www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/04/2020

vbal4

Brabant : 4de Provinciale F

zaterdag 07/03/2020

19:00

Rhode-De Hoek B

-Galmaarden B3 -1
.Beersel Drogenb.B-

Groot-Dilbeek B

2 -3
19:30Ol.Anderlecht-

Zuun B

3 -6
20:00

Linkebeek

-Herne B3 -2
.Lembeek B-

Vlezenbeek

0 -6

zondag 08/03/2020

15:00

Kester-Gooik B

-Borchtlombeek B6 -1
.

Leeuw B

-Brucom7 -0
.Boka United B-

Itna Itterbeek

2 -3

woensdag 01/07/2020

00:00Brucom-Vlezenbeek-PP
.Borchtlombeek B-Itna Itterbeek-PP
.Boka United B-Groot-Dilbeek B-PP

vrijdag 10/07/2020

00:00Herne B-Lembeek B-PP
.Zuun B-Boka United B-PP
.Galmaarden B-Kester-Gooik B-PP
.Groot-Dilbeek B-Rhode-De Hoek B-PP
.Borchtlombeek B-Linkebeek-PP
.Vlezenbeek-Ol.Anderlecht-PP
.Itna Itterbeek-Leeuw B-PP
.Brucom-Beersel Drogenb.B-PP

24/30

1.Vlezenbeek*54107
2.Itna Itterbeek*5067
3.Linkebeek49106.-2(1)
4.Rhode-De Hoek B4876.-3(3)
5.Herne B44662.
6.Groot-Dilbeek B*44127
7.Galmaarden B40364.
8.Boka United B*3997
9.Beersel Drogenb.B3836
10.Leeuw B3696
11.Kester-Gooik B3066-4.(3)
12.Zuun B22126.1
13.Borchtlombeek B*2117.3
14.Brucom*1807
15.Lembeek B636-1.(3)
16.Ol.Anderlecht-206
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Brabant : 4de Provinciale F --> Vlezenbeek

Vlezenbeek

1.Zo-01/09/1915:00

Vlezenbeek

-Brucom3 -1

3

33
2.Zo-08/09/1915:00Itna Itterbeek-

Vlezenbeek

2 -1038
3.Zo-15/09/1915:00

Vlezenbeek

-Boka United B1 -0

3

67
4.Zo-22/09/1915:00Leeuw B-

Vlezenbeek

1 -3

3

94
5.Zo-29/09/1915:00

Vlezenbeek

-Beersel Drogenb.B1 -0

3

123
6.Za-05/10/1919:00Rhode-De Hoek B-

Vlezenbeek

2 -3

3

152
7.Zo-13/10/1915:00

Vlezenbeek

-Kester-Gooik B2 -40153
8.Za-19/10/1920:00Linkebeek-

Vlezenbeek

0 -2

3

182
9.Zo-27/10/1915:00

Vlezenbeek

-Lembeek B13 -0

3

211
10.Za-09/11/1919:45Ol.Anderlecht-

Vlezenbeek

0 -8

3

241
11.Za-16/11/1919:30Zuun B-

Vlezenbeek

0 -2

3

271
12.Zo-24/11/1914:30

Vlezenbeek

-Herne B1 -11281
13.Zo-01/12/1914:30Borchtlombeek B-

Vlezenbeek

4 -6

3

312
14.Zo-08/12/1914:30

Vlezenbeek

-Galmaarden B4 -0

3

341
15.Zo-15/12/1914:30Groot-Dilbeek B-

Vlezenbeek

1 -4

3

371
17.Zo-12/01/2014:30

Vlezenbeek

-Itna Itterbeek2 -21381
18.Zo-19/01/2014:30Boka United B-

Vlezenbeek

3 -00382
19.Zo-26/01/2014:30

Vlezenbeek

-Leeuw B4 -0

3

411
20.Za-01/02/2019:00Beersel Drogenb.B-

Vlezenbeek

2 -3

3

441
22.Za-15/02/2019:00Kester-Gooik B-

Vlezenbeek

1 -4

3

471
21.Zo-23/02/2015:00

Vlezenbeek

-Rhode-De Hoek B7 -0

3

501
23.Zo-01/03/2015:00

Vlezenbeek

-Linkebeek1 -11511
24.Za-07/03/2020:00Lembeek B-

Vlezenbeek

0 -6

3

541
16.Wo-01/07/2000:00Brucom-

Vlezenbeek

-PP.
25.Vr-10/07/2000:00

Vlezenbeek

-Ol.Anderlecht -PP.
26.Ma-27/07/2000:00

Vlezenbeek

-Zuun B -.
27.Di-28/07/2000:00Herne B-

Vlezenbeek

-.
28.Wo-29/07/2000:00

Vlezenbeek

-Borchtlombeek B -.
29.Do-30/07/2000:00Galmaarden B-

Vlezenbeek

-.
30.Vr-31/07/2000:00

Vlezenbeek

-Groot-Dilbeek B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Zuun B

1.Za-31/08/1919:30Zuun B-Rhode-De Hoek B0 -10010
2.Za-07/09/1919:30Galmaarden B-Zuun B5 -10013
3.Za-14/09/1919:30Zuun B-Kester-Gooik B4 -41113
4.Zo-22/09/1915:00Groot-Dilbeek B-Zuun B8 -30114
5.Za-28/09/1919:30Zuun B-Linkebeek3 -40114
6.Zo-06/10/1915:00Brucom-Zuun B1 -4

3

414
7.Za-12/10/1919:30Zuun B-Lembeek B2 -30414
8.Zo-20/10/1915:00Itna Itterbeek-Zuun B7 -00414
9.Za-26/10/1919:30Zuun B-Ol.Anderlecht0 -01514
10.Zo-10/11/1914:30Boka United B-Zuun B1 -00514
11.Za-16/11/1919:30Zuun B-

Vlezenbeek

0 -20514
12.Zo-24/11/1914:30Leeuw B-Zuun B2 -10514
13.Za-30/11/1919:30Zuun B-Herne B0 -40514
14.Za-07/12/1919:30Zuun B-Beersel Drogenb.B1 -40514
15.Zo-15/12/1914:30Borchtlombeek B-Zuun B4 -41614
16.Za-04/01/2019:00Rhode-De Hoek B-Zuun B4 -00614
17.Za-11/01/2019:30Zuun B-Galmaarden B2 -1

3

914
18.Za-18/01/2019:00Kester-Gooik B-Zuun B0 -011014
19.Za-25/01/2019:30Zuun B-Groot-Dilbeek B1 -301014
20.Za-01/02/2020:00Linkebeek-Zuun B10 -201014
21.Za-08/02/2019:30Zuun B-Brucom3 -1

3

1314
22.Za-15/02/2020:00Lembeek B-Zuun B1 -3

3

1614
23.Za-29/02/2019:30Zuun B-Itna Itterbeek2 -1

3

1913
24.Za-07/03/2019:30Ol.Anderlecht-Zuun B3 -6

3

2212
25.Vr-10/07/2000:00Zuun B-Boka United B -PP.
26.Ma-27/07/2000:00

Vlezenbeek

-Zuun B -.
27.Di-28/07/2000:00Zuun B-Leeuw B -.
28.Wo-29/07/2000:00Herne B-Zuun B -.
29.Do-30/07/2000:00Beersel Drogenb.B-Zuun B -.
30.Vr-31/07/2000:00Zuun B-Borchtlombeek B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Ol.Anderlecht niet verrekend

thuiswedstrijden (13/15)

1Itna Itterbeek*3449:15+34
2Linkebeek*3165:16+49
3Rhode-De Hoek B*2644:22+22
4Galmaarden B*2538:24+14
5Herne B**2439:13+26
6Vlezenbeek**2439:9+30
7Beersel Drogenb.B*2343:18+25
8Groot-Dilbeek B*2249:33+16
9Leeuw B2234:20+14
10Boka United B*1837:23+14
11Kester-Gooik B*1441:33+8
12Borchtlombeek B**1233:35-2
13Brucom**1122:23-1
14Zuun B*1118:28-10
15Ol.Anderlecht*317:56-39
16Lembeek B*09:69-60

alle wedstrijden (24/30)

1Vlezenbeek*5481:25+56
2Itna Itterbeek*5078:40+38
3Linkebeek4990:42+48
4Rhode-De Hoek B4874:44+30
5Herne B4482:38+44
6Groot-Dilbeek B*4478:54+24
7Galmaarden B4074:57+17
8Boka United B*3970:43+27
9Beersel Drogenb.B3871:38+33
10Leeuw B3658:46+12
11Kester-Gooik B3077:79-2
12Zuun B2242:74-32
13Borchtlombeek B*2148:73-25
14Brucom*1837:76-39
15Ol.Anderlecht732:115-83
16Lembeek B622:170-148

uitwedstrijden (13/15)

1Vlezenbeek*3042:16+26
2Rhode-De Hoek B*2230:22+8
3Groot-Dilbeek B**2229:21+8
4Boka United B**2133:20+13
5Herne B2043:25+18
6Linkebeek*1825:26-1
7Kester-Gooik B*1636:46-10
8Itna Itterbeek**1629:25+4
9Beersel Drogenb.B*1528:20+8
10Galmaarden B*1536:33+3
11Leeuw B**1424:26-2
12Zuun B*1124:46-22
13Borchtlombeek B*915:38-23
14Brucom*715:53-38
15Lembeek B*613:101-88
16Ol.Anderlecht*415:59-44