www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

speeldag 1

periode 1

zaterdag 24/08/2019

18:00Oelegem-

Grobbendonk

2-5
19:00

Westmalle

-Antonia B5-3
19:30Oud Turnhout-

Alberta Schilde

0-1

zondag 25/08/2019

15:00Kessel United-Oosthoven2-2
.

Ranst B

-HIH Turnhout3-2
.

Halle

-Wechelderzande4-2
.

Molenkring

-Oostmalle3-2

zondag 22/12/2019

00:00De Kempen B-Pulderbos-

vrij: Emblem

speeldag 2

periode 1

woensdag 28/08/2019

19:00Oosthoven-Ranst B1-1
.

Pulderbos

-Molenkring2-0
.Alberta Schilde-

De Kempen B

1-7
.

Wechelderzande

-Kessel United8-1
19:30

Grobbendonk

-Emblem2-1
.HIH Turnhout-

Oelegem

1-3
20:00Oostmalle-Halle0-0
.Antonia B-

Oud Turnhout

0-4

vrij: Westmalle

speeldag 3

periode 1

zondag 01/09/2019

15:00

De Kempen B

-Antonia B1-0
.Emblem-

HIH Turnhout

1-2
.Molenkring-

Alberta Schilde

0-1
.Westmalle-

Grobbendonk

1-3
.Oosthoven-Wechelderzande0-0
.Ranst B-Oelegem2-2
.

Halle

-Pulderbos3-2
.Kessel United-

Oostmalle

2-8

vrij: Oud Turnhout

speeldag 4

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30Wechelderzande-Ranst B1-1
.Grobbendonk-Oud Turnhout2-2

zondag 08/09/2019

15:00

Pulderbos

-Kessel United3-1
.HIH Turnhout-

Westmalle

0-2
.

Antonia B

-Molenkring6-4
.

Oelegem

-Emblem3-0
.Alberta Schilde-

Halle

0-1
.Oostmalle-Oosthoven1-1

vrij: De Kempen B

speeldag 5

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Oud Turnhout

-HIH Turnhout2-0

zondag 15/09/2019

15:00Oosthoven-

Pulderbos

0-2
.

De Kempen B

-Grobbendonk2-0
.Ranst B-

Emblem

2-3
.Kessel United-

Alberta Schilde

1-3
.Wechelderzande-

Oostmalle

0-3
.Westmalle-Oelegem0-0
.

Halle

-Antonia B2-0

vrij: Molenkring

speeldag 6

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30

Grobbendonk

-Molenkring6-0
.

Pulderbos

-Wechelderzande3-0

zondag 22/09/2019

15:00HIH Turnhout-

De Kempen B

0-3
.

Emblem

-Westmalle1-0
.Oelegem-

Oud Turnhout

1-3
.Alberta Schilde-

Oosthoven

4-5
.

Antonia B

-Kessel United7-1
.

Oostmalle

-Ranst B5-1

vrij: Halle

speeldag 7

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Oostmalle-Pulderbos-
.Oud Turnhout-Emblem-

zondag 29/09/2019

15:00Oosthoven-Antonia B-
.Ranst B-Westmalle-
.Halle-Grobbendonk-
.Wechelderzande-Alberta Schilde-
.De Kempen B-Oelegem-
.Molenkring-HIH Turnhout-

vrij: Kessel United

speeldag 8

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Grobbendonk-Kessel United-
.Pulderbos-Ranst B-

zondag 06/10/2019

15:00HIH Turnhout-Halle-
.Oelegem-Molenkring-
.Emblem-De Kempen B-
.Westmalle-Oud Turnhout-
.Alberta Schilde-Oostmalle-
.Antonia B-Wechelderzande-

vrij: Oosthoven

speeldag 9

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Pulderbos-Alberta Schilde-

zondag 13/10/2019

15:00Kessel United-HIH Turnhout-
.Oosthoven-Grobbendonk-
.Oostmalle-Antonia B-
.De Kempen B-Westmalle-
.Molenkring-Emblem-
.Halle-Oelegem-
.Ranst B-Oud Turnhout-

vrij: Wechelderzande

speeldag 10

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Antonia B-Pulderbos-
.Oud Turnhout-De Kempen B-
.Grobbendonk-Wechelderzande-

zondag 20/10/2019

15:00HIH Turnhout-Oosthoven-
.Oelegem-Kessel United-
.Emblem-Halle-
.Westmalle-Molenkring-
.Alberta Schilde-Ranst B-

vrij: Oostmalle

speeldag 11

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00Kessel United-Emblem-
.Oosthoven-Oelegem-
.Wechelderzande-HIH Turnhout-
.Oostmalle-Grobbendonk-
.Alberta Schilde-Antonia B-
.Halle-Westmalle-
.Ranst B-De Kempen B-

zondag 08/03/2020

00:00Molenkring-Oud Turnhout-

vrij: Pulderbos

speeldag 12

periode 2

zondag 03/11/2019

00:00HIH Turnhout-Oostmalle-
.Oelegem-Wechelderzande-
.Emblem-Oosthoven-
.Westmalle-Kessel United-
.Oud Turnhout-Halle-
.De Kempen B-Molenkring-
.Antonia B-Ranst B-
.Grobbendonk-Pulderbos-

vrij: Alberta Schilde

speeldag 13

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00Kessel United-Oud Turnhout-
.Oosthoven-Westmalle-
.Wechelderzande-Emblem-
.Oostmalle-Oelegem-
.Pulderbos-HIH Turnhout-
.Alberta Schilde-Grobbendonk-
.Halle-De Kempen B-
.Ranst B-Molenkring-

vrij: Antonia B

speeldag 14

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00HIH Turnhout-Alberta Schilde-
.Oelegem-Pulderbos-
.Emblem-Oostmalle-
.Westmalle-Wechelderzande-
.Oud Turnhout-Oosthoven-
.De Kempen B-Kessel United-
.Molenkring-Halle-
.Grobbendonk-Antonia B-

vrij: Ranst B

speeldag 15

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Kessel United-Molenkring-
.Oosthoven-De Kempen B-
.Wechelderzande-Oud Turnhout-
.Oostmalle-Westmalle-
.Pulderbos-Emblem-
.Alberta Schilde-Oelegem-
.Antonia B-HIH Turnhout-
.Ranst B-Halle-

vrij: Grobbendonk

speeldag 16

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Oelegem-Antonia B-
.Emblem-Alberta Schilde-
.Westmalle-Pulderbos-
.Oud Turnhout-Oostmalle-
.De Kempen B-Wechelderzande-
.Molenkring-Oosthoven-
.Halle-Kessel United-
.Ranst B-Grobbendonk-

vrij: HIH Turnhout

speeldag 17

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Kessel United-Ranst B-
.Oosthoven-Halle-
.Wechelderzande-Molenkring-
.Oostmalle-De Kempen B-
.Pulderbos-Oud Turnhout-
.Alberta Schilde-Westmalle-
.Antonia B-Emblem-
.Grobbendonk-HIH Turnhout-

vrij: Oelegem

speeldag 18

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Oosthoven-Kessel United-
.Grobbendonk-Oelegem-
.Antonia B-Westmalle-
.Alberta Schilde-Oud Turnhout-
.Pulderbos-De Kempen B-
.Oostmalle-Molenkring-
.Wechelderzande-Halle-
.HIH Turnhout-Ranst B-

vrij: Emblem

speeldag 19

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Oelegem-HIH Turnhout-
.Ranst B-Oosthoven-
.Kessel United-Wechelderzande-
.Halle-Oostmalle-
.Molenkring-Pulderbos-
.De Kempen B-Alberta Schilde-
.Oud Turnhout-Antonia B-
.Emblem-Grobbendonk-

vrij: Westmalle

speeldag 20

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Oostmalle-Kessel United-
.Wechelderzande-Oosthoven-
.HIH Turnhout-Emblem-
.Grobbendonk-Westmalle-
.Antonia B-De Kempen B-
.Alberta Schilde-Molenkring-
.Pulderbos-Halle-
.Oelegem-Ranst B-

vrij: Oud Turnhout

speeldag 21

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Westmalle-HIH Turnhout-
.Emblem-Oelegem-
.Ranst B-Wechelderzande-
.Oosthoven-Oostmalle-
.Kessel United-Pulderbos-
.Halle-Alberta Schilde-
.Molenkring-Antonia B-
.Oud Turnhout-Grobbendonk-

vrij: De Kempen B

speeldag 22

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Alberta Schilde-Kessel United-
.Pulderbos-Oosthoven-
.Oostmalle-Wechelderzande-
.Oelegem-Westmalle-
.HIH Turnhout-Oud Turnhout-
.Grobbendonk-De Kempen B-
.Antonia B-Halle-
.Emblem-Ranst B-

vrij: Molenkring

speeldag 23

periode 2

zondag 02/02/2020

00:00De Kempen B-HIH Turnhout-
.Oud Turnhout-Oelegem-
.Westmalle-Emblem-
.Ranst B-Oostmalle-
.Wechelderzande-Pulderbos-
.Oosthoven-Alberta Schilde-
.Kessel United-Antonia B-
.Molenkring-Grobbendonk-

vrij: Halle

speeldag 24

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Antonia B-Oosthoven-
.Alberta Schilde-Wechelderzande-
.Pulderbos-Oostmalle-
.Emblem-Oud Turnhout-
.Oelegem-De Kempen B-
.HIH Turnhout-Molenkring-
.Grobbendonk-Halle-
.Westmalle-Ranst B-

vrij: Kessel United

speeldag 25

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Halle-HIH Turnhout-
.Molenkring-Oelegem-
.De Kempen B-Emblem-
.Oud Turnhout-Westmalle-
.Ranst B-Pulderbos-
.Oostmalle-Alberta Schilde-
.Wechelderzande-Antonia B-
.Kessel United-Grobbendonk-

vrij: Oosthoven

speeldag 26

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00HIH Turnhout-Kessel United-
.Grobbendonk-Oosthoven-
.Antonia B-Oostmalle-
.Alberta Schilde-Pulderbos-
.Westmalle-De Kempen B-
.Emblem-Molenkring-
.Oelegem-Halle-
.Oud Turnhout-Ranst B-

vrij: Wechelderzande

speeldag 27

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Oosthoven-HIH Turnhout-
.Kessel United-Oelegem-
.Halle-Emblem-
.Molenkring-Westmalle-
.De Kempen B-Oud Turnhout-
.Ranst B-Alberta Schilde-
.Pulderbos-Antonia B-
.Wechelderzande-Grobbendonk-

vrij: Oostmalle

speeldag 28

periode 3

zondag 27/10/2019

00:00Oud Turnhout-Molenkring-

zondag 08/03/2020

00:00Emblem-Kessel United-
.Oelegem-Oosthoven-
.HIH Turnhout-Wechelderzande-
.Grobbendonk-Oostmalle-
.Antonia B-Alberta Schilde-
.Westmalle-Halle-
.De Kempen B-Ranst B-

vrij: Pulderbos

speeldag 29

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Oostmalle-HIH Turnhout-
.Wechelderzande-Oelegem-
.Oosthoven-Emblem-
.Kessel United-Westmalle-
.Halle-Oud Turnhout-
.Molenkring-De Kempen B-
.Ranst B-Antonia B-
.Pulderbos-Grobbendonk-

vrij: Alberta Schilde

speeldag 30

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Oud Turnhout-Kessel United-
.Westmalle-Oosthoven-
.Emblem-Wechelderzande-
.Oelegem-Oostmalle-
.HIH Turnhout-Pulderbos-
.Grobbendonk-Alberta Schilde-
.De Kempen B-Halle-
.Molenkring-Ranst B-

vrij: Antonia B

speeldag 31

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Alberta Schilde-HIH Turnhout-
.Pulderbos-Oelegem-
.Oostmalle-Emblem-
.Wechelderzande-Westmalle-
.Oosthoven-Oud Turnhout-
.Kessel United-De Kempen B-
.Halle-Molenkring-
.Antonia B-Grobbendonk-

vrij: Ranst B

speeldag 32

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Molenkring-Kessel United-
.De Kempen B-Oosthoven-
.Oud Turnhout-Wechelderzande-
.Westmalle-Oostmalle-
.Emblem-Pulderbos-
.Oelegem-Alberta Schilde-
.HIH Turnhout-Antonia B-
.Halle-Ranst B-

vrij: Grobbendonk

speeldag 33

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Antonia B-Oelegem-
.Alberta Schilde-Emblem-
.Pulderbos-Westmalle-
.Oostmalle-Oud Turnhout-
.Wechelderzande-De Kempen B-
.Oosthoven-Molenkring-
.Kessel United-Halle-
.Grobbendonk-Ranst B-

vrij: HIH Turnhout

speeldag 34

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Ranst B-Kessel United-
.Halle-Oosthoven-
.Molenkring-Wechelderzande-
.De Kempen B-Oostmalle-
.Oud Turnhout-Pulderbos-
.Westmalle-Alberta Schilde-
.Emblem-Antonia B-
.HIH Turnhout-Grobbendonk-

vrij: Oelegem

6/32

1.Grobbendonk137
2.Halle*1310
3.De Kempen B**1212
4.Pulderbos*129
5.Oostmalle1110
6.Oud Turnhout*1010
7.Alberta Schilde96
8.Oelegem85
9.Westmalle*74
10.Oosthoven75
11.Antonia B66
12.Emblem*66
13.Ranst B62
14.Wechelderzande52
15.HIH Turnhout33
16.Molenkring*30
17.Kessel United10
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

6/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Grobbendonk134+10182+38
2.Halle*134+6101+11
3.De Kempen B**124+12132+910
4.Pulderbos*124+8121+14
5.Oostmalle113+12192+813
6.Oud Turnhout*103+7112+69
7.Alberta Schilde93-4103+45
8.Oelegem820111+25
9.Westmalle*72+181+12
10.Oosthoven71-191+18
11.Antonia B62-1160-53
12.Emblem*62-361-34
13.Ranst B61-4100-43
14.Wechelderzande51-1110-52
15.HIH Turnhout31-951-24
16.Molenkring*31-1070-104
17.Kessel United10-2380-153

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Halle5/10144+711
2.De Kempen B4/10134+1314
3.Grobbendonk6/11134+1018
4.Pulderbos5/10134+913
5.Oostmalle6/10123+1321
6.Oud Turnhout5/10113+812
7.Alberta Schilde6/1193-410
8.Westmalle5/1082+19
9.Oelegem6/1182011
10.Oosthoven6/1081-110
11.Emblem5/1072-37
12.Antonia B6/1162-116
13.Wechelderzande6/1061-112
14.Ranst B6/1161-410
15.HIH Turnhout6/1131-95
16.Molenkring5/1031-118
17.Kessel United6/1010-259

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Oud Turnhout0/110000
Oostmalle0/120000
Halle0/110000
Westmalle0/110000
Kessel United0/120000
Alberta Schilde0/110000
Oosthoven0/120000
De Kempen B0/110000
Antonia B0/110000
Emblem0/110000
Grobbendonk0/110000
Oelegem0/110000
Wechelderzande0/120000
Molenkring0/110000
Pulderbos0/120000
Ranst B0/110000
HIH Turnhout0/110000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Oud Turnhout0/110000
Oostmalle0/100000
Halle0/110000
Westmalle0/110000
Kessel United0/100000
Alberta Schilde0/100000
Oosthoven0/100000
De Kempen B0/110000
Antonia B0/100000
Emblem0/110000
Grobbendonk0/100000
Oelegem0/100000
Wechelderzande0/100000
Molenkring0/110000
Pulderbos0/100000
Ranst B0/100000
HIH Turnhout0/100000