www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Brabant vv : 4de Provinciale F

zaterdag 10/10/2020

19:30Merchtem United-

De Leeuwkens B

1 -3
.

Boka United B

-Malderen B7 -0
19:45

Mazenzele Opwijk B

-Boskant Peizegem1-0

zondag 11/10/2020

14:00SK Londerzeel B-

SJ Londerzeel B

0 -4
15:00

Groot-Dilbeek B

-Hekelgem B1-0
.

Delta Londerzeel B

-Asse-Terheide B3 -1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Boka United B*10
2.Merchtem United10
3.Groot-Dilbeek B10
4.De Leeuwkens B10
5.Steenhuffel B**9
6.Mazenzele Opwijk B*9
7.Delta Londerzeel B9
8.Juve Mollem*6
9.SJ Londerzeel B6
10.Liedekerke B*4
11.SK Londerzeel B*4
12.Boskant Peizegem4
13.Asse-Terheide B3
14.Malderen B*1
15.Hekelgem B*0

Brabant vv : 4de Provinciale F --> Asse-Terheide B

Asse-Terheide B

2.Za-12/09/2020:00De Leeuwkens B-

Asse-Terheide B

2 -10010
3.Zo-20/09/2015:00

Asse-Terheide B

-Groot-Dilbeek B4 -2

3

37
4.Za-26/09/2019:30Merchtem United-

Asse-Terheide B

3 -00311
5.Zo-04/10/2015:00

Asse-Terheide B

-Steenhuffel B1 -30312
6.Zo-11/10/2015:00Delta Londerzeel B-

Asse-Terheide B

3 -10313
7.Zo-18/10/2015:00

Asse-Terheide B

-Boka United B -PP.13
8.Zo-25/10/2014:00SK Londerzeel B-

Asse-Terheide B

-PP.13
9.Zo-01/11/2014:30

Asse-Terheide B

-Mazenzele Opwijk B -PP.
1.Wo-11/11/2014:30

Asse-Terheide B

-Juve Mollem -PP.
11.Wo-11/11/2014:30

Asse-Terheide B

-Liedekerke B -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Boskant Peizegem-

Asse-Terheide B

-.
13.Di-10/05/2200:00

Asse-Terheide B

-SJ Londerzeel B -.
14.Wo-11/05/2200:00Malderen B-

Asse-Terheide B

-.
15.Do-12/05/2200:00

Asse-Terheide B

-Hekelgem B -.
16.Vr-13/05/2200:00Juve Mollem-

Asse-Terheide B

-.
17.Za-14/05/2200:00

Asse-Terheide B

-De Leeuwkens B -.
18.Zo-15/05/2200:00Groot-Dilbeek B-

Asse-Terheide B

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Asse-Terheide B

-Merchtem United -.
20.Di-17/05/2200:00Steenhuffel B-

Asse-Terheide B

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Asse-Terheide B

-Delta Londerzeel B -.
22.Do-19/05/2200:00Boka United B-

Asse-Terheide B

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Asse-Terheide B

-SK Londerzeel B -.
24.Za-21/05/2200:00Mazenzele Opwijk B-

Asse-Terheide B

-.
26.Ma-23/05/2200:00Liedekerke B-

Asse-Terheide B

-.
27.Di-24/05/2200:00

Asse-Terheide B

-Boskant Peizegem -.
28.Wo-25/05/2200:00SJ Londerzeel B-

Asse-Terheide B

-.
29.Do-26/05/2200:00

Asse-Terheide B

-Malderen B -.
30.Vr-27/05/2200:00Hekelgem B-

Asse-Terheide B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Boka United B

3.Za-19/09/2018:00Liedekerke B-Boka United B1 -11111
4.Za-26/09/2019:30Boka United B-Boskant Peizegem6 -2

3

46
5.Za-03/10/2020:00SJ Londerzeel B-Boka United B3 -6

3

73
6.Za-10/10/2019:30Boka United B-Malderen B7 -0

3

101
7.Zo-18/10/2015:00

Asse-Terheide B

-Boka United B -PP.1
8.Za-24/10/2019:30Boka United B-Juve Mollem -PP.1
9.Za-31/10/2020:00De Leeuwkens B-Boka United B -PP.
10.Za-07/11/2019:30Boka United B-Groot-Dilbeek B -PP.
1.Wo-11/11/2015:00Mazenzele Opwijk B-Boka United B -PP.
11.Wo-11/11/2015:00Merchtem United-Boka United B -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Boka United B-Steenhuffel B -.
13.Di-10/05/2200:00Delta Londerzeel B-Boka United B -.
14.Wo-11/05/2200:00Hekelgem B-Boka United B -.
15.Do-12/05/2200:00Boka United B-SK Londerzeel B -.
16.Vr-13/05/2200:00Boka United B-Mazenzele Opwijk B -.
18.Zo-15/05/2200:00Boka United B-Liedekerke B -.
19.Ma-16/05/2200:00Boskant Peizegem-Boka United B -.
20.Di-17/05/2200:00Boka United B-SJ Londerzeel B -.
21.Wo-18/05/2200:00Malderen B-Boka United B -.
22.Do-19/05/2200:00Boka United B-

Asse-Terheide B

-.
23.Vr-20/05/2200:00Juve Mollem-Boka United B -.
24.Za-21/05/2200:00Boka United B-De Leeuwkens B -.
25.Zo-22/05/2200:00Groot-Dilbeek B-Boka United B -.
26.Ma-23/05/2200:00Boka United B-Merchtem United -.
27.Di-24/05/2200:00Steenhuffel B-Boka United B -.
28.Wo-25/05/2200:00Boka United B-Delta Londerzeel B -.
29.Do-26/05/2200:00Boka United B-Hekelgem B -.
30.Vr-27/05/2200:00SK Londerzeel B-Boka United B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Groot-Dilbeek B9+6
2Boka United B*6+11
3Merchtem United6+5
4Delta Londerzeel B6+1
5Juve Mollem6+1
6De Leeuwkens B*4+1
7Boskant Peizegem*4+1
8Steenhuffel B**3+7
9Mazenzele Opwijk B**3+1
10Asse-Terheide B*30
11SK Londerzeel B3-4
12Malderen B*1-1
13Liedekerke B*1-3
14Hekelgem B*0-4
15SJ Londerzeel B*0-8

alle wedstrijden (5/28)

1Boka United B*10+14
2Merchtem United10+8
3Groot-Dilbeek B10+4
4De Leeuwkens B10+3
5Steenhuffel B**9+14
6Mazenzele Opwijk B*9+5
7Delta Londerzeel B9+1
8Juve Mollem*6-1
9SJ Londerzeel B6-6
10Liedekerke B*4-2
11SK Londerzeel B*4-4
12Boskant Peizegem4-11
13Asse-Terheide B3-6
14Malderen B*1-11
15Hekelgem B*0-8

uitwedstrijden (3/14)

1Steenhuffel B*6+7
2Mazenzele Opwijk B6+4
3SJ Londerzeel B6+2
4De Leeuwkens B6+2
5Boka United B*4+3
6Merchtem United*4+3
7Liedekerke B*3+1
8Delta Londerzeel B*30
9SK Londerzeel B**10
10Groot-Dilbeek B*1-2
11Juve Mollem**0-2
12Hekelgem B*0-4
13Asse-Terheide B0-6
14Malderen B*0-10
15Boskant Peizegem0-12