www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

Brabant : 4de Provinciale F

zaterdag 15/02/2020

19:00Kester-Gooik B-

Vlezenbeek

1 -4
.

Beersel Drogenb.B

-Borchtlombeek B2-0
20:00Lembeek B-

Zuun B

1 -3
.

Linkebeek

-Ol.Anderlecht11 -0

zondag 16/02/2020

13:00

Rhode-De Hoek B

-Herne B3 -2
15:00

Leeuw B

-Galmaarden B3-0
.

Itna Itterbeek

-Brucom3 -2

zondag 23/02/2020

15:00Vlezenbeek8- 9Rhode-De Hoek B-
.Groot-Dilbeek B6-5Itna Itterbeek-
.Borchtlombeek B4 -7Leeuw B-

zaterdag 29/02/2020

19:00Herne B9-3Kester-Gooik B-
19:30Ol.Anderlecht0-0Lembeek B-
.Galmaarden B6-6Beersel Drogenb.B-
.Zuun B6 -5Itna Itterbeek-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

22/30

1.Vlezenbeek**479-4.(1)
2.Itna Itterbeek**4710
3.Linkebeek4512
4.Rhode-De Hoek B*4412
5.Herne B414.-3(3)
6.Beersel Drogenb.B386
7.Galmaarden B373.-2(3)
8.Boka United B*36123.
9.Groot-Dilbeek B**35121.
10.Leeuw B*307.4
11.Kester-Gooik B276
12.Borchtlombeek B**203
13.Brucom*180.-1(3)
14.Zuun B1662.
15.Lembeek B30
16.Ol.Anderlecht-20
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 4de Provinciale F --> Itna Itterbeek

Groot-Dilbeek B

1.Za-31/08/1919:00Herne B-Groot-Dilbeek B0 -2

3

34
2.Zo-08/09/1915:00Groot-Dilbeek B-Borchtlombeek B2 -40310
3.Za-14/09/1919:30Galmaarden B-Groot-Dilbeek B3 -10311
4.Zo-22/09/1915:00Groot-Dilbeek B-Zuun B8 -3

3

68
5.Zo-29/09/1915:00Groot-Dilbeek B-Brucom6 -1

3

96
6.Zo-06/10/1915:00

Itna Itterbeek

-Groot-Dilbeek B1 -11107
7.Zo-13/10/1915:00Groot-Dilbeek B-Boka United B1 -11118
8.Zo-20/10/1915:00Leeuw B-Groot-Dilbeek B2 -5

3

146
9.Zo-27/10/1915:00Groot-Dilbeek B-Beersel Drogenb.B0 -40148
10.Za-09/11/1919:00Rhode-De Hoek B-Groot-Dilbeek B3 -101410
11.Zo-17/11/1914:30Groot-Dilbeek B-Kester-Gooik B5 -1

3

177
12.Za-23/11/1920:00Linkebeek-Groot-Dilbeek B4 -10179
13.Zo-01/12/1914:30Groot-Dilbeek B-Lembeek B14 -1

3

207
14.Za-07/12/1919:30Ol.Anderlecht-Groot-Dilbeek B0 -3

3

237
15.Zo-15/12/1914:30Groot-Dilbeek B-Vlezenbeek1 -40238
16.Zo-05/01/2014:30Groot-Dilbeek B-Herne B0 -90238
17.Zo-12/01/2014:30Borchtlombeek B-Groot-Dilbeek B2 -4

3

268
18.Zo-19/01/2014:30Groot-Dilbeek B-Galmaarden B5 -1

3

298
19.Za-25/01/2019:30Zuun B-Groot-Dilbeek B1 -3

3

328
20.Zo-02/02/2015:00Brucom-Groot-Dilbeek B3 -5

3

358
21.Zo-23/02/2015:00Groot-Dilbeek B-

Itna Itterbeek

-.
23.Zo-01/03/2015:00Groot-Dilbeek B-Leeuw B -.
24.Za-07/03/2019:00Beersel Drogenb.B-Groot-Dilbeek B -.
25.Zo-15/03/2015:00Groot-Dilbeek B-Rhode-De Hoek B -.
26.Za-21/03/2019:00Kester-Gooik B-Groot-Dilbeek B -.
27.Zo-29/03/2000:00Groot-Dilbeek B-Linkebeek -.
28.Zo-05/04/2000:00Lembeek B-Groot-Dilbeek B -.
22.Zo-12/04/2000:00Boka United B-Groot-Dilbeek B -.
29.Zo-26/04/2000:00Groot-Dilbeek B-Ol.Anderlecht -.
30.Zo-03/05/2000:00Vlezenbeek-Groot-Dilbeek B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Itna Itterbeek

1.Za-31/08/1919:30Ol.Anderlecht-

Itna Itterbeek

3 -7

3

32
2.Zo-08/09/1915:00

Itna Itterbeek

-Vlezenbeek2 -1

3

62
3.Za-14/09/1919:00Herne B-

Itna Itterbeek

0 -1

3

92
4.Zo-22/09/1915:00

Itna Itterbeek

-Borchtlombeek B1 -0

3

122
5.Za-28/09/1919:30Galmaarden B-

Itna Itterbeek

3 -31131
6.Zo-06/10/1915:00

Itna Itterbeek

-Groot-Dilbeek B1 -11143
7.Zo-13/10/1915:00Brucom-

Itna Itterbeek

1 -11154
8.Zo-20/10/1915:00

Itna Itterbeek

-Zuun B7 -0

3

183
9.Zo-27/10/1915:00

Itna Itterbeek

-Boka United B3 -1

3

212
10.Zo-10/11/1914:30Leeuw B-

Itna Itterbeek

1 -3

3

242
11.Zo-17/11/1914:30

Itna Itterbeek

-Beersel Drogenb.B1 -0

3

272
12.Za-23/11/1919:00Rhode-De Hoek B-

Itna Itterbeek

3 -31283
13.Zo-01/12/1914:30

Itna Itterbeek

-Kester-Gooik B4 -2

3

313
14.Za-07/12/1920:00Linkebeek-

Itna Itterbeek

5 -30313
15.Zo-15/12/1914:30

Itna Itterbeek

-Lembeek B11 -1

3

342
16.Zo-05/01/2014:30

Itna Itterbeek

-Ol.Anderlecht7 -1

3

372
17.Zo-12/01/2014:30Vlezenbeek-

Itna Itterbeek

2 -21382
18.Zo-19/01/2014:30

Itna Itterbeek

-Herne B4 -2

3

411
20.Zo-02/02/2015:00

Itna Itterbeek

-Galmaarden B5 -4

3

442
22.Zo-16/02/2015:00

Itna Itterbeek

-Brucom3 -2

3

472
21.Zo-23/02/2015:00Groot-Dilbeek B-

Itna Itterbeek

-.
23.Za-29/02/2019:30Zuun B-

Itna Itterbeek

-.
24.Zo-08/03/2015:00Boka United B-

Itna Itterbeek

-.
25.Zo-15/03/2015:00

Itna Itterbeek

-Leeuw B -.
26.Za-21/03/2019:00Beersel Drogenb.B-

Itna Itterbeek

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Itna Itterbeek

-Rhode-De Hoek B -.
28.Zo-05/04/2000:00Kester-Gooik B-

Itna Itterbeek

-.
19.Zo-12/04/2000:00Borchtlombeek B-

Itna Itterbeek

-.
29.Zo-26/04/2000:00

Itna Itterbeek

-Linkebeek -.
30.Zo-03/05/2000:00Lembeek B-

Itna Itterbeek

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Ol.Anderlecht niet verrekend

thuiswedstrijden (12/15)

1Itna Itterbeek3449:15+34
2Linkebeek*2862:14+48
3Beersel Drogenb.B*2341:15+26
4Rhode-De Hoek B*2341:21+20
5Galmaarden B*2234:21+13
6Herne B**2136:13+23
7Vlezenbeek***2031:8+23
8Leeuw B1927:20+7
9Boka United B*1835:20+15
10Groot-Dilbeek B**1642:29+13
11Kester-Gooik B*1135:32+3
12Borchtlombeek B***1131:29+2
13Brucom**1121:210
14Zuun B*816:27-11
15Ol.Anderlecht**314:45-31
16Lembeek B*09:63-54

alle wedstrijden (22/30)

1Vlezenbeek**4767:24+43
2Itna Itterbeek**4772:33+39
3Linkebeek4586:39+47
4Rhode-De Hoek B*4469:34+35
5Herne B4177:35+42
6Beersel Drogenb.B3866:31+35
7Galmaarden B3769:51+18
8Boka United B*3666:39+27
9Groot-Dilbeek B**3568:48+20
10Leeuw B*3045:42+3
11Kester-Gooik B2771:75-4
12Borchtlombeek B**2045:61-16
13Brucom*1836:67-31
14Zuun B1634:70-36
15Ol.Anderlecht729:104-75
16Lembeek B317:164-147

uitwedstrijden (12/15)

1Vlezenbeek*2736:16+20
2Rhode-De Hoek B**2128:13+15
3Herne B2041:22+19
4Groot-Dilbeek B**1926:19+7
5Boka United B**1831:19+12
6Linkebeek*1724:25-1
7Kester-Gooik B*1636:43-7
8Beersel Drogenb.B*1525:16+9
9Galmaarden B*1535:30+5
10Itna Itterbeek(4*)1323:18+5
11Leeuw B***1118:22-4
12Borchtlombeek B*914:32-18
13Zuun B*818:43-25
14Brucom*715:46-31
15Ol.Anderlecht415:59-44
16Lembeek B*38:101-93