www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 21/09/2019

19:30

St.Lenaarts

-Witgoor3-0
.Turnhout-Helson Helchteren1-1
20:00KVK Beringen-

City Pirates

2 -3
.

Lyra-Lierse

-Zwarte Leeuw1-0
.

Heur-Tongeren

-Wellen2-1

zondag 22/09/2019

15:00Termien-Betekom0-0
.Bilzen-Waltwilder-

Houtvenne

1 -3
.Linden-

Pelt

0-2

zaterdag 28/09/2019

19:30Witgoor0- 0Linden-
.Pelt0- 2Termien-
.Zwarte Leeuw1 -2Turnhout-
20:00KVK Beringen3-4Heur-Tongeren-
.Wellen1-6St.Lenaarts-
.City Pirates4-3Houtvenne-

zondag 29/09/2019

15:00Betekom4 -1Lyra-Lierse-
.Helson Helchteren4-0Bilzen-Waltwilder-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.St.Lenaarts10Antw
2.City Pirates10Antw
3.KVK Beringen7Limb
4.Lyra-Lierse7Antw
5.Heur-Tongeren7Limb
6.Pelt6Limb
7.Betekom6Brab
8.Termien6Limb
9.Turnhout6Antw
10.Houtvenne5Antw
11.Helson Helchteren5Limb
12.Wellen4Limb
13.Bilzen-Waltwilder3Limb
14.Linden3Brab
15.Zwarte Leeuw1Antw
16.Witgoor0Antw

Nationaal : 3de Nationale B --> Bilzen-Waltwilder

periode 1

4/10

1.St.Lenaarts10
2.City Pirates10
3.KVK Beringen7
4.Lyra-Lierse7
5.Heur-Tongeren7
6.Pelt6
7.Betekom6
8.Termien6
9.Turnhout6
10.Houtvenne5
Helson Helchteren5
12.Wellen4
13.Bilzen-Waltwilder3
14.Linden3
15.Zwarte Leeuw1
16.Witgoor0

periode 2

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

Helson Helchteren

1.Za-31/08/1919:30Helson Helchteren-Linden2 -0

3

33
2.Vr-06/09/1920:30Termien-Helson Helchteren3 -1038
3.Za-14/09/1919:30Helson Helchteren-Lyra-Lierse2 -2148
4.Za-21/09/1919:30Turnhout-Helson Helchteren1 -11511
5.Zo-29/09/1915:00Helson Helchteren-

Bilzen-Waltwilder

-.
6.Za-05/10/1919:30Houtvenne-Helson Helchteren -.
7.Zo-13/10/1920:00City Pirates-Helson Helchteren -.
8.Za-19/10/1919:30Helson Helchteren-Zwarte Leeuw -.
9.Zo-27/10/1900:00Betekom-Helson Helchteren -.
10.Zo-03/11/1900:00Helson Helchteren-Pelt -.
11.Zo-10/11/1900:00Witgoor-Helson Helchteren -.
12.Zo-17/11/1900:00Helson Helchteren-Wellen -.
13.Zo-24/11/1900:00KVK Beringen-Helson Helchteren -.
14.Zo-01/12/1900:00Helson Helchteren-Heur-Tongeren -.
15.Zo-08/12/1900:00St.Lenaarts-Helson Helchteren -.
16.Zo-15/12/1900:00Linden-Helson Helchteren -.
17.Zo-05/01/2000:00Helson Helchteren-Termien -.
18.Zo-12/01/2000:00Lyra-Lierse-Helson Helchteren -.
19.Zo-19/01/2000:00Helson Helchteren-Turnhout -.
20.Zo-02/02/2000:00

Bilzen-Waltwilder

-Helson Helchteren -.
21.Zo-09/02/2000:00Helson Helchteren-Houtvenne -.
22.Zo-16/02/2000:00Helson Helchteren-City Pirates -.
23.Zo-23/02/2000:00Zwarte Leeuw-Helson Helchteren -.
24.Zo-08/03/2000:00Helson Helchteren-Betekom -.
25.Zo-15/03/2000:00Pelt-Helson Helchteren -.
26.Zo-22/03/2000:00Helson Helchteren-Witgoor -.
27.Zo-29/03/2000:00Wellen-Helson Helchteren -.
28.Zo-05/04/2000:00Helson Helchteren-KVK Beringen -.
29.Zo-19/04/2000:00Heur-Tongeren-Helson Helchteren -.
30.Zo-26/04/2000:00Helson Helchteren-St.Lenaarts -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Bilzen-Waltwilder

1.Zo-01/09/1915:00

Bilzen-Waltwilder

-Lyra-Lierse3 -1

3

32
2.Za-07/09/1919:30Turnhout-

Bilzen-Waltwilder

1 -0037
3.Za-14/09/1920:00City Pirates-

Bilzen-Waltwilder

2 -10311
4.Zo-22/09/1915:00

Bilzen-Waltwilder

-Houtvenne1 -30313
5.Zo-29/09/1915:00Helson Helchteren-

Bilzen-Waltwilder

-.
6.Zo-06/10/1915:00

Bilzen-Waltwilder

-Zwarte Leeuw -.
7.Zo-13/10/1920:00Betekom-

Bilzen-Waltwilder

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Bilzen-Waltwilder

-Pelt -.
9.Zo-27/10/1900:00Witgoor-

Bilzen-Waltwilder

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Bilzen-Waltwilder

-Wellen -.
11.Zo-10/11/1900:00KVK Beringen-

Bilzen-Waltwilder

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Bilzen-Waltwilder

-Heur-Tongeren -.
13.Zo-24/11/1900:00St.Lenaarts-

Bilzen-Waltwilder

-.
14.Zo-01/12/1900:00

Bilzen-Waltwilder

-Linden -.
15.Zo-08/12/1900:00Termien-

Bilzen-Waltwilder

-.
16.Zo-15/12/1900:00Lyra-Lierse-

Bilzen-Waltwilder

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Bilzen-Waltwilder

-Turnhout -.
18.Zo-12/01/2000:00

Bilzen-Waltwilder

-City Pirates -.
19.Zo-19/01/2000:00Houtvenne-

Bilzen-Waltwilder

-.
20.Zo-02/02/2000:00

Bilzen-Waltwilder

-Helson Helchteren -.
21.Zo-09/02/2000:00Zwarte Leeuw-

Bilzen-Waltwilder

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Bilzen-Waltwilder

-Betekom -.
23.Zo-23/02/2000:00Pelt-

Bilzen-Waltwilder

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Bilzen-Waltwilder

-Witgoor -.
25.Zo-15/03/2000:00Wellen-

Bilzen-Waltwilder

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Bilzen-Waltwilder

-KVK Beringen -.
27.Zo-29/03/2000:00Heur-Tongeren-

Bilzen-Waltwilder

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Bilzen-Waltwilder

-St.Lenaarts -.
29.Zo-19/04/2000:00Linden-

Bilzen-Waltwilder

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Bilzen-Waltwilder

-Termien -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Lyra-Lierse63:0+3
2St.Lenaarts44:1+3
.Betekom44:1+3
4Helson Helchteren44:2+2
5Termien43:1+2
6City Pirates43:2+1
7Turnhout42:1+1
8KVK Beringen34:3+1
9Bilzen-Waltwilder34:40
10Heur-Tongeren34:5-1
11Linden32:3-1
12Houtvenne23:30
13Wellen10:2-2
14Zwarte Leeuw13:9-6
15Witgoor01:3-2
16Pelt02:6-4

alle wedstrijden (4/30)

1St.Lenaarts1015:3+12
2City Pirates108:4+4
3KVK Beringen76:4+2
4Lyra-Lierse76:5+1
5Heur-Tongeren77:70
6Pelt68:80
7Betekom65:2+3
8Termien67:5+2
9Turnhout64:3+1
10Houtvenne56:60
11Helson Helchteren56:60
12Wellen42:4-2
13Bilzen-Waltwilder35:7-2
14Linden32:8-6
15Zwarte Leeuw14:12-8
16Witgoor01:8-7

uitwedstrijden (2/15)

1St.Lenaarts611:2+9
2Pelt66:2+4
3City Pirates65:2+3
4Heur-Tongeren43:2+1
5KVK Beringen42:1+1
6Houtvenne33:30
7Wellen32:20
8Termien24:40
9Turnhout22:20
10Betekom21:10
11Lyra-Lierse13:5-2
12Helson Helchteren12:4-2
13Zwarte Leeuw01:3-2
.Bilzen-Waltwilder01:3-2
15Witgoor00:5-5
.Linden00:5-5