www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

Brabant : 4de Provinciale F

zaterdag 15/02/2020

19:00Kester-Gooik B-

Vlezenbeek

1 -4
.

Beersel Drogenb.B

-Borchtlombeek B2-0
20:00Lembeek B-

Zuun B

1 -3
.

Linkebeek

-Ol.Anderlecht11 -0

zondag 16/02/2020

13:00

Rhode-De Hoek B

-Herne B3 -2
15:00

Leeuw B

-Galmaarden B3-0
.

Itna Itterbeek

-Brucom3 -2

zondag 23/02/2020

15:00Vlezenbeek8- 9Rhode-De Hoek B-
.Groot-Dilbeek B6-5Itna Itterbeek-
.Borchtlombeek B4 -7Leeuw B-

zaterdag 29/02/2020

19:00Herne B9-3Kester-Gooik B-
19:30Ol.Anderlecht0-0Lembeek B-
.Galmaarden B6-6Beersel Drogenb.B-
.Zuun B6 -5Itna Itterbeek-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

22/30

1.Vlezenbeek**479
2.Itna Itterbeek**4710-1.(0)
3.Linkebeek4512
4.Rhode-De Hoek B*44124.
5.Herne B414
6.Beersel Drogenb.B386.3
7.Galmaarden B373-4.(0)
8.Boka United B*3612.1
9.Groot-Dilbeek B**3512.-3(0)
10.Leeuw B*3072.
11.Kester-Gooik B276
12.Borchtlombeek B**203
13.Brucom*180
14.Zuun B166-2.(0)
15.Lembeek B30
16.Ol.Anderlecht-20
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 4de Provinciale F --> Brucom

Brucom

1.Zo-01/09/1915:00Vlezenbeek-

Brucom

3 -10013
2.Zo-08/09/1915:00

Brucom

-Herne B3 -0

3

39
3.Zo-15/09/1915:00Borchtlombeek B-

Brucom

1 -3

3

66
4.Zo-22/09/1915:00

Brucom

-Galmaarden B3 -6069
5.Zo-29/09/1915:00Groot-Dilbeek B-

Brucom

6 -10613
6.Zo-06/10/1915:00

Brucom

-Zuun B1 -40613
7.Zo-13/10/1915:00

Brucom

-Itna Itterbeek1 -11713
8.Zo-20/10/1915:00Boka United B-

Brucom

5 -20713
9.Zo-27/10/1915:00

Brucom

-Leeuw B4 -0

3

1012
10.Za-09/11/1919:00Beersel Drogenb.B-

Brucom

2 -211112
11.Zo-17/11/1914:30

Brucom

-Rhode-De Hoek B0 -101112
12.Za-23/11/1919:00Kester-Gooik B-

Brucom

7 -201113
13.Zo-01/12/1914:30

Brucom

-Linkebeek1 -111213
14.Za-07/12/1920:00Lembeek B-

Brucom

0 -1

3

1513
15.Zo-15/12/1914:30

Brucom

-Ol.Anderlecht4 -1

3

1812
17.Za-11/01/2019:00Herne B-

Brucom

12 -001812
18.Zo-19/01/2014:30

Brucom

-Borchtlombeek B1 -201813
19.Za-25/01/2019:30Galmaarden B-

Brucom

4 -001813
20.Zo-02/02/2015:00

Brucom

-Groot-Dilbeek B3 -501813
21.Za-08/02/2019:30Zuun B-

Brucom

3 -101813
22.Zo-16/02/2015:00Itna Itterbeek-

Brucom

3 -201813
23.Zo-01/03/2015:00

Brucom

-Boka United B -.
24.Zo-08/03/2015:00Leeuw B-

Brucom

-.
25.Zo-15/03/2015:00

Brucom

-Beersel Drogenb.B -.
26.Zo-22/03/2013:00Rhode-De Hoek B-

Brucom

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Brucom

-Kester-Gooik B -.
28.Zo-05/04/2000:00Linkebeek-

Brucom

-.
16.Zo-12/04/2000:00

Brucom

-Vlezenbeek -.
29.Zo-26/04/2000:00

Brucom

-Lembeek B -.
30.Zo-03/05/2000:00Ol.Anderlecht-

Brucom

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Boka United B

1.Za-31/08/1920:00Lembeek B-Boka United B1 -8

3

31
2.Zo-08/09/1915:00Boka United B-Ol.Anderlecht5 -1

3

61
3.Zo-15/09/1915:00Vlezenbeek-Boka United B1 -0064
4.Zo-22/09/1915:00Boka United B-Herne B2 -4067
5.Zo-29/09/1915:00Borchtlombeek B-Boka United B4 -4179
6.Zo-06/10/1915:00Boka United B-Galmaarden B3 -40710
7.Zo-13/10/1915:00Groot-Dilbeek B-Boka United B1 -11811
8.Zo-20/10/1915:00Boka United B-

Brucom

5 -2

3

1111
9.Zo-27/10/1915:00Itna Itterbeek-Boka United B3 -101111
10.Zo-10/11/1914:30Boka United B-Zuun B1 -0

3

149
11.Zo-17/11/1914:30Boka United B-Leeuw B1 -301411
12.Za-23/11/1919:00Beersel Drogenb.B-Boka United B2 -211511
13.Zo-01/12/1914:30Boka United B-Rhode-De Hoek B1 -201512
14.Za-07/12/1919:00Kester-Gooik B-Boka United B2 -4

3

1810
15.Zo-15/12/1914:30Boka United B-Linkebeek1 -301811
16.Zo-05/01/2014:30Boka United B-Lembeek B9 -0

3

219
17.Za-11/01/2019:30Ol.Anderlecht-Boka United B2 -5

3

249
18.Zo-19/01/2014:30Boka United B-Vlezenbeek3 -0

3

279
19.Za-25/01/2019:00Herne B-Boka United B2 -3

3

309
20.Zo-02/02/2015:00Boka United B-Borchtlombeek B4 -1

3

339
21.Za-08/02/2019:30Galmaarden B-Boka United B1 -3

3

367
23.Zo-01/03/2015:00

Brucom

-Boka United B -.
24.Zo-08/03/2015:00Boka United B-Itna Itterbeek -.
25.Za-14/03/2019:30Zuun B-Boka United B -.
26.Zo-22/03/2015:00Leeuw B-Boka United B -.
27.Zo-29/03/2000:00Boka United B-Beersel Drogenb.B -.
28.Zo-05/04/2000:00Rhode-De Hoek B-Boka United B -.
22.Zo-12/04/2000:00Boka United B-Groot-Dilbeek B -.
29.Zo-26/04/2000:00Boka United B-Kester-Gooik B -.
30.Zo-03/05/2000:00Linkebeek-Boka United B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Ol.Anderlecht niet verrekend

thuiswedstrijden (12/15)

1Itna Itterbeek3449:15+34
2Linkebeek*2862:14+48
3Beersel Drogenb.B*2341:15+26
4Rhode-De Hoek B*2341:21+20
5Galmaarden B*2234:21+13
6Herne B**2136:13+23
7Vlezenbeek***2031:8+23
8Leeuw B1927:20+7
9Boka United B*1835:20+15
10Groot-Dilbeek B**1642:29+13
11Kester-Gooik B*1135:32+3
12Borchtlombeek B***1131:29+2
13Brucom**1121:210
14Zuun B*816:27-11
15Ol.Anderlecht**314:45-31
16Lembeek B*09:63-54

alle wedstrijden (22/30)

1Vlezenbeek**4767:24+43
2Itna Itterbeek**4772:33+39
3Linkebeek4586:39+47
4Rhode-De Hoek B*4469:34+35
5Herne B4177:35+42
6Beersel Drogenb.B3866:31+35
7Galmaarden B3769:51+18
8Boka United B*3666:39+27
9Groot-Dilbeek B**3568:48+20
10Leeuw B*3045:42+3
11Kester-Gooik B2771:75-4
12Borchtlombeek B**2045:61-16
13Brucom*1836:67-31
14Zuun B1634:70-36
15Ol.Anderlecht729:104-75
16Lembeek B317:164-147

uitwedstrijden (12/15)

1Vlezenbeek*2736:16+20
2Rhode-De Hoek B**2128:13+15
3Herne B2041:22+19
4Groot-Dilbeek B**1926:19+7
5Boka United B**1831:19+12
6Linkebeek*1724:25-1
7Kester-Gooik B*1636:43-7
8Beersel Drogenb.B*1525:16+9
9Galmaarden B*1535:30+5
10Itna Itterbeek(4*)1323:18+5
11Leeuw B***1118:22-4
12Borchtlombeek B*914:32-18
13Zuun B*818:43-25
14Brucom*715:46-31
15Ol.Anderlecht415:59-44
16Lembeek B*38:101-93