www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 16/09/2019

vbal4

Brabant : 4de Provinciale F

zaterdag 14/09/2019

19:00Herne B-

Itna Itterbeek

0-1
19:30Zuun B-Kester-Gooik B4 -4
.Ol.Anderlecht-

Leeuw B

0-3
.

Galmaarden B

-Groot-Dilbeek B3 -1
20:00

Linkebeek

-Rhode-De Hoek B3 -1
.Lembeek B-

Beersel Drogenb.B

0 -7

zondag 15/09/2019

15:00

Vlezenbeek

-Boka United B1-0
.Borchtlombeek B-

Brucom

1 -3

zaterdag 21/09/2019

19:00Beersel Drogenb.B-Ol.Anderlecht-
.Kester-Gooik B-Linkebeek-
.Rhode-De Hoek B-Lembeek B-

zondag 22/09/2019

15:00Itna Itterbeek-Borchtlombeek B-
.Leeuw B-Vlezenbeek-
.Groot-Dilbeek B-Zuun B-
.Brucom-Galmaarden B-
.Boka United B-Herne B-

3/30

1.Beersel Drogenb.B9
2.Itna Itterbeek9
3.Leeuw B7
4.Boka United B6
5.Galmaarden B6
6.Brucom6
7.Vlezenbeek6
8.Borchtlombeek B6
9.Kester-Gooik B4
10.Linkebeek4
11.Groot-Dilbeek B3
12.Rhode-De Hoek B3
13.Zuun B1
14.Herne B0
15.Lembeek B0
16.Ol.Anderlecht-9

Brabant : 4de Provinciale F --> Beersel Drogenb.B

Beersel Drogenb.B

1.Za-31/08/1919:00Kester-Gooik B-

Beersel Drogenb.B

0 -1

3

35
2.Za-07/09/1919:00

Beersel Drogenb.B

-Linkebeek1 -0

3

64
3.Za-14/09/1920:00Lembeek B-

Beersel Drogenb.B

0 -7

3

91
4.Za-21/09/1919:00

Beersel Drogenb.B

-Ol.Anderlecht -.
5.Zo-29/09/1915:00Vlezenbeek-

Beersel Drogenb.B

-.
6.Za-05/10/1919:00

Beersel Drogenb.B

-Herne B -.
7.Zo-13/10/1915:00Borchtlombeek B-

Beersel Drogenb.B

-.
8.Za-19/10/1919:00

Beersel Drogenb.B

-Galmaarden B -.
9.Zo-27/10/1900:00Groot-Dilbeek B-

Beersel Drogenb.B

-.
10.Zo-10/11/1900:00

Beersel Drogenb.B

-Brucom -.
11.Zo-17/11/1900:00Itna Itterbeek-

Beersel Drogenb.B

-.
12.Zo-24/11/1900:00

Beersel Drogenb.B

-Boka United B -.
13.Zo-01/12/1900:00Leeuw B-

Beersel Drogenb.B

-.
14.Zo-08/12/1900:00Zuun B-

Beersel Drogenb.B

-.
15.Zo-15/12/1900:00

Beersel Drogenb.B

-Rhode-De Hoek B -.
16.Zo-05/01/2000:00

Beersel Drogenb.B

-Kester-Gooik B -.
17.Zo-12/01/2000:00Linkebeek-

Beersel Drogenb.B

-.
18.Zo-19/01/2000:00

Beersel Drogenb.B

-Lembeek B -.
19.Zo-26/01/2000:00Ol.Anderlecht-

Beersel Drogenb.B

-.
20.Zo-02/02/2000:00

Beersel Drogenb.B

-Vlezenbeek -.
21.Zo-09/02/2000:00Herne B-

Beersel Drogenb.B

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Beersel Drogenb.B

-Borchtlombeek B -.
23.Zo-01/03/2000:00Galmaarden B-

Beersel Drogenb.B

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Beersel Drogenb.B

-Groot-Dilbeek B -.
25.Zo-15/03/2000:00Brucom-

Beersel Drogenb.B

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Beersel Drogenb.B

-Itna Itterbeek -.
27.Zo-29/03/2000:00Boka United B-

Beersel Drogenb.B

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Beersel Drogenb.B

-Leeuw B -.
29.Zo-26/04/2000:00

Beersel Drogenb.B

-Zuun B -.
30.Zo-03/05/2000:00Rhode-De Hoek B-

Beersel Drogenb.B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Ol.Anderlecht (punten bij de start van de competitie: -9)

1.Za-31/08/1919:30Ol.Anderlecht-Itna Itterbeek3 -70-916-
2.Zo-08/09/1915:00Boka United B-Ol.Anderlecht5 -10-916-
3.Za-14/09/1919:30Ol.Anderlecht-Leeuw B0 -30-916-
4.Za-21/09/1919:00

Beersel Drogenb.B

-Ol.Anderlecht -.
5.Za-28/09/1921:00Ol.Anderlecht-Rhode-De Hoek B -.
6.Za-05/10/1919:00Kester-Gooik B-Ol.Anderlecht -.
7.Za-12/10/1919:45Ol.Anderlecht-Linkebeek -.
8.Za-19/10/1920:00Lembeek B-Ol.Anderlecht -.
9.Zo-27/10/1900:00Zuun B-Ol.Anderlecht -.
10.Zo-10/11/1900:00Ol.Anderlecht-Vlezenbeek -.
11.Zo-17/11/1900:00Herne B-Ol.Anderlecht -.
12.Zo-24/11/1900:00Ol.Anderlecht-Borchtlombeek B -.
13.Zo-01/12/1900:00Galmaarden B-Ol.Anderlecht -.
14.Zo-08/12/1900:00Ol.Anderlecht-Groot-Dilbeek B -.
15.Zo-15/12/1900:00Brucom-Ol.Anderlecht -.
16.Zo-05/01/2000:00Itna Itterbeek-Ol.Anderlecht -.
17.Zo-12/01/2000:00Ol.Anderlecht-Boka United B -.
18.Zo-19/01/2000:00Leeuw B-Ol.Anderlecht -.
19.Zo-26/01/2000:00Ol.Anderlecht-

Beersel Drogenb.B

-.
20.Zo-02/02/2000:00Rhode-De Hoek B-Ol.Anderlecht -.
21.Zo-09/02/2000:00Ol.Anderlecht-Kester-Gooik B -.
22.Zo-16/02/2000:00Linkebeek-Ol.Anderlecht -.
23.Zo-01/03/2000:00Ol.Anderlecht-Lembeek B -.
24.Zo-08/03/2000:00Ol.Anderlecht-Zuun B -.
25.Zo-15/03/2000:00Vlezenbeek-Ol.Anderlecht -.
26.Zo-22/03/2000:00Ol.Anderlecht-Herne B -.
27.Zo-29/03/2000:00Borchtlombeek B-Ol.Anderlecht -.
28.Zo-05/04/2000:00Ol.Anderlecht-Galmaarden B -.
29.Zo-26/04/2000:00Groot-Dilbeek B-Ol.Anderlecht -.
30.Zo-03/05/2000:00Ol.Anderlecht-Brucom -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Ol.Anderlecht niet verrekend

thuiswedstrijden (2/15)

1Galmaarden B68:2+6
2Vlezenbeek64:1+3
3Linkebeek44:2+2
4Leeuw B*36:1+5
5Boka United B*35:1+4
6Brucom*33:0+3
7Itna Itterbeek*32:1+1
8Beersel Drogenb.B*31:0+1
9Borchtlombeek B32:3-1
10Zuun B14:5-1
11Kester-Gooik B*00:1-1
12Groot-Dilbeek B*02:4-2
13Rhode-De Hoek B*02:5-3
14Herne B00:3-3
15Ol.Anderlecht03:10-7
16Lembeek B01:15-14

alle wedstrijden (3/30)

1Beersel Drogenb.B99:0+9
2Itna Itterbeek910:4+6
3Leeuw B710:2+8
4Boka United B613:3+10
5Galmaarden B68:3+5
6Brucom67:4+3
7Vlezenbeek65:3+2
8Borchtlombeek B66:5+1
9Kester-Gooik B49:7+2
10Linkebeek44:3+1
11Groot-Dilbeek B35:7-2
12Rhode-De Hoek B34:8-4
13Zuun B15:10-5
14Herne B00:6-6
15Ol.Anderlecht04:15-11
16Lembeek B02:21-19

uitwedstrijden (2/15)

1Beersel Drogenb.B68:0+8
2Itna Itterbeek68:3+5
3Kester-Gooik B49:6+3
4Leeuw B44:1+3
5Boka United B38:2+6
6Borchtlombeek B*34:2+2
7Brucom34:40
8Groot-Dilbeek B33:30
9Rhode-De Hoek B32:3-1
10Vlezenbeek*01:2-1
11Linkebeek*00:1-1
.Galmaarden B*00:1-1
13Herne B*00:3-3
14Zuun B*01:5-4
.Ol.Anderlecht*01:5-4
16Lembeek B*01:6-5