www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

Brabant : 4de Provinciale F

zaterdag 18/01/2020

19:00Kester-Gooik B-Zuun B0-0
.

Beersel Drogenb.B

-Lembeek B8 -0

zondag 19/01/2020

14:30Brucom7-0Borchtlombeek B-
.Groot-Dilbeek B6-6Galmaarden B-
.Rhode-De Hoek B8 -7Linkebeek-
.Leeuw B9-0Ol.Anderlecht-
.Boka United B3-12Vlezenbeek-
.Itna Itterbeek12-10Herne B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

18/30

1.Vlezenbeek**3810.-3(0)
2.Itna Itterbeek*387.4
3.Herne B*3712.-2(0)
4.Galmaarden B*343.1
5.Linkebeek*3312
6.Beersel Drogenb.B329
7.Rhode-De Hoek B*327
8.Groot-Dilbeek B*266
9.Boka United B*249
10.Leeuw B*237
11.Kester-Gooik B211
12.Brucom**1873.
13.Borchtlombeek B*171-1.(3)
14.Zuun B1052.
15.Lembeek B30
16.Ol.Anderlecht*-20-4.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 4de Provinciale F --> Groot-Dilbeek B

Groot-Dilbeek B

1.Za-31/08/1919:00Herne B-

Groot-Dilbeek B

0 -2

3

34
2.Zo-08/09/1915:00

Groot-Dilbeek B

-Borchtlombeek B2 -40310
3.Za-14/09/1919:30Galmaarden B-

Groot-Dilbeek B

3 -10311
4.Zo-22/09/1915:00

Groot-Dilbeek B

-Zuun B8 -3

3

68
5.Zo-29/09/1915:00

Groot-Dilbeek B

-Brucom6 -1

3

96
6.Zo-06/10/1915:00Itna Itterbeek-

Groot-Dilbeek B

1 -11107
7.Zo-13/10/1915:00

Groot-Dilbeek B

-Boka United B1 -11118
8.Zo-20/10/1915:00Leeuw B-

Groot-Dilbeek B

2 -5

3

146
9.Zo-27/10/1915:00

Groot-Dilbeek B

-Beersel Drogenb.B0 -40148
10.Za-09/11/1919:00Rhode-De Hoek B-

Groot-Dilbeek B

3 -101410
11.Zo-17/11/1914:30

Groot-Dilbeek B

-Kester-Gooik B5 -1

3

177
12.Za-23/11/1920:00Linkebeek-

Groot-Dilbeek B

4 -10179
13.Zo-01/12/1914:30

Groot-Dilbeek B

-Lembeek B14 -1

3

207
14.Za-07/12/1919:30Ol.Anderlecht-

Groot-Dilbeek B

0 -3

3

237
15.Zo-15/12/1914:30

Groot-Dilbeek B

-Vlezenbeek1 -40238
16.Zo-05/01/2014:30

Groot-Dilbeek B

-Herne B0 -90238
17.Zo-12/01/2014:30Borchtlombeek B-

Groot-Dilbeek B

2 -4

3

268
18.Zo-19/01/2014:30

Groot-Dilbeek B

-Galmaarden B -.
19.Za-25/01/2019:30Zuun B-

Groot-Dilbeek B

-.
20.Zo-02/02/2015:00Brucom-

Groot-Dilbeek B

-.
21.Zo-09/02/2015:00

Groot-Dilbeek B

-Itna Itterbeek -.
22.Zo-16/02/2015:00Boka United B-

Groot-Dilbeek B

-.
23.Zo-01/03/2000:00

Groot-Dilbeek B

-Leeuw B -.
24.Zo-08/03/2000:00Beersel Drogenb.B-

Groot-Dilbeek B

-.
25.Zo-15/03/2000:00

Groot-Dilbeek B

-Rhode-De Hoek B -.
26.Zo-22/03/2000:00Kester-Gooik B-

Groot-Dilbeek B

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Groot-Dilbeek B

-Linkebeek -.
28.Zo-05/04/2000:00Lembeek B-

Groot-Dilbeek B

-.
29.Zo-26/04/2000:00

Groot-Dilbeek B

-Ol.Anderlecht -.
30.Zo-03/05/2000:00Vlezenbeek-

Groot-Dilbeek B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Galmaarden B

1.Zo-01/09/1915:00Borchtlombeek B-Galmaarden B1 -00012
2.Za-07/09/1919:30Galmaarden B-Zuun B5 -1

3

36
3.Za-14/09/1919:30Galmaarden B-

Groot-Dilbeek B

3 -1

3

65
4.Zo-22/09/1915:00Brucom-Galmaarden B3 -6

3

93
5.Za-28/09/1919:30Galmaarden B-Itna Itterbeek3 -31104
6.Zo-06/10/1915:00Boka United B-Galmaarden B3 -4

3

134
7.Za-12/10/1919:30Galmaarden B-Leeuw B3 -0

3

161
8.Za-19/10/1919:00Beersel Drogenb.B-Galmaarden B2 -3

3

191
9.Za-26/10/1919:30Galmaarden B-Rhode-De Hoek B3 -50193
10.Za-09/11/1919:00Kester-Gooik B-Galmaarden B1 -6

3

223
11.Za-16/11/1919:30Galmaarden B-Linkebeek3 -1

3

253
12.Za-23/11/1920:00Lembeek B-Galmaarden B1 -10

3

282
13.Za-30/11/1919:30Galmaarden B-Ol.Anderlecht4 -0

3

311
14.Zo-08/12/1914:30Vlezenbeek-Galmaarden B4 -00312
15.Vr-20/12/1920:00Galmaarden B-Herne B0 -70314
16.Za-04/01/2019:30Galmaarden B-Borchtlombeek B5 -0F1

3

344
17.Za-11/01/2019:30Zuun B-Galmaarden B2 -10344
18.Zo-19/01/2014:30

Groot-Dilbeek B

-Galmaarden B -.
19.Za-25/01/2019:30Galmaarden B-Brucom -.
20.Zo-02/02/2015:00Itna Itterbeek-Galmaarden B -.
21.Za-08/02/2019:30Galmaarden B-Boka United B -.
22.Zo-16/02/2015:00Leeuw B-Galmaarden B -.
23.Zo-01/03/2000:00Galmaarden B-Beersel Drogenb.B -.
24.Zo-08/03/2000:00Rhode-De Hoek B-Galmaarden B -.
25.Zo-15/03/2000:00Galmaarden B-Kester-Gooik B -.
26.Zo-22/03/2000:00Linkebeek-Galmaarden B -.
27.Zo-29/03/2000:00Galmaarden B-Lembeek B -.
28.Zo-05/04/2000:00Ol.Anderlecht-Galmaarden B -.
29.Zo-26/04/2000:00Galmaarden B-Vlezenbeek -.
30.Zo-03/05/2000:00Herne B-Galmaarden B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Ol.Anderlecht niet verrekend

thuiswedstrijden (9/15)

1Itna Itterbeek2537:7+30
2Beersel Drogenb.B2037:12+25
3Linkebeek*1934:10+24
4Galmaarden B1929:18+11
5Herne B*1832:9+23
6Vlezenbeek*1727:8+19
7Rhode-De Hoek B*1431:16+15
8Groot-Dilbeek B1337:28+9
9Boka United B1228:19+9
10Leeuw B1217:18-1
11Brucom*1117:14+3
12Borchtlombeek B1131:29+2
13Kester-Gooik B823:27-4
14Zuun B512:23-11
15Ol.Anderlecht*310:34-24
16Lembeek B*07:49-42

alle wedstrijden (18/30)

1Vlezenbeek**3856:18+38
2Itna Itterbeek*3860:25+35
3Herne B*3767:22+45
4Galmaarden B*3459:35+24
5Linkebeek*3352:30+22
6Beersel Drogenb.B3256:25+31
7Rhode-De Hoek B*3253:29+24
8Groot-Dilbeek B*2655:43+12
9Boka United B*2453:35+18
10Leeuw B*2335:36-1
11Kester-Gooik B2151:60-9
12Brucom**1829:50-21
13Borchtlombeek B*1742:54-12
14Zuun B1025:55-30
15Ol.Anderlecht*723:74-51
16Lembeek B314:139-125

uitwedstrijden (9/15)

1Vlezenbeek**2129:10+19
2Herne B*1935:13+22
3Rhode-De Hoek B*1822:13+9
4Galmaarden B**1530:17+13
5Linkebeek*1418:20-2
6Groot-Dilbeek B**1318:15+3
7Kester-Gooik B*1328:33-5
8Itna Itterbeek**1323:18+5
9Beersel Drogenb.B*1219:13+6
10Boka United B**1225:16+9
11Leeuw B**1118:180
12Brucom**712:36-24
13Borchtlombeek B**611:25-14
14Zuun B*513:32-19
15Ol.Anderlecht*413:40-27
16Lembeek B37:90-83