www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 24/02/2020

vbal4

Brabant : 4de Provinciale F

zondag 23/02/2020

15:00

Vlezenbeek

-Rhode-De Hoek B7 -0
.

Groot-Dilbeek B

-Itna Itterbeek3 -2
.Borchtlombeek B-

Leeuw B

0 -4

zaterdag 29/02/2020

19:00Herne B9- 3Kester-Gooik B-
19:30Galmaarden B6- 6Beersel Drogenb.B-
.Zuun B6 -2Itna Itterbeek-
19:45Ol.Anderlecht0-0Lembeek B-

zondag 01/03/2020

15:00Borchtlombeek B1-6Rhode-De Hoek B-
.Vlezenbeek10-9Linkebeek-
.Brucom4 -12Boka United B-
.Groot-Dilbeek B6-7Leeuw B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

22/30

1.Vlezenbeek*50123.
2.Itna Itterbeek*479
3.Linkebeek4512-1.(0)
4.Rhode-De Hoek B449-3.(0)
5.Herne B414.4
6.Beersel Drogenb.B386.-4(0)
7.Groot-Dilbeek B*3812
8.Galmaarden B373
9.Boka United B*3612
10.Leeuw B337
11.Kester-Gooik B276.-2(0)
12.Borchtlombeek B*203
13.Brucom*180
14.Zuun B166.2
15.Lembeek B30.1
16.Ol.Anderlecht-20
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 4de Provinciale F --> Ol.Anderlecht

Ol.Anderlecht (punten bij de start van de competitie: -9)

1.Za-31/08/1919:30

Ol.Anderlecht

-Itna Itterbeek3 -70-916-
2.Zo-08/09/1915:00Boka United B-

Ol.Anderlecht

5 -10-916-
3.Za-14/09/1919:30

Ol.Anderlecht

-Leeuw B0 -30-916-
4.Za-21/09/1919:00Beersel Drogenb.B-

Ol.Anderlecht

9 -30-916-
5.Zo-29/09/1915:00

Ol.Anderlecht

-Rhode-De Hoek B0 -40-916-
6.Za-05/10/1919:00Kester-Gooik B-

Ol.Anderlecht

6 -10-916-
7.Za-12/10/1919:45

Ol.Anderlecht

-Linkebeek2 -30-916-
8.Za-19/10/1920:00Lembeek B-

Ol.Anderlecht

2 -5

3

-616-
9.Za-26/10/1919:30Zuun B-

Ol.Anderlecht

0 -01-516-
10.Za-09/11/1919:45

Ol.Anderlecht

-Vlezenbeek0 -80-516-
11.Za-16/11/1919:00Herne B-

Ol.Anderlecht

3 -10-516-
12.Za-23/11/1921:00

Ol.Anderlecht

-Borchtlombeek B3 -1

3

-216-
13.Za-30/11/1919:30Galmaarden B-

Ol.Anderlecht

4 -00-216-
14.Za-07/12/1919:30

Ol.Anderlecht

-Groot-Dilbeek B0 -30-216-
15.Zo-15/12/1914:30Brucom-

Ol.Anderlecht

4 -10-216-
16.Zo-05/01/2014:30Itna Itterbeek-

Ol.Anderlecht

7 -10-216-
17.Za-11/01/2019:30

Ol.Anderlecht

-Boka United B2 -50-216-
18.Zo-19/01/2014:30Leeuw B-

Ol.Anderlecht

5 -00-216-
19.Za-25/01/2019:30

Ol.Anderlecht

-Beersel Drogenb.B1 -50-216-
20.Zo-02/02/2015:00Rhode-De Hoek B-

Ol.Anderlecht

3 -20-216-
21.Za-08/02/2019:30

Ol.Anderlecht

-Kester-Gooik B3 -60-216-
22.Za-15/02/2020:00Linkebeek-

Ol.Anderlecht

11 -00-216-
23.Za-29/02/2019:45

Ol.Anderlecht

-Lembeek B -.
24.Za-07/03/2019:30

Ol.Anderlecht

-Zuun B -.
25.Zo-15/03/2015:00Vlezenbeek-

Ol.Anderlecht

-.
26.Za-21/03/2019:30

Ol.Anderlecht

-Herne B -.
27.Zo-29/03/2015:00Borchtlombeek B-

Ol.Anderlecht

-.
28.Za-04/04/2019:30

Ol.Anderlecht

-Galmaarden B -.
29.Zo-26/04/2015:00Groot-Dilbeek B-

Ol.Anderlecht

-.
30.Zo-03/05/2015:00

Ol.Anderlecht

-Brucom -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Lembeek B

1.Za-31/08/1920:00Lembeek B-Boka United B1 -80015
2.Zo-08/09/1915:00Leeuw B-Lembeek B6 -10015
3.Za-14/09/1920:00Lembeek B-Beersel Drogenb.B0 -70015
4.Za-21/09/1919:00Rhode-De Hoek B-Lembeek B12 -00015
5.Za-28/09/1920:00Lembeek B-Kester-Gooik B2 -50015
6.Za-05/10/1920:00Linkebeek-Lembeek B8 -10015
7.Za-12/10/1919:30Zuun B-Lembeek B2 -3

3

315
8.Za-19/10/1920:00Lembeek B-

Ol.Anderlecht

2 -50315
9.Zo-27/10/1915:00Vlezenbeek-Lembeek B13 -00315
10.Za-09/11/1920:00Lembeek B-Herne B0 -50315
11.Zo-17/11/1912:45Borchtlombeek B-Lembeek B7 -00315
12.Za-23/11/1920:00Lembeek B-Galmaarden B1 -100315
13.Zo-01/12/1914:30Groot-Dilbeek B-Lembeek B14 -10315
14.Za-07/12/1920:00Lembeek B-Brucom0 -10315
15.Zo-15/12/1914:30Itna Itterbeek-Lembeek B11 -10315
16.Zo-05/01/2014:30Boka United B-Lembeek B9 -00315
17.Za-11/01/2020:00Lembeek B-Leeuw B1 -80315
18.Za-18/01/2019:00Beersel Drogenb.B-Lembeek B8 -00315
19.Za-25/01/2020:00Lembeek B-Rhode-De Hoek B0 -60315
20.Za-01/02/2019:00Kester-Gooik B-Lembeek B11 -10315
21.Za-08/02/2020:00Lembeek B-Linkebeek1 -50315
22.Za-15/02/2020:00Lembeek B-Zuun B1 -30315
23.Za-29/02/2019:45

Ol.Anderlecht

-Lembeek B -.
24.Za-07/03/2020:00Lembeek B-Vlezenbeek -.
25.Za-14/03/2019:00Herne B-Lembeek B -.
26.Za-21/03/2020:00Lembeek B-Borchtlombeek B -.
27.Za-28/03/2019:30Galmaarden B-Lembeek B -.
28.Za-04/04/2020:00Lembeek B-Groot-Dilbeek B -.
29.Zo-26/04/2015:00Brucom-Lembeek B -.
30.Zo-03/05/2015:00Lembeek B-Itna Itterbeek -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Ol.Anderlecht niet verrekend

thuiswedstrijden (12/15)

1Itna Itterbeek3449:15+34
2Linkebeek*2862:14+48
3Vlezenbeek**2338:8+30
4Beersel Drogenb.B*2341:15+26
5Rhode-De Hoek B*2341:21+20
6Galmaarden B*2234:21+13
7Herne B**2136:13+23
8Groot-Dilbeek B*1945:31+14
9Leeuw B1927:20+7
10Boka United B*1835:20+15
11Kester-Gooik B*1135:32+3
12Brucom**1121:210
13Borchtlombeek B**1131:33-2
14Zuun B*816:27-11
15Ol.Anderlecht**314:45-31
16Lembeek B*09:63-54

alle wedstrijden (22/30)

1Vlezenbeek*5074:24+50
2Itna Itterbeek*4774:36+38
3Linkebeek4586:39+47
4Rhode-De Hoek B4469:41+28
5Herne B4177:35+42
6Beersel Drogenb.B3866:31+35
7Groot-Dilbeek B*3871:50+21
8Galmaarden B3769:51+18
9Boka United B*3666:39+27
10Leeuw B3349:42+7
11Kester-Gooik B2771:75-4
12Borchtlombeek B*2045:65-20
13Brucom*1836:67-31
14Zuun B1634:70-36
15Ol.Anderlecht729:104-75
16Lembeek B317:164-147

uitwedstrijden (12/15)

1Vlezenbeek*2736:16+20
2Rhode-De Hoek B*2128:20+8
3Herne B2041:22+19
4Groot-Dilbeek B**1926:19+7
5Boka United B**1831:19+12
6Linkebeek*1724:25-1
7Kester-Gooik B*1636:43-7
8Beersel Drogenb.B*1525:16+9
9Galmaarden B*1535:30+5
10Leeuw B**1422:220
11Itna Itterbeek***1325:21+4
12Borchtlombeek B*914:32-18
13Zuun B*818:43-25
14Brucom*715:46-31
15Ol.Anderlecht415:59-44
16Lembeek B*38:101-93