www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/11/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 16/11/2019

19:30Turnhout-St.Lenaarts3 -3
.Helson Helchteren-Wellen1-1
.

Houtvenne

-KVK Beringen4 -2
.

Zwarte Leeuw

-Witgoor2-0
20:00

Lyra-Lierse

-Linden2-1
.

Betekom

-Pelt4 -1

zondag 17/11/2019

15:00Bilzen-Waltwilder-

Heur-Tongeren

0-3
.

Termien

-City Pirates2-0

zaterdag 23/11/2019

19:30Termien9- 10Lyra-Lierse-
.Witgoor5- 3Betekom-
.St.Lenaarts10 -1Bilzen-Waltwilder-
20:00Wellen5-6Zwarte Leeuw-
.Heur-Tongeren10-7Houtvenne-
.City Pirates7-7Pelt-
.KVK Beringen6 -2Helson Helchteren-

zondag 24/11/2019

14:30Linden3-3Turnhout-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

12/30

1.Lyra-Lierse27Antw10
2.Heur-Tongeren26Limb93.
3.St.Lenaarts23Antw54.
4.Termien21Limb9
5.City Pirates20Antw7-4.(0)
6.Houtvenne20Antw9
7.Betekom18Brab7.-3(3)
8.Pelt17Limb3-2.(3)
9.Zwarte Leeuw15Antw9
10.KVK Beringen14Limb4.2
11.Wellen13Limb81.
12.Turnhout13Antw3
13.Helson Helchteren11Limb2
14.Witgoor9Antw2.-1(3)
15.Bilzen-Waltwilder7Limb1
16.Linden6Brab0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Nationaal : 3de Nationale B --> Zwarte Leeuw

periode 1

10/10

Lyra-Lierse23
2.St.Lenaarts21
3.Heur-Tongeren20
4.City Pirates19
5.Pelt17
6.Houtvenne17
7.Termien15
8.Betekom14
9.Turnhout12
10.KVK Beringen11
11.Zwarte Leeuw9
12.Wellen9
13.Helson Helchteren9
14.Witgoor8
15.Bilzen-Waltwilder7
16.Linden6

periode 2

2/10

1.Heur-Tongeren6
Termien6
3.Zwarte Leeuw6
4.Betekom4
5.Lyra-Lierse4
Wellen4
7.Houtvenne3
8.KVK Beringen3
9.St.Lenaarts2
Helson Helchteren2
11.City Pirates1
Turnhout1
Witgoor1
14.Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Linden0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

Wellen

1.Za-31/08/1919:30Witgoor-Wellen0 -1

3

35
2.Za-07/09/1920:00Wellen-City Pirates0 -20311
3.Zo-15/09/1915:00Wellen-KVK Beringen0 -01410
4.Za-21/09/1920:00Heur-Tongeren-Wellen2 -10412
5.Za-28/09/1920:00Wellen-St.Lenaarts1 -11512
6.Zo-06/10/1915:00Linden-Wellen2 -10515
7.Za-12/10/1920:00Wellen-Termien0 -10515
8.Za-19/10/1920:00Lyra-Lierse-Wellen5 -10516-
9.Za-26/10/1920:00Wellen-Turnhout2 -21615
10.Zo-03/11/1914:30Bilzen-Waltwilder-Wellen1 -2

3

912
11.Za-09/11/1920:00Wellen-Houtvenne2 -1

3

1211
12.Za-16/11/1919:30Helson Helchteren-Wellen1 -111311
13.Za-23/11/1920:00Wellen-

Zwarte Leeuw

-.
14.Za-30/11/1920:00Betekom-Wellen -.
15.Za-07/12/1920:00Wellen-Pelt -.
16.Zo-15/12/1915:00Wellen-Witgoor -.
17.Za-04/01/2020:00City Pirates-Wellen -.
18.Zo-12/01/2000:00KVK Beringen-Wellen -.
19.Zo-19/01/2000:00Wellen-Heur-Tongeren -.
20.Zo-02/02/2000:00St.Lenaarts-Wellen -.
21.Zo-09/02/2000:00Wellen-Linden -.
22.Zo-16/02/2000:00Termien-Wellen -.
23.Zo-23/02/2000:00Wellen-Lyra-Lierse -.
24.Zo-08/03/2000:00Turnhout-Wellen -.
25.Zo-15/03/2000:00Wellen-Bilzen-Waltwilder -.
26.Zo-22/03/2000:00Houtvenne-Wellen -.
27.Zo-29/03/2000:00Wellen-Helson Helchteren -.
28.Zo-05/04/2000:00

Zwarte Leeuw

-Wellen -.
29.Zo-19/04/2000:00Wellen-Betekom -.
30.Zo-26/04/2000:00Pelt-Wellen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Zwarte Leeuw

1.Za-31/08/1919:30

Zwarte Leeuw

-St.Lenaarts1 -70016-
2.Zo-08/09/1915:00Linden-

Zwarte Leeuw

2 -10016-
3.Za-14/09/1919:30

Zwarte Leeuw

-Termien2 -21115
4.Za-21/09/1920:00Lyra-Lierse-

Zwarte Leeuw

1 -00115
5.Za-28/09/1919:30

Zwarte Leeuw

-Turnhout2 -21216-
6.Zo-06/10/1915:00Bilzen-Waltwilder-

Zwarte Leeuw

2 -10216-
7.Za-12/10/1919:30

Zwarte Leeuw

-Houtvenne1 -11316-
8.Za-19/10/1919:30Helson Helchteren-

Zwarte Leeuw

1 -2

3

615
9.Za-26/10/1920:00City Pirates-

Zwarte Leeuw

1 -00616-
10.Za-02/11/1919:30

Zwarte Leeuw

-Betekom6 -0

3

911
11.Za-09/11/1919:30Pelt-

Zwarte Leeuw

1 -2

3

1210
12.Za-16/11/1919:30

Zwarte Leeuw

-Witgoor2 -0

3

159
13.Za-23/11/1920:00Wellen-

Zwarte Leeuw

-.
14.Za-30/11/1919:30

Zwarte Leeuw

-KVK Beringen -.
15.Za-07/12/1920:00Heur-Tongeren-

Zwarte Leeuw

-.
16.Za-14/12/1919:30St.Lenaarts-

Zwarte Leeuw

-.
17.Za-04/01/2019:30

Zwarte Leeuw

-Linden -.
18.Zo-12/01/2000:00Termien-

Zwarte Leeuw

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Zwarte Leeuw

-Lyra-Lierse -.
20.Zo-02/02/2000:00Turnhout-

Zwarte Leeuw

-.
21.Zo-09/02/2000:00

Zwarte Leeuw

-Bilzen-Waltwilder -.
22.Zo-16/02/2000:00Houtvenne-

Zwarte Leeuw

-.
23.Zo-23/02/2000:00

Zwarte Leeuw

-Helson Helchteren -.
24.Zo-08/03/2000:00

Zwarte Leeuw

-City Pirates -.
25.Zo-15/03/2000:00Betekom-

Zwarte Leeuw

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Zwarte Leeuw

-Pelt -.
27.Zo-29/03/2000:00Witgoor-

Zwarte Leeuw

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Zwarte Leeuw

-Wellen -.
29.Zo-19/04/2000:00KVK Beringen-

Zwarte Leeuw

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Zwarte Leeuw

-Heur-Tongeren -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/15)

1Lyra-Lierse1613:3+10
2St.Lenaarts1413:3+10
3Betekom1317:9+8
4Heur-Tongeren1314:7+7
5Termien1312:7+5
6City Pirates118:5+3
7Houtvenne1013:8+5
8KVK Beringen99:7+2
9Zwarte Leeuw914:12+2
10Helson Helchteren88:10-2
11Turnhout810:9+1
12Bilzen-Waltwilder69:15-6
13Linden67:15-8
14Wellen65:7-2
15Witgoor58:11-3
16Pelt46:10-4

alle wedstrijden (12/30)

1Lyra-Lierse2727:12+15
2Heur-Tongeren2624:13+11
3St.Lenaarts2331:13+18
4Termien2121:18+3
5City Pirates2018:16+2
6Houtvenne2022:15+7
7Betekom1819:17+2
8Pelt1722:18+4
9Zwarte Leeuw1520:200
10KVK Beringen1415:17-2
11Wellen1312:18-6
12Turnhout1317:18-1
13Helson Helchteren1116:24-8
14Witgoor915:26-11
15Bilzen-Waltwilder715:27-12
16Linden610:32-22

uitwedstrijden (6/15)

1Pelt1316:8+8
2Heur-Tongeren1310:6+4
3Lyra-Lierse1114:9+5
4Houtvenne109:7+2
5City Pirates910:11-1
6St.Lenaarts918:10+8
7Termien89:11-2
8Wellen77:11-4
9Zwarte Leeuw66:8-2
10KVK Beringen56:10-4
11Turnhout57:9-2
12Betekom52:8-6
13Witgoor47:15-8
14Helson Helchteren38:14-6
15Bilzen-Waltwilder16:12-6
16Linden03:17-14