www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 21/09/2019

19:30

St.Lenaarts

-Witgoor3-0
.Turnhout-Helson Helchteren1-1
20:00KVK Beringen-

City Pirates

2 -3
.

Lyra-Lierse

-Zwarte Leeuw1-0
.

Heur-Tongeren

-Wellen2-1

zondag 22/09/2019

15:00Termien-Betekom0-0
.Bilzen-Waltwilder-

Houtvenne

1 -3
.Linden-

Pelt

0-2

zaterdag 28/09/2019

19:30Witgoor0- 0Linden-
.Pelt0- 2Termien-
.Zwarte Leeuw1 -2Turnhout-
20:00KVK Beringen3-4Heur-Tongeren-
.Wellen1-6St.Lenaarts-
.City Pirates4-3Houtvenne-

zondag 29/09/2019

15:00Betekom4 -1Lyra-Lierse-
.Helson Helchteren4-0Bilzen-Waltwilder-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.St.Lenaarts10Antw
2.City Pirates10Antw
3.KVK Beringen7Limb
4.Lyra-Lierse7Antw
5.Heur-Tongeren7Limb
6.Pelt6Limb
7.Betekom6Brab
8.Termien6Limb
9.Turnhout6Antw
10.Houtvenne5Antw
11.Helson Helchteren5Limb
12.Wellen4Limb
13.Bilzen-Waltwilder3Limb
14.Linden3Brab
15.Zwarte Leeuw1Antw
16.Witgoor0Antw

Nationaal : 3de Nationale B --> Termien

periode 1

4/10

1.St.Lenaarts10
2.City Pirates10
3.KVK Beringen7
4.Lyra-Lierse7
5.Heur-Tongeren7
6.Pelt6
7.Betekom6
8.Termien6
9.Turnhout6
10.Houtvenne5
Helson Helchteren5
12.Wellen4
13.Bilzen-Waltwilder3
14.Linden3
15.Zwarte Leeuw1
16.Witgoor0

periode 2

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

Pelt

1.Za-31/08/1919:30Pelt-KVK Beringen1 -20012
2.Za-07/09/1920:00Heur-Tongeren-Pelt2 -4

3

36
3.Za-14/09/1919:30Pelt-St.Lenaarts1 -40312
4.Zo-22/09/1915:00Linden-Pelt0 -2

3

66
5.Za-28/09/1919:30Pelt-

Termien

-.
6.Zo-06/10/1914:30Lyra-Lierse-Pelt -.
7.Zo-13/10/1919:30Pelt-Turnhout -.
8.Zo-20/10/1915:00Bilzen-Waltwilder-Pelt -.
9.Zo-27/10/1900:00Pelt-Houtvenne -.
10.Zo-03/11/1900:00Helson Helchteren-Pelt -.
11.Zo-10/11/1900:00Pelt-Zwarte Leeuw -.
12.Zo-17/11/1900:00Betekom-Pelt -.
13.Zo-24/11/1900:00City Pirates-Pelt -.
14.Zo-01/12/1900:00Pelt-Witgoor -.
15.Zo-08/12/1900:00Wellen-Pelt -.
16.Zo-15/12/1900:00KVK Beringen-Pelt -.
17.Zo-05/01/2000:00Pelt-Heur-Tongeren -.
18.Zo-12/01/2000:00St.Lenaarts-Pelt -.
19.Zo-19/01/2000:00Pelt-Linden -.
20.Zo-02/02/2000:00

Termien

-Pelt -.
21.Zo-09/02/2000:00Pelt-Lyra-Lierse -.
22.Zo-16/02/2000:00Turnhout-Pelt -.
23.Zo-23/02/2000:00Pelt-Bilzen-Waltwilder -.
24.Zo-08/03/2000:00Houtvenne-Pelt -.
25.Zo-15/03/2000:00Pelt-Helson Helchteren -.
26.Zo-22/03/2000:00Zwarte Leeuw-Pelt -.
27.Zo-29/03/2000:00Pelt-Betekom -.
28.Zo-05/04/2000:00Pelt-City Pirates -.
29.Zo-19/04/2000:00Witgoor-Pelt -.
30.Zo-26/04/2000:00Pelt-Wellen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Termien

1.Za-31/08/1919:30Houtvenne-

Termien

2 -2116
2.Vr-06/09/1920:30

Termien

-Helson Helchteren3 -1

3

43
3.Za-14/09/1919:30Zwarte Leeuw-

Termien

2 -2155
4.Zo-22/09/1915:00

Termien

-Betekom0 -0168
5.Za-28/09/1919:30Pelt-

Termien

-.
6.Zo-06/10/1915:00

Termien

-Witgoor -.
7.Zo-13/10/1920:00Wellen-

Termien

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Termien

-KVK Beringen -.
9.Zo-27/10/1900:00Heur-Tongeren-

Termien

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Termien

-St.Lenaarts -.
11.Zo-10/11/1900:00Linden-

Termien

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Termien

-City Pirates -.
13.Zo-24/11/1900:00

Termien

-Lyra-Lierse -.
14.Zo-01/12/1900:00Turnhout-

Termien

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Termien

-Bilzen-Waltwilder -.
16.Zo-15/12/1900:00

Termien

-Houtvenne -.
17.Zo-05/01/2000:00Helson Helchteren-

Termien

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Termien

-Zwarte Leeuw -.
19.Zo-19/01/2000:00Betekom-

Termien

-.
20.Zo-02/02/2000:00

Termien

-Pelt -.
21.Zo-09/02/2000:00Witgoor-

Termien

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Termien

-Wellen -.
23.Zo-23/02/2000:00KVK Beringen-

Termien

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Termien

-Heur-Tongeren -.
25.Zo-15/03/2000:00St.Lenaarts-

Termien

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Termien

-Linden -.
27.Zo-29/03/2000:00City Pirates-

Termien

-.
28.Zo-05/04/2000:00Lyra-Lierse-

Termien

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Termien

-Turnhout -.
30.Zo-26/04/2000:00Bilzen-Waltwilder-

Termien

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Lyra-Lierse63:0+3
2St.Lenaarts44:1+3
.Betekom44:1+3
4Helson Helchteren44:2+2
5Termien43:1+2
6City Pirates43:2+1
7Turnhout42:1+1
8KVK Beringen34:3+1
9Bilzen-Waltwilder34:40
10Heur-Tongeren34:5-1
11Linden32:3-1
12Houtvenne23:30
13Wellen10:2-2
14Zwarte Leeuw13:9-6
15Witgoor01:3-2
16Pelt02:6-4

alle wedstrijden (4/30)

1St.Lenaarts1015:3+12
2City Pirates108:4+4
3KVK Beringen76:4+2
4Lyra-Lierse76:5+1
5Heur-Tongeren77:70
6Pelt68:80
7Betekom65:2+3
8Termien67:5+2
9Turnhout64:3+1
10Houtvenne56:60
11Helson Helchteren56:60
12Wellen42:4-2
13Bilzen-Waltwilder35:7-2
14Linden32:8-6
15Zwarte Leeuw14:12-8
16Witgoor01:8-7

uitwedstrijden (2/15)

1St.Lenaarts611:2+9
2Pelt66:2+4
3City Pirates65:2+3
4Heur-Tongeren43:2+1
5KVK Beringen42:1+1
6Houtvenne33:30
7Wellen32:20
8Termien24:40
9Turnhout22:20
10Betekom21:10
11Lyra-Lierse13:5-2
12Helson Helchteren12:4-2
13Zwarte Leeuw01:3-2
.Bilzen-Waltwilder01:3-2
15Witgoor00:5-5
.Linden00:5-5