www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/12/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

donderdag 12/12/2019

20:30

Wellen

-Witgoor3 -1

zaterdag 14/12/2019

19:30St.Lenaarts-

Zwarte Leeuw

2 -4
.Turnhout-

City Pirates

1 -3
20:00Lyra-Lierse-Bilzen-Waltwilder0-0
.Heur-Tongeren-Betekom1-1
.KVK Beringen-

Pelt

0-2

zondag 15/12/2019

14:30Linden-

Helson Helchteren

0-2
15:00Termien-

Houtvenne

2 -4

zaterdag 21/12/2019

19:30Bilzen-Waltwilder3- 4Turnhout-

zaterdag 04/01/2020

19:30Witgoor2- 2KVK Beringen-
.Zwarte Leeuw8 -0Linden-
.Houtvenne8-8Lyra-Lierse-
.Pelt1-7Heur-Tongeren-
20:00City Pirates8-4Wellen-
.Betekom12 -3St.Lenaarts-

zondag 05/01/2020

14:30Helson Helchteren2-6Termien-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

16/30

1.Lyra-Lierse35Antw8
2.Heur-Tongeren31Limb5.3
3.City Pirates30Antw101.
4.St.Lenaarts28Antw54.
5.Houtvenne27Antw7
6.Betekom26Brab8-3.(0)
7.Termien24Limb3
8.Zwarte Leeuw22Antw7.-4(3)
9.Wellen22Limb9
10.Pelt20Limb3.-2(3)
11.KVK Beringen19Limb52.
12.Turnhout19Antw6
13.Helson Helchteren15Limb4
14.Bilzen-Waltwilder12Limb5
15.Witgoor12Antw3.-1(3)
16.Linden6Brab0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Nationaal : 3de Nationale B --> Wellen

periode 1

10/10

Lyra-Lierse23
2.St.Lenaarts21
3.Heur-Tongeren20
4.City Pirates19
5.Pelt17
6.Houtvenne17
7.Termien15
8.Betekom14
9.Turnhout12
10.KVK Beringen11
11.Zwarte Leeuw9
12.Wellen9
13.Helson Helchteren9
14.Witgoor8
15.Bilzen-Waltwilder7
16.Linden6

periode 2

6/10

1.Zwarte Leeuw13
2.Wellen13
3.Betekom12
4.Lyra-Lierse12
5.City Pirates11
Heur-Tongeren11
7.Houtvenne10
8.Termien9
9.KVK Beringen8
10.Turnhout7
11.St.Lenaarts7
12.Helson Helchteren6
13.Bilzen-Waltwilder5
14.Witgoor4
15.Pelt3
16.Linden0x

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

City Pirates

1.Za-31/08/1920:00City Pirates-Turnhout1 -11110
2.Za-07/09/1920:00

Wellen

-City Pirates0 -2

3

44
3.Za-14/09/1920:00City Pirates-Bilzen-Waltwilder2 -1

3

72
4.Za-21/09/1920:00KVK Beringen-City Pirates2 -3

3

102
5.Za-28/09/1920:00City Pirates-Houtvenne1 -20102
6.Za-05/10/1920:00Heur-Tongeren-City Pirates3 -00105
7.Za-12/10/1920:00City Pirates-Helson Helchteren3 -1

3

134
8.Za-19/10/1919:30St.Lenaarts-City Pirates3 -00135
9.Za-26/10/1920:00City Pirates-Zwarte Leeuw1 -0

3

164
10.Zo-03/11/1914:30Linden-City Pirates1 -5

3

194
11.Za-09/11/1920:00City Pirates-Betekom0 -01204
12.Zo-17/11/1915:00Termien-City Pirates2 -00205
13.Za-23/11/1920:00City Pirates-Pelt3 -1

3

234
14.Za-30/11/1920:00City Pirates-Lyra-Lierse1 -11244
15.Za-07/12/1919:30Witgoor-City Pirates0 -1

3

274
16.Za-14/12/1919:30Turnhout-City Pirates1 -3

3

303
17.Za-04/01/2020:00City Pirates-

Wellen

-.
18.Zo-12/01/2015:00Bilzen-Waltwilder-City Pirates -.
19.Za-18/01/2020:00City Pirates-KVK Beringen -.
20.Zo-02/02/2000:00Houtvenne-City Pirates -.
21.Zo-09/02/2000:00City Pirates-Heur-Tongeren -.
22.Zo-16/02/2000:00Helson Helchteren-City Pirates -.
23.Zo-23/02/2000:00City Pirates-St.Lenaarts -.
24.Zo-08/03/2000:00Zwarte Leeuw-City Pirates -.
25.Zo-15/03/2000:00City Pirates-Linden -.
26.Zo-22/03/2000:00Betekom-City Pirates -.
27.Zo-29/03/2000:00City Pirates-Termien -.
28.Zo-05/04/2000:00Pelt-City Pirates -.
29.Zo-19/04/2000:00Lyra-Lierse-City Pirates -.
30.Zo-26/04/2000:00City Pirates-Witgoor -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Wellen

1.Za-31/08/1919:30Witgoor-

Wellen

0 -1

3

35
2.Za-07/09/1920:00

Wellen

-City Pirates0 -20311
3.Zo-15/09/1915:00

Wellen

-KVK Beringen0 -01410
4.Za-21/09/1920:00Heur-Tongeren-

Wellen

2 -10412
5.Za-28/09/1920:00

Wellen

-St.Lenaarts1 -11512
6.Zo-06/10/1915:00Linden-

Wellen

2 -10515
7.Za-12/10/1920:00

Wellen

-Termien0 -10515
8.Za-19/10/1920:00Lyra-Lierse-

Wellen

5 -10516-
9.Za-26/10/1920:00

Wellen

-Turnhout2 -21615
10.Zo-03/11/1914:30Bilzen-Waltwilder-

Wellen

1 -2

3

912
11.Za-09/11/1920:00

Wellen

-Houtvenne2 -1

3

1211
12.Za-16/11/1919:30Helson Helchteren-

Wellen

1 -111311
13.Za-23/11/1920:00

Wellen

-Zwarte Leeuw2 -1

3

1610
14.Za-30/11/1920:00Betekom-

Wellen

3 -101612
15.Za-07/12/1920:00

Wellen

-Pelt4 -2

3

1910
16.Do-12/12/1920:30

Wellen

-Witgoor3 -1

3

228
17.Za-04/01/2020:00City Pirates-

Wellen

-.
18.Za-11/01/2020:00KVK Beringen-

Wellen

-.
19.Za-18/01/2020:00

Wellen

-Heur-Tongeren -.
20.Zo-02/02/2000:00St.Lenaarts-

Wellen

-.
21.Zo-09/02/2000:00

Wellen

-Linden -.
22.Zo-16/02/2000:00Termien-

Wellen

-.
23.Zo-23/02/2000:00

Wellen

-Lyra-Lierse -.
24.Zo-08/03/2000:00Turnhout-

Wellen

-.
25.Zo-15/03/2000:00

Wellen

-Bilzen-Waltwilder -.
26.Zo-22/03/2000:00Houtvenne-

Wellen

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Wellen

-Helson Helchteren -.
28.Zo-05/04/2000:00Zwarte Leeuw-

Wellen

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Wellen

-Betekom -.
30.Zo-26/04/2000:00Pelt-

Wellen

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (9/15)

1Lyra-Lierse*2015:3+12
2St.Lenaarts1821:10+11
3Heur-Tongeren1718:13+5
4Betekom**1620:10+10
5Termien1616:14+2
6City Pirates*1512:7+5
7Wellen1514:11+3
8KVK Beringen1314:13+1
9Houtvenne**1114:9+5
10Turnhout*1115:14+1
11Zwarte Leeuw**1015:13+2
12Bilzen-Waltwilder**912:15-3
13Helson Helchteren**98:10-2
14Linden69:22-13
15Witgoor*58:15-7
16Pelt**46:13-7

alle wedstrijden (16/30)

1Lyra-Lierse3533:13+20
2Heur-Tongeren3128:19+9
3City Pirates3026:19+7
4St.Lenaarts2840:21+19
5Houtvenne2730:20+10
6Betekom2628:21+7
7Termien2427:29-2
8Zwarte Leeuw2230:26+4
9Wellen2222:25-3
10Pelt2027:28-1
11KVK Beringen1921:24-3
12Turnhout1925:27-2
13Helson Helchteren1520:30-10
14Bilzen-Waltwilder1221:32-11
15Witgoor1219:33-14
16Linden612:42-30

uitwedstrijden (9/15)

1Pelt1621:15+6
2Houtvenne1616:11+5
3City Pirates*1514:12+2
4Lyra-Lierse*1518:10+8
5Heur-Tongeren**1410:6+4
6Zwarte Leeuw1215:13+2
7St.Lenaarts**1019:11+8
8Betekom108:11-3
9Termien**811:15-4
10Turnhout*810:13-3
11Wellen**78:14-6
12Witgoor*711:18-7
13KVK Beringen**67:11-4
14Helson Helchteren612:20-8
15Bilzen-Waltwilder39:17-8
16Linden**03:20-17