www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/11/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 16/11/2019

19:30Turnhout-St.Lenaarts3 -3
.Helson Helchteren-Wellen1-1
.

Houtvenne

-KVK Beringen4 -2
.

Zwarte Leeuw

-Witgoor2-0
20:00

Lyra-Lierse

-Linden2-1
.

Betekom

-Pelt4 -1

zondag 17/11/2019

15:00Bilzen-Waltwilder-

Heur-Tongeren

0-3
.

Termien

-City Pirates2-0

zaterdag 23/11/2019

19:30Termien9- 10Lyra-Lierse-
.Witgoor5- 3Betekom-
.St.Lenaarts10 -1Bilzen-Waltwilder-
20:00Wellen5-6Zwarte Leeuw-
.Heur-Tongeren10-7Houtvenne-
.City Pirates7-7Pelt-
.KVK Beringen6 -2Helson Helchteren-

zondag 24/11/2019

14:30Linden3-3Turnhout-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

12/30

1.Lyra-Lierse27Antw10.2
2.Heur-Tongeren26Limb9
3.St.Lenaarts23Antw5
4.Termien21Limb9-1.(0)
5.City Pirates20Antw7
6.Houtvenne20Antw9
7.Betekom18Brab7.-2(1)
8.Pelt17Limb3.1
9.Zwarte Leeuw15Antw9.-4(3)
10.KVK Beringen14Limb4
11.Wellen13Limb8
12.Turnhout13Antw34.
13.Helson Helchteren11Limb2
14.Witgoor9Antw23.
15.Bilzen-Waltwilder7Limb1
16.Linden6Brab0-3.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Nationaal : 3de Nationale B --> City Pirates

periode 1

10/10

Lyra-Lierse23
2.St.Lenaarts21
3.Heur-Tongeren20
4.City Pirates19
5.Pelt17
6.Houtvenne17
7.Termien15
8.Betekom14
9.Turnhout12
10.KVK Beringen11
11.Zwarte Leeuw9
12.Wellen9
13.Helson Helchteren9
14.Witgoor8
15.Bilzen-Waltwilder7
16.Linden6

periode 2

2/10

1.Heur-Tongeren6
Termien6
3.Zwarte Leeuw6
4.Betekom4
5.Lyra-Lierse4
Wellen4
7.Houtvenne3
8.KVK Beringen3
9.St.Lenaarts2
Helson Helchteren2
11.City Pirates1
Turnhout1
Witgoor1
14.Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Linden0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

City Pirates

1.Za-31/08/1920:00

City Pirates

-Turnhout1 -11110
2.Za-07/09/1920:00Wellen-

City Pirates

0 -2

3

44
3.Za-14/09/1920:00

City Pirates

-Bilzen-Waltwilder2 -1

3

72
4.Za-21/09/1920:00KVK Beringen-

City Pirates

2 -3

3

102
5.Za-28/09/1920:00

City Pirates

-Houtvenne1 -20102
6.Za-05/10/1920:00Heur-Tongeren-

City Pirates

3 -00105
7.Za-12/10/1920:00

City Pirates

-Helson Helchteren3 -1

3

134
8.Za-19/10/1919:30St.Lenaarts-

City Pirates

3 -00135
9.Za-26/10/1920:00

City Pirates

-Zwarte Leeuw1 -0

3

164
10.Zo-03/11/1914:30Linden-

City Pirates

1 -5

3

194
11.Za-09/11/1920:00

City Pirates

-Betekom0 -01204
12.Zo-17/11/1915:00Termien-

City Pirates

2 -00205
13.Za-23/11/1920:00

City Pirates

-Pelt -.
14.Za-30/11/1920:00

City Pirates

-Lyra-Lierse -.
15.Za-07/12/1919:30Witgoor-

City Pirates

-.
16.Za-14/12/1919:30Turnhout-

City Pirates

-.
17.Za-04/01/2020:00

City Pirates

-Wellen -.
18.Zo-12/01/2000:00Bilzen-Waltwilder-

City Pirates

-.
19.Zo-19/01/2000:00

City Pirates

-KVK Beringen -.
20.Zo-02/02/2000:00Houtvenne-

City Pirates

-.
21.Zo-09/02/2000:00

City Pirates

-Heur-Tongeren -.
22.Zo-16/02/2000:00Helson Helchteren-

City Pirates

-.
23.Zo-23/02/2000:00

City Pirates

-St.Lenaarts -.
24.Zo-08/03/2000:00Zwarte Leeuw-

City Pirates

-.
25.Zo-15/03/2000:00

City Pirates

-Linden -.
26.Zo-22/03/2000:00Betekom-

City Pirates

-.
27.Zo-29/03/2000:00

City Pirates

-Termien -.
28.Zo-05/04/2000:00Pelt-

City Pirates

-.
29.Zo-19/04/2000:00Lyra-Lierse-

City Pirates

-.
30.Zo-26/04/2000:00

City Pirates

-Witgoor -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Pelt

1.Za-31/08/1919:30Pelt-KVK Beringen1 -20012
2.Za-07/09/1920:00Heur-Tongeren-Pelt2 -4

3

36
3.Za-14/09/1919:30Pelt-St.Lenaarts1 -40312
4.Zo-22/09/1915:00Linden-Pelt0 -2

3

66
5.Za-28/09/1919:30Pelt-Termien3 -0

3

95
6.Zo-06/10/1914:30Lyra-Lierse-Pelt0 -01104
7.Za-12/10/1919:30Pelt-Turnhout0 -01115
8.Zo-20/10/1915:00Bilzen-Waltwilder-Pelt2 -5

3

144
9.Za-26/10/1919:30Pelt-Houtvenne0 -20145
10.Zo-03/11/1914:30Helson Helchteren-Pelt0 -4

3

175
11.Za-09/11/1919:30Pelt-Zwarte Leeuw1 -20176
12.Za-16/11/1920:00Betekom-Pelt4 -10178
13.Za-23/11/1920:00

City Pirates

-Pelt -.
14.Za-30/11/1919:30Pelt-Witgoor -.
15.Za-07/12/1920:00Wellen-Pelt -.
16.Za-14/12/1920:00KVK Beringen-Pelt -.
17.Za-04/01/2019:30Pelt-Heur-Tongeren -.
18.Zo-12/01/2000:00St.Lenaarts-Pelt -.
19.Zo-19/01/2000:00Pelt-Linden -.
20.Zo-02/02/2000:00Termien-Pelt -.
21.Zo-09/02/2000:00Pelt-Lyra-Lierse -.
22.Zo-16/02/2000:00Turnhout-Pelt -.
23.Zo-23/02/2000:00Pelt-Bilzen-Waltwilder -.
24.Zo-08/03/2000:00Houtvenne-Pelt -.
25.Zo-15/03/2000:00Pelt-Helson Helchteren -.
26.Zo-22/03/2000:00Zwarte Leeuw-Pelt -.
27.Zo-29/03/2000:00Pelt-Betekom -.
28.Zo-05/04/2000:00Pelt-

City Pirates

-.
29.Zo-19/04/2000:00Witgoor-Pelt -.
30.Zo-26/04/2000:00Pelt-Wellen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/15)

1Lyra-Lierse1613:3+10
2St.Lenaarts1413:3+10
3Betekom1317:9+8
4Heur-Tongeren1314:7+7
5Termien1312:7+5
6City Pirates118:5+3
7Houtvenne1013:8+5
8KVK Beringen99:7+2
9Zwarte Leeuw914:12+2
10Helson Helchteren88:10-2
11Turnhout810:9+1
12Bilzen-Waltwilder69:15-6
13Linden67:15-8
14Wellen65:7-2
15Witgoor58:11-3
16Pelt46:10-4

alle wedstrijden (12/30)

1Lyra-Lierse2727:12+15
2Heur-Tongeren2624:13+11
3St.Lenaarts2331:13+18
4Termien2121:18+3
5City Pirates2018:16+2
6Houtvenne2022:15+7
7Betekom1819:17+2
8Pelt1722:18+4
9Zwarte Leeuw1520:200
10KVK Beringen1415:17-2
11Wellen1312:18-6
12Turnhout1317:18-1
13Helson Helchteren1116:24-8
14Witgoor915:26-11
15Bilzen-Waltwilder715:27-12
16Linden610:32-22

uitwedstrijden (6/15)

1Pelt1316:8+8
2Heur-Tongeren1310:6+4
3Lyra-Lierse1114:9+5
4Houtvenne109:7+2
5City Pirates910:11-1
6St.Lenaarts918:10+8
7Termien89:11-2
8Wellen77:11-4
9Zwarte Leeuw66:8-2
10KVK Beringen56:10-4
11Turnhout57:9-2
12Betekom52:8-6
13Witgoor47:15-8
14Helson Helchteren38:14-6
15Bilzen-Waltwilder16:12-6
16Linden03:17-14