-12/01/2000:00Wechelderzande-

Oosthoven

-.
21.Zo-19/01/2000:00

Oosthoven

-Oostmalle -.
22.Zo-26/01/2000:00Pulderbos-

Oosthoven

-.
23.Zo-02/02/2000:00

Oosthoven

-Alberta Schilde -.
24.Zo-09/02/2000:00Antonia B-

Oosthoven

-.
26.Zo-23/02/2000:00Grobbendonk-

Oosthoven

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Oosthoven

-HIH Turnhout -.
28.Zo-08/03/2000:00Oelegem-

Oosthoven

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Oosthoven

-Emblem -.
30.Zo-22/03/2000:00Westmalle-

Oosthoven

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Oosthoven

-Oud Turnhout -.
32.Zo-05/04/2000:00De Kempen B-

Oosthoven

-.
33.Zo-19/04/2000:00

Oosthoven

-Molenkring -.
34.Zo-26/04/2000:00Halle-

Oosthoven

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

De Kempen B

2.Wo-28/08/1919:00Alberta Schilde-De Kempen B1 -7

3

34
3.Zo-01/09/1915:00De Kempen B-Antonia B1 -0

3

63
5.Zo-15/09/1915:00De Kempen B-Grobbendonk2 -0

3

93
6.Zo-22/09/1915:00HIH Turnhout-De Kempen B0 -3

3

123
7.Zo-29/09/1915:00De Kempen B-Oelegem5 -1

3

151
8.Zo-06/10/1915:00Emblem-De Kempen B2 -4

3

181
9.Zo-13/10/1915:00De Kempen B-Westmalle2 -0

3

211
10.Za-19/10/1919:30Oud Turnhout-De Kempen B0 -01222
11.Zo-27/10/1915:00Ranst B-De Kempen B1 -3

3

251
12.Za-02/11/1919:30De Kempen B-Molenkring1 -0

3

281
13.Zo-10/11/1914:30Halle-De Kempen B1 -00282
14.Zo-17/11/1914:30De Kempen B-Kessel United3 -1

3

312
15.Vr-22/11/1920:00

Oosthoven

-De Kempen B -.
16.Zo-01/12/1914:30De Kempen B-Wechelderzande -.
17.Zo-08/12/1914:30Oostmalle-De Kempen B -.
18.Za-14/12/1919:30Pulderbos-De Kempen B -.
1.Za-21/12/1919:30De Kempen B-Pulderbos -.
19.Zo-05/01/2014:30De Kempen B-Alberta Schilde -.
20.Zo-12/01/2000:00Antonia B-De Kempen B -.
22.Zo-26/01/2000:00Grobbendonk-De Kempen B -.
23.Zo-02/02/2000:00De Kempen B-HIH Turnhout -.
24.Zo-09/02/2000:00Oelegem-De Kempen B -.
25.Zo-16/02/2000:00De Kempen B-Emblem -.
26.Zo-23/02/2000:00Westmalle-De Kempen B -.
27.Zo-01/03/2000:00De Kempen B-Oud Turnhout -.
28.Zo-08/03/2000:00De Kempen B-Ranst B -.
29.Zo-15/03/2000:00Molenkring-De Kempen B -.
30.Zo-22/03/2000:00De Kempen B-Halle -.
31.Zo-29/03/2000:00Kessel United-De Kempen B -.
32.Zo-05/04/2000:00De Kempen B-

Oosthoven

-.
33.Zo-19/04/2000:00Wechelderzande-De Kempen B -.
34.Zo-26/04/2000:00De Kempen B-Oostmalle -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/16)

1Halle1919:6+13
2De Kempen B*1814:2+12
3Grobbendonk1628:11+17
4Oostmalle1518:9+9
5Pulderbos*1315:5+10
6Antonia B*1323:14+9
7Oosthoven1111:6+5
8Westmalle1013:14-1
9Ranst B1011:19-8
10Oelegem920:14+6
11Oud Turnhout910:100
12Wechelderzande*814:9+5
13Emblem*78:11-3
14Alberta Schilde515:20-5
15Kessel United*513:22-9
16Molenkring**35:12-7
17HIH Turnhout04:24-20

alle wedstrijden (14/32)

1Halle*3330:10+20
2De Kempen B**3131:7+24
3Grobbendonk2846:23+23
4Oud Turnhout*2534:15+19
5Oostmalle*2537:21+16
6Pulderbos**2330:17+13
7Oosthoven*2330:16+14
8Alberta Schilde*2030:26+4
9Antonia B*1631:40-9
10Oelegem1427:33-6
11Emblem*1419:27-8
12Westmalle*1316:23-7
13Wechelderzande*1222:28-6
14Ranst B*1215:36-21
15HIH Turnhout1114:33-19
16Kessel United*824:53-29
17Molenkring*413:41-28

uitwedstrijden (7/16)

1Oud Turnhout**1624:5+19
2Alberta Schilde**1515:6+9
3Halle**1411:4+7
4De Kempen B**1317:5+12
5Oosthoven**1219:10+9
6Grobbendonk*1218:12+6
7HIH Turnhout*1110:9+1
8Oostmalle**1019:12+7
9Pulderbos**1015:12+3
10Emblem*711:16-5
11Oelegem*57:19-12
12Wechelderzande*48:19-11
13Westmalle**33:9-6
14Antonia B*38:26-18
15Kessel United*311:31-20
16Ranst B**24:17-13
17Molenkring18:29-21