www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/04/2020

vbal4

Brabant : 4de Provinciale F

zaterdag 07/03/2020

19:00

Rhode-De Hoek B

-Galmaarden B3 -1
.Beersel Drogenb.B-

Groot-Dilbeek B

2 -3
19:30Ol.Anderlecht-

Zuun B

3 -6
20:00

Linkebeek

-Herne B3 -2
.Lembeek B-

Vlezenbeek

0 -6

zondag 08/03/2020

15:00

Kester-Gooik B

-Borchtlombeek B6 -1
.

Leeuw B

-Brucom7 -0
.Boka United B-

Itna Itterbeek

2 -3

woensdag 01/07/2020

00:00Brucom-Vlezenbeek-PP
.Borchtlombeek B-Itna Itterbeek-PP
.Boka United B-Groot-Dilbeek B-PP

vrijdag 10/07/2020

00:00Herne B-Lembeek B-PP
.Zuun B-Boka United B-PP
.Galmaarden B-Kester-Gooik B-PP
.Groot-Dilbeek B-Rhode-De Hoek B-PP
.Borchtlombeek B-Linkebeek-PP
.Vlezenbeek-Ol.Anderlecht-PP
.Itna Itterbeek-Leeuw B-PP
.Brucom-Beersel Drogenb.B-PP

24/30

1.Vlezenbeek*54107.2
2.Itna Itterbeek*5067
3.Linkebeek49106-1.(0)
4.Rhode-De Hoek B4876-3.(0)
5.Herne B4466
6.Groot-Dilbeek B*44127
7.Galmaarden B4036
8.Boka United B*3997
9.Beersel Drogenb.B3836.-4(3)
10.Leeuw B3696
11.Kester-Gooik B3066.-2(3)
12.Zuun B22126.3
13.Borchtlombeek B*21174.
14.Brucom*1807
15.Lembeek B636
16.Ol.Anderlecht-2061.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Brabant : 4de Provinciale F --> Herne B

Ol.Anderlecht (punten bij de start van de competitie: -9)

1.Za-31/08/1919:30Ol.Anderlecht-Itna Itterbeek3 -70-916-
2.Zo-08/09/1915:00Boka United B-Ol.Anderlecht5 -10-916-
3.Za-14/09/1919:30Ol.Anderlecht-Leeuw B0 -30-916-
4.Za-21/09/1919:00Beersel Drogenb.B-Ol.Anderlecht9 -30-916-
5.Zo-29/09/1915:00Ol.Anderlecht-Rhode-De Hoek B0 -40-916-
6.Za-05/10/1919:00Kester-Gooik B-Ol.Anderlecht6 -10-916-
7.Za-12/10/1919:45Ol.Anderlecht-Linkebeek2 -30-916-
8.Za-19/10/1920:00Lembeek B-Ol.Anderlecht2 -5

3

-616-
9.Za-26/10/1919:30Zuun B-Ol.Anderlecht0 -01-516-
10.Za-09/11/1919:45Ol.Anderlecht-Vlezenbeek0 -80-516-
11.Za-16/11/1919:00

Herne B

-Ol.Anderlecht3 -10-516-
12.Za-23/11/1921:00Ol.Anderlecht-Borchtlombeek B3 -1

3

-216-
13.Za-30/11/1919:30Galmaarden B-Ol.Anderlecht4 -00-216-
14.Za-07/12/1919:30Ol.Anderlecht-Groot-Dilbeek B0 -30-216-
15.Zo-15/12/1914:30Brucom-Ol.Anderlecht4 -10-216-
16.Zo-05/01/2014:30Itna Itterbeek-Ol.Anderlecht7 -10-216-
17.Za-11/01/2019:30Ol.Anderlecht-Boka United B2 -50-216-
18.Zo-19/01/2014:30Leeuw B-Ol.Anderlecht5 -00-216-
19.Za-25/01/2019:30Ol.Anderlecht-Beersel Drogenb.B1 -50-216-
20.Zo-02/02/2015:00Rhode-De Hoek B-Ol.Anderlecht3 -20-216-
21.Za-08/02/2019:30Ol.Anderlecht-Kester-Gooik B3 -60-216-
22.Za-15/02/2020:00Linkebeek-Ol.Anderlecht11 -00-216-
23.Za-29/02/2019:45Ol.Anderlecht-Lembeek B0 -5F10-216-
24.Za-07/03/2019:30Ol.Anderlecht-Zuun B3 -60-216-
25.Vr-10/07/2000:00Vlezenbeek-Ol.Anderlecht -PP.
26.Ma-27/07/2000:00Ol.Anderlecht-

Herne B

-.
27.Di-28/07/2000:00Borchtlombeek B-Ol.Anderlecht -.
28.Wo-29/07/2000:00Ol.Anderlecht-Galmaarden B -.
29.Do-30/07/2000:00Groot-Dilbeek B-Ol.Anderlecht -.
30.Vr-31/07/2000:00Ol.Anderlecht-Brucom -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Herne B

1.Za-31/08/1919:00

Herne B

-Groot-Dilbeek B0 -20014
2.Zo-08/09/1915:00Brucom-

Herne B

3 -00014
3.Za-14/09/1919:00

Herne B

-Itna Itterbeek0 -10014
4.Zo-22/09/1915:00Boka United B-

Herne B

2 -4

3

313
5.Za-28/09/1919:00

Herne B

-Leeuw B6 -1

3

612
6.Za-05/10/1919:00Beersel Drogenb.B-

Herne B

5 -20612
7.Za-12/10/1919:00

Herne B

-Rhode-De Hoek B3 -1

3

910
8.Zo-20/10/1915:00Kester-Gooik B-

Herne B

2 -3

3

1210
9.Za-26/10/1919:00

Herne B

-Linkebeek5 -1

3

157
10.Za-09/11/1920:00Lembeek B-

Herne B

0 -5

3

186
11.Za-16/11/1919:00

Herne B

-Ol.Anderlecht3 -1

3

215
12.Zo-24/11/1914:30Vlezenbeek-

Herne B

1 -11225
13.Za-30/11/1919:30Zuun B-

Herne B

0 -4

3

255
14.Za-07/12/1919:00

Herne B

-Borchtlombeek B3 -2

3

284
15.Vr-20/12/1920:00Galmaarden B-

Herne B

0 -7

3

313
16.Zo-05/01/2014:30Groot-Dilbeek B-

Herne B

0 -9

3

343
17.Za-11/01/2019:00

Herne B

-Brucom12 -0

3

373
18.Zo-19/01/2014:30Itna Itterbeek-

Herne B

4 -20373
19.Za-25/01/2019:00

Herne B

-Boka United B2 -30374
20.Zo-02/02/2015:00Leeuw B-

Herne B

2 -21385
21.Za-08/02/2019:00

Herne B

-Beersel Drogenb.B2 -1

3

414
22.Zo-16/02/2013:00Rhode-De Hoek B-

Herne B

3 -20415
23.Za-29/02/2019:00

Herne B

-Kester-Gooik B3 -0

3

445
24.Za-07/03/2020:00Linkebeek-

Herne B

3 -20445
25.Vr-10/07/2000:00

Herne B

-Lembeek B -PP.
26.Ma-27/07/2000:00Ol.Anderlecht-

Herne B

-.
27.Di-28/07/2000:00

Herne B

-Vlezenbeek -.
28.Wo-29/07/2000:00

Herne B

-Zuun B -.
29.Do-30/07/2000:00Borchtlombeek B-

Herne B

-.
30.Vr-31/07/2000:00

Herne B

-Galmaarden B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Ol.Anderlecht niet verrekend

thuiswedstrijden (13/15)

1Itna Itterbeek*3449:15+34
2Linkebeek*3165:16+49
3Rhode-De Hoek B*2644:22+22
4Galmaarden B*2538:24+14
5Herne B**2439:13+26
6Vlezenbeek**2439:9+30
7Beersel Drogenb.B*2343:18+25
8Groot-Dilbeek B*2249:33+16
9Leeuw B2234:20+14
10Boka United B*1837:23+14
11Kester-Gooik B*1441:33+8
12Borchtlombeek B**1233:35-2
13Brucom**1122:23-1
14Zuun B*1118:28-10
15Ol.Anderlecht*317:56-39
16Lembeek B*09:69-60

alle wedstrijden (24/30)

1Vlezenbeek*5481:25+56
2Itna Itterbeek*5078:40+38
3Linkebeek4990:42+48
4Rhode-De Hoek B4874:44+30
5Herne B4482:38+44
6Groot-Dilbeek B*4478:54+24
7Galmaarden B4074:57+17
8Boka United B*3970:43+27
9Beersel Drogenb.B3871:38+33
10Leeuw B3658:46+12
11Kester-Gooik B3077:79-2
12Zuun B2242:74-32
13Borchtlombeek B*2148:73-25
14Brucom*1837:76-39
15Ol.Anderlecht732:115-83
16Lembeek B622:170-148

uitwedstrijden (13/15)

1Vlezenbeek*3042:16+26
2Rhode-De Hoek B*2230:22+8
3Groot-Dilbeek B**2229:21+8
4Boka United B**2133:20+13
5Herne B2043:25+18
6Linkebeek*1825:26-1
7Kester-Gooik B*1636:46-10
8Itna Itterbeek**1629:25+4
9Beersel Drogenb.B*1528:20+8
10Galmaarden B*1536:33+3
11Leeuw B**1424:26-2
12Zuun B*1124:46-22
13Borchtlombeek B*915:38-23
14Brucom*715:53-38
15Lembeek B*613:101-88
16Ol.Anderlecht*415:59-44