www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 08/12/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

speeldag 1

periode 1

zaterdag 24/08/2019

18:00Oelegem-

Grobbendonk

2-5
19:00

Westmalle

-Antonia B5-3
19:30Oud Turnhout-

Alberta Schilde

0-1

zondag 25/08/2019

15:00Kessel United-Oosthoven2-2
.

Ranst B

-HIH Turnhout3-2
.

Halle

-Wechelderzande4-2
.

Molenkring

-Oostmalle3-2

zaterdag 21/12/2019

19:30De Kempen B-Pulderbos-

vrij: Emblem

speeldag 2

periode 1

woensdag 28/08/2019

19:00Oosthoven-Ranst B1-1
.

Pulderbos

-Molenkring2-0
.Alberta Schilde-

De Kempen B

1-7
.

Wechelderzande

-Kessel United8-1
19:30

Grobbendonk

-Emblem2-1
.HIH Turnhout-

Oelegem

1-3
20:00Oostmalle-Halle0-0
.Antonia B-

Oud Turnhout

0-4

vrij: Westmalle

speeldag 3

periode 1

zondag 01/09/2019

15:00

De Kempen B

-Antonia B1-0
.Emblem-

HIH Turnhout

1-2
.Molenkring-

Alberta Schilde

0-1
.Westmalle-

Grobbendonk

1-3
.Oosthoven-Wechelderzande0-0
.Ranst B-Oelegem2-2
.

Halle

-Pulderbos3-2
.Kessel United-

Oostmalle

2-8

vrij: Oud Turnhout

speeldag 4

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30Wechelderzande-Ranst B1-1
.Grobbendonk-Oud Turnhout2-2

zondag 08/09/2019

15:00

Pulderbos

-Kessel United3-1
.HIH Turnhout-

Westmalle

0-2
.

Antonia B

-Molenkring6-4
.

Oelegem

-Emblem3-0
.Alberta Schilde-

Halle

0-1
.Oostmalle-Oosthoven1-1

vrij: De Kempen B

speeldag 5

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Oud Turnhout

-HIH Turnhout2-0

zondag 15/09/2019

15:00Oosthoven-

Pulderbos

0-2
.

De Kempen B

-Grobbendonk2-0
.Ranst B-

Emblem

2-3
.Kessel United-

Alberta Schilde

1-3
.Wechelderzande-

Oostmalle

0-3
.Westmalle-Oelegem0-0
.

Halle

-Antonia B2-0

vrij: Molenkring

speeldag 6

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30

Grobbendonk

-Molenkring6-0
.

Pulderbos

-Wechelderzande3-0

zondag 22/09/2019

15:00HIH Turnhout-

De Kempen B

0-3
.

Emblem

-Westmalle1-0
.Oelegem-

Oud Turnhout

1-3
.Alberta Schilde-

Oosthoven

4-5
.

Antonia B

-Kessel United7-1
.

Oostmalle

-Ranst B5-1

vrij: Halle

speeldag 7

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30

Oostmalle

-Pulderbos3-2
.

Oud Turnhout

-Emblem1-0

zondag 29/09/2019

15:00

Oosthoven

-Antonia B5-0
.

Ranst B

-Westmalle2-1
.Halle-Grobbendonk2-2
.

Wechelderzande

-Alberta Schilde3-1
.

De Kempen B

-Oelegem5-1
.Molenkring-

HIH Turnhout

0-2

vrij: Kessel United

speeldag 8

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30

Grobbendonk

-Kessel United4-3
.

Pulderbos

-Ranst B4-0

zondag 06/10/2019

15:00HIH Turnhout-

Halle

1-2
.

Oelegem

-Molenkring8-0
.Emblem-

De Kempen B

2-4
.Westmalle-

Oud Turnhout

0-1
.Alberta Schilde-Oostmalle2-2
.

Antonia B

-Wechelderzande5-1

vrij: Oosthoven

speeldag 9

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Pulderbos-

Alberta Schilde

2-3

zondag 13/10/2019

15:00Kessel United-HIH Turnhout2-2
.Oosthoven-

Grobbendonk

0-3
.

Oostmalle

-Antonia B4-2
.

De Kempen B

-Westmalle2-0
.Molenkring-

Emblem

2-4
.

Halle

-Oelegem4-0
.Ranst B-

Oud Turnhout

0-8

vrij: Wechelderzande

speeldag 10

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Antonia B-Pulderbos3-3
.Oud Turnhout-De Kempen B0-0
.

Grobbendonk

-Wechelderzande4-0

zondag 20/10/2019

15:00HIH Turnhout-

Oosthoven

0-5
.Oelegem-

Kessel United

2-4
.Emblem-Halle1-1
.

Westmalle

-Molenkring3-2
.

Alberta Schilde

-Ranst B4-0

vrij: Oostmalle

speeldag 11

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Wechelderzande-

HIH Turnhout

0-1
.Oostmalle-Grobbendonk2-2

zondag 27/10/2019

15:00

Kessel United

-Emblem4-1
.

Oosthoven

-Oelegem4-0
.Alberta Schilde-

Antonia B

1-2
.

Halle

-Westmalle3-0
.Ranst B-

De Kempen B

1-3

zondag 08/03/2020

00:00Molenkring-Oud Turnhout-

vrij: Pulderbos

speeldag 12

periode 2

zaterdag 02/11/2019

19:30Grobbendonk-

Pulderbos

2-4
.Oud Turnhout-

Halle

2-4
.

De Kempen B

-Molenkring1-0

zondag 03/11/2019

14:30HIH Turnhout-

Oostmalle

2-3
.

Oelegem

-Wechelderzande3-0
.Emblem-

Oosthoven

0-3
.

Westmalle

-Kessel United4-0
.

Antonia B

-Ranst B2-1

vrij: Alberta Schilde

speeldag 13

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30Pulderbos-HIH Turnhout1-1
.

Oostmalle

-Oelegem3-1
.Wechelderzande-Emblem2-2

zondag 10/11/2019

14:30Kessel United-

Oud Turnhout

2-6
.

Oosthoven

-Westmalle1-0
.Alberta Schilde-Grobbendonk3-3
.

Halle

-De Kempen B1-0
.

Ranst B

-Molenkring1-0

vrij: Antonia B

speeldag 14

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

Grobbendonk

-Antonia B8-1
.Oud Turnhout-Oosthoven3-3

zondag 17/11/2019

14:30HIH Turnhout-

Alberta Schilde

0-6
.Oelegem-

Pulderbos

1-2
.

Emblem

-Oostmalle3-1
.Westmalle-

Wechelderzande

0-5
.

De Kempen B

-Kessel United3-1
.Molenkring-

Halle

0-3

vrij: Ranst B

speeldag 15

periode 2

vrijdag 22/11/2019

20:00

Oosthoven

-De Kempen B3-2

zaterdag 23/11/2019

19:30Wechelderzande-Oud Turnhout2-2
.

Antonia B

-HIH Turnhout6-3
.Pulderbos-Emblem0-0
.

Oostmalle

-Westmalle1-0

zondag 24/11/2019

14:30

Kessel United

-Molenkring2-1
.Alberta Schilde-Oelegem2-2
.Ranst B-

Halle

0-3

vrij: Grobbendonk

speeldag 16

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Oud Turnhout-Oostmalle0-0

zondag 01/12/2019

14:30

Oelegem

-Antonia B9-2
.Emblem-

Alberta Schilde

2-3
.

Westmalle

-Pulderbos3-2
.De Kempen B-

Wechelderzande

1-4
.Molenkring-

Oosthoven

0-3
.

Halle

-Kessel United4-0
.Ranst B-

Grobbendonk

2-6

vrij: HIH Turnhout

speeldag 17

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30Pulderbos-

Oud Turnhout

1-3
.

Grobbendonk

-HIH Turnhout2-1
.

Wechelderzande

-Molenkring4-2

zondag 08/12/2019

14:30Kessel United-

Ranst B

0-1
.

Oosthoven

-Halle3-1
.Oostmalle-

De Kempen B

2-3
.

Alberta Schilde

-Westmalle3-2
.Antonia B-Emblem1-1

vrij: Oelegem

speeldag 18

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30Grobbendonk-Oelegem-
.Pulderbos-De Kempen B-
.Wechelderzande-Halle-
20:00Antonia B-Westmalle-

zondag 15/12/2019

14:30Oosthoven-Kessel United-
.Alberta Schilde-Oud Turnhout-
.Oostmalle-Molenkring-
.HIH Turnhout-Ranst B-

vrij: Emblem

speeldag 19

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30Oud Turnhout-Antonia B-

zondag 05/01/2020

14:30Oelegem-HIH Turnhout-
.Ranst B-Oosthoven-
.Kessel United-Wechelderzande-
.Halle-Oostmalle-
.Molenkring-Pulderbos-
.De Kempen B-Alberta Schilde-
.Emblem-Grobbendonk-

vrij: Westmalle

speeldag 20

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30Pulderbos-Halle-
.Grobbendonk-Westmalle-
.Wechelderzande-Oosthoven-

zondag 12/01/2020

14:30Oostmalle-Kessel United-
.HIH Turnhout-Emblem-
.Antonia B-De Kempen B-
.Alberta Schilde-Molenkring-
.Oelegem-Ranst B-

vrij: Oud Turnhout

speeldag 21

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30Oud Turnhout-Grobbendonk-

zondag 19/01/2020

14:30Westmalle-HIH Turnhout-
.Emblem-Oelegem-
.Ranst B-Wechelderzande-
.Oosthoven-Oostmalle-
.Kessel United-Pulderbos-
.Halle-Alberta Schilde-
.Molenkring-Antonia B-

vrij: De Kempen B

speeldag 22

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Alberta Schilde-Kessel United-
.Pulderbos-Oosthoven-
.Oostmalle-Wechelderzande-
.Oelegem-Westmalle-
.HIH Turnhout-Oud Turnhout-
.Grobbendonk-De Kempen B-
.Antonia B-Halle-
.Emblem-Ranst B-

vrij: Molenkring

speeldag 23

periode 2

zondag 02/02/2020

00:00De Kempen B-HIH Turnhout-
.Oud Turnhout-Oelegem-
.Westmalle-Emblem-
.Ranst B-Oostmalle-
.Wechelderzande-Pulderbos-
.Oosthoven-Alberta Schilde-
.Kessel United-Antonia B-
.Molenkring-Grobbendonk-

vrij: Halle

speeldag 24

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Antonia B-Oosthoven-
.Alberta Schilde-Wechelderzande-
.Pulderbos-Oostmalle-
.Emblem-Oud Turnhout-
.Oelegem-De Kempen B-
.HIH Turnhout-Molenkring-
.Grobbendonk-Halle-
.Westmalle-Ranst B-

vrij: Kessel United

speeldag 25

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Halle-HIH Turnhout-
.Molenkring-Oelegem-
.De Kempen B-Emblem-
.Oud Turnhout-Westmalle-
.Ranst B-Pulderbos-
.Oostmalle-Alberta Schilde-
.Wechelderzande-Antonia B-
.Kessel United-Grobbendonk-

vrij: Oosthoven

speeldag 26

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00HIH Turnhout-Kessel United-
.Grobbendonk-Oosthoven-
.Antonia B-Oostmalle-
.Alberta Schilde-Pulderbos-
.Westmalle-De Kempen B-
.Emblem-Molenkring-
.Oelegem-Halle-
.Oud Turnhout-Ranst B-

vrij: Wechelderzande

speeldag 27

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Oosthoven-HIH Turnhout-
.Kessel United-Oelegem-
.Halle-Emblem-
.Molenkring-Westmalle-
.De Kempen B-Oud Turnhout-
.Ranst B-Alberta Schilde-
.Pulderbos-Antonia B-
.Wechelderzande-Grobbendonk-

vrij: Oostmalle

speeldag 28

periode 3

zaterdag 26/10/2019

19:30Oud Turnhout-Molenkring2-2

zondag 08/03/2020

00:00Emblem-Kessel United-
.Oelegem-Oosthoven-
.HIH Turnhout-Wechelderzande-
.Grobbendonk-Oostmalle-
.Antonia B-Alberta Schilde-
.Westmalle-Halle-
.De Kempen B-Ranst B-

vrij: Pulderbos

speeldag 29

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Oostmalle-HIH Turnhout-
.Wechelderzande-Oelegem-
.Oosthoven-Emblem-
.Kessel United-Westmalle-
.Halle-Oud Turnhout-
.Molenkring-De Kempen B-
.Ranst B-Antonia B-
.Pulderbos-Grobbendonk-

vrij: Alberta Schilde

speeldag 30

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Oud Turnhout-Kessel United-
.Westmalle-Oosthoven-
.Emblem-Wechelderzande-
.Oelegem-Oostmalle-
.HIH Turnhout-Pulderbos-
.Grobbendonk-Alberta Schilde-
.De Kempen B-Halle-
.Molenkring-Ranst B-

vrij: Antonia B

speeldag 31

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Alberta Schilde-HIH Turnhout-
.Pulderbos-Oelegem-
.Oostmalle-Emblem-
.Wechelderzande-Westmalle-
.Oosthoven-Oud Turnhout-
.Kessel United-De Kempen B-
.Halle-Molenkring-
.Antonia B-Grobbendonk-

vrij: Ranst B

speeldag 32

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Molenkring-Kessel United-
.De Kempen B-Oosthoven-
.Oud Turnhout-Wechelderzande-
.Westmalle-Oostmalle-
.Emblem-Pulderbos-
.Oelegem-Alberta Schilde-
.HIH Turnhout-Antonia B-
.Halle-Ranst B-

vrij: Grobbendonk

speeldag 33

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Antonia B-Oelegem-
.Alberta Schilde-Emblem-
.Pulderbos-Westmalle-
.Oostmalle-Oud Turnhout-
.Wechelderzande-De Kempen B-
.Oosthoven-Molenkring-
.Kessel United-Halle-
.Grobbendonk-Ranst B-

vrij: HIH Turnhout

speeldag 34

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Ranst B-Kessel United-
.Halle-Oosthoven-
.Molenkring-Wechelderzande-
.De Kempen B-Oostmalle-
.Oud Turnhout-Pulderbos-
.Westmalle-Alberta Schilde-
.Emblem-Antonia B-
.HIH Turnhout-Grobbendonk-

vrij: Oelegem

16/32

1.Halle399
2.De Kempen B*346
3.Grobbendonk3410
4.Oosthoven3210
5.Oud Turnhout306
6.Oostmalle294
7.Alberta Schilde2710
8.Pulderbos*244
9.Antonia B204
10.Wechelderzande1910
11.Oelegem184
12.Westmalle163
13.Emblem165
14.Ranst B156
15.HIH Turnhout111
16.Kessel United113
17.Molenkring40
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

16/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Halle3912+25385+815
2.De Kempen B*3411+21375+1222
3.Grobbendonk3410+28544+1024
4.Oosthoven329+20394+1222
5.Oud Turnhout308+21396+2129
6.Oostmalle298+16403+719
7.Alberta Schilde278+6386+1018
8.Pulderbos*247+10333+217
9.Antonia B206-13401-2510
10.Wechelderzande195-1322-812
11.Oelegem185+1381-129
12.Westmalle165-8211-85
13.Emblem164-9222-512
14.Ranst B154-27181-125
15.HIH Turnhout113-23183-314
16.Kessel United113-33261-2411
17.Molenkring41-34160-2411

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

De Kempen B*9/10289+2430
2.Halle10/10268+1524
3.Grobbendonk11/11247+1833
4.Oud Turnhout*9/10227+1923
5.Oostmalle10/10216+1733
6.Pulderbos*9/10186+1125
7.Oosthoven10/10184+1125
8.Alberta Schilde11/11165-221
9.Antonia B11/11134-328
10.Westmalle10/10113-513
11.Oelegem11/11113-622
12.Emblem10/10113-815
13.HIH Turnhout11/11103-1211
14.Wechelderzande10/1092-917
15.Kessel United10/1092-2123
16.Ranst B11/1192-2113
17.Molenkring*9/1031-2512

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Halle6/11165+1217
2.Oosthoven6/12165+1016
3.Alberta Schilde5/11123+919
4.Grobbendonk5/11113+1123
5.Wechelderzande6/12113+717
6.Oostmalle6/12103+110
7.De Kempen B6/11103-111
8.Oud Turnhout6/11102+417
9.Oelegem5/1182+817
10.Pulderbos6/1282010
11.Antonia B5/1182-1113
12.Westmalle6/1172-310
13.Ranst B5/1172-75
14.Emblem6/1171-29
15.Kessel United6/1231-145
16.HIH Turnhout5/1110-128
17.Molenkring6/1100-123

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Oud Turnhout1/111002
Molenkring1/111002
3.Oostmalle0/100000
Halle0/110000
Westmalle0/110000
Kessel United0/100000
Alberta Schilde0/100000
Oosthoven0/100000
De Kempen B0/110000
Antonia B0/100000
Emblem0/110000
Grobbendonk0/100000
Oelegem0/100000
Wechelderzande0/100000
Pulderbos0/100000
Ranst B0/100000
HIH Turnhout0/100000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing