www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 10/04/2020

vbal4

Brabant vv : 4de Provinciale F

zaterdag 07/03/2020

19:00

Rhode-De Hoek B

-Galmaarden B3 -1
.Beersel Drogenb.B-

Groot-Dilbeek B

2 -3
19:30Ol.Anderlecht-

Zuun B

3 -6
20:00

Linkebeek

-Herne B3 -2
.Lembeek B-

Vlezenbeek

0 -6

zondag 08/03/2020

15:00

Kester-Gooik B

-Borchtlombeek B6 -1
.

Leeuw B

-Brucom7 -0
.Boka United B-

Itna Itterbeek

2 -3

woensdag 01/07/2020

00:00Brucom-Vlezenbeek-PP
.Borchtlombeek B-Itna Itterbeek-PP
.Boka United B-Groot-Dilbeek B-PP

vrijdag 10/07/2020

00:00Herne B-Lembeek B-PP
.Zuun B-Boka United B-PP
.Galmaarden B-Kester-Gooik B-PP
.Groot-Dilbeek B-Rhode-De Hoek B-PP
.Borchtlombeek B-Linkebeek-PP
.Vlezenbeek-Ol.Anderlecht-PP
.Itna Itterbeek-Leeuw B-PP
.Brucom-Beersel Drogenb.B-PP

24/24

Vlezenbeek*56,352650
2.Itna Itterbeek*52,17140
3.Linkebeek4900
4.Rhode-De Hoek B4800
5.Groot-Dilbeek B*45,9100
6.Herne B4400
7.Boka United B*40,7150
8.Galmaarden B40210
9.Beersel Drogenb.B38210
10.Leeuw B3600
11.Kester-Gooik B3000
12.Zuun B2200
13.Borchtlombeek B*21,9100
14.Brucom*18,7800
15.Ol.Anderlecht707
16.Lembeek B60329

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Brabant vv : 4de Provinciale F --> Groot-Dilbeek B

Groot-Dilbeek B

1.Za-31/08/1919:00Herne B-

Groot-Dilbeek B

0 -2

3

34
2.Zo-08/09/1915:00

Groot-Dilbeek B

-Borchtlombeek B2 -40310
3.Za-14/09/1919:30Galmaarden B-

Groot-Dilbeek B

3 -10311
4.Zo-22/09/1915:00

Groot-Dilbeek B

-Zuun B8 -3

3

68
5.Zo-29/09/1915:00

Groot-Dilbeek B

-Brucom6 -1

3

96
6.Zo-06/10/1915:00Itna Itterbeek-

Groot-Dilbeek B

1 -11107
7.Zo-13/10/1915:00

Groot-Dilbeek B

-Boka United B1 -11118
8.Zo-20/10/1915:00Leeuw B-

Groot-Dilbeek B

2 -5

3

146
9.Zo-27/10/1915:00

Groot-Dilbeek B

-Beersel Drogenb.B0 -40148
10.Za-09/11/1919:00Rhode-De Hoek B-

Groot-Dilbeek B

3 -101410
11.Zo-17/11/1914:30

Groot-Dilbeek B

-Kester-Gooik B5 -1

3

177
12.Za-23/11/1920:00Linkebeek-

Groot-Dilbeek B

4 -10179
13.Zo-01/12/1914:30

Groot-Dilbeek B

-Lembeek B14 -1

3

207
14.Za-07/12/1919:30Ol.Anderlecht-

Groot-Dilbeek B

0 -3

3

237
15.Zo-15/12/1914:30

Groot-Dilbeek B

-Vlezenbeek1 -40238
16.Zo-05/01/2014:30

Groot-Dilbeek B

-Herne B0 -90238
17.Zo-12/01/2014:30Borchtlombeek B-

Groot-Dilbeek B

2 -4

3

268
18.Zo-19/01/2014:30

Groot-Dilbeek B

-Galmaarden B5 -1

3

298
19.Za-25/01/2019:30Zuun B-

Groot-Dilbeek B

1 -3

3

328
20.Zo-02/02/2015:00Brucom-

Groot-Dilbeek B

3 -5

3

358
21.Zo-23/02/2015:00

Groot-Dilbeek B

-Itna Itterbeek3 -2

3

386
23.Zo-01/03/2015:00

Groot-Dilbeek B

-Leeuw B4 -2

3

416
24.Za-07/03/2019:00Beersel Drogenb.B-

Groot-Dilbeek B

2 -3

3

445
22.Wo-01/07/2000:00Boka United B-

Groot-Dilbeek B

-PP.
25.Vr-10/07/2000:00

Groot-Dilbeek B

-Rhode-De Hoek B -PP.
26.Ma-27/07/2000:00Kester-Gooik B-

Groot-Dilbeek B

-PP.
27.Di-28/07/2000:00

Groot-Dilbeek B

-Linkebeek -PP.
28.Wo-29/07/2000:00Lembeek B-

Groot-Dilbeek B

-PP.
29.Do-30/07/2000:00

Groot-Dilbeek B

-Ol.Anderlecht -PP.
30.Vr-31/07/2000:00Vlezenbeek-

Groot-Dilbeek B

-PP.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Ol.Anderlecht niet verrekend

thuiswedstrijden (13/15)

1Itna Itterbeek*34+34
2Linkebeek*31+49
3Rhode-De Hoek B*26+22
4Galmaarden B*25+14
5Herne B**24+26
6Vlezenbeek**24+30
7Beersel Drogenb.B*23+25
8Groot-Dilbeek B*22+16
9Leeuw B22+14
10Boka United B*18+14
11Kester-Gooik B*14+8
12Borchtlombeek B**12-2
13Brucom**11-1
14Zuun B*11-10
15Ol.Anderlecht*3-39
16Lembeek B*0-60

alle wedstrijden (24/24)

1Vlezenbeek*56,35+58,43
2Itna Itterbeek*52,17+39,65
3Linkebeek49+48
4Rhode-De Hoek B48+30
5Groot-Dilbeek B*45,91+25,04
6Herne B44+44
7Boka United B*40,7+28,17
8Galmaarden B40+17
9Beersel Drogenb.B38+33
10Leeuw B36+12
11Kester-Gooik B30-2
12Zuun B22-32
13Borchtlombeek B*21,91-26,09
14Brucom*18,78-40,70
15Ol.Anderlecht7-83
16Lembeek B6-148

uitwedstrijden (13/15)

1Vlezenbeek*30+26
2Rhode-De Hoek B*22+8
3Groot-Dilbeek B**22+8
4Boka United B**21+13
5Herne B20+18
6Linkebeek*18-1
7Kester-Gooik B*16-10
8Itna Itterbeek**16+4
9Beersel Drogenb.B*15+8
10Galmaarden B*15+3
11Leeuw B**14-2
12Zuun B*11-22
13Borchtlombeek B*9-23
14Brucom*7-38
15Lembeek B*6-88
16Ol.Anderlecht*4-44