www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/11/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A

zaterdag 10/10/2020

18:00

Oostduinkerke B

-Westende2-1
19:00

Houthulst B

-Koekelare B5 -1

zondag 11/10/2020

15:00

Langemark-Poelk.

-Lo-Reninge1-0
.Gistel-

Spermalie A

1 -3
.

Gits

-Nieuwkapelle14 -0
.

Zarren

-Vleteren4 -2
.

Alveringem

-Kortemark B4 -2
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Langemark-Poelk.1310.-4(1)
2.Zarren*1212
3.Oostduinkerke B1110
4.Gits*1010
5.Ichtegem*1010
6.Spermalie A961.
7.Houthulst B*99.4
8.Vleteren85
9.Westende33.-1(3)
10.Gistel33-3.(3)
11.Alveringem*33
12.Lo-Reninge33.2
13.Koekelare B33.3
14.Kortemark B21
15.Nieuwkapelle10-2.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A --> Oostduinkerke B

Spermalie A

2.Zo-13/09/2015:00Alveringem-Spermalie A0 -4

3

33
3.Za-19/09/2019:00Spermalie A-Houthulst B6 -0

3

61
4.Zo-27/09/2015:00Ichtegem-Spermalie A6 -1065
5.Za-03/10/2019:00Spermalie A-Langemark-Poelk.2 -4067
6.Zo-11/10/2015:00Gistel-Spermalie A1 -3

3

96
7.Za-17/10/2019:00Spermalie A-

Oostduinkerke B

-PP.6
8.Za-24/10/2019:30Westende-Spermalie A -PP.6
9.Zo-01/11/2014:30Nieuwkapelle-Spermalie A -PP.6
10.Za-07/11/2019:00Spermalie A-Lo-Reninge -PP.
1.Wo-11/11/2015:00Spermalie A-Zarren -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Spermalie A-Koekelare B -.
13.Di-10/05/2200:00Kortemark B-Spermalie A -.
14.Wo-11/05/2200:00Spermalie A-Vleteren -.
15.Do-12/05/2200:00Gits-Spermalie A -.
16.Vr-13/05/2200:00Zarren-Spermalie A -.
17.Za-14/05/2200:00Spermalie A-Alveringem -.
18.Zo-15/05/2200:00Houthulst B-Spermalie A -.
19.Ma-16/05/2200:00Spermalie A-Ichtegem -.
20.Di-17/05/2200:00Langemark-Poelk.-Spermalie A -.
21.Wo-18/05/2200:00Spermalie A-Gistel -.
22.Do-19/05/2200:00

Oostduinkerke B

-Spermalie A -.
23.Vr-20/05/2200:00Spermalie A-Westende -.
24.Za-21/05/2200:00Spermalie A-Nieuwkapelle -.
25.Zo-22/05/2200:00Lo-Reninge-Spermalie A -.
27.Di-24/05/2200:00Koekelare B-Spermalie A -.
28.Wo-25/05/2200:00Spermalie A-Kortemark B -.
29.Do-26/05/2200:00Vleteren-Spermalie A -.
30.Vr-27/05/2200:00Spermalie A-Gits -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Oostduinkerke B

2.Zo-13/09/2015:00Ichtegem-

Oostduinkerke B

2 -2118
3.Za-19/09/2017:30

Oostduinkerke B

-Langemark-Poelk.0 -01211
4.Zo-27/09/2015:00Gistel-

Oostduinkerke B

3 -5

3

58
5.Zo-04/10/2015:00Nieuwkapelle-

Oostduinkerke B

0 -10

3

84
6.Za-10/10/2018:00

Oostduinkerke B

-Westende2 -1

3

113
7.Za-17/10/2019:00Spermalie A-

Oostduinkerke B

-PP.3
8.Za-24/10/2017:30

Oostduinkerke B

-Lo-Reninge -PP.3
10.Za-07/11/2017:30

Oostduinkerke B

-Koekelare B -PP.
1.Wo-11/11/2015:00

Oostduinkerke B

-Houthulst B -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Kortemark B-

Oostduinkerke B

-PP.
12.Ma-22/11/2100:00

Oostduinkerke B

-Vleteren -.
13.Di-10/05/2200:00Gits-

Oostduinkerke B

-.
14.Wo-11/05/2200:00

Oostduinkerke B

-Zarren -.
15.Do-12/05/2200:00Alveringem-

Oostduinkerke B

-.
16.Vr-13/05/2200:00Houthulst B-

Oostduinkerke B

-.
17.Za-14/05/2200:00

Oostduinkerke B

-Ichtegem -.
18.Zo-15/05/2200:00Langemark-Poelk.-

Oostduinkerke B

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Oostduinkerke B

-Gistel -.
20.Di-17/05/2200:00

Oostduinkerke B

-Nieuwkapelle -.
21.Wo-18/05/2200:00Westende-

Oostduinkerke B

-.
22.Do-19/05/2200:00

Oostduinkerke B

-Spermalie A -.
23.Vr-20/05/2200:00Lo-Reninge-

Oostduinkerke B

-.
25.Zo-22/05/2200:00Koekelare B-

Oostduinkerke B

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Oostduinkerke B

-Kortemark B -.
27.Di-24/05/2200:00Vleteren-

Oostduinkerke B

-.
28.Wo-25/05/2200:00

Oostduinkerke B

-Gits -.
29.Do-26/05/2200:00Zarren-

Oostduinkerke B

-.
30.Vr-27/05/2200:00

Oostduinkerke B

-Alveringem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Zarren9+9
2Houthulst B9+7
3Langemark-Poelk.9+6
4Vleteren7+9
5Gits*6+17
6Ichtegem*4+5
7Oostduinkerke B*4+1
8Spermalie A*3+4
9Koekelare B*3+1
10Lo-Reninge*30
11Westende*3-1
12Alveringem*3-2
13Kortemark B2-9
14Gistel*0-4
15Nieuwkapelle*0-13

alle wedstrijden (5/28)

1Langemark-Poelk.13+8
2Zarren*12+18
3Oostduinkerke B11+13
4Gits*10+18
5Ichtegem*10+9
6Spermalie A9+5
7Houthulst B*9+1
8Vleteren8+7
9Westende3-5
10Gistel3-6
11Alveringem*3-6
12Lo-Reninge3-6
13Koekelare B3-12
14Kortemark B2-14
15Nieuwkapelle1-30

uitwedstrijden (3/14)

1Oostduinkerke B7+12
2Ichtegem*6+4
3Spermalie A6+1
4Langemark-Poelk.*4+2
5Gits*4+1
6Zarren**3+9
7Gistel3-2
8Vleteren*1-2
9Nieuwkapelle1-17
10Alveringem*0-4
11Westende0-4
12Kortemark B*0-5
13Lo-Reninge0-6
14Houthulst B**0-6
15Koekelare B0-13