www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Nationaal : 3de klasse B
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Zwarte-Leeuw | - | Berg en Dal | 1
| - | 3 |
. | St.Lenaarts | - | Zepperen-Brustem | 1 | - | 1 |
. | Witgoor | - | Termien | 0 | - | 1 |
. | Turnhout | - | U23-Beerschot B | 2
| - | 4
|
. | Eksel | - | Betekom | 1 | - | 1 |
20:00 | Wellen | - | Schoonbeek-Beverst | 0 | - | 0 |
. | Nijlen | - | Pelt | 0 | - | 3 |
. | Geel | - | Diest | 1 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Schoonbeek-Beverst | 6 | - |
6 | Zwarte-Leeuw | | - | |
. | Diest | 0 | - |
6 | Nijlen | | - | |
20:00 | Betekom | 2 |
- | 3 | Witgoor | | - | |
. | Pelt | 9 | - | 10 | Turnhout | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Zepperen-Brustem | 3 | - | 10 | Wellen | | - | |
. | U23-Beerschot B | 4 | - | 0 | Eksel | | - | |
. | Termien | 10 |
- | 7 | St.Lenaarts | | - | |
17:00 | Berg en Dal | 9 | - | 7 | Geel | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Nationaal : 3de klasse B --> Betekom
periode 1
10/10 |
| Berg en Dal | 24 |
2. | Turnhout | 23 |
3. | Zepperen-Brustem | 22 |
4. | Termien | 21 |
5. | Schoonbeek-Beverst | 16 |
6. | Geel | 16 |
7. | Betekom | 14 |
8. | Nijlen | 12 |
9. | U23-Beerschot B | 12 |
10. | Pelt | 12 |
11. | Wellen | 11 |
12. | St.Lenaarts | 10 |
13. | Zwarte-Leeuw | 10 |
14. | Witgoor | 9 |
15. | Diest | 6 |
16. | Eksel | 1 |
periode 2
10/10 |
| Termien | 26 |
2. | Berg en Dal | 22 |
3. | Pelt | 20 |
4. | Nijlen | 17 |
5. | St.Lenaarts | 15 |
6. | Wellen | 15 |
7. | Schoonbeek-Beverst | 14 |
8. | Geel | 14 |
9. | Diest | 13 |
10. | Zwarte-Leeuw | 13 |
11. | U23-Beerschot B | 13 |
12. | Witgoor | 12 |
13. | Zepperen-Brustem | 11 |
14. | Turnhout | 8 |
15. | Betekom | 7 |
16. | Eksel | 1 |
periode 3
6/10 |
1. | Termien | 16 | |
2. | Wellen | 14 | |
3. | Berg en Dal | 13 | |
4. | Zepperen-Brustem | 13 | |
5. | St.Lenaarts | 11 | |
6. | Geel | 10 | |
7. | Pelt | 9 | |
8. | U23-Beerschot B | 9 | |
9. | Zwarte-Leeuw | 7 | |
10. | Turnhout | 7 | |
11. | Schoonbeek-Beverst | 7 | |
12. | Nijlen | 5 | |
13. | Betekom | 4 | x |
14. | Witgoor | 2 | x |
15. | Diest | 2 | x |
16. | Eksel | 1 | x |
Betekom
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | Nijlen | - | Betekom | 4 - | 2 | | 0 | 0 | | 14 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Betekom | - | Eksel | 7 - | 0 | | 3 | 3 | | 6 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | St.Lenaarts | - | Betekom | 3 - | 4 | | 3 | 6 | | 5 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | Betekom | - | Zwarte-Leeuw | 0 - | 0 | | 1 | 7 | | 6 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Witgoor | - | Betekom | 3 - | 0 | | 0 | 7 | | 7 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Betekom | 2 - | 1 | | 0 | 7 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Betekom | - | U23-Beerschot B | 3 - | 1 | | 3 | 10 | | 8 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Pelt | - | Betekom | 3 - | 3 | | 1 | 11 | | 7 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Betekom | - | Schoonbeek-Beverst | 2 - | 1 | | 3 | 14 | | 6 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Termien | - | Betekom | 4 - | 1 | | 0 | 14 | | 7 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Betekom | - | Berg en Dal | 2 - | 4 | | 0 | 14 | | 9 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Turnhout | - | Betekom | 1 - | 1 | | 1 | 15 | | 8 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Betekom | - | Geel | 1 - | 3 | | 0 | 15 | | 10 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Betekom | - | Diest | 0 - | 1 | | 0 | 15 | | 12 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Wellen | - | Betekom | 1 - | 1 | | 1 | 16 | | 14 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Betekom | - | Pelt | 0 - | 0 | | 1 | 17 | | 13 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Betekom | - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | | 0 | 17 | | 14 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | Schoonbeek-Beverst | - | Betekom | 1 - | 3 | | 3 | 20 | | 13 | |
20. | Za-03/02/24 | 20:00 | Betekom | - | Termien | 3 - | 3 | | 1 | 21 | | 13 | |
18. | Za-10/02/24 | 14:30 | Berg en Dal | - | Betekom | 3 - | 2 | | 0 | 21 | | 14 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Betekom | - | Nijlen | 2 - | 4 | | 0 | 21 | | 14 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | U23-Beerschot B | - | Betekom | 3 - | 3 | | 1 | 22 | | 13 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Betekom | - | Wellen | 3 - | 3 | | 1 | 23 | | 13 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | Geel | - | Betekom | 1 - | 1 | | 1 | 24 | | 13 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Betekom | - | Turnhout | 1 - | 2 | | 0 | 24 | | 13 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Eksel | - | Betekom | 1 - | 1 | | 1 | 25 | | 13 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Betekom | - | Witgoor | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Zwarte-Leeuw | - | Betekom | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Betekom | - | St.Lenaarts | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Diest | - | Betekom | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Witgoor
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Witgoor | - | Schoonbeek-Beverst | 1 - | 2 | | 0 | 0 | | 11 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Witgoor | 3 - | 0 | | 0 | 0 | | 14 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Witgoor | - | Diest | 5 - | 3 | | 3 | 3 | | 11 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Berg en Dal | - | Witgoor | 4 - | 0 | | 0 | 3 | | 13 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Witgoor | - | Betekom | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Termien | - | Witgoor | 6 - | 2 | | 0 | 6 | | 10 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Turnhout | - | Witgoor | 2 - | 0 | | 0 | 6 | | 11 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Witgoor | - | U23-Beerschot B | 4 - | 5 | | 0 | 6 | | 14 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Eksel | - | Witgoor | 1 - | 2 | | 3 | 9 | | 10 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Witgoor | - | Zwarte-Leeuw | 1 - | 2 | | 0 | 9 | | 14 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Pelt | - | Witgoor | 3 - | 0 | | 0 | 9 | | 14 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Witgoor | - | St.Lenaarts | 2 - | 1 | | 3 | 12 | | 14 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Wellen | - | Witgoor | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 13 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Witgoor | - | Nijlen | 0 - | 3 | | 0 | 13 | | 14 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Witgoor | - | Geel | 5 - | 1 | | 3 | 16 | | 13 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Schoonbeek-Beverst | - | Witgoor | 1 - | 0 | | 0 | 16 | | 14 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Witgoor | - | Eksel | 4 - | 1 | | 3 | 19 | | 11 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Witgoor | - | Berg en Dal | 0 - | 0 | | 1 | 20 | | 12 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Diest | - | Witgoor | 2 - | 0 | | 0 | 20 | | 14 | |
18. | Vr-09/02/24 | 20:30 | Zwarte-Leeuw | - | Witgoor | 0 - | 0 | | 1 | 21 | | 13 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | St.Lenaarts | - | Witgoor | 2 - | 1 | | 0 | 21 | | 13 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Witgoor | - | Wellen | 1 - | 2 | | 0 | 21 | | 14 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Geel | - | Witgoor | 2 - | 2 | | 1 | 22 | | 14 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Witgoor | - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | | 0 | 22 | | 14 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | U23-Beerschot B | - | Witgoor | 0 - | 0 | | 1 | 23 | | 14 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Witgoor | - | Termien | 0 - | 1 | | 0 | 23 | | 14 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Betekom | - | Witgoor | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Witgoor | - | Pelt | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Witgoor | - | Turnhout | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Nijlen | - | Witgoor | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Berg en Dal* | 32 | +19 |
2 | Termien* | 29 | +31 |
3 | Pelt* | 24 | +6 |
4 | Zepperen-Brustem* | 22 | +5 |
5 | Schoonbeek-Beverst* | 22 | 0 |
6 | Geel | 22 | +4 |
7 | St.Lenaarts* | 20 | +1 |
8 | Witgoor* | 16 | +4 |
9 | Turnhout* | 16 | +4 |
10 | Wellen* | 16 | +4 |
11 | Nijlen* | 15 | -1 |
12 | Zwarte-Leeuw* | 15 | -1 |
13 | U23-Beerschot B** | 15 | -1 |
14 | Diest* | 14 | -2 |
15 | Betekom* | 13 | +1 |
16 | Eksel* | 3 | -31 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Termien | 63 | +50 |
2 | Berg en Dal | 59 | +38 |
3 | Zepperen-Brustem | 46 | +14 |
4 | Pelt | 41 | +11 |
5 | Wellen | 40 | +11 |
6 | Geel | 40 | +5 |
7 | Turnhout | 38 | +4 |
8 | Schoonbeek-Beverst | 37 | 0 |
9 | St.Lenaarts | 36 | +1 |
10 | Nijlen | 34 | 0 |
11 | U23-Beerschot B | 34 | 0 |
12 | Zwarte-Leeuw | 30 | -6 |
13 | Betekom | 25 | -6 |
14 | Witgoor | 23 | -15 |
15 | Diest | 21 | -21 |
16 | Eksel | 3 | -86 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Termien* | 34 | +19 |
2 | Berg en Dal* | 27 | +19 |
3 | Zepperen-Brustem* | 24 | +9 |
4 | Wellen* | 24 | +7 |
5 | Turnhout* | 22 | 0 |
6 | Nijlen* | 19 | +1 |
7 | U23-Beerschot B | 19 | +1 |
8 | Geel** | 18 | +1 |
9 | Pelt* | 17 | +5 |
10 | St.Lenaarts* | 16 | 0 |
11 | Schoonbeek-Beverst* | 15 | 0 |
12 | Zwarte-Leeuw* | 15 | -5 |
13 | Betekom* | 12 | -7 |
14 | Diest* | 7 | -19 |
15 | Witgoor* | 7 | -19 |
16 | Eksel* | 0 | -55 |