www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 10/04/2020

vbal4

Brabant vv : 4de Provinciale F

zaterdag 07/03/2020

19:00

Rhode-De Hoek B

-Galmaarden B3 -1
.Beersel Drogenb.B-

Groot-Dilbeek B

2 -3
19:30Ol.Anderlecht-

Zuun B

3 -6
20:00

Linkebeek

-Herne B3 -2
.Lembeek B-

Vlezenbeek

0 -6

zondag 08/03/2020

15:00

Kester-Gooik B

-Borchtlombeek B6 -1
.

Leeuw B

-Brucom7 -0
.Boka United B-

Itna Itterbeek

2 -3

woensdag 01/07/2020

00:00Brucom-Vlezenbeek-PP
.Borchtlombeek B-Itna Itterbeek-PP
.Boka United B-Groot-Dilbeek B-PP

vrijdag 10/07/2020

00:00Herne B-Lembeek B-PP
.Zuun B-Boka United B-PP
.Galmaarden B-Kester-Gooik B-PP
.Groot-Dilbeek B-Rhode-De Hoek B-PP
.Borchtlombeek B-Linkebeek-PP
.Vlezenbeek-Ol.Anderlecht-PP
.Itna Itterbeek-Leeuw B-PP
.Brucom-Beersel Drogenb.B-PP

24/24

Vlezenbeek*56,352650
2.Itna Itterbeek*52,17140
3.Linkebeek4900
4.Rhode-De Hoek B4800
5.Groot-Dilbeek B*45,9100
6.Herne B4400
7.Boka United B*40,7150
8.Galmaarden B40210
9.Beersel Drogenb.B38210
10.Leeuw B3600
11.Kester-Gooik B3000
12.Zuun B2200
13.Borchtlombeek B*21,9100
14.Brucom*18,7800
15.Ol.Anderlecht707
16.Lembeek B60329

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Brabant vv : 4de Provinciale F --> Lembeek B

Lembeek B

1.Za-31/08/1920:00

Lembeek B

-Boka United B1 -80016-
2.Zo-08/09/1915:00Leeuw B-

Lembeek B

6 -10016-
3.Za-14/09/1920:00

Lembeek B

-Beersel Drogenb.B0 -70016-
4.Za-21/09/1919:00Rhode-De Hoek B-

Lembeek B

12 -00016-
5.Za-28/09/1920:00

Lembeek B

-Kester-Gooik B2 -50016-
6.Za-05/10/1920:00Linkebeek-

Lembeek B

8 -10016-
7.Za-12/10/1919:30Zuun B-

Lembeek B

2 -3

3

315
8.Za-19/10/1920:00

Lembeek B

-Ol.Anderlecht2 -50316-
9.Zo-27/10/1915:00Vlezenbeek-

Lembeek B

13 -00316-
10.Za-09/11/1920:00

Lembeek B

-Herne B0 -50316-
11.Zo-17/11/1912:45Borchtlombeek B-

Lembeek B

7 -00316-
12.Za-23/11/1920:00

Lembeek B

-Galmaarden B1 -100316-
13.Zo-01/12/1914:30Groot-Dilbeek B-

Lembeek B

14 -10316-
14.Za-07/12/1920:00

Lembeek B

-Brucom0 -10316-
15.Zo-15/12/1914:30Itna Itterbeek-

Lembeek B

11 -10316-
16.Zo-05/01/2014:30Boka United B-

Lembeek B

9 -00316-
17.Za-11/01/2020:00

Lembeek B

-Leeuw B1 -80316-
18.Za-18/01/2019:00Beersel Drogenb.B-

Lembeek B

8 -00316-
19.Za-25/01/2020:00

Lembeek B

-Rhode-De Hoek B0 -60316-
20.Za-01/02/2019:00Kester-Gooik B-

Lembeek B

11 -10316-
21.Za-08/02/2020:00

Lembeek B

-Linkebeek1 -50316-
22.Za-15/02/2020:00

Lembeek B

-Zuun B1 -30316-
23.Za-29/02/2019:45Ol.Anderlecht-

Lembeek B

0 -5F1

3

616-
24.Za-07/03/2020:00

Lembeek B

-Vlezenbeek0 -60616-
25.Vr-10/07/2000:00Herne B-

Lembeek B

-PP.
26.Ma-27/07/2000:00

Lembeek B

-Borchtlombeek B -PP.
27.Di-28/07/2000:00Galmaarden B-

Lembeek B

-PP.
28.Wo-29/07/2000:00

Lembeek B

-Groot-Dilbeek B -PP.
29.Do-30/07/2000:00Brucom-

Lembeek B

-PP.
30.Vr-31/07/2000:00

Lembeek B

-Itna Itterbeek -PP.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Ol.Anderlecht niet verrekend

thuiswedstrijden (13/15)

1Itna Itterbeek*34+34
2Linkebeek*31+49
3Rhode-De Hoek B*26+22
4Galmaarden B*25+14
5Herne B**24+26
6Vlezenbeek**24+30
7Beersel Drogenb.B*23+25
8Groot-Dilbeek B*22+16
9Leeuw B22+14
10Boka United B*18+14
11Kester-Gooik B*14+8
12Borchtlombeek B**12-2
13Brucom**11-1
14Zuun B*11-10
15Ol.Anderlecht*3-39
16Lembeek B*0-60

alle wedstrijden (24/24)

1Vlezenbeek*56,35+58,43
2Itna Itterbeek*52,17+39,65
3Linkebeek49+48
4Rhode-De Hoek B48+30
5Groot-Dilbeek B*45,91+25,04
6Herne B44+44
7Boka United B*40,7+28,17
8Galmaarden B40+17
9Beersel Drogenb.B38+33
10Leeuw B36+12
11Kester-Gooik B30-2
12Zuun B22-32
13Borchtlombeek B*21,91-26,09
14Brucom*18,78-40,70
15Ol.Anderlecht7-83
16Lembeek B6-148

uitwedstrijden (13/15)

1Vlezenbeek*30+26
2Rhode-De Hoek B*22+8
3Groot-Dilbeek B**22+8
4Boka United B**21+13
5Herne B20+18
6Linkebeek*18-1
7Kester-Gooik B*16-10
8Itna Itterbeek**16+4
9Beersel Drogenb.B*15+8
10Galmaarden B*15+3
11Leeuw B**14-2
12Zuun B*11-22
13Borchtlombeek B*9-23
14Brucom*7-38
15Lembeek B*6-88
16Ol.Anderlecht*4-44