www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Brabant vv : 4de Provinciale F

speeldag 1

woensdag 11/11/2020

14:30Hekelgem B-SK Londerzeel B-PP
.Asse-Terheide B-Juve Mollem-PP
15:00SJ Londerzeel B-Groot-Dilbeek B-PP
.Malderen B-De Leeuwkens B-PP
.Boskant Peizegem-Merchtem United-PP
.Mazenzele Opwijk B-Boka United B-PP
.Liedekerke B-Steenhuffel B-PP

vrij: Delta Londerzeel B

speeldag 2

zaterdag 12/09/2020

19:30

Juve Mollem

-Hekelgem B4-1
.

Merchtem United

-SJ Londerzeel B5-1
20:00

De Leeuwkens B

-Asse-Terheide B2-1
.

Steenhuffel B

-Boskant Peizegem7-0

zondag 13/09/2020

14:00

Delta Londerzeel B

-Liedekerke B3-2
15:00

SK Londerzeel B

-Mazenzele Opwijk B4-2
.

Groot-Dilbeek B

-Malderen B4-1

vrij: Boka United B

speeldag 3

zaterdag 19/09/2020

18:00Hekelgem B-

Mazenzele Opwijk B

0-3
.Liedekerke B-Boka United B1-1
19:30

Juve Mollem

-De Leeuwkens B2-1
.Malderen B-Merchtem United2-2
20:00SJ Londerzeel B-

Steenhuffel B

0-5

zondag 20/09/2020

15:00

Asse-Terheide B

-Groot-Dilbeek B4-2
.

Boskant Peizegem

-Delta Londerzeel B2-1

vrij: SK Londerzeel B

speeldag 4

zaterdag 26/09/2020

19:30

Boka United B

-Boskant Peizegem6-2
.

Merchtem United

-Asse-Terheide B3-0

zondag 27/09/2020

14:00SK Londerzeel B-

Liedekerke B

1-3
15:00

Groot-Dilbeek B

-Juve Mollem3-1
.Delta Londerzeel B-

SJ Londerzeel B

1-3

woensdag 28/10/2020

20:00Steenhuffel B-Malderen B-PP

maandag 16/05/2022

00:00De Leeuwkens B-Hekelgem B-

vrij: Mazenzele Opwijk B

speeldag 5

zaterdag 03/10/2020

18:00Liedekerke B-

Mazenzele Opwijk B

1-4
19:30Juve Mollem-

Merchtem United

0-3
.Malderen B-

Delta Londerzeel B

1-2
20:00SJ Londerzeel B-

Boka United B

3-6
.De Leeuwkens B-Groot-Dilbeek B2-2

zondag 04/10/2020

15:00Asse-Terheide B-

Steenhuffel B

1-3
.Boskant Peizegem-SK Londerzeel B1-1

vrij: Hekelgem B

speeldag 6

zaterdag 10/10/2020

19:30Merchtem United-

De Leeuwkens B

1-3
.

Boka United B

-Malderen B7-0
19:45

Mazenzele Opwijk B

-Boskant Peizegem1-0

zondag 11/10/2020

14:00SK Londerzeel B-

SJ Londerzeel B

0-4
15:00

Groot-Dilbeek B

-Hekelgem B1-0
.

Delta Londerzeel B

-Asse-Terheide B3-1

woensdag 21/10/2020

20:00Steenhuffel B-Juve Mollem-PP

vrij: Liedekerke B

speeldag 7

zaterdag 17/10/2020

18:00Hekelgem B-Liedekerke B-PP
18:30Malderen B-SK Londerzeel B-PP
19:00SJ Londerzeel B-Mazenzele Opwijk B-PP
19:30Juve Mollem-Delta Londerzeel B-PP
20:00De Leeuwkens B-Steenhuffel B-PP

zondag 18/10/2020

15:00Asse-Terheide B-Boka United B-PP
.Groot-Dilbeek B-Merchtem United-PP

vrij: Boskant Peizegem

speeldag 8

zaterdag 24/10/2020

18:00Liedekerke B-Boskant Peizegem-PP
19:00Steenhuffel B-Groot-Dilbeek B-PP
19:30Boka United B-Juve Mollem-PP
.Merchtem United-Hekelgem B-PP
19:45Mazenzele Opwijk B-Malderen B-PP

zondag 25/10/2020

14:00SK Londerzeel B-Asse-Terheide B-PP
15:00Delta Londerzeel B-De Leeuwkens B-PP

vrij: SJ Londerzeel B

speeldag 9

zaterdag 31/10/2020

18:00Hekelgem B-Boskant Peizegem-PP
19:00SJ Londerzeel B-Liedekerke B-PP
19:30Merchtem United-Steenhuffel B-PP
.Juve Mollem-SK Londerzeel B-PP
20:00De Leeuwkens B-Boka United B-PP

zondag 01/11/2020

14:30Asse-Terheide B-Mazenzele Opwijk B-PP
15:00Groot-Dilbeek B-Delta Londerzeel B-PP

vrij: Malderen B

speeldag 10

zaterdag 07/11/2020

18:00Liedekerke B-Malderen B-PP
19:00SK Londerzeel B-De Leeuwkens B-PP
19:30Boka United B-Groot-Dilbeek B-PP
20:00Steenhuffel B-Hekelgem B-PP

zondag 08/11/2020

14:00Mazenzele Opwijk B-Juve Mollem-PP
14:30Delta Londerzeel B-Merchtem United-PP

zondag 22/05/2022

00:00Boskant Peizegem-SJ Londerzeel B-

vrij: Asse-Terheide B

speeldag 11

woensdag 11/11/2020

14:30Hekelgem B-SJ Londerzeel B-PP
.Asse-Terheide B-Liedekerke B-PP
15:00De Leeuwkens B-Mazenzele Opwijk B-PP
.Groot-Dilbeek B-SK Londerzeel B-PP
.Merchtem United-Boka United B-PP
.Steenhuffel B-Delta Londerzeel B-PP
.Malderen B-Boskant Peizegem-PP

vrij: Juve Mollem

speeldag 12

maandag 22/11/2021

00:00SK Londerzeel B-Merchtem United-
.Mazenzele Opwijk B-Groot-Dilbeek B-
.Liedekerke B-Juve Mollem-
.Boskant Peizegem-Asse-Terheide B-
.SJ Londerzeel B-Malderen B-
.Delta Londerzeel B-Hekelgem B-
.Boka United B-Steenhuffel B-

vrij: De Leeuwkens B

speeldag 13

dinsdag 10/05/2022

00:00Asse-Terheide B-SJ Londerzeel B-
.Juve Mollem-Boskant Peizegem-
.De Leeuwkens B-Liedekerke B-
.Merchtem United-Mazenzele Opwijk B-
.Steenhuffel B-SK Londerzeel B-
.Delta Londerzeel B-Boka United B-
.Hekelgem B-Malderen B-

vrij: Groot-Dilbeek B

speeldag 14

woensdag 11/05/2022

00:00SK Londerzeel B-Delta Londerzeel B-
.Mazenzele Opwijk B-Steenhuffel B-
.Liedekerke B-Groot-Dilbeek B-
.Boskant Peizegem-De Leeuwkens B-
.SJ Londerzeel B-Juve Mollem-
.Malderen B-Asse-Terheide B-
.Hekelgem B-Boka United B-

vrij: Merchtem United

speeldag 15

donderdag 12/05/2022

00:00Asse-Terheide B-Hekelgem B-
.Juve Mollem-Malderen B-
.De Leeuwkens B-SJ Londerzeel B-
.Groot-Dilbeek B-Boskant Peizegem-
.Merchtem United-Liedekerke B-
.Delta Londerzeel B-Mazenzele Opwijk B-
.Boka United B-SK Londerzeel B-

vrij: Steenhuffel B

speeldag 16

vrijdag 13/05/2022

00:00Juve Mollem-Asse-Terheide B-
.Boka United B-Mazenzele Opwijk B-
.Steenhuffel B-Liedekerke B-
.Merchtem United-Boskant Peizegem-
.Groot-Dilbeek B-SJ Londerzeel B-
.De Leeuwkens B-Malderen B-
.SK Londerzeel B-Hekelgem B-

vrij: Delta Londerzeel B

speeldag 17

zaterdag 14/05/2022

00:00Mazenzele Opwijk B-SK Londerzeel B-
.Hekelgem B-Juve Mollem-
.Asse-Terheide B-De Leeuwkens B-
.Malderen B-Groot-Dilbeek B-
.SJ Londerzeel B-Merchtem United-
.Boskant Peizegem-Steenhuffel B-
.Liedekerke B-Delta Londerzeel B-

vrij: Boka United B

speeldag 18

zondag 15/05/2022

00:00Groot-Dilbeek B-Asse-Terheide B-
.De Leeuwkens B-Juve Mollem-
.Boka United B-Liedekerke B-
.Delta Londerzeel B-Boskant Peizegem-
.Steenhuffel B-SJ Londerzeel B-
.Merchtem United-Malderen B-
.Mazenzele Opwijk B-Hekelgem B-

vrij: SK Londerzeel B

speeldag 19

zaterdag 26/09/2020

18:00Hekelgem B-

De Leeuwkens B

1-2

maandag 16/05/2022

00:00Liedekerke B-SK Londerzeel B-
.Juve Mollem-Groot-Dilbeek B-
.Asse-Terheide B-Merchtem United-
.Malderen B-Steenhuffel B-
.SJ Londerzeel B-Delta Londerzeel B-
.Boskant Peizegem-Boka United B-

vrij: Mazenzele Opwijk B

speeldag 20

dinsdag 17/05/2022

00:00Steenhuffel B-Asse-Terheide B-
.Merchtem United-Juve Mollem-
.Groot-Dilbeek B-De Leeuwkens B-
.Mazenzele Opwijk B-Liedekerke B-
.SK Londerzeel B-Boskant Peizegem-
.Boka United B-SJ Londerzeel B-
.Delta Londerzeel B-Malderen B-

vrij: Hekelgem B

speeldag 21

woensdag 18/05/2022

00:00SJ Londerzeel B-SK Londerzeel B-
.Boskant Peizegem-Mazenzele Opwijk B-
.Hekelgem B-Groot-Dilbeek B-
.De Leeuwkens B-Merchtem United-
.Juve Mollem-Steenhuffel B-
.Asse-Terheide B-Delta Londerzeel B-
.Malderen B-Boka United B-

vrij: Liedekerke B

speeldag 22

donderdag 19/05/2022

00:00Boka United B-Asse-Terheide B-
.Delta Londerzeel B-Juve Mollem-
.Steenhuffel B-De Leeuwkens B-
.Merchtem United-Groot-Dilbeek B-
.Mazenzele Opwijk B-SJ Londerzeel B-
.SK Londerzeel B-Malderen B-
.Liedekerke B-Hekelgem B-

vrij: Boskant Peizegem

speeldag 23

vrijdag 20/05/2022

00:00Asse-Terheide B-SK Londerzeel B-
.Malderen B-Mazenzele Opwijk B-
.Boskant Peizegem-Liedekerke B-
.Hekelgem B-Merchtem United-
.Groot-Dilbeek B-Steenhuffel B-
.De Leeuwkens B-Delta Londerzeel B-
.Juve Mollem-Boka United B-

vrij: SJ Londerzeel B

speeldag 24

zaterdag 21/05/2022

00:00Mazenzele Opwijk B-Asse-Terheide B-
.SK Londerzeel B-Juve Mollem-
.Boka United B-De Leeuwkens B-
.Delta Londerzeel B-Groot-Dilbeek B-
.Steenhuffel B-Merchtem United-
.Liedekerke B-SJ Londerzeel B-
.Boskant Peizegem-Hekelgem B-

vrij: Malderen B

speeldag 25

zaterdag 07/11/2020

19:00SJ Londerzeel B-Boskant Peizegem-PP

zondag 22/05/2022

00:00De Leeuwkens B-SK Londerzeel B-
.Juve Mollem-Mazenzele Opwijk B-
.Malderen B-Liedekerke B-
.Hekelgem B-Steenhuffel B-
.Merchtem United-Delta Londerzeel B-
.Groot-Dilbeek B-Boka United B-

vrij: Asse-Terheide B

speeldag 26

maandag 23/05/2022

00:00Liedekerke B-Asse-Terheide B-
.Mazenzele Opwijk B-De Leeuwkens B-
.SK Londerzeel B-Groot-Dilbeek B-
.Boka United B-Merchtem United-
.Delta Londerzeel B-Steenhuffel B-
.Boskant Peizegem-Malderen B-
.SJ Londerzeel B-Hekelgem B-

vrij: Juve Mollem

speeldag 27

dinsdag 24/05/2022

00:00Merchtem United-SK Londerzeel B-
.Groot-Dilbeek B-Mazenzele Opwijk B-
.Juve Mollem-Liedekerke B-
.Asse-Terheide B-Boskant Peizegem-
.Malderen B-SJ Londerzeel B-
.Hekelgem B-Delta Londerzeel B-
.Steenhuffel B-Boka United B-

vrij: De Leeuwkens B

speeldag 28

woensdag 25/05/2022

00:00SJ Londerzeel B-Asse-Terheide B-
.Boskant Peizegem-Juve Mollem-
.Liedekerke B-De Leeuwkens B-
.Mazenzele Opwijk B-Merchtem United-
.SK Londerzeel B-Steenhuffel B-
.Boka United B-Delta Londerzeel B-
.Malderen B-Hekelgem B-

vrij: Groot-Dilbeek B

speeldag 29

donderdag 26/05/2022

00:00Delta Londerzeel B-SK Londerzeel B-
.Steenhuffel B-Mazenzele Opwijk B-
.Groot-Dilbeek B-Liedekerke B-
.De Leeuwkens B-Boskant Peizegem-
.Juve Mollem-SJ Londerzeel B-
.Asse-Terheide B-Malderen B-
.Boka United B-Hekelgem B-

vrij: Merchtem United

speeldag 30

vrijdag 27/05/2022

00:00Hekelgem B-Asse-Terheide B-
.Malderen B-Juve Mollem-
.SJ Londerzeel B-De Leeuwkens B-
.Boskant Peizegem-Groot-Dilbeek B-
.Liedekerke B-Merchtem United-
.Mazenzele Opwijk B-Delta Londerzeel B-
.SK Londerzeel B-Boka United B-

vrij: Steenhuffel B

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

5/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Boka United B*103+14201+37
2.Merchtem United103+8141+35
3.Groot-Dilbeek B103+4120-24
4.De Leeuwkens B103+3102+26
5.Steenhuffel B**93+14152+78
6.Mazenzele Opwijk B*93+5102+49
7.Delta Londerzeel B93+110103
8.Juve Mollem*62-170-21
9.SJ Londerzeel B62-6112+28
10.Liedekerke B*41-271+15
11.SK Londerzeel B*41-46001
12.Boskant Peizegem41-1150-122
13.Asse-Terheide B31-670-62
14.Malderen B*10-1140-101
15.Hekelgem B*00-820-41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden