www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 11/11/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 09/11/2019

19:30St.Lenaarts-Lyra-Lierse1-1
.Witgoor-Helson Helchteren1-1
.Pelt-

Zwarte Leeuw

1-2
20:00

KVK Beringen

-Bilzen-Waltwilder1-0
.City Pirates-Betekom0-0
.

Heur-Tongeren

-Turnhout3 -1
.

Wellen

-Houtvenne2-1

zondag 10/11/2019

14:30Linden-

Termien

1 -4

zaterdag 16/11/2019

19:30Turnhout4- 5St.Lenaarts-
.Helson Helchteren4- 3Wellen-
.Houtvenne6 -2KVK Beringen-
.Zwarte Leeuw6-4Witgoor-
20:00Lyra-Lierse10-0Linden-
.Betekom9-10Pelt-

zondag 17/11/2019

15:00Bilzen-Waltwilder3 -9Heur-Tongeren-
.Termien7-6City Pirates-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

11/30

1.Lyra-Lierse24Antw10.-1(1)
2.Heur-Tongeren23Limb9
3.St.Lenaarts22Antw7
4.City Pirates20Antw7.-4(3)
5.Termien18Limb9-2.(0)
6.Pelt17Limb6
7.Houtvenne17Antw73.
8.Betekom15Brab5
9.KVK Beringen14Limb4
10.Zwarte Leeuw12Antw9
11.Wellen12Limb7
12.Turnhout12Antw31.
13.Helson Helchteren10Limb1.4
14.Witgoor9Antw3
15.Bilzen-Waltwilder7Limb1.2
16.Linden6Brab0.-3(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Nationaal : 3de Nationale B --> St.Lenaarts

periode 1

10/10

Lyra-Lierse23
2.St.Lenaarts21
3.Heur-Tongeren20
4.City Pirates19
5.Pelt17
6.Houtvenne17
7.Termien15
8.Betekom14
9.Turnhout12
10.KVK Beringen11
11.Zwarte Leeuw9
12.Wellen9
13.Helson Helchteren9
14.Witgoor8
15.Bilzen-Waltwilder7
16.Linden6

periode 2

1/10

1.Termien3
2.Heur-Tongeren3
3.Zwarte Leeuw3
Wellen3
KVK Beringen3
6.City Pirates1
Lyra-Lierse1
St.Lenaarts1
Betekom1
Helson Helchteren1
Witgoor1
12.Houtvenne0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
15.Turnhout0
16.Linden0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

Turnhout

1.Za-31/08/1920:00City Pirates-Turnhout1 -1118
2.Za-07/09/1919:30Turnhout-Bilzen-Waltwilder1 -0

3

45
3.Za-14/09/1919:30Houtvenne-Turnhout1 -1156
4.Za-21/09/1919:30Turnhout-Helson Helchteren1 -1169
5.Za-28/09/1919:30Zwarte Leeuw-Turnhout2 -2179
6.Za-05/10/1919:30Turnhout-Betekom1 -1188
7.Za-12/10/1919:30Pelt-Turnhout0 -01911
8.Za-19/10/1919:30Turnhout-Witgoor3 -311010
9.Za-26/10/1920:00Wellen-Turnhout2 -21119
10.Za-02/11/1919:30Turnhout-KVK Beringen1 -11129
11.Za-09/11/1920:00Heur-Tongeren-Turnhout3 -101212
12.Za-16/11/1919:30Turnhout-

St.Lenaarts

-.
13.Zo-24/11/1914:30Linden-Turnhout -.
14.Za-30/11/1919:30Turnhout-Termien -.
15.Zo-08/12/1914:30Lyra-Lierse-Turnhout -.
16.Zo-15/12/1900:00Turnhout-City Pirates -.
17.Zo-05/01/2000:00Bilzen-Waltwilder-Turnhout -.
18.Zo-12/01/2000:00Turnhout-Houtvenne -.
19.Zo-19/01/2000:00Helson Helchteren-Turnhout -.
20.Zo-02/02/2000:00Turnhout-Zwarte Leeuw -.
21.Zo-09/02/2000:00Betekom-Turnhout -.
22.Zo-16/02/2000:00Turnhout-Pelt -.
23.Zo-23/02/2000:00Witgoor-Turnhout -.
24.Zo-08/03/2000:00Turnhout-Wellen -.
25.Zo-15/03/2000:00KVK Beringen-Turnhout -.
26.Zo-22/03/2000:00Turnhout-Heur-Tongeren -.
27.Zo-29/03/2000:00

St.Lenaarts

-Turnhout -.
28.Zo-05/04/2000:00Turnhout-Linden -.
29.Zo-19/04/2000:00Termien-Turnhout -.
30.Zo-26/04/2000:00Turnhout-Lyra-Lierse -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

St.Lenaarts

1.Za-31/08/1919:30Zwarte Leeuw-

St.Lenaarts

1 -7

3

31
2.Za-07/09/1919:30

St.Lenaarts

-Betekom1 -1142
3.Za-14/09/1919:30Pelt-

St.Lenaarts

1 -4

3

71
4.Za-21/09/1919:30

St.Lenaarts

-Witgoor3 -0

3

101
5.Za-28/09/1920:00Wellen-

St.Lenaarts

1 -11111
6.Za-05/10/1919:30

St.Lenaarts

-KVK Beringen1 -0

3

141
7.Za-12/10/1920:00Heur-Tongeren-

St.Lenaarts

1 -11151
8.Za-19/10/1919:30

St.Lenaarts

-City Pirates3 -0

3

181
9.Za-26/10/1919:30

St.Lenaarts

-Linden4 -1

3

211
10.Zo-03/11/1914:30Termien-

St.Lenaarts

3 -20212
11.Za-09/11/1919:30

St.Lenaarts

-Lyra-Lierse1 -11223
12.Za-16/11/1919:30Turnhout-

St.Lenaarts

-.
13.Za-23/11/1919:30

St.Lenaarts

-Bilzen-Waltwilder -.
14.Za-30/11/1919:30Houtvenne-

St.Lenaarts

-.
15.Za-07/12/1919:30

St.Lenaarts

-Helson Helchteren -.
16.Zo-15/12/1900:00

St.Lenaarts

-Zwarte Leeuw -.
17.Zo-05/01/2000:00Betekom-

St.Lenaarts

-.
18.Zo-12/01/2000:00

St.Lenaarts

-Pelt -.
19.Zo-19/01/2000:00Witgoor-

St.Lenaarts

-.
20.Zo-02/02/2000:00

St.Lenaarts

-Wellen -.
21.Zo-09/02/2000:00KVK Beringen-

St.Lenaarts

-.
22.Zo-16/02/2000:00

St.Lenaarts

-Heur-Tongeren -.
23.Zo-23/02/2000:00City Pirates-

St.Lenaarts

-.
24.Zo-08/03/2000:00Linden-

St.Lenaarts

-.
25.Zo-15/03/2000:00

St.Lenaarts

-Termien -.
26.Zo-22/03/2000:00Lyra-Lierse-

St.Lenaarts

-.
27.Zo-29/03/2000:00

St.Lenaarts

-Turnhout -.
28.Zo-05/04/2000:00Bilzen-Waltwilder-

St.Lenaarts

-.
29.Zo-19/04/2000:00

St.Lenaarts

-Houtvenne -.
30.Zo-26/04/2000:00Helson Helchteren-

St.Lenaarts

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/15)

1St.Lenaarts1413:3+10
2Lyra-Lierse*1311:2+9
3Heur-Tongeren1314:7+7
4City Pirates118:5+3
5Betekom*1013:8+5
6Termien*1010:7+3
7KVK Beringen99:7+2
8Helson Helchteren*77:9-2
9Houtvenne*79:6+3
10Turnhout*77:6+1
11Bilzen-Waltwilder*69:12-3
12Linden67:15-8
13Zwarte Leeuw*612:120
14Wellen65:7-2
15Witgoor58:11-3
16Pelt46:10-4

alle wedstrijden (11/30)

1Lyra-Lierse2425:11+14
2Heur-Tongeren2321:13+8
3St.Lenaarts2228:10+18
4City Pirates2018:14+4
5Termien1819:18+1
6Pelt1721:14+7
7Houtvenne1718:13+5
8Betekom1515:16-1
9KVK Beringen1413:130
10Zwarte Leeuw1218:20-2
11Wellen1211:17-6
12Turnhout1214:15-1
13Helson Helchteren1015:23-8
14Witgoor915:24-9
15Bilzen-Waltwilder715:24-9
16Linden69:30-21

uitwedstrijden (6/15)

1Pelt*1315:4+11
2Lyra-Lierse1114:9+5
3Houtvenne109:7+2
4Heur-Tongeren*107:6+1
5City Pirates*910:9+1
6St.Lenaarts*815:7+8
7Termien89:11-2
8Zwarte Leeuw66:8-2
9Wellen*66:10-4
10KVK Beringen*54:6-2
11Turnhout57:9-2
12Betekom52:8-6
13Witgoor*47:13-6
14Helson Helchteren38:14-6
15Bilzen-Waltwilder16:12-6
16Linden*02:15-13