www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 19/04/2024
Nationaal : 3de klasse B
zaterdag 13/04/2024 |
18:30 | Turnhout | - | Termien | 0 | - | 3 |
19:30 | Witgoor | - | Pelt | 0 | - | 1 |
. | Zwarte-Leeuw | - | Betekom | 4
| - | 0 |
. | Eksel | - | Diest | 2
| - | 3
|
. | St.Lenaarts | - | Schoonbeek-Beverst | 3 | - | 0 |
20:00 | Nijlen | - | Berg en Dal | 5
| - | 3
|
. | Wellen | - | Geel | 4
| - | 0 |
. | U23-Beerschot B | - | Zepperen-Brustem | 1 | - | 2 |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Schoonbeek-Beverst | 6 | - |
5 | Diest | | - | |
. | Witgoor | 0 | - |
7 | Turnhout | | - | |
. | Termien | 10 |
- | 9 | Zwarte-Leeuw | | - | |
. | Zepperen-Brustem | 4 | - | 3 | Nijlen | | - | |
. | Pelt | 9 | - | 8 | Wellen | | - | |
. | Betekom | 4 | - | 7 | St.Lenaarts | | - | |
. | Berg en Dal | 7 |
- | 7 | U23-Beerschot B | | - | |
. | Geel | 6 | - | 0 | Eksel | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Nationaal : 3de klasse B --> Schoonbeek-Beverst
periode 1
10/10 |
| Berg en Dal | 24 |
2. | Turnhout | 23 |
3. | Zepperen-Brustem | 22 |
4. | Termien | 21 |
5. | Schoonbeek-Beverst | 16 |
6. | Geel | 16 |
7. | Betekom | 14 |
8. | Nijlen | 12 |
9. | U23-Beerschot B | 12 |
10. | Pelt | 12 |
11. | Wellen | 11 |
12. | St.Lenaarts | 10 |
13. | Zwarte-Leeuw | 10 |
14. | Witgoor | 9 |
15. | Diest | 6 |
16. | Eksel | 1 |
periode 2
10/10 |
| Termien | 26 |
2. | Berg en Dal | 22 |
3. | Pelt | 20 |
4. | Nijlen | 17 |
5. | St.Lenaarts | 15 |
6. | Wellen | 15 |
7. | Schoonbeek-Beverst | 14 |
8. | Geel | 14 |
9. | Diest | 13 |
10. | Zwarte-Leeuw | 13 |
11. | U23-Beerschot B | 13 |
12. | Witgoor | 12 |
13. | Zepperen-Brustem | 11 |
14. | Turnhout | 8 |
15. | Betekom | 7 |
16. | Eksel | 1 |
periode 3
8/10 |
1. | Termien | 22 | |
2. | Wellen | 18 | |
3. | Zepperen-Brustem | 17 | |
4. | Pelt | 15 | x |
5. | Berg en Dal | 14 | x |
6. | St.Lenaarts | 14 | x |
7. | Zwarte-Leeuw | 13 | x |
8. | U23-Beerschot B | 12 | x |
9. | Geel | 11 | x |
10. | Nijlen | 8 | x |
11. | Diest | 8 | x |
12. | Turnhout | 7 | x |
13. | Schoonbeek-Beverst | 7 | x |
14. | Betekom | 7 | x |
15. | Witgoor | 2 | x |
16. | Eksel | 1 | x |
Schoonbeek-Beverst
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Witgoor | - | Schoonbeek-Beverst | 1 - | 2 | | 3 | 3 | | 4 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Schoonbeek-Beverst | - | Termien | 1 - | 4 | | 0 | 3 | | 10 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | Nijlen | - | Schoonbeek-Beverst | 2 - | 4 | | 3 | 6 | | 7 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Schoonbeek-Beverst | - | Eksel | 5 - | 0 | | 3 | 9 | | 4 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Turnhout | - | Schoonbeek-Beverst | 1 - | 0 | | 0 | 9 | | 5 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Schoonbeek-Beverst | - | Geel | 2 - | 0 | | 3 | 12 | | 4 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Berg en Dal | - | Schoonbeek-Beverst | 2 - | 1 | | 0 | 12 | | 6 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Schoonbeek-Beverst | - | Wellen | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 6 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Betekom | - | Schoonbeek-Beverst | 2 - | 1 | | 0 | 13 | | 7 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Schoonbeek-Beverst | - | Zepperen-Brustem | 1 - | 0 | | 3 | 16 | | 5 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Zwarte-Leeuw | - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 0 | | 1 | 17 | | 5 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Schoonbeek-Beverst | - | U23-Beerschot B | 1 - | 0 | | 3 | 20 | | 5 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Diest | - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 3 | | 3 | 23 | | 5 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Schoonbeek-Beverst | - | St.Lenaarts | 0 - | 3 | | 0 | 23 | | 5 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Pelt | - | Schoonbeek-Beverst | 2 - | 1 | | 0 | 23 | | 6 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Schoonbeek-Beverst | - | Witgoor | 1 - | 0 | | 3 | 26 | | 4 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Schoonbeek-Beverst | - | Berg en Dal | 0 - | 3 | | 0 | 26 | | 6 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | Schoonbeek-Beverst | - | Betekom | 1 - | 3 | | 0 | 26 | | 7 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 2 | | 3 | 29 | | 5 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Eksel | - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 0 | | 1 | 30 | | 6 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Geel | - | Schoonbeek-Beverst | 1 - | 0 | | 0 | 30 | | 8 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Schoonbeek-Beverst | - | Pelt | 3 - | 2 | | 3 | 33 | | 6 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:15 | Schoonbeek-Beverst | - | Turnhout | 0 - | 1 | | 0 | 33 | | 7 | |
24. | Zo-10/03/24 | 17:00 | Termien | - | Schoonbeek-Beverst | 3 - | 0 | | 0 | 33 | | 9 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Schoonbeek-Beverst | - | Nijlen | 1 - | 0 | | 3 | 36 | | 8 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Wellen | - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 0 | | 1 | 37 | | 8 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Schoonbeek-Beverst | - | Zwarte-Leeuw | 1 - | 4 | | 0 | 37 | | 8 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | St.Lenaarts | - | Schoonbeek-Beverst | 3 - | 0 | | 0 | 37 | | 9 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Schoonbeek-Beverst | - | Diest | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | U23-Beerschot B | - | Schoonbeek-Beverst | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Diest
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Turnhout | - | Diest | 5 - | 1 | | 0 | 0 | | 15 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Diest | - | Wellen | 0 - | 1 | | 0 | 0 | | 15 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Witgoor | - | Diest | 5 - | 3 | | 0 | 0 | | 15 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Diest | - | U23-Beerschot B | 0 - | 0 | | 1 | 1 | | 15 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Nijlen | - | Diest | 3 - | 1 | | 0 | 1 | | 15 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Diest | - | Zwarte-Leeuw | 2 - | 1 | | 3 | 4 | | 15 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Diest | - | Termien | 0 - | 1 | | 0 | 4 | | 15 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Diest | 3 - | 2 | | 0 | 4 | | 15 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Diest | - | Geel | 0 - | 0 | | 1 | 5 | | 15 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:00 | Pelt | - | Diest | 2 - | 2 | | 1 | 6 | | 15 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Diest | - | Eksel | 3 - | 1 | | 3 | 9 | | 15 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Berg en Dal | - | Diest | 4 - | 3 | | 0 | 9 | | 15 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Diest | - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 3 | | 0 | 9 | | 15 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Betekom | - | Diest | 0 - | 1 | | 3 | 12 | | 15 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | St.Lenaarts | - | Diest | 2 - | 1 | | 0 | 12 | | 15 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Diest | - | Turnhout | 5 - | 1 | | 3 | 15 | | 15 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Termien | - | Diest | 7 - | 1 | | 0 | 15 | | 15 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | U23-Beerschot B | - | Diest | 0 - | 0 | | 1 | 16 | | 15 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Diest | - | Witgoor | 2 - | 0 | | 3 | 19 | | 15 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Diest | - | Pelt | 0 - | 3 | | 0 | 19 | | 15 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Diest | - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | | 0 | 19 | | 15 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Zwarte-Leeuw | - | Diest | 1 - | 1 | | 1 | 20 | | 15 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Diest | - | Berg en Dal | 1 - | 2 | | 0 | 20 | | 15 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | Wellen | - | Diest | 3 - | 0 | | 0 | 20 | | 15 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Diest | - | St.Lenaarts | 1 - | 2 | | 0 | 20 | | 15 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Geel | - | Diest | 1 - | 1 | | 1 | 21 | | 15 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Diest | - | Nijlen | 1 - | 0 | | 3 | 24 | | 14 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Eksel | - | Diest | 2 - | 3 | | 3 | 27 | | 14 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Schoonbeek-Beverst | - | Diest | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Diest | - | Betekom | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Berg en Dal | 33 | +19 |
2 | Termien | 32 | +35 |
3 | Pelt | 27 | +7 |
4 | Zepperen-Brustem | 23 | +5 |
5 | St.Lenaarts | 23 | +4 |
6 | Schoonbeek-Beverst | 22 | -3 |
7 | Geel | 22 | +4 |
8 | Wellen | 19 | +8 |
9 | Nijlen | 18 | +1 |
10 | U23-Beerschot B | 18 | +5 |
11 | Zwarte-Leeuw | 18 | +3 |
12 | Diest | 17 | -1 |
13 | Witgoor | 16 | +3 |
14 | Betekom | 16 | +2 |
15 | Turnhout | 16 | +1 |
16 | Eksel | 3 | -32 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Termien | 69 | +57 |
2 | Berg en Dal | 60 | +36 |
3 | Zepperen-Brustem | 50 | +15 |
4 | Pelt | 47 | +13 |
5 | Wellen | 44 | +15 |
6 | Geel | 41 | +1 |
7 | St.Lenaarts | 39 | 0 |
8 | Turnhout | 38 | 0 |
9 | Schoonbeek-Beverst | 37 | -6 |
10 | Nijlen | 37 | +1 |
11 | U23-Beerschot B | 37 | +6 |
12 | Zwarte-Leeuw | 36 | +1 |
13 | Betekom | 28 | -9 |
14 | Diest | 27 | -19 |
15 | Witgoor | 23 | -17 |
16 | Eksel | 3 | -94 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Termien | 37 | +22 |
2 | Berg en Dal | 27 | +17 |
3 | Zepperen-Brustem | 27 | +10 |
4 | Wellen | 25 | +7 |
5 | Turnhout | 22 | -1 |
6 | Pelt | 20 | +6 |
7 | U23-Beerschot B | 19 | +1 |
8 | Nijlen | 19 | 0 |
9 | Geel | 19 | -3 |
10 | Zwarte-Leeuw | 18 | -2 |
11 | St.Lenaarts | 16 | -4 |
12 | Schoonbeek-Beverst | 15 | -3 |
13 | Betekom | 12 | -11 |
14 | Diest | 10 | -18 |
15 | Witgoor | 7 | -20 |
16 | Eksel | 0 | -62 |