www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zaterdag 18/01/2020

19:30Aalter-Adegem1-1
.Haasdonk A-

Bambrugge

1 -4
20:00

Berlare

-HO Kalken A1-0

zondag 19/01/2020

15:00

Exc.Mariakerke

-Latem5 -0
.SK Denderhoutem-

Dendermonde

2 -3
.

Elene-Grotenberge A

-Kruibeke4 -0
.

Eendr.Zele A

-Voorde-Appelterre2-1
16:00Jong Zulte-

Ardennen

0-1

zondag 26/01/2020

15:00Kruibeke3- 6Exc.Mariakerke-
.Latem5- 6Aalter-
.Adegem6 -9Dendermonde-
.HO Kalken A6-3Haasdonk A-
.Bambrugge12-6Jong Zulte-
.Ardennen1-4Eendr.Zele A-
.Voorde-Appelterre6 -4Elene-Grotenberge A-
.Berlare3-3SK Denderhoutem-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/30

1.Bambrugge4512.-3(0)
2.Voorde-Appelterre407
3.Elene-Grotenberge A3874.
4.HO Kalken A323
5.Dendermonde316
6.Eendr.Zele A317.3
7.SK Denderhoutem276.-2(0)
8.Aalter274
9.Exc.Mariakerke2712
10.Jong Zulte2662.
11.Ardennen257-4.(3)
12.Latem222
13.Berlare184-1.(0)
14.Adegem184
15.Kruibeke133
16.Haasdonk A91.1
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> HO Kalken A

periode 1

10/10

Voorde-Appelterre25
2.Elene-Grotenberge A22
3.HO Kalken A19
4.Bambrugge18
5.Aalter17
6.Eendr.Zele A17
7.Ardennen15
8.Dendermonde15
9.Jong Zulte14
10.SK Denderhoutem14
11.Latem12
12.Exc.Mariakerke11
13.Adegem10
14.Berlare8
15.Kruibeke7
16.Haasdonk A2

periode 2

9/10

Bambrugge27
2.Elene-Grotenberge A16
3.Dendermonde16
4.Exc.Mariakerke16
5.Voorde-Appelterre15
6.Eendr.Zele A14
7.HO Kalken A13
8.SK Denderhoutem13
9.Jong Zulte12
10.Berlare10
11.Aalter10
12.Ardennen10
13.Latem10
14.Adegem8
15.Haasdonk A7
16.Kruibeke6

periode 3

0/10

1.Bambrugge0
Eendr.Zele A0
Aalter0
Exc.Mariakerke0
Elene-Grotenberge A0
Voorde-Appelterre0
Jong Zulte0
HO Kalken A0
Ardennen0
Dendermonde0
Adegem0
Latem0
SK Denderhoutem0
Kruibeke0
Haasdonk A0
Berlare0

HO Kalken A

1.Zo-01/09/1915:00

HO Kalken A

-Ardennen2 -0

3

33
2.Zo-08/09/1915:00Bambrugge-

HO Kalken A

1 -1144
3.Zo-15/09/1915:00SK Denderhoutem-

HO Kalken A

2 -2156
4.Zo-22/09/1915:00

HO Kalken A

-Berlare2 -40510
5.Za-28/09/1920:00Haasdonk A-

HO Kalken A

0 -2

3

87
6.Zo-06/10/1915:00

HO Kalken A

-Jong Zulte0 -0197
7.Zo-13/10/1915:00Eendr.Zele A-

HO Kalken A

0 -1

3

126
8.Zo-20/10/1916:00

HO Kalken A

-Elene-Grotenberge A2 -0

3

155
9.Zo-27/10/1915:00Exc.Mariakerke-

HO Kalken A

1 -11164
10.Zo-03/11/1914:30

HO Kalken A

-Aalter4 -3

3

193
11.Zo-10/11/1915:00Dendermonde-

HO Kalken A

1 -2

3

223
12.Zo-17/11/1914:30

HO Kalken A

-Adegem2 -0

3

253
13.Za-23/11/1919:30Latem-

HO Kalken A

4 -00254
14.Zo-01/12/1914:30

HO Kalken A

-Kruibeke7 -0

3

284
15.Zo-08/12/1914:30Voorde-Appelterre-

HO Kalken A

2 -21294
16.Zo-15/12/1914:30Ardennen-

HO Kalken A

1 -5

3

323
17.Za-21/12/1914:30

HO Kalken A

-Bambrugge1 -30324
18.Zo-12/01/2014:30

HO Kalken A

-SK Denderhoutem2 -30324
19.Za-18/01/2020:00Berlare-

HO Kalken A

1 -00324
20.Zo-26/01/2015:00

HO Kalken A

-Haasdonk A -.
21.Zo-02/02/2015:00Jong Zulte-

HO Kalken A

-.
22.Zo-09/02/2015:00

HO Kalken A

-Eendr.Zele A -.
23.Zo-16/02/2015:00Elene-Grotenberge A-

HO Kalken A

-.
24.Zo-01/03/2000:00

HO Kalken A

-Exc.Mariakerke -.
25.Zo-08/03/2000:00Aalter-

HO Kalken A

-.
26.Zo-15/03/2000:00

HO Kalken A

-Dendermonde -.
27.Zo-22/03/2000:00Adegem-

HO Kalken A

-.
28.Zo-29/03/2000:00

HO Kalken A

-Latem -.
29.Zo-19/04/2000:00Kruibeke-

HO Kalken A

-.
30.Zo-26/04/2000:00

HO Kalken A

-Voorde-Appelterre -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Haasdonk A

1.Za-31/08/1919:30Haasdonk A-Kruibeke0 -10011
2.Zo-08/09/1916:30Voorde-Appelterre-Haasdonk A3 -00016-
3.Za-14/09/1919:30Haasdonk A-Ardennen0 -30016-
4.Zo-22/09/1915:00Bambrugge-Haasdonk A6 -10016-
5.Za-28/09/1920:00Haasdonk A-

HO Kalken A

0 -20016-
6.Za-05/10/1919:30Berlare-Haasdonk A3 -31116-
7.Zo-13/10/1915:00SK Denderhoutem-Haasdonk A2 -10116-
8.Za-19/10/1919:30Haasdonk A-Jong Zulte0 -01216-
9.Zo-27/10/1915:00Eendr.Zele A-Haasdonk A1 -00216-
10.Zo-03/11/1914:30Haasdonk A-Elene-Grotenberge A1 -30216-
11.Zo-10/11/1914:30Exc.Mariakerke-Haasdonk A0 -2

3

516-
12.Za-16/11/1920:00Haasdonk A-Aalter2 -30516-
13.Za-23/11/1920:00Dendermonde-Haasdonk A1 -11616-
14.Za-30/11/1919:30Haasdonk A-Adegem1 -11716-
15.Za-07/12/1919:30Latem-Haasdonk A1 -11816-
16.Za-14/12/1919:30Kruibeke-Haasdonk A2 -10816-
17.Za-04/01/2019:30Haasdonk A-Voorde-Appelterre0 -30816-
18.Zo-12/01/2014:30Ardennen-Haasdonk A1 -11916-
19.Za-18/01/2019:30Haasdonk A-Bambrugge1 -40916-
20.Zo-26/01/2015:00

HO Kalken A

-Haasdonk A -.
21.Za-01/02/2019:30Haasdonk A-Berlare -.
22.Za-08/02/2019:30Haasdonk A-SK Denderhoutem -.
23.Zo-16/02/2015:00Jong Zulte-Haasdonk A -.
24.Zo-01/03/2000:00Haasdonk A-Eendr.Zele A -.
25.Zo-08/03/2000:00Elene-Grotenberge A-Haasdonk A -.
26.Zo-15/03/2000:00Haasdonk A-Exc.Mariakerke -.
27.Zo-22/03/2000:00Aalter-Haasdonk A -.
28.Zo-29/03/2000:00Haasdonk A-Dendermonde -.
29.Zo-19/04/2000:00Adegem-Haasdonk A -.
30.Zo-26/04/2000:00Haasdonk A-Latem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/15)

1Elene-Grotenberge A*2433:14+19
2Voorde-Appelterre2426:13+13
3Bambrugge*2328:11+17
4Eendr.Zele A*2215:4+11
5Dendermonde1917:10+7
6SK Denderhoutem1821:16+5
7Aalter1720:200
8HO Kalken A*1622:13+9
9Latem1519:12+7
10Exc.Mariakerke1516:12+4
11Jong Zulte*1210:100
12Adegem1112:16-4
13Ardennen*713:21-8
14Kruibeke77:36-29
15Berlare*510:20-10
16Haasdonk A*25:20-15

alle wedstrijden (19/30)

1Bambrugge4551:20+31
2Voorde-Appelterre4044:25+19
3Elene-Grotenberge A3851:28+23
4HO Kalken A3238:26+12
5Dendermonde3134:30+4
6Eendr.Zele A3133:22+11
7SK Denderhoutem2736:37-1
8Aalter2733:36-3
9Exc.Mariakerke2731:35-4
10Jong Zulte2629:23+6
11Ardennen2532:35-3
12Latem2229:36-7
13Berlare1837:39-2
14Adegem1817:29-12
15Kruibeke1311:61-50
16Haasdonk A916:40-24

uitwedstrijden (10/15)

1Bambrugge2223:9+14
2Ardennen1819:14+5
3Voorde-Appelterre*1618:12+6
4HO Kalken A1616:13+3
5Jong Zulte1419:13+6
6Elene-Grotenberge A1418:14+4
7Berlare1327:19+8
8Dendermonde*1217:20-3
9Exc.Mariakerke*1215:23-8
10Aalter*1013:16-3
11SK Denderhoutem*915:21-6
12Eendr.Zele A918:180
13Latem*710:24-14
14Adegem*75:13-8
15Haasdonk A711:20-9
16Kruibeke*64:25-21