www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

zaterdag 10/10/2020

19:30Herenthout-

Booischot

1-2
.Heultje-Immer Oost2 -2
20:00Hooikt B-

Ramsel

1 -6

zondag 11/10/2020

15:00

Tongerlo

-Grasheide4 -1
.

Zammel

-Emblem2-1
.

Peulis

-Wiekevorst4 -1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Ramsel1212.2
2.Herenthout129
3.Heultje1110
4.Booischot*1010
5.Rita Berlaar*99
6.Kessel United*77-2.(3)
7.Tongerlo66
8.Peulis63
9.Grasheide*664.
10.Zammel663.
11.Emblem*44.-3(3)
12.Hooikt B*331.
13.Immer Oost*33.-1(1)
14.Wiekevorst*00-4.(3)
15.Herselt B*00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale E --> Heultje

periode 1

5/14

1.Ramsel12
2.Herenthout12
3.Heultje11
4.Booischot*10
5.Rita Berlaar*9
6.Kessel United*7
7.Tongerlo6
8.Peulis*6
9.Zammel6
10.Emblem*4
11.Grasheide**3
12.Hooikt B*3
13.Immer Oost*3
14.Wiekevorst*0
15.Herselt B*0

periode 2

1/14

1.Grasheide3
2.Herenthout*0
Rita Berlaar*0
Booischot*0
Tongerlo*0
Zammel*0
Ramsel*0
Emblem*0
Immer Oost*0
Kessel United*0
Heultje*0
Wiekevorst*0
Herselt B*0
Hooikt B*0
15.Peulis0

Hooikt B

2.Za-12/09/2020:00Hooikt B-Wiekevorst3 -0

3

31
3.Za-19/09/2020:00Emblem-Hooikt B6 -1039
4.Za-26/09/2020:00Hooikt B-Kessel United0 -20311
5.Zo-04/10/2015:00Immer Oost-Hooikt B -PP.10
6.Za-10/10/2020:00Hooikt B-Ramsel1 -60312
7.Za-17/10/2019:30Hooikt B-

Heultje

-PP.12
9.Za-31/10/2020:00Hooikt B-Zammel -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Peulis-Hooikt B -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Booischot-Hooikt B -PP.
11.Za-14/11/2019:30Hooikt B-Herenthout -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Tongerlo-Hooikt B -.
13.Di-10/05/2200:00Hooikt B-Herselt B -.
14.Wo-11/05/2200:00Rita Berlaar-Hooikt B -.
15.Do-12/05/2200:00Hooikt B-Grasheide -.
16.Vr-13/05/2200:00Hooikt B-Booischot -.
17.Za-14/05/2200:00Wiekevorst-Hooikt B -.
18.Zo-15/05/2200:00Hooikt B-Emblem -.
19.Ma-16/05/2200:00Kessel United-Hooikt B -.
20.Di-17/05/2200:00Hooikt B-Immer Oost -.
21.Wo-18/05/2200:00Ramsel-Hooikt B -.
22.Do-19/05/2200:00

Heultje

-Hooikt B -.
24.Za-21/05/2200:00Zammel-Hooikt B -.
25.Zo-22/05/2200:00Hooikt B-Peulis -.
26.Ma-23/05/2200:00Herenthout-Hooikt B -.
27.Di-24/05/2200:00Hooikt B-Tongerlo -.
28.Wo-25/05/2200:00Herselt B-Hooikt B -.
29.Do-26/05/2200:00Hooikt B-Rita Berlaar -.
30.Vr-27/05/2200:00Grasheide-Hooikt B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Heultje

2.Za-12/09/2019:30

Heultje

-Booischot2 -2118
3.Zo-20/09/2015:00Wiekevorst-

Heultje

3 -5

3

44
4.Zo-27/09/2015:00

Heultje

-Emblem2 -1

3

72
5.Zo-04/10/2015:00Kessel United-

Heultje

1 -6

3

102
6.Za-10/10/2019:30

Heultje

-Immer Oost2 -21113
7.Za-17/10/2019:30Hooikt B-

Heultje

-PP.3
8.Za-24/10/2019:30

Heultje

-Ramsel -PP.3
10.Zo-08/11/2014:30Zammel-

Heultje

-PP.
1.Wo-11/11/2014:30Grasheide-

Heultje

-PP.
11.Zo-15/11/2014:30

Heultje

-Peulis -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Herenthout-

Heultje

-.
13.Di-10/05/2200:00

Heultje

-Tongerlo -.
14.Wo-11/05/2200:00Herselt B-

Heultje

-.
15.Do-12/05/2200:00

Heultje

-Rita Berlaar -.
16.Vr-13/05/2200:00

Heultje

-Grasheide -.
17.Za-14/05/2200:00Booischot-

Heultje

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Heultje

-Wiekevorst -.
19.Ma-16/05/2200:00Emblem-

Heultje

-.
20.Di-17/05/2200:00

Heultje

-Kessel United -.
21.Wo-18/05/2200:00Immer Oost-

Heultje

-.
22.Do-19/05/2200:00

Heultje

-Hooikt B -.
23.Vr-20/05/2200:00Ramsel-

Heultje

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Heultje

-Zammel -.
26.Ma-23/05/2200:00Peulis-

Heultje

-.
27.Di-24/05/2200:00

Heultje

-Herenthout -.
28.Wo-25/05/2200:00Tongerlo-

Heultje

-.
29.Do-26/05/2200:00

Heultje

-Herselt B -.
30.Vr-27/05/2200:00Rita Berlaar-

Heultje

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Tongerlo*6+9
2Ramsel*6+8
3Peulis*6+6
4Herenthout6+3
5Rita Berlaar*6+2
6Grasheide6+1
7Heultje5+1
8Kessel United4-4
9Booischot**3+6
10Emblem**3+5
11Hooikt B3-4
12Zammel3-5
13Immer Oost*1-1
14Wiekevorst*0-4
15Herselt B**0-6

alle wedstrijden (5/28)

1Ramsel12+13
2Herenthout12+10
3Heultje11+8
4Booischot*10+11
5Rita Berlaar*9+2
6Kessel United*7-2
7Tongerlo6+5
8Peulis6-2
9Grasheide*6-2
10Zammel6-4
11Emblem*4+3
12Hooikt B*3-9
13Immer Oost*3-1
14Wiekevorst*0-10
15Herselt B*0-22

uitwedstrijden (3/14)

1Booischot7+5
2Heultje*6+7
3Herenthout*6+7
4Ramsel6+5
5Kessel United**3+2
6Zammel*3+1
7Rita Berlaar*30
8Immer Oost*20
9Emblem1-2
10Grasheide**0-3
11Tongerlo0-4
12Hooikt B**0-5
13Wiekevorst*0-6
14Peulis0-8
15Herselt B0-16