www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 19/04/2024
Brabant-vv : 4de Provinciale F
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Meldert | - | Budingen | 1
| - | 5
|
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Butsel B | - | Vissenaken B | 2
| - | 5
|
. | Houtem-Oplinter B | - | Heide Linter | 3
| - | 1 |
. | Goetsenhoven | - | Boutersem Utd B | 4
| - | 1
|
. | Waanrode | - | Drieslinter B | 4
| - | 4
|
. | Halle VV | - | Neerwinden | 3
| - | 1 |
. | Zoutleeuw B | - | Rummen | 2
| - | 2 |
. | Atlas Linter | - | Bunsbeek | 3
| - | 1 |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Budingen | 9 | - |
0 | Halle VV | | - | |
. | Neerwinden | 4 | - |
9 | Meldert | | - | |
. | Vissenaken B | 6 |
- | 0 | Houtem-Oplinter B | | - | |
. | Drieslinter B | 7 | - | 6 | Boutersem Utd B | | - | |
. | Bunsbeek | 6 | - | 3 | Waanrode | | - | |
. | Heide Linter | 4 | - | 1 | Zoutleeuw B | | - | |
. | Rummen | 12 |
- | 6 | Goetsenhoven | | - | |
. | Butsel B | 1 | - | 10 | Atlas Linter | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 4de Provinciale F --> Goetsenhoven
periode 1
10/10 |
| Atlas Linter | 30 |
2. | Budingen | 22 |
3. | Bunsbeek | 21 |
4. | Boutersem Utd B | 20 |
5. | Drieslinter B | 20 |
6. | Vissenaken B | 18 |
7. | Neerwinden | 17 |
8. | Goetsenhoven | 14 |
9. | Halle VV | 13 |
10. | Meldert | 11 |
11. | Rummen | 11 |
12. | Waanrode | 9 |
13. | Butsel B | 8 |
14. | Heide Linter | 8 |
15. | Zoutleeuw B | 4 |
16. | Houtem-Oplinter B | 3 |
periode 2
10/10 |
| Budingen | 28 |
2. | Atlas Linter | 28 |
3. | Heide Linter | 27 |
4. | Meldert | 25 |
5. | Drieslinter B | 25 |
6. | Bunsbeek | 21 |
7. | Waanrode | 13 |
8. | Boutersem Utd B | 12 |
9. | Goetsenhoven | 11 |
10. | Vissenaken B | 8 |
11. | Halle VV | 7 |
12. | Neerwinden | 6 |
13. | Rummen | 6 |
14. | Butsel B | 6 |
15. | Zoutleeuw B | 4 |
16. | Houtem-Oplinter B | 3 |
periode 3
8/10 |
1. | Atlas Linter | 22 | |
2. | Budingen | 19 | |
3. | Rummen | 19 | |
4. | Goetsenhoven | 18 | |
5. | Boutersem Utd B | 15 | x |
6. | Meldert | 15 | x |
7. | Bunsbeek | 12 | x |
8. | Vissenaken B | 12 | x |
9. | Houtem-Oplinter B | 9 | x |
10. | Zoutleeuw B | 8 | x |
11. | Drieslinter B | 8 | x |
12. | Heide Linter | 8 | x |
13. | Halle VV | 6 | x |
14. | Butsel B | 5 | x |
15. | Waanrode | 5 | x |
16. | Neerwinden | 4 | x |
Rummen
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Halle VV | - | Rummen | 2 - | 4 | | 3 | 3 | | 3 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Rummen | - | Drieslinter B | 1 - | 3 | | 0 | 3 | | 6 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Neerwinden | - | Rummen | 6 - | 1 | | 0 | 3 | | 12 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Rummen | - | Budingen | 2 - | 2 | | 1 | 4 | | 11 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Rummen | - | Zoutleeuw B | 6 - | 1 | | 3 | 7 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 16:00 | Heide Linter | - | Rummen | 0 - | 0 | | 1 | 8 | | 9 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Rummen | - | Houtem-Oplinter B | 1 - | 0 | | 3 | 11 | | 9 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Rummen | 6 - | 1 | | 0 | 11 | | 9 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Rummen | - | Atlas Linter | 0 - | 2 | | 0 | 11 | | 10 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Meldert | - | Rummen | 5 - | 0 | | 0 | 11 | | 11 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Rummen | - | Waanrode | 2 - | 2 | | 1 | 12 | | 11 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Bunsbeek | - | Rummen | 3 - | 0 | | 0 | 12 | | 12 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Rummen | - | Boutersem Utd B | 3 - | 1 | | 3 | 15 | | 11 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Rummen | - | Butsel B | 3 - | 3 | | 1 | 16 | | 11 | |
15. | Za-09/12/23 | 17:00 | Vissenaken B | - | Rummen | 0 - | 0 | | 1 | 17 | | 12 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Drieslinter B | - | Rummen | 1 - | 0 | | 0 | 17 | | 12 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Rummen | - | Heide Linter | 3 - | 4 | | 0 | 17 | | 12 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Atlas Linter | - | Rummen | 4 - | 2 | | 0 | 17 | | 12 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Rummen | - | Meldert | 0 - | 3 | | 0 | 17 | | 13 | |
18. | Zo-11/02/24 | 16:00 | Budingen | - | Rummen | 5 - | 1 | | 0 | 17 | | 13 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Butsel B | - | Rummen | 2 - | 3 | | 3 | 20 | | 13 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Rummen | - | Vissenaken B | 2 - | 1 | | 3 | 23 | | 11 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Rummen | - | Neerwinden | 2 - | 0 | | 3 | 26 | | 10 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:30 | Boutersem Utd B | - | Rummen | 3 - | 1 | | 0 | 26 | | 11 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Rummen | - | Bunsbeek | 2 - | 1 | | 3 | 29 | | 10 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Rummen | 2 - | 4 | | 3 | 32 | | 10 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Rummen | - | Halle VV | 2 - | 1 | | 3 | 35 | | 10 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Zoutleeuw B | - | Rummen | 2 - | 2 | | 1 | 36 | | 10 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Rummen | - | Goetsenhoven | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Waanrode | - | Rummen | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Goetsenhoven
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Houtem-Oplinter B | 3 - | 0 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Waanrode | - | Goetsenhoven | 4 - | 3 | | 0 | 3 | | 5 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Drieslinter B | - | Goetsenhoven | 3 - | 2 | | 0 | 3 | | 9 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Meldert | 3 - | 3 | | 1 | 4 | | 10 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Budingen | - | Goetsenhoven | 4 - | 2 | | 0 | 4 | | 11 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Bunsbeek | 1 - | 3 | | 0 | 4 | | 11 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Neerwinden | - | Goetsenhoven | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 11 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Rummen | 6 - | 1 | | 3 | 8 | | 10 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Butsel B | - | Goetsenhoven | 1 - | 3 | | 3 | 11 | | 9 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Goetsenhoven | - | Halle VV | 6 - | 2 | | 3 | 14 | | 8 | |
11. | Za-11/11/23 | 17:00 | Vissenaken B | - | Goetsenhoven | 1 - | 4 | | 3 | 17 | | 7 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Goetsenhoven | - | Zoutleeuw B | 1 - | 0 | | 3 | 20 | | 7 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Goetsenhoven | - | Heide Linter | 2 - | 4 | | 0 | 20 | | 7 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Boutersem Utd B | - | Goetsenhoven | 3 - | 3 | | 1 | 21 | | 7 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Goetsenhoven | - | Atlas Linter | 1 - | 2 | | 0 | 21 | | 8 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Meldert | - | Goetsenhoven | 4 - | 4 | | 1 | 22 | | 9 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Goetsenhoven | - | Drieslinter B | 1 - | 2 | | 0 | 22 | | 9 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Zoutleeuw B | - | Goetsenhoven | 1 - | 5 | | 3 | 25 | | 8 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Vissenaken B | 0 - | 3 | | 0 | 25 | | 9 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Bunsbeek | - | Goetsenhoven | 4 - | 1 | | 0 | 25 | | 9 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Neerwinden | 3 - | 1 | | 3 | 28 | | 8 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Halle VV | - | Goetsenhoven | 1 - | 4 | | 3 | 31 | | 8 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Waanrode | 6 - | 2 | | 3 | 34 | | 8 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Goetsenhoven | 1 - | 4 | | 3 | 37 | | 8 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Butsel B | 3 - | 2 | | 3 | 40 | | 7 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Atlas Linter | - | Goetsenhoven | 4 - | 2 | | 0 | 40 | | 7 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Heide Linter | - | Goetsenhoven | 5 - | 2 | | 0 | 40 | | 8 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Boutersem Utd B | 4 - | 1 | | 3 | 43 | | 7 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Rummen | - | Goetsenhoven | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Budingen | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Atlas Linter | 40 | +28 |
2 | Budingen | 39 | +38 |
3 | Boutersem Utd B | 30 | +24 |
4 | Drieslinter B | 29 | +9 |
5 | Bunsbeek | 27 | +28 |
6 | Heide Linter | 26 | -2 |
7 | Goetsenhoven | 25 | +14 |
8 | Meldert | 25 | +11 |
9 | Rummen | 24 | +5 |
10 | Neerwinden | 20 | +3 |
11 | Halle VV | 17 | +1 |
12 | Vissenaken B | 17 | -4 |
13 | Waanrode | 17 | -9 |
14 | Houtem-Oplinter B | 12 | -38 |
15 | Butsel B | 10 | -17 |
16 | Zoutleeuw B | 9 | -18 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Atlas Linter | 80 | +60 |
2 | Budingen | 69 | +67 |
3 | Bunsbeek | 54 | +46 |
4 | Drieslinter B | 53 | +11 |
5 | Meldert | 51 | +26 |
6 | Boutersem Utd B | 47 | +25 |
7 | Goetsenhoven | 43 | +17 |
8 | Heide Linter | 43 | -19 |
9 | Vissenaken B | 38 | +7 |
10 | Rummen | 36 | -17 |
11 | Neerwinden | 27 | -11 |
12 | Waanrode | 27 | -33 |
13 | Halle VV | 26 | -15 |
14 | Butsel B | 19 | -36 |
15 | Zoutleeuw B | 16 | -41 |
16 | Houtem-Oplinter B | 15 | -87 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Atlas Linter | 40 | +32 |
2 | Budingen | 30 | +29 |
3 | Bunsbeek | 27 | +18 |
4 | Meldert | 26 | +15 |
5 | Drieslinter B | 24 | +2 |
6 | Vissenaken B | 21 | +11 |
7 | Goetsenhoven | 18 | +3 |
8 | Boutersem Utd B | 17 | +1 |
9 | Heide Linter | 17 | -17 |
10 | Rummen | 12 | -22 |
11 | Waanrode | 10 | -24 |
12 | Halle VV | 9 | -16 |
13 | Butsel B | 9 | -19 |
14 | Neerwinden | 7 | -14 |
15 | Zoutleeuw B | 7 | -23 |
16 | Houtem-Oplinter B | 3 | -49 |