www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 11/11/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Zwarte Leeuw-

St.Lenaarts

1-7
.

Helson Helchteren

-Linden2-0
.Houtvenne-Termien2-2
.Pelt-

KVK Beringen

1-2
.Witgoor-

Wellen

0-1
20:00City Pirates-Turnhout1-1
.Betekom-Heur-Tongeren1-1

zondag 01/09/2019

15:00

Bilzen-Waltwilder

-Lyra-Lierse3-1

speeldag 2

periode 1

vrijdag 06/09/2019

20:30

Termien

-Helson Helchteren3-1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Turnhout

-Bilzen-Waltwilder1-0
.St.Lenaarts-Betekom1-1
20:00

KVK Beringen

-Witgoor2-0
.Wellen-

City Pirates

0-2
.Heur-Tongeren-

Pelt

2-4

zondag 08/09/2019

15:00

Lyra-Lierse

-Houtvenne2-0
.

Linden

-Zwarte Leeuw2-1

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Pelt-

St.Lenaarts

1-4
.Houtvenne-Turnhout1-1
.Zwarte Leeuw-Termien2-2
.Helson Helchteren-Lyra-Lierse2-2
.Witgoor-

Heur-Tongeren

1-2
20:00

City Pirates

-Bilzen-Waltwilder2-1
.

Betekom

-Linden3-0

zondag 15/09/2019

15:00Wellen-KVK Beringen0-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30

St.Lenaarts

-Witgoor3-0
.Turnhout-Helson Helchteren1-1
20:00KVK Beringen-

City Pirates

2-3
.

Lyra-Lierse

-Zwarte Leeuw1-0
.

Heur-Tongeren

-Wellen2-1

zondag 22/09/2019

15:00Termien-Betekom0-0
.Bilzen-Waltwilder-

Houtvenne

1-3
.Linden-

Pelt

0-2

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30

Witgoor

-Linden2-0
.

Pelt

-Termien3-0
.Zwarte Leeuw-Turnhout2-2
20:00KVK Beringen-

Heur-Tongeren

0-1
.Wellen-St.Lenaarts1-1
.City Pirates-

Houtvenne

1-2

zondag 29/09/2019

15:00Betekom-

Lyra-Lierse

1-3
.

Helson Helchteren

-Bilzen-Waltwilder2-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Turnhout-Betekom1-1
.

St.Lenaarts

-KVK Beringen1-0
.Houtvenne-Helson Helchteren2-2
20:00

Heur-Tongeren

-City Pirates3-0

zondag 06/10/2019

14:30Lyra-Lierse-Pelt0-0
15:00

Bilzen-Waltwilder

-Zwarte Leeuw2-1
.

Linden

-Wellen2-1
.Termien-

Witgoor

1-3

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Pelt-Turnhout0-0
.Witgoor-

Lyra-Lierse

2-5
.Zwarte Leeuw-Houtvenne1-1
20:00

KVK Beringen

-Linden4-1
.

City Pirates

-Helson Helchteren3-1
.Wellen-

Termien

0-1
.

Betekom

-Bilzen-Waltwilder4-2
.Heur-Tongeren-St.Lenaarts1-1

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Turnhout-Witgoor3-3
.

St.Lenaarts

-City Pirates3-0
.Helson Helchteren-

Zwarte Leeuw

1-2
.Houtvenne-Betekom0-0
20:00

Lyra-Lierse

-Wellen5-1

zondag 20/10/2019

15:00Bilzen-Waltwilder-

Pelt

2-5
.Linden-

Heur-Tongeren

1-2
.

Termien

-KVK Beringen3-1

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Pelt-

Houtvenne

0-2
.

St.Lenaarts

-Linden4-1
.Witgoor-Bilzen-Waltwilder2-2
20:00KVK Beringen-

Lyra-Lierse

0-2
.

City Pirates

-Zwarte Leeuw1-0
.

Betekom

-Helson Helchteren4-2
.Wellen-Turnhout2-2
.

Heur-Tongeren

-Termien3-0

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:30Turnhout-KVK Beringen1-1
.

Zwarte Leeuw

-Betekom6-0
.

Houtvenne

-Witgoor4-1

zondag 03/11/2019

14:30Bilzen-Waltwilder-

Wellen

1-2
.Helson Helchteren-

Pelt

0-4
.Linden-

City Pirates

1-5
.

Termien

-St.Lenaarts3-2
.

Lyra-Lierse

-Heur-Tongeren3-1

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30St.Lenaarts-Lyra-Lierse1-1
.Witgoor-Helson Helchteren1-1
.Pelt-

Zwarte Leeuw

1-2
20:00

KVK Beringen

-Bilzen-Waltwilder1-0
.City Pirates-Betekom0-0
.

Heur-Tongeren

-Turnhout3-1
.

Wellen

-Houtvenne2-1

zondag 10/11/2019

14:30Linden-

Termien

1-4

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30Turnhout-St.Lenaarts-
.Helson Helchteren-Wellen-
.Houtvenne-KVK Beringen-
.Zwarte Leeuw-Witgoor-
20:00Lyra-Lierse-Linden-
.Betekom-Pelt-

zondag 17/11/2019

15:00Bilzen-Waltwilder-Heur-Tongeren-
.Termien-City Pirates-

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30Witgoor-Betekom-
.St.Lenaarts-Bilzen-Waltwilder-
20:00Wellen-Zwarte Leeuw-
.Heur-Tongeren-Houtvenne-
.City Pirates-Pelt-
.KVK Beringen-Helson Helchteren-

zondag 24/11/2019

14:30Linden-Turnhout-
15:00Termien-Lyra-Lierse-

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Houtvenne-St.Lenaarts-
.Pelt-Witgoor-
.Zwarte Leeuw-KVK Beringen-
.Turnhout-Termien-
.Bilzen-Waltwilder-Linden-
20:00City Pirates-Lyra-Lierse-
.Betekom-Wellen-

zondag 01/12/2019

14:30Helson Helchteren-Heur-Tongeren-

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30St.Lenaarts-Helson Helchteren-
.Witgoor-City Pirates-
20:00Heur-Tongeren-Zwarte Leeuw-
.KVK Beringen-Betekom-
.Wellen-Pelt-

zondag 08/12/2019

14:30Lyra-Lierse-Turnhout-
.Linden-Houtvenne-
15:00Termien-Bilzen-Waltwilder-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Wellen-Witgoor-
.Lyra-Lierse-Bilzen-Waltwilder-
.Termien-Houtvenne-
.Linden-Helson Helchteren-
.St.Lenaarts-Zwarte Leeuw-
.Heur-Tongeren-Betekom-
.KVK Beringen-Pelt-
.Turnhout-City Pirates-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Bilzen-Waltwilder-Turnhout-
.City Pirates-Wellen-
.Witgoor-KVK Beringen-
.Pelt-Heur-Tongeren-
.Betekom-St.Lenaarts-
.Zwarte Leeuw-Linden-
.Helson Helchteren-Termien-
.Houtvenne-Lyra-Lierse-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Heur-Tongeren-Witgoor-
.KVK Beringen-Wellen-
.Turnhout-Houtvenne-
.Lyra-Lierse-Helson Helchteren-
.Termien-Zwarte Leeuw-
.Linden-Betekom-
.St.Lenaarts-Pelt-
.Bilzen-Waltwilder-City Pirates-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Helson Helchteren-Turnhout-
.Houtvenne-Bilzen-Waltwilder-
.City Pirates-KVK Beringen-
.Wellen-Heur-Tongeren-
.Witgoor-St.Lenaarts-
.Pelt-Linden-
.Betekom-Termien-
.Zwarte Leeuw-Lyra-Lierse-

speeldag 20

periode 2

zondag 02/02/2020

00:00Linden-Witgoor-
.St.Lenaarts-Wellen-
.Heur-Tongeren-KVK Beringen-
.Bilzen-Waltwilder-Helson Helchteren-
.Turnhout-Zwarte Leeuw-
.Lyra-Lierse-Betekom-
.Termien-Pelt-
.Houtvenne-City Pirates-

speeldag 21

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Betekom-Turnhout-
.Zwarte Leeuw-Bilzen-Waltwilder-
.Helson Helchteren-Houtvenne-
.City Pirates-Heur-Tongeren-
.KVK Beringen-St.Lenaarts-
.Wellen-Linden-
.Witgoor-Termien-
.Pelt-Lyra-Lierse-

speeldag 22

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Lyra-Lierse-Witgoor-
.Termien-Wellen-
.Linden-KVK Beringen-
.St.Lenaarts-Heur-Tongeren-
.Houtvenne-Zwarte Leeuw-
.Bilzen-Waltwilder-Betekom-
.Turnhout-Pelt-
.Helson Helchteren-City Pirates-

speeldag 23

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Witgoor-Turnhout-
.Pelt-Bilzen-Waltwilder-
.Betekom-Houtvenne-
.Zwarte Leeuw-Helson Helchteren-
.City Pirates-St.Lenaarts-
.Heur-Tongeren-Linden-
.KVK Beringen-Termien-
.Wellen-Lyra-Lierse-

speeldag 24

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Bilzen-Waltwilder-Witgoor-
.Turnhout-Wellen-
.Lyra-Lierse-KVK Beringen-
.Termien-Heur-Tongeren-
.Linden-St.Lenaarts-
.Helson Helchteren-Betekom-
.Houtvenne-Pelt-
.Zwarte Leeuw-City Pirates-

speeldag 25

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00KVK Beringen-Turnhout-
.Wellen-Bilzen-Waltwilder-
.Witgoor-Houtvenne-
.Pelt-Helson Helchteren-
.Betekom-Zwarte Leeuw-
.City Pirates-Linden-
.St.Lenaarts-Termien-
.Heur-Tongeren-Lyra-Lierse-

speeldag 26

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Helson Helchteren-Witgoor-
.Houtvenne-Wellen-
.Bilzen-Waltwilder-KVK Beringen-
.Turnhout-Heur-Tongeren-
.Lyra-Lierse-St.Lenaarts-
.Termien-Linden-
.Zwarte Leeuw-Pelt-
.Betekom-City Pirates-

speeldag 27

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00St.Lenaarts-Turnhout-
.Heur-Tongeren-Bilzen-Waltwilder-
.KVK Beringen-Houtvenne-
.Wellen-Helson Helchteren-
.Witgoor-Zwarte Leeuw-
.Pelt-Betekom-
.City Pirates-Termien-
.Linden-Lyra-Lierse-

speeldag 28

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Betekom-Witgoor-
.Zwarte Leeuw-Wellen-
.Helson Helchteren-KVK Beringen-
.Houtvenne-Heur-Tongeren-
.Bilzen-Waltwilder-St.Lenaarts-
.Turnhout-Linden-
.Lyra-Lierse-Termien-
.Pelt-City Pirates-

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Termien-Turnhout-
.Linden-Bilzen-Waltwilder-
.St.Lenaarts-Houtvenne-
.Heur-Tongeren-Helson Helchteren-
.KVK Beringen-Zwarte Leeuw-
.Wellen-Betekom-
.Witgoor-Pelt-
.Lyra-Lierse-City Pirates-

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00City Pirates-Witgoor-
.Pelt-Wellen-
.Betekom-KVK Beringen-
.Zwarte Leeuw-Heur-Tongeren-
.Helson Helchteren-St.Lenaarts-
.Houtvenne-Linden-
.Bilzen-Waltwilder-Termien-
.Turnhout-Lyra-Lierse-

11/30

1.Lyra-Lierse24Antw10
2.Heur-Tongeren23Limb9
3.St.Lenaarts22Antw7
4.City Pirates20Antw7
5.Termien18Limb9
6.Pelt17Limb6
7.Houtvenne17Antw7
8.Betekom15Brab5
9.KVK Beringen14Limb4
10.Zwarte Leeuw12Antw9
11.Wellen12Limb7
12.Turnhout12Antw3
13.Helson Helchteren10Limb1
14.Witgoor9Antw3
15.Bilzen-Waltwilder7Limb1
16.Linden6Brab0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

11/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Lyra-Lierse247+14253+514
2.Heur-Tongeren237+8213+17
3.St.Lenaarts226+18282+815
4.City Pirates206+4183+110
5.Termien185+1192-29
6.Pelt175+7214+1115
7.Houtvenne174+5183+29
8.Betekom153-1150-62
9.KVK Beringen1440131-24
10.Zwarte Leeuw123-2182-26
11.Wellen123-6112-46
12.Turnhout121-1140-27
13.Helson Helchteren102-8150-68
14.Witgoor92-9151-67
15.Bilzen-Waltwilder72-9150-66
16.Linden62-2190-132

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

Lyra-Lierse237+14
2.St.Lenaarts216+18
3.Heur-Tongeren206+6
4.City Pirates196+4
5.Pelt175+8
6.Houtvenne174+6
7.Termien154-2
8.Betekom143-1
9.Turnhout121+1
10.KVK Beringen113-1
11.Zwarte Leeuw92-3
12.Wellen92-7
13.Helson Helchteren92-8
14.Witgoor82-9
15.Bilzen-Waltwilder72-8
16.Linden62-18

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

1/10

1

2

3

1.Termien31+3
2.Heur-Tongeren31+2
3.Zwarte Leeuw31+1
Wellen31+1
KVK Beringen31+1
6.City Pirates100
Lyra-Lierse100
St.Lenaarts100
Betekom100
Helson Helchteren100
Witgoor100
12.Houtvenne00-1
Pelt00-1
Bilzen-Waltwilder00-1
15.Turnhout00-2
16.Linden00-3

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.City Pirates000
Turnhout000
Heur-Tongeren000
Houtvenne000
Lyra-Lierse000
St.Lenaarts000
Betekom000
Zwarte Leeuw000
Termien000
Wellen000
Helson Helchteren000
Pelt000
Bilzen-Waltwilder000
Witgoor000
Linden000
KVK Beringen000