zaterdag 02/09/2023 | ||||||
17:00 | Vissenaken B | - | Neerwinden | 2 | - | 1 |
19:30 | Boutersem Utd B | - | Heide Linter | 4 | - | 1 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Drieslinter B | - | Budingen | 3 | - | 2 |
. | Zoutleeuw B | - | Butsel B | 2 | - | 3 |
. | Atlas Linter | - | Waanrode | 2 | - | 1 |
. | Meldert | - | Bunsbeek | 2 | - | 3 |
. | Goetsenhoven | - | Houtem-Oplinter B | 3 | - | 0 |
. | Halle VV | - | Rummen | 2 | - | 4 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Waanrode | - | Goetsenhoven | 4 | - | 3 |
. | Neerwinden | - | Zoutleeuw B | 1 | - | 0 |
. | Rummen | - | Drieslinter B | 1 | - | 3 |
. | Heide Linter | - | Meldert | 2 | - | 0 |
. | Houtem-Oplinter B | - | Boutersem Utd B | 0 | - | 3 |
. | Bunsbeek | - | Atlas Linter | 0 | - | 2 |
. | Butsel B | - | Halle VV | 2 | - | 0 |
. | Budingen | - | Vissenaken B | 1 | - | 0 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
17:00 | Vissenaken B | - | Butsel B | 3 | - | 2 |
19:30 | Boutersem Utd B | - | Waanrode | 5 | - | 1 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Neerwinden | - | Rummen | 6 | - | 1 |
. | Halle VV | - | Houtem-Oplinter B | 5 | - | 1 |
. | Meldert | - | Atlas Linter | 0 | - | 2 |
. | Drieslinter B | - | Goetsenhoven | 3 | - | 2 |
. | Budingen | - | Zoutleeuw B | 5 | - | 1 |
. | Bunsbeek | - | Heide Linter | 9 | - | 0 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Butsel B | - | Neerwinden | 1 | - | 1 |
. | Atlas Linter | - | Boutersem Utd B | 1 | - | 0 |
. | Houtem-Oplinter B | - | Vissenaken B | 0 | - | 9 |
. | Rummen | - | Budingen | 2 | - | 2 |
. | Heide Linter | - | Drieslinter B | 2 | - | 6 |
. | Zoutleeuw B | - | Halle VV | 2 | - | 3 |
. | Waanrode | - | Bunsbeek | 0 | - | 8 |
. | Goetsenhoven | - | Meldert | 3 | - | 3 |
zaterdag 30/09/2023 | |||||||
17:00 | Vissenaken B | - | Heide Linter | 5 | - | 0 | F1 |
zondag 01/10/2023 | |||||||
15:00 | Drieslinter B | - | Atlas Linter | 1 | - | 2 | |
. | Butsel B | - | Houtem-Oplinter B | 0 | - | 1 | |
. | Neerwinden | - | Waanrode | 5 | - | 1 | |
. | Rummen | - | Zoutleeuw B | 6 | - | 1 | |
. | Bunsbeek | - | Boutersem Utd B | 4 | - | 1 | |
. | Halle VV | - | Meldert | 4 | - | 2 | |
. | Budingen | - | Goetsenhoven | 4 | - | 2 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
19:30 | Boutersem Utd B | - | Drieslinter B | 3 | - | 3 |
. | Meldert | - | Butsel B | 2 | - | 1 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Budingen | 1 | - | 6 |
. | Goetsenhoven | - | Bunsbeek | 1 | - | 3 |
. | Atlas Linter | - | Neerwinden | 3 | - | 1 |
. | Zoutleeuw B | - | Vissenaken B | 2 | - | 2 |
. | Waanrode | - | Halle VV | 2 | - | 3 |
16:00 | Heide Linter | - | Rummen | 0 | - | 0 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
17:00 | Vissenaken B | - | Boutersem Utd B | 1 | - | 4 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | Butsel B | - | Heide Linter | 1 | - | 1 |
. | Drieslinter B | - | Waanrode | 1 | - | 0 |
. | Zoutleeuw B | - | Atlas Linter | 2 | - | 4 |
. | Neerwinden | - | Goetsenhoven | 2 | - | 2 |
. | Halle VV | - | Bunsbeek | 0 | - | 1 |
. | Budingen | - | Meldert | 1 | - | 0 |
. | Rummen | - | Houtem-Oplinter B | 1 | - | 0 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:30 | Meldert | - | Drieslinter B | 6 | - | 1 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | Boutersem Utd B | - | Neerwinden | 4 | - | 2 |
. | Goetsenhoven | - | Rummen | 6 | - | 1 |
. | Waanrode | - | Butsel B | 2 | - | 1 |
. | Bunsbeek | - | Vissenaken B | 1 | - | 3 |
. | Heide Linter | - | Halle VV | 2 | - | 1 |
. | Atlas Linter | - | Budingen | 3 | - | 2 |
. | Houtem-Oplinter B | - | Zoutleeuw B | 0 | - | 2 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
18:00 | Vissenaken B | - | Meldert | 1 | - | 1 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | Halle VV | - | Boutersem Utd B | 0 | - | 0 |
. | Budingen | - | Heide Linter | 2 | - | 1 |
. | Butsel B | - | Goetsenhoven | 1 | - | 3 |
. | Zoutleeuw B | - | Waanrode | 1 | - | 4 |
. | Drieslinter B | - | Bunsbeek | 2 | - | 0 |
. | Rummen | - | Atlas Linter | 0 | - | 2 |
. | Neerwinden | - | Houtem-Oplinter B | 3 | - | 2 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
19:30 | Boutersem Utd B | - | Zoutleeuw B | 3 | - | 0 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Drieslinter B | - | Vissenaken B | 2 | - | 2 |
. | Waanrode | - | Budingen | 2 | - | 3 |
. | Goetsenhoven | - | Halle VV | 6 | - | 2 |
. | Meldert | - | Rummen | 5 | - | 0 |
. | Heide Linter | - | Neerwinden | 1 | - | 5 |
. | Bunsbeek | - | Butsel B | 5 | - | 1 |
. | Atlas Linter | - | Houtem-Oplinter B | 5 | - | 0 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
17:00 | Vissenaken B | - | Goetsenhoven | 1 | - | 4 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:00 | Houtem-Oplinter B | - | Meldert | 0 | - | 5 |
14:30 | Halle VV | - | Atlas Linter | 0 | - | 3 |
. | Budingen | - | Bunsbeek | 3 | - | 0 |
. | Neerwinden | - | Drieslinter B | 1 | - | 4 |
. | Butsel B | - | Boutersem Utd B | 1 | - | 1 |
. | Zoutleeuw B | - | Heide Linter | 4 | - | 6 |
. | Rummen | - | Waanrode | 2 | - | 2 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
20:30 | Boutersem Utd B | - | Budingen | 2 | - | 2 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:30 | Bunsbeek | - | Rummen | 3 | - | 0 |
. | Meldert | - | Neerwinden | 0 | - | 3 |
. | Atlas Linter | - | Butsel B | 1 | - | 1 |
. | Goetsenhoven | - | Zoutleeuw B | 1 | - | 0 |
. | Drieslinter B | - | Halle VV | 3 | - | 0 |
. | Heide Linter | - | Houtem-Oplinter B | 5 | - | 1 |
. | Waanrode | - | Vissenaken B | 2 | - | 3 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
17:30 | Vissenaken B | - | Atlas Linter | 1 | - | 3 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | Zoutleeuw B | - | Meldert | 1 | - | 5 |
. | Houtem-Oplinter B | - | Waanrode | 0 | - | 1 |
. | Goetsenhoven | - | Heide Linter | 2 | - | 4 |
. | Rummen | - | Boutersem Utd B | 3 | - | 1 |
. | Halle VV | - | Budingen | 1 | - | 4 |
. | Neerwinden | - | Bunsbeek | 1 | - | 5 |
zondag 07/01/2024 | ||||||
14:30 | Butsel B | - | Drieslinter B | 0 | - | 4 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Boutersem Utd B | - | Goetsenhoven | 3 | - | 3 |
. | Halle VV | - | Vissenaken B | 1 | - | 1 |
. | Atlas Linter | - | Heide Linter | 3 | - | 2 |
. | Waanrode | - | Meldert | 0 | - | 4 |
. | Budingen | - | Neerwinden | 4 | - | 2 |
. | Rummen | - | Butsel B | 3 | - | 3 |
. | Bunsbeek | - | Zoutleeuw B | 3 | - | 1 |
. | Drieslinter B | - | Houtem-Oplinter B | 3 | - | 0 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
17:00 | Vissenaken B | - | Rummen | 0 | - | 0 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | Heide Linter | - | Waanrode | 3 | - | 2 |
. | Neerwinden | - | Halle VV | 0 | - | 4 |
. | Goetsenhoven | - | Atlas Linter | 1 | - | 2 |
. | Butsel B | - | Budingen | 0 | - | 6 |
. | Houtem-Oplinter B | - | Bunsbeek | 0 | - | 6 |
. | Zoutleeuw B | - | Drieslinter B | 1 | - | 1 |
. | Meldert | - | Boutersem Utd B | 3 | - | 2 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:30 | Boutersem Utd B | - | Vissenaken B | 3 | - | 0 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Drieslinter B | - | Rummen | 1 | - | 0 |
. | Meldert | - | Goetsenhoven | 4 | - | 4 |
. | Waanrode | - | Neerwinden | 4 | - | 2 |
. | Budingen | - | Houtem-Oplinter B | 5 | - | 1 |
. | Heide Linter | - | Butsel B | 3 | - | 0 |
. | Atlas Linter | - | Zoutleeuw B | 4 | - | 0 |
. | Bunsbeek | - | Halle VV | 3 | - | 1 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
17:00 | Vissenaken B | - | Bunsbeek | 0 | - | 2 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | Rummen | - | Heide Linter | 3 | - | 4 |
. | Neerwinden | - | Boutersem Utd B | 0 | - | 1 |
. | Houtem-Oplinter B | - | Atlas Linter | 0 | - | 9 |
. | Goetsenhoven | - | Drieslinter B | 1 | - | 2 |
. | Zoutleeuw B | - | Budingen | 2 | - | 5 |
. | Butsel B | - | Meldert | 1 | - | 4 |
. | Halle VV | - | Waanrode | 5 | - | 1 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
19:30 | Meldert | - | Houtem-Oplinter B | 4 | - | 1 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | Boutersem Utd B | - | Butsel B | 4 | - | 1 |
. | Drieslinter B | - | Neerwinden | 2 | - | 1 |
. | Atlas Linter | - | Halle VV | 2 | - | 0 |
. | Waanrode | - | Zoutleeuw B | 3 | - | 2 |
. | Bunsbeek | - | Goetsenhoven | 4 | - | 1 |
. | Heide Linter | - | Vissenaken B | 2 | - | 0 |
16:00 | Budingen | - | Rummen | 5 | - | 1 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
17:00 | Vissenaken B | - | Drieslinter B | 1 | - | 2 |
19:30 | Meldert | - | Halle VV | 3 | - | 0 |
. | Zoutleeuw B | - | Goetsenhoven | 1 | - | 5 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Butsel B | - | Waanrode | 5 | - | 2 |
. | Heide Linter | - | Bunsbeek | 4 | - | 3 |
. | Budingen | - | Boutersem Utd B | 5 | - | 1 |
. | Houtem-Oplinter B | - | Neerwinden | 4 | - | 2 |
. | Atlas Linter | - | Rummen | 4 | - | 2 |
zaterdag 03/02/2024 | |||||||
19:30 | Boutersem Utd B | - | Atlas Linter | 3 | - | 4 | |
zondag 04/02/2024 | |||||||
15:00 | Rummen | - | Meldert | 0 | - | 3 | |
. | Drieslinter B | - | Heide Linter | 2 | - | 5 | |
. | Waanrode | - | Houtem-Oplinter B | 10 | - | 2 | |
. | Goetsenhoven | - | Vissenaken B | 0 | - | 3 | |
. | Bunsbeek | - | Budingen | 1 | - | 3 | |
. | Halle VV | - | Zoutleeuw B | 0 | - | 3 | |
. | Neerwinden | - | Butsel B | 5 | - | 0 | F1 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
17:00 | Vissenaken B | - | Budingen | 1 | - | 3 |
19:30 | Meldert | - | Waanrode | 2 | - | 1 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | Butsel B | - | Rummen | 2 | - | 3 |
. | Houtem-Oplinter B | - | Halle VV | 2 | - | 0 |
. | Heide Linter | - | Boutersem Utd B | 0 | - | 6 |
. | Goetsenhoven | - | Neerwinden | 3 | - | 1 |
. | Atlas Linter | - | Drieslinter B | 4 | - | 1 |
. | Zoutleeuw B | - | Bunsbeek | 1 | - | 2 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:30 | Boutersem Utd B | - | Houtem-Oplinter B | 6 | - | 1 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | Halle VV | - | Goetsenhoven | 1 | - | 4 |
. | Drieslinter B | - | Zoutleeuw B | 2 | - | 1 |
. | Budingen | - | Butsel B | 2 | - | 0 |
. | Waanrode | - | Atlas Linter | 1 | - | 5 |
. | Neerwinden | - | Heide Linter | 1 | - | 2 |
. | Bunsbeek | - | Meldert | 2 | - | 3 |
. | Rummen | - | Vissenaken B | 2 | - | 1 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
17:00 | Vissenaken B | - | Halle VV | 4 | - | 3 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | Zoutleeuw B | - | Boutersem Utd B | 4 | - | 3 |
. | Houtem-Oplinter B | - | Drieslinter B | 1 | - | 0 |
. | Atlas Linter | - | Meldert | 2 | - | 0 |
. | Goetsenhoven | - | Waanrode | 6 | - | 2 |
. | Butsel B | - | Bunsbeek | 1 | - | 3 |
. | Heide Linter | - | Budingen | 0 | - | 5 |
. | Rummen | - | Neerwinden | 2 | - | 0 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
20:30 | Boutersem Utd B | - | Rummen | 3 | - | 1 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | Neerwinden | - | Vissenaken B | 2 | - | 1 |
. | Budingen | - | Atlas Linter | 0 | - | 2 |
. | Waanrode | - | Heide Linter | 2 | - | 2 |
. | Halle VV | - | Butsel B | 1 | - | 2 |
. | Meldert | - | Zoutleeuw B | 3 | - | 0 |
. | Houtem-Oplinter B | - | Goetsenhoven | 1 | - | 4 |
. | Bunsbeek | - | Drieslinter B | 0 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
19:00 | Vissenaken B | - | Waanrode | 1 | - | 3 |
19:30 | Boutersem Utd B | - | Halle VV | 3 | - | 2 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Drieslinter B | - | Meldert | 0 | - | 1 |
. | Zoutleeuw B | - | Houtem-Oplinter B | 2 | - | 0 |
. | Neerwinden | - | Budingen | 1 | - | 1 |
. | Heide Linter | - | Atlas Linter | 3 | - | 3 |
. | Goetsenhoven | - | Butsel B | 3 | - | 2 |
. | Rummen | - | Bunsbeek | 2 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 | |||||||
15:00 | Atlas Linter | - | Goetsenhoven | 4 | - | 2 | |
. | Halle VV | - | Heide Linter | - | ST | ||
. | Bunsbeek | - | Neerwinden | 4 | - | 1 | |
. | Butsel B | - | Zoutleeuw B | 4 | - | 4 | |
. | Budingen | - | Drieslinter B | 5 | - | 0 | |
. | Waanrode | - | Boutersem Utd B | 0 | - | 3 | |
. | Meldert | - | Vissenaken B | 0 | - | 1 | |
. | Houtem-Oplinter B | - | Rummen | 2 | - | 4 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
17:00 | Vissenaken B | - | Zoutleeuw B | - | ||
19:30 | Boutersem Utd B | - | Meldert | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Neerwinden | - | Atlas Linter | - | ||
. | Budingen | - | Waanrode | - | ||
. | Heide Linter | - | Goetsenhoven | - | ||
. | Rummen | - | Halle VV | - | ||
. | Bunsbeek | - | Houtem-Oplinter B | - | ||
. | Drieslinter B | - | Butsel B | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:30 | Meldert | - | Budingen | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Butsel B | - | Vissenaken B | - | ||
. | Houtem-Oplinter B | - | Heide Linter | - | ||
. | Goetsenhoven | - | Boutersem Utd B | - | ||
. | Waanrode | - | Drieslinter B | - | ||
. | Halle VV | - | Neerwinden | - | ||
. | Zoutleeuw B | - | Rummen | - | ||
. | Atlas Linter | - | Bunsbeek | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Budingen | - | Halle VV | - | ||
. | Neerwinden | - | Meldert | - | ||
. | Vissenaken B | - | Houtem-Oplinter B | - | ||
. | Drieslinter B | - | Boutersem Utd B | - | ||
. | Bunsbeek | - | Waanrode | - | ||
. | Heide Linter | - | Zoutleeuw B | - | ||
. | Rummen | - | Goetsenhoven | - | ||
. | Butsel B | - | Atlas Linter | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Goetsenhoven | - | Budingen | - | ||
. | Zoutleeuw B | - | Neerwinden | - | ||
. | Atlas Linter | - | Vissenaken B | - | ||
. | Waanrode | - | Rummen | - | ||
. | Meldert | - | Heide Linter | - | ||
. | Boutersem Utd B | - | Bunsbeek | - | ||
. | Houtem-Oplinter B | - | Butsel B | - | ||
. | Halle VV | - | Drieslinter B | - |
26/30 | |||||||||
1. | Atlas Linter | 74 | 10 | 4 | |||||
2. | Budingen | 63 | 7 | 4 | |||||
3. | Bunsbeek | 51 | 6 | 4 | |||||
4. | Drieslinter B | 51 | 3 | 4 | |||||
5. | Meldert | 48 | 6 | 4 | |||||
6. | Boutersem Utd B | 47 | 9 | 4 | |||||
7. | Goetsenhoven | 40 | 9 | 4 | |||||
8. | Heide Linter* | 40 | 5 | 5 | |||||
9. | Vissenaken B | 32 | 6 | 4 | |||||
10. | Rummen | 32 | 9 | 4 | |||||
11. | Neerwinden | 27 | 4 | 4 | |||||
12. | Waanrode | 26 | 4 | 4 | |||||
13. | Halle VV* | 20 | 0 | 5 | |||||
14. | Butsel B | 18 | 4 | 4 | |||||
15. | Zoutleeuw B | 15 | 7 | 4 | |||||
16. | Houtem-Oplinter B | 12 | 3 | 4 |
26/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Atlas Linter | 74 | 24 | +57 | 81 | 12 | +31 | 43 | |
2. | Budingen | 63 | 20 | +56 | 86 | 8 | +25 | 44 | |
3. | x | Bunsbeek | 51 | 17 | +41 | 76 | 9 | +20 | 37 |
4. | x | Drieslinter B | 51 | 16 | +11 | 53 | 7 | +2 | 28 |
5. | x | Meldert | 48 | 15 | +29 | 65 | 7 | +14 | 31 |
6. | x | Boutersem Utd B | 47 | 14 | +29 | 72 | 5 | +4 | 26 |
7. | x | Goetsenhoven | 40 | 12 | +17 | 75 | 5 | +6 | 39 |
8. | x | Heide Linter* | 40 | 12 | -15 | 55 | 5 | -10 | 28 |
9. | x | Vissenaken B | 32 | 9 | +1 | 47 | 5 | +8 | 26 |
10. | x | Rummen | 32 | 9 | -18 | 44 | 3 | -22 | 17 |
11. | x | Neerwinden | 27 | 8 | -8 | 50 | 2 | -12 | 22 |
12. | x | Waanrode | 26 | 8 | -26 | 53 | 3 | -17 | 21 |
13. | x | Halle VV* | 20 | 6 | -21 | 39 | 3 | -15 | 19 |
14. | x | Butsel B | 18 | 4 | -33 | 36 | 2 | -19 | 17 |
15. | x | Zoutleeuw B | 15 | 4 | -38 | 40 | 2 | -20 | 15 |
16. | x | Houtem-Oplinter B | 12 | 4 | -82 | 21 | 1 | -42 | 10 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Atlas Linter | 30 | 10 | +19 | 26 | |
2. | Budingen | 22 | 7 | +13 | 28 |
3. | Bunsbeek | 21 | 7 | +22 | 34 |
4. | Boutersem Utd B | 20 | 6 | +14 | 27 |
5. | Drieslinter B | 20 | 6 | +5 | 25 |
6. | Vissenaken B | 18 | 5 | +14 | 28 |
7. | Neerwinden | 17 | 5 | +10 | 27 |
8. | Goetsenhoven | 14 | 4 | +8 | 31 |
9. | Halle VV | 13 | 4 | -2 | 20 |
10. | Meldert | 11 | 3 | +3 | 21 |
11. | Rummen | 11 | 3 | -11 | 16 |
12. | Waanrode | 9 | 3 | -15 | 17 |
13. | Butsel B | 8 | 2 | -7 | 13 |
14. | Heide Linter | 8 | 2 | -23 | 10 |
15. | Zoutleeuw B | 4 | 1 | -18 | 13 |
16. | Houtem-Oplinter B | 3 | 1 | -32 | 5 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Budingen | 28 | 9 | +31 | 42 | |
2. | Atlas Linter | 28 | 9 | +25 | 35 |
3. | Heide Linter | 27 | 9 | +18 | 38 |
4. | Meldert | 25 | 8 | +23 | 35 |
5. | Drieslinter B | 25 | 8 | +14 | 24 |
6. | Bunsbeek | 21 | 7 | +16 | 30 |
7. | Waanrode | 13 | 4 | -1 | 27 |
8. | Boutersem Utd B | 12 | 3 | -1 | 21 |
9. | Goetsenhoven | 11 | 3 | -2 | 22 |
10. | Vissenaken B | 8 | 2 | -9 | 10 |
11. | Halle VV | 7 | 2 | -11 | 12 |
12. | Neerwinden | 6 | 2 | -11 | 17 |
13. | Rummen | 6 | 1 | -12 | 14 |
14. | Butsel B | 6 | 1 | -21 | 12 |
15. | Zoutleeuw B | 4 | 1 | -18 | 15 |
16. | Houtem-Oplinter B | 3 | 1 | -41 | 9 |
6/10 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Atlas Linter | 16 | 5 | +13 | 20 | |
2. | Boutersem Utd B | 15 | 5 | +16 | 24 | |
3. | Goetsenhoven | 15 | 5 | +11 | 22 | |
4. | Rummen | 15 | 5 | +5 | 14 | |
5. | Budingen | 13 | 4 | +12 | 16 | |
6. | Meldert | 12 | 4 | +3 | 9 | |
7. | Bunsbeek | 9 | 3 | +3 | 12 | |
8. | Zoutleeuw B | 7 | 2 | -2 | 12 | |
9. | Vissenaken B | 6 | 2 | -4 | 9 | |
10. | Drieslinter B | 6 | 2 | -8 | 4 | |
11. | Houtem-Oplinter B | 6 | 2 | -9 | 7 | |
12. | Heide Linter* | 5 | 1 | -10 | 7 | |
13. | Butsel B | 4 | 1 | -5 | 11 | |
14. | Neerwinden | 4 | 1 | -7 | 6 | |
15. | Waanrode | 4 | 1 | -10 | 9 | |
16. | Halle VV* | x | 0 | 0 | -8 | 7 |