www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Brabant-vv : 4de Provinciale F
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Atlas Linter | - | Goetsenhoven | 4
| - | 2
| |
. | Halle VV | - | Heide Linter |
| - |
| ST |
. | Bunsbeek | - | Neerwinden | 4
| - | 1
| |
. | Butsel B | - | Zoutleeuw B | 4
| - | 4
| |
. | Budingen | - | Drieslinter B | 5
| - | 0
| |
. | Waanrode | - | Boutersem Utd B | 0 | - | 3 | |
. | Meldert | - | Vissenaken B | 0 | - | 1 | |
. | Houtem-Oplinter B | - | Rummen | 2
| - | 4
| |
zaterdag 06/04/2024 |
17:00 | Vissenaken B | 3 | - |
1 | Zoutleeuw B | | - | |
19:30 | Boutersem Utd B | 12 | - |
9 | Meldert | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Neerwinden | 7 |
- | 10 | Atlas Linter | | - | |
. | Budingen | 9 | - | 3 | Waanrode | | - | |
. | Heide Linter | 4 | - | 6 | Goetsenhoven | | - | |
. | Rummen | 9 | - | 0 | Halle VV | | - | |
. | Bunsbeek | 6 |
- | 0 | Houtem-Oplinter B | | - | |
. | Drieslinter B | 6 | - | 3 | Butsel B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 4de Provinciale F --> Halle VV
periode 1
10/10 |
| Atlas Linter | 30 |
2. | Budingen | 22 |
3. | Bunsbeek | 21 |
4. | Boutersem Utd B | 20 |
5. | Drieslinter B | 20 |
6. | Vissenaken B | 18 |
7. | Neerwinden | 17 |
8. | Goetsenhoven | 14 |
9. | Halle VV | 13 |
10. | Meldert | 11 |
11. | Rummen | 11 |
12. | Waanrode | 9 |
13. | Butsel B | 8 |
14. | Heide Linter | 8 |
15. | Zoutleeuw B | 4 |
16. | Houtem-Oplinter B | 3 |
periode 2
10/10 |
| Budingen | 28 |
2. | Atlas Linter | 28 |
3. | Heide Linter | 27 |
4. | Meldert | 25 |
5. | Drieslinter B | 25 |
6. | Bunsbeek | 21 |
7. | Waanrode | 13 |
8. | Boutersem Utd B | 12 |
9. | Goetsenhoven | 11 |
10. | Vissenaken B | 8 |
11. | Halle VV | 7 |
12. | Neerwinden | 6 |
13. | Rummen | 6 |
14. | Butsel B | 6 |
15. | Zoutleeuw B | 4 |
16. | Houtem-Oplinter B | 3 |
periode 3
6/10 |
1. | Atlas Linter | 16 | |
2. | Boutersem Utd B | 15 | |
3. | Goetsenhoven | 15 | |
4. | Rummen | 15 | |
5. | Budingen | 13 | |
6. | Meldert | 12 | |
7. | Bunsbeek | 9 | |
8. | Zoutleeuw B | 7 | |
9. | Vissenaken B | 6 | |
10. | Drieslinter B | 6 | |
11. | Houtem-Oplinter B | 6 | |
12. | Heide Linter* | 5 | |
13. | Butsel B | 4 | |
14. | Neerwinden | 4 | |
15. | Waanrode | 4 | |
16. | Halle VV* | 0 | x |
Rummen
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Halle VV | - | Rummen | 2 - | 4 | | 3 | 3 | | 3 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Rummen | - | Drieslinter B | 1 - | 3 | | 0 | 3 | | 6 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Neerwinden | - | Rummen | 6 - | 1 | | 0 | 3 | | 12 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Rummen | - | Budingen | 2 - | 2 | | 1 | 4 | | 11 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Rummen | - | Zoutleeuw B | 6 - | 1 | | 3 | 7 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 16:00 | Heide Linter | - | Rummen | 0 - | 0 | | 1 | 8 | | 9 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Rummen | - | Houtem-Oplinter B | 1 - | 0 | | 3 | 11 | | 9 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Rummen | 6 - | 1 | | 0 | 11 | | 9 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Rummen | - | Atlas Linter | 0 - | 2 | | 0 | 11 | | 10 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Meldert | - | Rummen | 5 - | 0 | | 0 | 11 | | 11 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Rummen | - | Waanrode | 2 - | 2 | | 1 | 12 | | 11 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Bunsbeek | - | Rummen | 3 - | 0 | | 0 | 12 | | 12 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Rummen | - | Boutersem Utd B | 3 - | 1 | | 3 | 15 | | 11 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Rummen | - | Butsel B | 3 - | 3 | | 1 | 16 | | 11 | |
15. | Za-09/12/23 | 17:00 | Vissenaken B | - | Rummen | 0 - | 0 | | 1 | 17 | | 12 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Drieslinter B | - | Rummen | 1 - | 0 | | 0 | 17 | | 12 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Rummen | - | Heide Linter | 3 - | 4 | | 0 | 17 | | 12 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Atlas Linter | - | Rummen | 4 - | 2 | | 0 | 17 | | 12 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Rummen | - | Meldert | 0 - | 3 | | 0 | 17 | | 13 | |
18. | Zo-11/02/24 | 16:00 | Budingen | - | Rummen | 5 - | 1 | | 0 | 17 | | 13 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Butsel B | - | Rummen | 2 - | 3 | | 3 | 20 | | 13 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Rummen | - | Vissenaken B | 2 - | 1 | | 3 | 23 | | 11 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Rummen | - | Neerwinden | 2 - | 0 | | 3 | 26 | | 10 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:30 | Boutersem Utd B | - | Rummen | 3 - | 1 | | 0 | 26 | | 11 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Rummen | - | Bunsbeek | 2 - | 1 | | 3 | 29 | | 10 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Rummen | 2 - | 4 | | 3 | 32 | | 10 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Rummen | - | Halle VV | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Zoutleeuw B | - | Rummen | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Rummen | - | Goetsenhoven | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Waanrode | - | Rummen | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Halle VV
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Halle VV | - | Rummen | 2 - | 4 | | | 0 | 0 | | 14 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Butsel B | - | Halle VV | 2 - | 0 | | | 0 | 0 | | 15 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Halle VV | - | Houtem-Oplinter B | 5 - | 1 | | | 3 | 3 | | 10 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Zoutleeuw B | - | Halle VV | 2 - | 3 | | | 3 | 6 | | 9 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Halle VV | - | Meldert | 4 - | 2 | | | 3 | 9 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Waanrode | - | Halle VV | 2 - | 3 | | | 3 | 12 | | 6 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Halle VV | - | Bunsbeek | 0 - | 1 | | | 0 | 12 | | 7 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Heide Linter | - | Halle VV | 2 - | 1 | | | 0 | 12 | | 7 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Halle VV | - | Boutersem Utd B | 0 - | 0 | | | 1 | 13 | | 8 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Goetsenhoven | - | Halle VV | 6 - | 2 | | | 0 | 13 | | 9 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Halle VV | - | Atlas Linter | 0 - | 3 | | | 0 | 13 | | 10 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Drieslinter B | - | Halle VV | 3 - | 0 | | | 0 | 13 | | 11 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Halle VV | - | Budingen | 1 - | 4 | | | 0 | 13 | | 12 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Halle VV | - | Vissenaken B | 1 - | 1 | | | 1 | 14 | | 12 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Neerwinden | - | Halle VV | 0 - | 4 | | | 3 | 17 | | 11 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Bunsbeek | - | Halle VV | 3 - | 1 | | | 0 | 17 | | 11 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Halle VV | - | Waanrode | 5 - | 1 | | | 3 | 20 | | 11 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Meldert | - | Halle VV | 3 - | 0 | | | 0 | 20 | | 11 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Halle VV | - | Zoutleeuw B | 0 - | 3 | | | 0 | 20 | | 11 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Atlas Linter | - | Halle VV | 2 - | 0 | | | 0 | 20 | | 12 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Halle VV | 2 - | 0 | | | 0 | 20 | | 12 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Halle VV | - | Goetsenhoven | 1 - | 4 | | | 0 | 20 | | 13 | |
23. | Za-02/03/24 | 17:00 | Vissenaken B | - | Halle VV | 4 - | 3 | | | 0 | 20 | | 13 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Halle VV | - | Butsel B | 1 - | 2 | | | 0 | 20 | | 13 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Boutersem Utd B | - | Halle VV | 3 - | 2 | | | 0 | 20 | | 13 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Halle VV | - | Heide Linter | - | | ST | | . | | | 13 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Rummen | - | Halle VV | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Halle VV | - | Neerwinden | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Budingen | - | Halle VV | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Halle VV | - | Drieslinter B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Atlas Linter | 37 | +26 |
2 | Budingen | 36 | +31 |
3 | Boutersem Utd B | 30 | +25 |
4 | Drieslinter B | 28 | +9 |
5 | Meldert | 25 | +15 |
6 | Bunsbeek | 24 | +21 |
7 | Heide Linter | 23 | -5 |
8 | Goetsenhoven | 22 | +11 |
9 | Rummen | 21 | +4 |
10 | Neerwinden | 20 | +4 |
11 | Waanrode | 16 | -9 |
12 | Vissenaken B | 14 | -7 |
13 | Halle VV* | 11 | -6 |
14 | Butsel B | 10 | -14 |
15 | Houtem-Oplinter B | 9 | -40 |
16 | Zoutleeuw B | 8 | -18 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Atlas Linter | 74 | +57 |
2 | Budingen | 63 | +56 |
3 | Bunsbeek | 51 | +41 |
4 | Drieslinter B | 51 | +11 |
5 | Meldert | 48 | +29 |
6 | Boutersem Utd B | 47 | +29 |
7 | Goetsenhoven | 40 | +17 |
8 | Heide Linter* | 40 | -15 |
9 | Vissenaken B | 32 | +1 |
10 | Rummen | 32 | -18 |
11 | Neerwinden | 27 | -8 |
12 | Waanrode | 26 | -26 |
13 | Halle VV* | 20 | -21 |
14 | Butsel B | 18 | -33 |
15 | Zoutleeuw B | 15 | -38 |
16 | Houtem-Oplinter B | 12 | -82 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Atlas Linter | 37 | +31 |
2 | Bunsbeek | 27 | +20 |
3 | Budingen | 27 | +25 |
4 | Meldert | 23 | +14 |
5 | Drieslinter B | 23 | +2 |
6 | Vissenaken B | 18 | +8 |
7 | Goetsenhoven | 18 | +6 |
8 | Boutersem Utd B | 17 | +4 |
9 | Heide Linter* | 17 | -10 |
10 | Rummen | 11 | -22 |
11 | Waanrode | 10 | -17 |
12 | Halle VV | 9 | -15 |
13 | Butsel B | 8 | -19 |
14 | Neerwinden | 7 | -12 |
15 | Zoutleeuw B | 7 | -20 |
16 | Houtem-Oplinter B | 3 | -42 |